کسب و کار اینترنتی

۷۰ ایده کسب و کار با سرمایه کم

کارآفرینی و کار در منزل با وجود اینترنت امروزه یک فرصت عالی است. شما با یک ایده ساده می‌توانید یک کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنید. یک کسب و کار اینترنتی پر درآمد با سرمایه کم. با کار در منزل حتی بدون سرمایه هم می‌توان یک کسب و کار اینترنتی راه اندازی کرد.

پیشنهاد می‌کنم بخوانید: کسب و کار اینترنتی بدون سرمایه

در اینجا ما ایده های کار در منزل پولسازی آماده کردیم. ایده های کسب و کار با سرمایه کم  و ایده های پولساز کار در منزل با سرمایه کم. بسیاری از این ایده ها مناسب کار در منزل هستند. برخی از این ایده ها مناسب شغل دوم هستند تا بتوانید با کمترین سرمایه پیاده سازی کنید.  ایده های کارآفرینی و کسب و کار با سرمایه کم دست پیدا کنید. 

دو دسته اصلی کسب و کار:

۱- کسب و کار اینترنتی

۲- کسب و کار در دنیای واقعی

در این مطلب ما ۷۰ ایده کسب و کار با سرمایه کم ارائه دادیم. ۲۰ ایده کسب و کار اینترنتی با سرمایه کم و ۵۰ ایده کسب و کار در دنیای واقعی است.

ایده کسب و کار با سرمایه کم
ایده کسب و کار با سرمایه کم

امروزه با پیشرفت تکنولوژی فرصت‌های کارآفرینی زیادی فراهم شده که برای شروع کار به هزینه‌ی کمی نیاز دارند یا حتی ممکن است به هیچ هزینه‌ای نیاز نداشته‌باشند! بله درست شنیدید! ولی درعوض باید زمان و تلاش بسیار زیادی خرج آن کنید. بسیاری از این فرصت ها بر مجموعه مهارت‌های شما استوار هستند. مهارت‌هایی که یادگیری آن‌ها اصلا کار سختی نیست.

ولی کمی صبر کنید، چیزهای دیگری هم هست:

یک بخش دیگر به نام کسب و کارهای “دنیای واقعی” به این متن اضافه کرده‌ام تا کسانی که مهارت‌های خاصی در زمینه‌ی کامپیوتر ندارند هم بتوانند استفاده کنند. در این مقاله تنها چند مورد از ایده های کسب و کار خانگی کوچک را مطرح می‌کنیم. و به‌اختصار در مورد کم‌هزینه بودن آن‌ها صحبت می‌کنیم.

مجموعه آموزشی کسب و کار اینترنتی

1- 5 توصیه برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی

2- افزایش فروش سایت با 5 راهکار و 12 ایده عالی

3- 3 ایده کار در منزل پولساز با سرمایه کم

4- بهترین ایده ها همواره برنده هستند.

5- کار در منزل را با این 7 ایده پولساز شروع کنید

6- 8 ایده برای محصول دیجیتالی قابل فروش

7- یک ایده پولساز اینترنتی در ایران

8- 70 ایده کسب و کار با سرمایه کم ( اینجا هستید )

بخش اول

 ۲۰ ایده کسب و کار اینترنتی با سرمایه کم

۱. مشاوره اینترنتی

کسب درآمد از اینترنت با مشاوره. در زمینه‌ای تخصص دارید؟ اگر جواب‌تان مثبت است پس می‌توانید از این ایده برای راه اندازی کسب و کار با سرمایه کم کسب درآمد کنید. در سایت‌های مربوط به یافتن مشاور (مانند الو مشاور) ثبت نام کنید و برای کسانی که با شما تماس می‌گیرند تا با شما صحبت کنند نرخ تماس دقیقه‌ای خود را مشخص کنید.  ایده کسب و کار با سرمایه کم

۲. تولید محتوا

یکی از ایده های عالی کار در منزل می تواند تولید محتوا باشد. فرقی نمی‌کند آگهی می‌نویسید یا مقاله یا کتاب الکترونیکی، محتوا باید توسط فردی نوشته شود. یکی از جاهایی‌که بیشترین تقاضا برای خلق محتوا وجود دارد، در بخش شبکه‌های اجتماعی است.

تولید محتوا یک فرآیند کم‌هزینه است، زیرا تنها چیزی که نیاز دارید یک کامپیوتر است و یک ارتباط اینترنتی سرعت بالا، و همچنین یک برنامه‌ی خاص گرافیکی (یا دیگر نیازهای نرم‌افزاری) که ممکن است هزینه‌ی راه‌اندازی داشته‌باشد. به‌هرحال، جدای از این‌ها، تنها چیزی که باید برای تولید محتوا صرف کنید زمان است. می‌توانید از خدماتی مانند ویکی محتوا برای جا افتادن در بازار و ایجاد حلقه‌ی مشتریان خود استفاده کنید.

افزایش خلاقیت در ابتدای روز
افزایش خلاقیت در ابتدای روز

۳. طراحی گرافیکی

این ایده برای راه اندازی کسب و کار با سرمایه کم این است که اگر توانایی‌های گرافیکی دارید، باید بدانید مشتریان بسیاری برای کسب و کارشان به‌دنبال لوگو، طراح‌های گرافیکی و کارهای هنری هستند. به دنبال سایت‌هایی مانند دیزاینو بگردید تا بتوانید کسب و کار خودتان را راه‌بیاندازید و حلقه‌ی مشتریان‌تان را گسترش دهید.  ایده کسب و کار با سرمایه کم

۴. اختراع

پیشترها، مخترع بودن یک هدف دست‌نیافتنی بود، و گاها افراد برای توجیه روانی بودنشان از این اصطلاح استفاده می‌کردند. ولی دیگر این‌چنین نیست! با پلتفرم‌هایی مانند مرکز ایده و اختراعات تجاری ایران،‌ تأمین سرمایه‌ی مالی برای ایده‌ها و اختراع‌ها ممکن است. مزیت این مدل این است که اگر پول موردنیازتان فراهم شود و به‌اصطلاح از لحاظ مالی تأمین شوید، نشان‌دهنده‌ی موفیقت شما در یافتن بازار است. اگر ایده‌ی شما مورد استقبال قرار نگیرد، به این معنی است که لازم است مسیر آمده را برگردید و دوباره طرح‌ریزی کنید.

۵. سازنده‌ی طلا و جواهر

کم نیستند بانوانی که دوست دارند خودشان را با زیورآلات زیبا بیارایند. این مورد را با علاقه‌ی روزافزون به زیور آلات دست‌ساز ترکیب کنید و خواهید دید که نسخه‌ی موفقیت در دستان شما است. این ایده برای راه اندازی کسب و کار با سرمایه کم را امتحان کنید.

۶. فروش اجناس دست دوم

عموما در بازارهای محلی مانند جمعه‌بازارها و سمساری‌ها و هرجای دیگری، می‌توانید اجناس جالب و ارزشمندی پیدا کنید. شما ارزش واقعی آن‌ها را درمی‌یابید و آن‌ها را در فهرست اقلام فروشی قرار می‌دهید. سایت‌هایی مانند دیوار و شیپور بازار خوبی برای ارائه‌ی کالاها هستند. این ایده برای راه اندازی کسب و کار با سرمایه کم عالی است.  ایده کسب و کار با سرمایه کم

۷. موسیقی‌

این ایده به آن‌چه در ذهن شماست شباهتی ندارد. ما درباره‌ی این صحبت نمی کنیم که ستاره‌ی موسیقی بشوید،‌بلکه فقط قرار است چرخ زندگی‌تان را از این طریق بچرخانید. از ضبط موسیقی در استودیو گرفته تا نوشتن ریتم و شعر برای کسب و کارها. اگر این مهارت را داشته‌باشید مطمئن باشید می‌توانید از این طریق امرار معاش کنید. با نرم‌افزارهایی مانند Reaper (که بسیار ارزان است) می‌توانید درست روی کامپیوترتان، استودیوی تولید موسیقی خودتان را داشته‌باشید.

کسب درآمد از اینستاگرام
کسب درآمد از اینستاگرام

۸. مدیریت شبکه‌های اجتماعی

ارتباط برقرار کردن با افراد یک هنر است. برخی در این هنر خوب عمل می‌کنند و برخی عالی هستند و برخی …..! خودتان متوجه منظورم شدید. ارتباط برقرار کردن با مشتریان کاری است که بسیاری از کسب و کارها وقت انجام آن را ندارند. خبر خوب این است که، علیرغم این‌که وقت ارتباط با مشتریان را ندارند ولی به کسی نیاز دارند که بتواند این بخش از کسب و کارشان را مدیریت کند و آن‌ها هم هزینه‌اش را پرداخت می‌کنند. مهارت‌های ارتباطی خوب و به روز بودن در شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام، اسنپ‌چت، واین، پریسکوپ و غیره بسیار مهم هستند. باید بدانید که هر پلتفرم برای چه گروهی از افراد جذابیت دارد و در هر یک از این جوامع ارتباطی چگونه باید حاضر شوید.

۹. آموزش/ مربی‌گری

قابل توجه مربیان مشتاق آموزش: این کسب و کار به هزینه‌ی بسیار کمی از نظر راه‌اندازی یک محیط یادگیری مجازی و/ یا محیط آموزشی نیاز دارد. در آغاز فرآیند مربوط به استارت‌آپ، علاوه بر اینترنت سرعت بالا، به زمان و تلاش نیاز دارید. درمجموع، هزینه‌ی استارت‌آپ راه‌اندازی و هدایت یک سرویس آموزش/ یادگیری مجازی، هزینه‌ی بسیار کمی دارد. این ایده برای راه اندازی کسب و کار با سرمایه کم را امتحان کنید.  ایده کسب و کار با سرمایه کم

۱۰. مشاور فنی

یادگرفتن امور مرتبط با کامپیوتر همیشه مورد تقاضا است. درنتیجه، یک راه برای کمک به این مسئله این است که آموزش‌هایی بر مبنای برنامه‌های کامپیوتری خاص (یا چندگانه) آماده‌کنید که جزئیات مربوط به استفاده از آن برنامه و تکمیل پروژه را به ارباب رجوع بدهد. بنابراین، بهترین راه برای کاهش هزینه‌های استارت‌آپ در این ایده این است که هم برنامه را در اختیار داشته‌باشید و هم برنامه‌های مرتبط با آن را، تا بتوانید دستورالعمل یا ویدیوی “چگونه می‌توانم” درست کنید. به‌علاوه، اگر می‌خواهید یک وب‌سایت به اینکار اختصاص دهید که تمامی فعالیت‌های انجام شده در آن قابل دسترسی و پیگیری باشند، پس باید هزینه‌ی راه‌اندازی وب‌سایت را نیز در هزینه‌های اولیه‌ی استارت‌آپ‌تان لحاظ کنید. در نهایت، در این راستا، خدمات‌رسانی اینترنتی/ تلفنی نیز بسیار سودمند خواهد بود.

۱۱. پیاده‌سازی فایل‌های صوتی

پیاده‌ساز کسی است که یک فایل صوتی را به نوشتار تبدیل می‌کند. این کار به‌نظر روبه‌زوال می‌آید، ولی حقیقت این است که به‌خاطر افزایش ویدیوهای اینترنتی این شغل نیز رو به گسترش است. حقیقت این است: کامپیوترها هنوز هم در شناسایی کلام با مشکل مواجه هستند. صاحبان کسب و کار و کارآفرینان نیاز دارند فایل‌های ویدیویی‌شان به نوشتار تبدیل شوند تا هم کسانی که مشکل شنوایی دارند از آن‌ها بهره بگیرند و هم موتورهای جستجو متوجه محتوای این ویدیو شوند.

به‌علاوه، شما سفارش‌تان را از کسانی می‌گیرید که صرفا می‌خواهند فایل‌های آن‌ها پیاده شوند تا بهتر مطالعه و درک شوند. برای شروع می‌توانید از پارسکدرز سفارش کار بگیرید. این ایده برای راه اندازی کسب و کار با سرمایه کم را امتحان کنید.

۱۲. مترجم

مانند تولیدکننده‌ی محتوا، خدمات ترجمه (حداقل در این بخش) مستلزم متنی است که می‌خواهند از یک زبان به یک زبان کاملا متفاوت برگردانده شود. درحالی که این مهارت اساسا مستلزم این است که فرد در چند زبان مهارت داشته باشد، هزینه‌ی اولیه‌ی استارت‌آپ شامل هزینه‌ی اینترنت/ تلفن و نیز مخارج مربوط به سفر است. به‌علاوه، مخارج بازاریابی نیز می‌تواند در هزینه‌های استارت‌آپ اعمال شود. فقط این نکته را به‌خاطر داشته‌باشید که: اگر در هیچ زبانی تسلط یا مهارت ندارید، به‌هیچ‌وجه سراغ این کار نروید. فکر نکنید با ابزاری مانند “ مترجم گوگل” می توانید این کار را به‌درستی انجام دهید.با وجود این که مترجم گوگل بی‌نظیر است، ولی همیشه کارش را عالی انجام نمی‌دهد.  ایده کسب و کار با سرمایه کم

۱۳. ستاره‌ی یوتیوب

خوب، لازم نیست که یک ستاره باشید! ولی با استفاده از دوربین یک گوشی هوشمند و یک موضوع خوب، می‌توانید از طریق یوتیوب خودتان کسب و کاری راه‌بیندازید. شما یک‌شبه میلیونر نخواهید شد، ولی با مخاطب‌یابی قطعا می‌توانید مبلغ قابل قبولی به واسطه‌ی شهرت تازه به‌دست‌آمده‌‌تان به دست آورید.

۱۴. خدمات کاریابی

می‌توانید شرکت خودتان را تاسیس کنید و به سایر شرکت‌ها خدمات استخدامی ارائه دهید. فقط به اطلاعات خوبی درباره‌ی جویندگان کار نیاز دارید. تنها کافی است یک فرد جویای کار را به یک شرکت ارجاع دهید و از این طریق کسب درآمد کنید.

۱۵. خدمات رسانه‌های اجتماعی

امروزه رسانه‌های اجتماعی نقش بزرگی در کسب و کار بازی می‌کنند. بسیاری از شرکت‌ها به دنبال متخصص و تهیه‌کننده‌ی خدمات رسانه‌های اجتماعی هستند. می-توانید شرکت خودتان را تاسیس کنید که برای کسب و کارها سایه‌نویسی انجام دهد، و در وبلاگ‌ها، لینکدین و صفحات فیسبوک و حساب‌های توئیتر محتوا بارگذاری کند.

۱۶. دستیار انجام امور مجازی

استفاده از سرویسی مانند دستیار مجازی پونیشا به شما اجازه می‌دهد تا دستیار دیگران باشید. پروفایل شخصی‌تان را در این سایت همراه با وظایفی که به‌خوبی می‌توانید انجام دهید ارسال می‌کنید و افراد می‌توانند برای انجام آن وظایف مشخص شده، شما را در اختیار بگیرند.

سئو جامع
سئو جامع

۱۷. ایده کسب و کار مشاور سئو

با افزایش تب اینترنت، نیاز به یک مشاور سئو افزایش یافته است. هر صاحب وب‌سایتی برای بهینه‌سازی وب‌سایت خود در موتور جستجو به دنبال یک مشاور سئوی خوب است.

۱۸. ایده کسب و کار ساخت تبلیغات

اگر ذهن‌تان خلاق است می‌توانید به یک غول تبلیغات تبدیل شوید. شرکت‌ها اغلب دنبال کسی هستند که خلاق باشد و به تبلیغات‌شان ارزش بدهد.

۱۹. انیمیشن‌ساز

امروزه کسب و کار انیمیشن و بازی به سرعت جت در حال رشد است. اگر دانش ساخت کارتون و انیمیشن‌سازی را دارید می‌توانید در این دنیا موفق  شوید.

۲۰. بازاریابی شبکه‌ای

امروزه شرکت‌های بازاریابی چندسطحی، فرصت‌های کسب و کار خوبی فراهم می-کنند. اگر در بازاریابی و فروش خبره هستید، می‌توانید این کسب و کار را  با هزینه‌ی بسیار اندک شروع کنید.  ایده کسب و کار با سرمایه کم

بخش دوم 

۵۰ ایده کسب و کار با سرمایه کم در دنیای واقعی

۱. تمیز کردن و نگهداری آکواریوم

آدم‌ها از وجود آکواریوم در منزل و محل کارشان لذت می‌برند ولی زمان کمی در اختیار دارند. اگر در زمینه‌ی نحوه‌ی نگهداری از انواع آکواریوم مهارت دارید، پس می‌توانید یک مدل کسب و کاری عالی را راه‌انداری کنید.

۲. نگهداری از کودکان

بسیاری از آدم‌ها چندشغلی هستند یا هر دو والدین کار می‌کنند. این امر حقیقت زندگی امروز در جهان است. حتی  اگر بحث کار کردن والدین هم درمیان نباشد، باز هم ممکن است والدین بخواهند یک‌شب را دونفری به رستوران یا گردش بروند. دراین‌جاست که پرستار کودک وارد صحنه می‌شود. شما می توانید گواهی عدم سوء پیشینه هم بگیرید و قابل اعتماد بودن‌تان را به آن‌ها اثبات کنید و تصمیم‌گیری را به والدین بسپارید. این ایده برای راه اندازی کسب و کار با سرمایه کم را امتحان کنید.

۳. ایده کسب و کار تعمیر کامپیوتر

تعمیرکار کامپیوتر در محل همچنان یک نیاز قطعی است. بسیاری از افراد به کسی نیاز دارند که فایل‌های به‌اشتباه حذف شده‌شان را بازیابی کند، یا قطعه‌ای را در کامپیوترشان تعویض کند. حاضر شدن در محل، از جمله تسهیلاتی است که می‌توانید بابت آن هزینه دریافت کنید. یک راه دیگر برای متمایز کردن خدمات‌رسانی‌تان این است که خدمات امنیت داده‌ها نیز برای پشتیبانی از مشتریان‌تان فراهم کنید، از جمله رمزنگاری هارد دیسک و امنیت شبکه‌های بی‌سیم.

۴. دستیار انجام امور فردی

برای کسانی که آن قدر سرشان شلوغ است که برای برخی کارها وقت ندارند این سرویس یک ایده‌ی بسیار خوب است. از طرف دیگر این ایده برای کسانی که مشتاق کمک کردن به دیگران هستند نیز عالی است. هرچند تنها هزینه‌ی اولیه‌ی استارت‌آپ، بازاریابی از طریق کارت ویزیت، و دیگر قالب‌های تبلیغات را شامل می‌شود، تنها هزینه‌ی تکرارشونده در این مسیر عبارت است از پر نگه‌داشتن باک بنزین ماشین‌تان. نیازی به گفتن ندارد که این کار هیچ‌گونه هزینه‌ای ندارد و برای پس‌انداز کردن پول برای روز مبادا عالی‌است.

۵. خدمات جابجایی

اگر راهی برای جابجایی و حمل و نقل سراغ دارید، پس می‌توانید یک نامه‌رسان باشید. این ایده برای راه اندازی کسب و کار با سرمایه کم را امتحان کنید.  ایده کسب و کار با سرمایه کم

۶. نگهداری از حیوانات خانگی

هیچ جای انکاری وجود ندارد که باور مردم درباره‌ی نگهداری از حیوانات خانگی نسبت به ۶۰ سال پیش تغییر کرده است. امروزه افراد حیوانات خانگی‌شان را عضوی از خانواده می‌دانند و همان رفتاری که با اعضای خانواده دارند در مورد آن‌ها نیز انجام می‌دهند. برخی از افرادی که حیوان خانگی دارند و بسیار پرکار هستند و مشغولیت زیادی دارند تمایل دارند که کسی از عزیزان‌شان مواظبت کند.

ایده کسب و کار
ایده کسب و کار

۷. برنامه‌ریز مراسمات

برنامه‌ریزی مراسمات نیز یک کسب و کار کم‌هزینه‌است که هم پردرآمد است و هم بسیار جذاب. به طور کلی، تنها چیزی که برای انجام این کار لازم است (به‌غیر از هزینه‌ی اینترنت)، نظم است و توجه به جزئیات. علاوه بر هزینه‌های مرتبط با اینترنت که در هزینه‌ی استارت‌آپ اعمال می‌شوند، ممکن است نیاز باشد تا برنامه‌ریز مراسمات خریدهای اضافی مربوط به برنامه‌ریزی مراسم را انجام دهد؛ یکی از این خریدها عبارت است از خرید یک خط تلفن اختصاصی.

۸. تعمیرکار

اگر بلدید چطور لوازم منزل را تعمیر کنید، پس می‌توانید از این راه امرار معاش کنید. نصب پنکه سقفی و تعمیر سوراخ‌های دیوار، شاید همان راه‌حلی است که برای پرداخت صورت‌حساب‌های‌تان دنبالش بودید. این ایده برای راه اندازی کسب و کار با سرمایه کم را امتحان کنید.

۹. ایده کسب و کار سخنران انگیزشی

داستان جالبی برای تعریف کردن دارید؟ یا چیزی هست که حسابی به وجدتان می‌آورد؟ در پیغام‌رساندن به سخت‌ترین آدم‌ها مهارت دارید؟ اگر در برابر جمعی از مردم قرار گرفتن شما را نمی‌ترساند پس این کار مختص شماست. برای این‌که یک سخنران انگیزشی باشید، داشتن فالوور در شبکه‌های اجتماعی و ارسال ویدیو از خودتان، روش فوق‌العاده‌ای است تا بتوانید خودتان را پیش از طی کردن مسیر سخنرانی، به مردم بشناسانید.

 ایده کسب و کار با سرمایه کم :

۱۰. شرکت حمل و نقل

اگر توانایی و اشتیاق لازم برای انجام کارهای سخت را دارید، تأسیس یک شرکت حمل و نقل گزینه‌ی خوبی است. می‌توانید برای اجتناب از پرداخت هزینه‌ای گزاف برای خرید کامیون، یک کامیون اجاره کنید تا زمانی‌که سرمایه کافی را برای خرید کامیون داشته‌باشید. این ایده برای راه اندازی کسب و کار با سرمایه کم را امتحان کنید.  ایده کسب و کار با سرمایه کم

۱۱. آشپز شخصی

آیا مهارت آشپزی خاصی دارید و به دنبال راهی هستید تا این مهارت و علاقه‌تان به آشپزی را به یک کسب و کار تبدیل کنید؟ اگر این‌چنین است، شما باید این مسیر ار انتخاب کنید و به یک آشپز شخصی تبدیل شوید. قطعا می‌دانید این شغل یعنی این‌که وعده‌های غذایی هفتگی/ روزانه‌ای را با رعایت ارزش‌های غذایی طیف گسترده‌ای از خوراکی‌ها به مشتری‌تان ارائه کنید. در مورد هزینه‌ی استارت‌آپ باید گفت که هزینه‌ها صرفا شامل هزینه‌ی ایاب و ذهاب بین محل کار، منزل، سوپرمارکت و تره‌بار است. دیگر مخارج توسط مشتری‌تان پرداخت می‌شوند.

۱۲. مربی شخصی

با چند گواهی‌نامه و کمی زمان، می‌توانید علاقه‌تان به خوش‌تیپ بودن را به زندگی روزانه‌تان گره بزنید. به دیگران در رسیدن به اهداف فیزیکی‌شان کمک کنید و چند فن مناسب به آن‌ها بیاموزید که باعث آسیب زدن به خودشان نشوند. وقتی به دیگران کمک کنید از این کار احساس رضایت خواهید داشت. این ایده برای راه اندازی کسب و کار با سرمایه کم را امتحان کنید.

الگوریتم اینستاگرام
الگوریتم اینستاگرام

۱۳. تعمیرکار تلفن همراه و تبلت

معمولا این‌گونه کارها در یک مغازه انجام می‌شود، ولی شما می‌توانید به‌صورت سیار این کار را انجام دهید، به‌ویژه اگر از سرویس‌هایی مانند دیجی دکی استفاده کنید. بسیاری از افراد بر این باور هستند که اگر هزینه‌ی تعمیر یک گوشی تلفن از هزینه‌ی جایگزین کردن آن با یک گوشی دیگر بیشتر باشد، مردم گوشی‌های‌شان را عوض می‌کنند: ولی باید بدانند که سخت در اشتباه هستند. گوشی‌ها اطلاعات واقعا مهمی را در خود جای داده‌اند، از این رو مردم مایل هستند پول بیشتری برای بازگردانی داده‌های‌شان بپردازند. امروزه گوشی‌ها داده‌هایی مانند عکس در خود دارند که هر کسی از فضای ابری برای ذخیره‌ی آن‌ها استفاده نمی‌کند.

۱۴. عکاس

علیرغم این‌که گوشی‌های موبایل، دوربین‌های فوق‌العاده‌ای دارند، ولی هیچ‌گاه جای مهارت و یک دوربین DSLR خوب را نمی‌گیرند. مردم این موضوع را می‌دانند و برای عکاسان ماهری که لحظات زندگی آن‌ها را به زیبایی ثبت می‌کنند،‌ارزش بسیاری قائل هستند.

۱۵. کاهنده‌ی هزینه کسب و کار

بسیاری از ایده‌هایی که در این‌جا وجود دارند همچنان هزینه‌بر هستند. نرم‌افزار یک هزینه‌ی متداول و اجتناب‌ناپذیر است. ولی نباید معامله را به‌خاطر خرید یک نرم‌افزار به هم زد. نرم‌افزارهای رایگان بسیاری وجود دارند که می‌توانند در این زمینه به شما کمک کنند. ازجمله:

– نرم افزارهای واژه‌پرداز و صفحه گسترده: Open Office
– حسابداری: GNUCash‌ یا Wave Accounting
– طراحی گرافیکی: GIMP
– ایمیل: Gmail
– ذخیره‌ی ابری: Google Drive یا Dropbox
– ردیابی زمانی: Toggl

این مقاله به شما نشان می‌دهد که فرصت‌های کسب و کاری متعددی وجود دارند که پول زیادی برای شروع نمی‌خواهند. بسیاری از نمونه‌های فوق تنها به هزینه‌ی ایاب و ذهاب و خدمات اینترنت/ تلفن نیاز دارند. بسیاری از کسب و کارها نیز هیچ هزینه‌ای ندارند و هر شکل بازاریابی می‌تواند یک ویژگی مثبت برای آن‌ها تلقی شود. این ایده برای راه اندازی کسب و کار با سرمایه کم را امتحان کنید.

۱۶. ایده کسب و کار خدمات مشاوره تغذیه

امروزه اکثر افراد در مورد خوراکی‌هایی که می‌خورند نگران هستند و اغلب به دنبال راهنمایی درباره‌ی عادات غذایی و برنامه‌ی رژیمی هستند. اگر در این زمینه تخصص دارید می‌توانید یک شرکت خدمات مشاوره‌ی تغذیه تاسیس کنید. توصیه‌ی من آن است که برای این کسب و کار، یک متخصص تغذیه‌ی خوب استخدام کنید.

۱۷. خدمات تعمیرگاه سیار

راه‌اندازی یک تعمیرگاه سیار با داشتن نیروی انسانی/تعمیرکاران، ایده‌ی خوبی برای کسب و کار است چرا که ماشین‌ها معمولا در مناطقی خراب می‌شوند که تعمیرگاهی در دسترس نیست. برای شروع این کسب و کار، فقط به مکانیک‌هایی خوب و یک موتورسیکلت نیاز دارید.

۱۸. خدمات تزیین اتومبیل

امروزه همه افراد قادر نیستند از پس خرید خودروهای خارجی بربیایند و اغلب برای طراحی و ظاهر خوب به دنبال اصلاح خودروی خود هستند. این امر موجب تولد یک کسب و کار خوب به نام خدمات تزیین اتومبیل شده است.

۱۹. نگهداری از کودکان

امروزه و در کلان‌شهرها می‌توانیم زنان شاغل زیادی ببینیم و در غالب موارد هماهنگ کردن کار با بچه‌ها برای آن‌ها دشوار است. اگر در یک کلان‌شهر، خدمات نگهداری از کودکان را آغاز کنید قطعا موفق خواهید شد.

۲۰. خدمات هم‌سفری

هم‌سفری به معنی سوار شدن چند نفر در یک ماشین برای حرکت به سوی مقصدی مشابه است. با این کار هزینه‌ی سوخت تقسیم می‌شود و به این ترتیب در مخارج افراد صرفه‌جویی می‌شود. درحالی که کارمندان و بچه‌های مدرسه‌ای به صورت غیررسمی همین کار را می‌کنند، لازم است این کار به صورت رسمی هم انجام شود. می-توانید با شناسایی مشتریان بالقوه، ارتباط دادن آن‌ها با یکدیگر و گرفتن مبلغی بخاطر راحتی این سرویس، کار را شروع کنید.  ایده کسب و کار با سرمایه کم

۲۱. مشاوره‌ی سبز

آینده به فناوری‌های سبز وابسته است و هر روز کسب و کارهای بیش‌تری به سوی سبز شدن می‌روند. اگر مهارت و دانش ذخیره‌ی انرژی را دارید می‌توانید این کسب و کار را شروع کنید.

۲۲. دکوراسیون داخلی

این یک ایده‌ی کسب و کار قدیمی و همیشه سبز است. این کسب وکار نیازمند مستلزم مهارت ویژه و خلاقیت و نیرویی متقاعدکننده است.  ایده کسب و کار با سرمایه کم

۲۳. آژانس مسافرتی

راه‌اندازی یک آژانس مسافرتی ایده‌ی کسب و کار بسیار خوبی است. آدم‌ها می-خواهند آرامش کسب کنند و آزادانه از تعطیلات‌شان لذت ببرند. دلشان  نمی‌خواهد نگران بلیط، رزرو هتل، و چیزهای دیگر باشند. آن‌ها حاضرند پول خوبی به یک آژانس مسافرتی بدهند که این کارها را برایشان انجام دهد.  ایده کسب و کار با سرمایه کم

۲۴. مشاوره‌ی مرکز داده

این ایده‌ی کسب و کار به فناوری اطلاعات مربوط است. نیازمند دانش و مهارت ویژه‌ای در ساخت یک مرکز داده است. اگر در این حوزه مهارت دارید می‌توانید یک کسب و کار مشاوره‌ی مرکز داده را راه‌اندازی کنید.

 ایده کسب و کار با سرمایه کم :

10 ایده پولساز کارآفرینی نیمه وقت
۱۰ ایده پولساز کارآفرینی نیمه وقت

۲۵. راهنمای شغلی

به دلیل وجود گزینه‌های متعدد شغلی، اغلب والدین یا دانش‌آموزان سردرگم می‌شوند و به دنبال مشاوره‌ی حرفه‌ای هستند. می‌توانید با دریافت مبلغی ببه ان‌ها کمک کنید.

۲۶. رزومه نویسی

رزومه سند مهمی برای به دست آوردن یک شغل است. اغل افراد به دنبال یک رزومه‌نویس حرفه‌ای هستند. اگر در رزومه‌نویسی مهارت دارید می‌توانید این کسب و کار را شروع کنید.  ایده کسب و کار با سرمایه کم

۲۷. کلوپ سلامتی

بسیاری از افراد معتقدند ”سلامتی ثروت“ است و به همین دلیل از سلامتی‌شان به خوبی استفاده می‌کنند. برای ورزش روزانه ترجیح می‌دهند به باشگاه ورزشی یا کلوپ سلامتی بروند. راه‌اندازی یک کلوپ سلامتی در منطقه‌ی پولدارنشین می‌تواند شما را موفق کند. ایده کسب و کار

۲۸. خدمات برنامه‌ریزی مالی

در کسب و کار برنامه‌ریزی مالی، باید درباره‌ی سرمایه‌گذاری و برنامه‌ریزی مالی به مشتری مشاوره بدهید. توصیه می‌کنیم پیش از شروع این کسب و کار، گواهی برنامه‌ریزی مالی بگیرید. ایده کسب و کار با سرمایه کم

۲۹. صنعت آکواریوم

نگهداری یک مخزن یا آکواریوم ماهی در خانه بسیار خوب است. آکواریوم تجربه-ای آرامش‌بخش و خوشایند است. حتی برای سبک معماری واستو هم خوب است. می-توانید باز کردن فروشگاه آکواریوم، کسب و کار خود با شروع کنید.

۳۰. ایده کسب و کار درمان زیبایی و اسپا

اگر می‌خواهید کار جدیدی انجام دهید، می‌توانید به راه‌اندازی درمان زیبایی و اسپا فکر کنید. افراد سطح بالا همیشه به دنبال خدمات درمان زیبایی و اسپای خوب هستند. ایده کسب و کار

۳۱. سالن بازی

بچه‌ها معمولا به دنبال یک محل بازی یا ایستگاه بازی هستند. می‌توانید سالن بازی خود را بازی کنید و فقط به چند ایستگاه بازی و ایکس‌باکس نیاز دارید.

۳۲. فروشگاه مواد لبنی یا شیر

را‌ه‌اندازی یک لبنیاتی، ایده‌ای قدیمی اما موثر برای کسب و کار است. پیش از شروع این کار باید مطمئن شوید در منطقه‌ی شما فروشگاه مواد لبنی دیگری  وجود ندارد.  ایده کسب و کار با سرمایه کم

۳۳. ایده کسب و کار کارواش

یک ماشین تمیز بهتر به نظر می‌رسد و مایه‌ی فخر و مباهات است. آدم‌ها دوست دارند یک خودروی تمیز سوار شوند و برای حاضرند برای شستشوی آن هزینه کنند و به همین خاطر تعداد کارواش‌ها رو به رشد است. ایده کسب و کار

محصولات دست‌ساز‌
محصولات دست‌ساز‌

۳۴. فروش لوازم عتیقه

افراد ثروتمند پول زیادی را صرف خرید اشیا و لوازم عتیقه می‌کنند. راه انداختن یک عتیقه فروشی خوب ایده‌ی خوب دیگری است. این ایده به مقدار زیادی سرمایه نیاز دارد.  ایده کسب و کار با سرمایه کم

 ایده کسب و کار با سرمایه کم :

۳۵. ایده کسب و کار خدمات خیاطی

راه‌اندازی یک خیاطی کوچک ایده‌ی خوبی برای یک زن خانه دار ات. این ایده حتی به سرمایه‌ی زیادی هم نیاز ندارد.

۳۶. فروشگاه ابزارآلات ماشینی و الکتریکی

می‌توانید به راه‌اندازی یک فروشگاه ابزارآلات ماشینی و الکتریکی فکر کنید. این محصولات همواره مورد نیاز هستند.

۳۷. فروشگاه ظروف و وسایل آشپزخانه استیل

ظروف و وسایل آشپزخانه‌ی استیل در هر خانه‌ای مورد نیاز هستند بنابراین راه‌اندازی فروشگاه وسایل استیل در جایی کوچک می‌تواند ایده‌ی خوبی باشد.  ایده کسب و کار با سرمایه کم

۳۸. فروشگاه کتاب‌های دست‌دوم

اگر فروشگاه کوچکی دارید و می‌خواهید یک کسب و کار با سرمایه‌ی اندک را آغاز کنید می‌توانید به فکر راه‌اندازی یک فروشگاه کتاب‌های دست دوم  باشید.  ایده کسب و کار با سرمایه کم

۳۹. فروشگاه عینک

می‌توانید کسب وکار کوچکی برای بینایی‌سنجی و قاب عینک راه‌انداز کنید. هم-چنین می توانید در کنار آن اقلامی چون ساعت هم بفروشید. ایده کسب و کار

۴۰. ایده کسب و کار فروشگاه الکترونیکی

اگر می‌توانید سرمایه‌ی خوبی جمع کنید، می‌توانید با فروش وسایل الکترونیکی چون تلویزیون، ال‌سی‌دی، ام‌پی‌تری پلیر و … کسب و کاری به راه بیندازید.  ایده کسب و کار با سرمایه کم

۴۱. بی‌پی‌او (برون‌سپاری فرایند کسب و کار)

اگر فضا دارید و مایلید مقداری پول سرمایه‌گذاری کنید، برون‌سپارری فرآیند کسب و کار می‌تواند فرصت خوبی باشد.

۴۲. ایده کسب و کار غذای خانگی

اگر در پختن غذا مهارت دارید می‌توانید کسب و کار غذای خانگی را شروع کنید. ایده کسب و کار

۴۳. خدمات خرید و فروش بازار سهام

یک موسسه‌ی خرید و فروش بازار سهام باز کنید و از کاربر نهایی حق دلالی بگیرید. این یک ایده‌ی کاملا رقابتی است زیرا شرکت‌های زیادی در این زمینه مشغول به کار هستند.  ایده کسب و کار با سرمایه کم

۴۴. کلوپ کمدی و خنده

ویدیوهای کمدی به سرعت پخش می‌شوند. چند استندآپ کمدین، مانند میثم درویشان‌پور و مجید افشاری، وجود دارند که جدیدا به لطف رامبد جوان و برنامه‌ی خندوانه به سلبریتی تبدیل شده‌اند. دیگران نیز منتظر این هستند که نوبت‌شان فرا برسد. صدها کمدین وجود دارند که به دنبال راهی برای نشان دادن استعدادشان هستند. شما می‌توانید با راه‌اندازی یک کلوپ کمدی و خنده‌ی آنلاین به آن‌ها کمک کنید.

ویدیوهای بامزه از کودکان، سگ‌های پشمالوی کوچک، و گربه‌ها یوتیوب و فیسبوک را پر کرده‌اند. آیا می‌توانید مجموعه‌ای گردآوری کنید که افراد بتوانند ویدیوی مناسب با نیازهای بازاریابی محتوای‌شان را بیابند؟

 ایده کسب و کار با سرمایه کم :

۴۵. اظهارنامه‌ی مالیاتی آماده کنید.

افراد زیادی وجود ندارند که خودشان بتوانند این کار را انجام دهند. به همین دلیل است که این گزینه نیز یک فرصت کسب و کاری به حساب می‌آید.  ایده کسب و کار با سرمایه کم

۴۶. محتوای مبتنی بر ثبت نام بفروشید.

محتوایی که اکنون در اینترنت به رایگان وجود دارد ممکن است به‌خوبی در جستجو یافت نشود. برای حل این مورد، برخی نویسندگان تحقیقات دقیقی انجام می‌دهند و در ازای مبلغ اندکی آن را می‌فروشند.  ایده کسب و کار با سرمایه کم

۴۷. بررسی صادقانه‌ی عملکرد پزشکان

شما می‌توانید فهرستی از موفقیت‌ها و شکست‌های پزشکان آماده کنید تا بیماران بتوانند تصمیم‌گیری آگاهانه‌ای صورت دهند.

اشتباهات همکاری در فروش
اشتباهات همکاری در فروش

۴۸. بلاگ سلامت زنان

همانند بلاگ سلامت مردان، پتانسیل اولیه برای عملی کردن این ایده وجود دارد. این دو موضوع را در هم نیامیزید. سعی کنید در یک زمینه متمرکز بمانید. ایده کسب و کار

۴۹. کمک کردن در امور حسابداری

الزاما نباید عضو جامعه حسابداران نخبه با یک مشاور مالی رسمی باشید تا بتوانید در امور حسابداری به افراد کمک کنید. یک مدرک در امور مالی یا تجاری کفایت می‌کند. راه‌های چندگانه‌ای برای کمک به افراد در مدیریت حساب‌های‌شان وجود دارد. شما می‌توانید به استارت‌آپ‌ها کمک کنید تا حساب‌های‌شان را مدیریت کنند.

۵۰. فروشگاه کتاب آموزشی

دانش‌اموزان و عاشقان کتاب همیشه دنبال کتاب هستند. این می تواند نقطه‌ی شروع یک کتابفروشی باشد. این کسب و کار همیشه پررونق است زیرا  آموزش هیچ-وقت کساد نمی‌شود. ایده کسب و کار با سرمایه کم

 چکیده مطلب:

در این مقاله ما ۷۰ ایده کسب و کار با سرمایه کم ازائه دادیم. ایده هایی برای کار در منزل. ایده های پولساز شغل دوم با سرمایه کم.  ایده های کارآفرینی و کسب و کار با سرمایه کم دست پیدا کنید. ۲۰ ایده کسب و کار اینترنتی و ۵۰ ایده کسب و کار در دنیای واقعی.

اما یادتان باشد همه چیز فقط داشتن یک ایده ناب نیست. برای اثبات این موضوع همین حالا روی دکمه زیر کلیک کنید.

اگر به دنبال ایده های پولساز کسب و کار اینترنتی هستید، ایده‌های که هنوز در ایران پیاده‌سازی نشده‌اند، بسته ایده های پولساز اینترنتی را سفارش دهید.

مطالب مرتبط

881 دیدگاه

 1. سلام هر کی دوست داشت سرمایە گذاری در خارچ از ایران انجام بدە من در خدمتم بە کار های متفاوت یا کار اصلی خودم در کردستان عراق اینجا همە کار ها جدید هست هر کارسود بالا دارە و تورم هم وجود ندارە مثل ایران کە بە مشکل بخورید

  k2aland@gmail.com

  1. سلام ما تو کار تولید سفال هستیم اگه تمایل داشتید این شماره تماس من هست بفرمایید تا با هم همکاری داشته باشیم. ۰۹۱۲۳۰۱۶۳۷۰ ریاحی

  2. سلام.میتونم از ۱۰۰میلیون تا ۱میلیارد برای ی ایده خوب هزینه کنم.اگه کسی مایل بود بنده در خدمتم.بعضی کارها نیاز به شراکت نداره مث بورس وغیره الان همه این کاره شدن پس ایده خوبی داشتی واتساپ پیام بذار ۰۹۳۹۱۸۳۹۲۳۲

 2. من یه ایده عالی دارم الانم دارم تو همون زمینه کار میکنم ریسک داره ولی وقتی جواب میده همه اون ضرر های ریسک رو جبران میکنه ولی مثلا الان اگه ۲۰۰تا۳۰۰میلیون سرمایه بیشتر داشتم عالی بود

 3. سلام مم در شهرک صنعتی رشت ی خون دارم تو فکر زدن تولیدی پالت هستم سرمایه از تو کار از من نیروی کاریم دارم ۰۹۳۹۳۴۲۵۰۴۸

 4. من در تولید نان تجربه کافی دارم و همچنین تمام خاندان من در این زمینه فعالیت دارن اگه کسی سرمایه داره میتونیم تو کار تولید نان انبوه فعالیت کنیم سرمایه ندارم به دلیلی که از دست دادم پولی که در آورده بودم از همین راه تولید نان بود اشتباهم این بود شغلم را عوض کردم و سرمایم رفت اگه کسی مشتاق تولید ۶ نمونه نان هست و پخش آن در خدمتم توضیح:مبلغ مورد نیاز ۷۰۰ ملیون می‌باشد جواز خودم میتونم بگیرم هر کیسه آرد ۱۰۰ هزار تومان سود داره خالصی تمام دستگاه ها اتوماتیک هستن که کارگر های فنیش رو خودم میارم حداقل فروش روزانه ۵۰ کیسه هست حداکثر ۱۲۰ کیسه پخش رو خودم انجام میدم شماره من واتساپ فقط هست مال تماس نیست ۰۹۱۶۶۶۴۹۲۵

 5. من کارهای چوبی و کارهای دست تزیینی و هرچیزی که با چوب میشه درست کرد انجام میدم و همچنیین mdf هم سود خوبی داره. اگ کسی ایده ک طراحی و بازاریاب خوبی هست میتونیم شروع کنیم ?09104680415 قزوین

  1. سلام.
   شبتون بخیر. منم به ساخت کاردستی های چوبی و سنگی علاقه دارم. البته بخاطر کارم دیگه الان کمتر فرصت میکنم چیزی درست کنم.
   خواستم بهتون پیشنهاد ساخت آبنما با چوب رو بدم. من دوتا درست کردم که حتی لوله هاش هم از چوب بود. ساقه های نازکتر و مناسب رو انتخاب میکردم و چند روز میگذاشتم توی تشت بزرگ آب و بعد از خیس خوردن و نرم شدن ابتدا با مته های بلند داخلشون رو سوراخ میکردم و بعد به هر شکلی که قرار بود توی کارم‌ داشته باشند اونارو فرم میدادم و با نخ محکم میبستم و میگذاشتم که کمی حالت بگیرند و نیمه خشک بشه و بعد گیریس بهداشتی رو حرارت میدادم و با سرنگ بزرگ گریس شل شده رو با فشار و پشت هم تزریق میکردم.‌باید در این مرحله کنارتون حتما یه گاز و شعله آتش باشه که حین انجام کار اون چوب رو روی حرارت هم بگیری که هم‌گیریس به خوردش بره و هم بیاد از چوب بیرون و بعد با یه سیم مفتول نازک که سرش رو خم کردم از اینطرف سوراخ میفرستی و از اونطرف بیاد بیرون و لوله شما آماده ست و خیلی زیباست که لوله های خم و راست شده که آب با فشار ازش بیرون میزنه از جنس چوب باشه.‌این آب نماهایی که من درست کردم یکیش مال سال ۸۶ هستش و یکی مال سال ۸۹.‌البته ۷ ۸ تا درست کردم و دادم به دوستان آشناها ولی این دوتارو هنوز نگه داشتم.

 6. سلام عزیزان امیدوارم حالتون خوب باشه کسی تو زمینه جوجه کشی فعال هست یا میخاد فعالیت کنه ؟ این شماره منه تل و وات فعلا پاکیدم 09382826709 خودم دانشجو معلمم

 7. سلام اگر کسی سرمایه داره می‌تونه تو منطقه ما ماشین سنگین،خاور و… بخره ب خاطر گازوئیلش چون خیلی سود داره ما تو منطقه مرزی هستیم و از اینجا گازوئیل میخرن و میبرن اونور مرز. حتی از تهران و همدان اینجا ماشین نیسان هم دارن و اینجا دادن دست راننده ب خاطر سودی ک داره. اگر کسی خواست بیشتر در این مورد حرف بزنیم پیام بده. 09929417210

 8. سلام من سرمایه کمی دارم حدود 40 م
  لطفا بگین چه کاری میتونم انجام بدم با این پول 🙁
  (09011561706 واتساپ)

  1. داداش من حتی موبایلم ندارم که باهاش پیج را بندازم بعد تو میگی 40 تومن دارم البته من محصلم یازدهمم میتونی میوه خشک تولید کنی بفروشی

 9. سلام من موسس یک دبستان غیرانتفاعی هستم به خاطر کرونا شدیدا با مشکل مواجه شدم کلاسهایم خالی هستند و باید کرایه ملک را هم بپردازم تعداد دانش آموزانم کمتر از 20 نفر هست اتاقهایم را به تولیدی یا انبار داری یا … اجاره می دهم فضای مدرسه ام 500 متر است لطفا مرا راهنمایی کنید

 10. کسی میتونه کسب کار پر سود راه اندازی کنه من ۱ میلیارد سرمایه گزاری میکنم سرمایه با من کار با شما سود 70 من 30 شماست علی

  1. سلام جناب محمودی
   لطفا در صورت تمایل با من تماس بگیرید
   نظرزاده ۰۹۱۳۵۸۸۲۴۵۴

   1. بله علاقه داشتین یه قرار میزاریم باهم مشورت میکنیم شماهم نظر بدید

  2. اقا اگه بخوای میتونیم با هم یه کسب و کار راه بندازیم…اینم ایدی تلگراممهMahrez77 خواسی پی ام بده

  3. سلام
   من یک ایده بسیار خوبی دارم اگر خواستین لطفا بااین شمارم تماس بگیرید ۰۹۱۵۷۱۷۳۶۶۵بهبودی

   1. سلام من کارخانه دارم سرمایه گردش در کار میخوام حدودا یک ونیم میلیار اگه مایل هستین در خدمتم حمدیان
    ۰۹۳۸۲۷۸۹۲۲

  4. سلام بله میتونیم یه کسب و کار عالی راه اندازی کنیم ایده پرسودزیاد دارم خواستین تلگرام در خدمتم tanhaaa81f

   1. ادرستون در اینستا پیدا نمیشه
    لطفا در صورت تمایل بهم پیام بدین 09198855508

  5. سلام وقت بخیر ایده من کارخونه سنگبری هست اگر تمایل داشته باشین درخدمتم 09366391840

  6. سلام روز بخیر مهندس من در زمینه تولید تجربه زیادی دارم و ایده مناسب برای راه اندازی تولید دارم تا حدرودیم میتونم سرمایه بزارم اگه تمایل دارید به همکاری تماس بگیرید.۰۹۱۲۵۴۴۸۷۹۹

  7. سلام داداش
   من توی اسفندماه 98 مبلغ 60 میلیون تومن واسه یکی از دوستام سهم خریدم بانک اقتصاد نوین 400 خریدم 980 فروختم بعدش کشتی رانی 1700 خریدم 6500 فروختم و در آخر هم بانک دی 2500 خریدم تا 8000 تومن هم رسید نفروختم الانم رسید 4500 بیاد بالای 6 تومن میقروشم، در مجموع سرمایه دوستم رو رسوندم به 480 میلیون یعنی 8 برابر در عرض حدود 8 ماه
   جهت اطلاع عرض کردم
   اگه واقعا سرمایه بالای 500 میل داری و میخوای تاپایان امسال 100 درصد سود کنی با من تماس بگیر
   09386754299 فراز

  8. سلام
   ما 2 سال هست که روی تولید سیب زمینی نیمه اماده کار کردیم که بتونیم اونو بصورت تازه عرضه کنیم و الان نیاز داریم به مقداری دستگاه و فضایی که بتونیم تولید رو شروع کنیم.
   نیاز به نصف این سرمایه گذاری هست راحع به سودش هم باید صحبت بشه .اگر تمایل داشتید میتونیم با هم همکاری کنیم.
   لطفا به ایمیل پیغامتون رو بدین.

  9. سلام من جوازچاپ دیجیتال دارم من با ۲۰۰ میلیون پول ک البته ۱۰۰ تومن خودم ولی تجهیزات مرتب میخواد ک درآمد خیلی بالا داشته باشین ولی بصورت ۵۰ ب ۵۰ من رحدمتم برای توضیحات بیشتراگر نظرتون بود

  10. قنادی یا همون شیرینی فروشی من ۲۰ سال سابقه کار دارم از انواع شیرینی ۳۰ تا ۷۰ درصد سود وجود داره ما مواد خام وبا قیمت مناسب میگیریم با تولیدمون میتونیم سود خوبی ببریم

  11. سلام جناب محمودی. خسته نباشید.
   اگه مایل به همکاری طولانی مدت و پایدار هستین لطفا تماس بگیرید.
   ٠۹٠۳۵۱۹۳۳۶٠
   محمودی هستم

 11. پاشید جمع کنید هر کی یه مزخرفاتی داره میگه دریغ از یه ایده،زاررررررررررررررررت زود موفق میشید،همین جوری محکم بشنید

 12. سلام خوشحال میشم بتونم از استاد قاصدیان مشاوره ای بگیرم میخوام کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنم اما نه سرمایه دارم نه اطلاعات کافی اما مطمئنم موفق میشم .
  باقری 09192518025

 13. سلام من تعمیرکار موبایل هستم.در حوزه سخت افزار فعالیت دارم و متاسفانه سرمایه ای ندارم…ولی ابزار کار دارم..اگر دوستی هست که سرمایه داشته باشه یا اینکه پیشنهاد خوبی داشته باشه میتونیم اینکار رو باهم استارت بزنیم…کار بورس و سود دهی بالایی داره

 14. طرح خوبی دارم اما سرمایه ام کمه در منطقه ما سیب زمینی خیلی زیاده با محصولات باغی زمین دارم کسی باشه سردخانه یا خشک کن میوه راه اندازی کنیم جوازش باخودم چون منطقه ما سردخانه و میوه خشک کن نیست و به همین دلیل ارزان فروش میکنن کسی باشه راه اندازی کنیم 09376080898عسکری بنده در شهرستان های همدانم

 15. با سلام و خسته نباشید
  من در یک شهر مرزی زندگی میکنم با گمرک فعال
  هم از مرز پلدشت
  همم از مرز بازرگان کمک کنم
  برای دو کشور جمهوری آذربایجان و ترکیه
  با این نوسناتات ارزی بهترین زمان ممکن برای صادرات هست.
  اگه کسی ایده ای برای صادرات داشته باشه و بازار کارشو اونجا بلد باشه من در خدمتم.
  خودمم معلم هستم
  شماره تماس 09369957649

 16. سلام دوباره باز من آمدم کمی حرف بزنم.ببخشید اگر مطالبم بدردتان نمیخورد.در مورد ایده ها یکم حرف دارم مثلا من یک کشاورزم مقداری از محصول باغ را به عنوان هدیه بین همسایگان پخش کردم همین دو روز پیش .میدونید محصولم هلو بود و تو دستم مانده بود و بازار نمیخرید اگر هم میخرید کمیسیون و هزینه کرایه زیاد میشد.بعد پخش کردن یکی دو سبد میان همسایه ها خدا شاهد است بقیه محصولم به غیر از هلو پیش فروش شد و سفارش گرفتم برای زردالو گردو پسته و غیره.منظورم این است که کمی دستتان را باز کنید.دیگر اینکه اگر دستتان به دهانتان میرسد برای کسی که به شما کاری انجام میدهد انعام بدهید اولا وظیفه انسانی است که کمک میکنیم دوما طرف مقابل کار شمارا تمیزتر و بهتر انجا میدهد و در درازمدت هزینه شما کم میشود.مورد بعدی اگر معلم هستید گاهی یواشکی به دانش آموزی که ضعیف است نمره منت دار بدهید مثلا او که ۱۲ میگیرد به اوبگویید ده میشدی ولی من دو نمره ارفاق کردم البته در گوشی.این دو نمره منت دار دانش آموز را به اوج تلاش میکشاند.ببخشید زیاد حرف زدم .مورد بعدی که قبلن هم گفتم افسرده و غمگین نباشید که پدر زندگی مرا درآورده.مورد بعدی اینکه هر کاری میکنید یا هر شغلی دارید سعی کنید در همان مورد بهترین و خلاقترین فرد باشید تدریس ها و پیشنهادها یواش یواش پیشتان میاید.اگر پسندیدید باز مینویسم.ببخشید.قربان شما جلال

 17. سلام .
  من نصاب و تعمیرکار حرفه ای کولر گازی و یخچال و شوفاژ دیواری ( پکیج) هستم .
  دنبال کسی میگردم که مغازه مناسب این کار داشته باشه که با هم شریک بشیم .
  مغازه از شما و کار از من .
  اگر مغازه دارای موقعیت ومحلیت خوبی باشه ماهیانه ۱۵ میلیون به بالا برای اول کار سود دهی داره .
  کار ما کلا خدماتی محسوب میشه.
  شماره بنده ۰۹۱۰۸۶۴۶۴۶۷ لطفاً با واتساپ تماس بگیرید.
  ممنون.

 18. سلام کل سرمایه من 70 میلیون وسلام لطفا راهنمایی بفرمایید چه میشه با این پول که حداقل ماهی 5 تومن درآمد داشته باشم

  1. سلام دوست عزیز من خودم الان یک سالی میشه که تو کمپانی gpm سرمایه گزاری کردم سودشم خوبه چون به دلاره واسه ما ایرانیا عالیه خانواده ام هم مجاب به سرمایه گذاری کردم که اونا هم راضین

   1. سلام لطفا بیشتر توضیح بدهید و راهنمایی کنید چطور باید اینکار رو انجام داد.

   2. ایده خوبی نیس سرمایه گذاری نیس نوعی گل کویست.برا پر کردن جیب خودتون مردم رو بیچاره نکنید خیلیا به ی امیدی میان اینجا

  2. ی دستگاه تولید لیوان یکبار مصرف کاغذی بخر و هرچی کارت و مشتریتو بتونس بیشتر پیدا کنی بیشتراز ایناهم میتونی در ماه پول در بیاری…

 19. سلام بزرگوار
  هم سایت خوبی دارید و هم مطالب خوبی ارسال میکنید
  بنده هم در زمینه موففیت و محتوای آموزشی فعالیت دارم
  اگر قصد تبادل لینک دارید امر کنید تا لینک شما رو درج کنم

 20. سلام

  من بهتون باز کردن یک فروشگاه عینک آفتابی و طبی و تعمیر عینک رو توصیه می کنم.
  اگر در شهر کوچکی زندگی می کنید می توانید با این کار ماهانه 8 میلیون تومان پول درآورید یا اگر در کلانشهر زندگی می کنید قطعا درآمد ماهیانه شما بیش از 20 میلیون خواهد بود
  من در شهر کوچکی زندگی می کنم در استان اردبیل و پدرم در این کار است و ماهانه 10 میلیون درآمد دارد.
  اما راز این موفقیت این است که عینک ها را با سود بیشتر نفروشید و تمامی عینک ها را با 50 هزار تومان زیر بازار بدهید و شما موفق خواهی بوددددددددددددددددد.

 21. سلام
  ما خوشبختانه توانسته ایم مجموعه آموزشی را برای دانش آموزان و مدارس بسازیم .واکنون بازاریاب برای فروش مستقیم نیازمندیم.قیمت محصول یک میلیون و پانصد هزار تومان است و دستمزد خیلی عالی برای فروش پرداخت می کنیم.
  اگر شخصی توانمند هستید و میتوانید بفروشید با شماره زیر از طریق واتساپ تماس بگیرید.
  لطفا فقط اشخاصی که توانایی گفتگو با مدیران مدارس را دارند پیام بدهند(فقط پیام نه تماس)
  09126715462

 22. باسلام …دوستانیکه محصولات ارگانیک میخوان مثل خرما (انواع خرما)از بم و جیرفت وهمچنین هر محصول زراعی ارگانیک دیگه ای میتونن بهم داخل واتساپ پیام بدن ارسال عمده وجزئی داریم ممنون میشم که فقط داخل واتساپ پیام بزارید ممنون از همگی وسایت خوبتون(09037139647)

 23. سلام خدمت شما فرهیخته گرامی:
  تمام کارآفرینی های رو که نوشته بودید خواندم اما باشرایط ام موافق نبود.
  به نظر شما چگونه یک کار تولیدی که با سرمایه اندک ( مثلا پنج یا شش ملیون) میشه شروع کرد؟ در یک منطقه کاملا زراعتی با آب و هوای کاملا معتدل و آب فراوان.
  منتظر نظریات تان هستم.

 24. سلام من اشنایی کامل با برنامه نویسی دارم و تعمیرات و نگهداری کامپیوترها راهنمایی کنید.

  1. سلام من۱میلیارد سرمایه دارم آدم ریسک پذیری هستم ولی ن در هرکاری میخام ی کار خوب راه بندازم وسوده. لطفا اگه کسی ایده خوبی داره توواتساپ برام ایدشو بگه ممنون میشم کمکم کنید..اگه کارشراکتیم باشه انجام میدم ولی درشهرخودم انجام بدیم ممنون از عزیزان.۰۹۳۹۱۸۳۹۲۳۲ مرسی

  2. سلام .من درحدود۱ تومن سرمایه دارم ومیتونم شهرک صنعتی شهر خودمون زمین بگیرم برای بیشترکارخانه های کوچک و بزرگ.وتولیدی و…. ۱۰۰۰مترزمین میدن با وام برااشتغالزایی اگه کسی ایده خوبی داره باهم شریک بشیم من در خدمتم بنده همدان هستم.ممنون میشم ایدهاتون رو در واتساپ بهم بگین..ممنون از همه عزیزان ۰۹۳۹۱۸۳۹۲۳۲

 25. سلام، من یه مغازه ۱۱ متری دارم توی یکی از فرعی های خیابان پیروزی تهران، مغازه محلی است و اهالی محل مشتری مغازه هستند، کار خودم خدمات کامپیوتری بود که ۲ سال پیش چون خیلی درآمد نداشت تعطیل کردم و ۲ سال مغازه خالیه، اگه کسی ایده ای داره خوشحال میشم همکاری کنیم.
  شماره ۰۹۱۲۴۹۹۳۳۰۹

  1. سلام من میتونم چندتا ایده پولساز بدم
   ۱-دکوراسیون داخلی و فروش وسایل داخلی
   ۲-ارایشگاه و مرکز ماساژ
   ۳-مطبخ
   من خانوم هستم و در تمام این گزینه ها مهارت دارم
   و معمولا مردونه کار کردم
   ی همراه خوب که مرد هم هست کنارمه و اگر نیاز بشه کمکمون میکنه

  2. سلام میتونید لبنیاتی باز کنید در کنارش عسل هم بفروشید من تولیدی عسل دارم اگه خواستی اس بده

  3. سلام.من تهران نیستم اما خدمات کامپیوتری درآمد خوبی داره
   توی این وضعیت سهام عدالت و سجام و ثبت نام دانشگاها و خودروسازی و……درآمد خوبی میتوانید بدست آورید
   اگر اخبار را دنبال کنید و مردم را از این اخبار مطلع کنید قطعا سود خوبی بدست میاورید

 26. با سلام من از اسفند ۹۸ با ۱۰ میلیون تومان اومدم تو بورس هیچ دوره آموزشی ندیدم فقط سهم های فلزات خریدم الان آخر خردادماه پولم سه برابر شده اگه تا ۲۰۰ میلیون دارید برید تو بورس عاااالیه بیشتر پول داشتید فقط ملک و زمین بخرید . یا حق

 27. با سلام من از اسفند ۹۸ با ۱۰ میلیون تومان اومدم تو بورس هیچ دوره آموزشی ندیدم فقط سهم های فلزات خریدم الان آخر خردادماه پولم سه برابر شده اگه تا ۲۰۰ میلیون دارید برید تو بورس عاااالیه بیشتر پول داشتید فقط ملک و زمین بخرید . یا حق

 28. سلام.
  لطفا کمک کنید.
  من در کار کامپیوتر و برنامه های همکاران سیستم تا ۷۰درصد مهارت دارم، در کار خیاطی نیزهمچنین،از فن بیان خوب هم برخوردارم، همچنین در نوشتن کتاب و شعر.
  به کمکتون واقعا احتیاج دارم برای ایجاد کار در خصوص مهارت هایی که گفتم.
  ممنون میشم از پاسخ سریعترتون

  1. در بخش کامپیوتر و برنامه نویسی میتونی شعر و کتابهای خود رو بصورت اپلکشن ارائه بدی
   یا یه پیج توو شبکه های اجتماعی بزنی و شعرهای خودتو به صورت متن نوشته یا کلیپ یا صوت ومتن به اشتراک بزاری هم از طریق فالوور و تبلیغات میتونی پول در بیاری هم سفارش کار بگیری برای شعرهات بخصوص برای خواننده ها اگه ترانه نویسی هم بلدی
   و یا اگه میتونی اپلکشنی ارائه بدی که نیاز جامعه باشه یا نیاز یک شرکت و موسسه و یا ایده خودتو عملی کنی
   .
   برای فن بیانت هم میتونی با جملات انگیزشی و … تو پیجت کلیپ بسازی و یا تو حوزه ای که تخصص داری مشاوره بدی و یا بازاریاب موفق باشی چه در مجازی چه در واقعیت
   .
   از طریق خیاطی هم اگه طراحی لباس بلد باشی که کارت بیشتر موفق میشی از طریق کار برای تولیدی ها و یا شخصی میتونی با ارائه کارهای خودت توو مجازی و بازار یابی سود کنی و تولیدی راه بندازی
   .
   کافیه خودت بخوای و حرکت کنی و ذهنیتت رو از افکار منفی به حداقل برسونی و با اراده رو به جلو نگاه کنی
   خدا کمکت میکنه مطمئن باش

 29. یه ایده قوی دارم برای راه انداختن ی بیزینس حرفه ای که خیلی پیچیدست و خیلی زود ب بازده میافته ولی واسه استارت ب حداقل ۲۰۰ میلیون سرمایه احتیاج داره. کسی میخواد سرمایه گذاری کنه تماس بگیره تعریف نمیکنم ولی مو لا درزش نمیره.

  ایمنی
  ۰۹۳۹۶۲۵۶۸۲۲

  1. سلام .من می خوام یه کار صنعتی و نو رو استارت بزنم و دنبال افراد با انگیزه هستم.

  2. سلام لطفا رزومتون رو برای من در واتس آپ بفرستین 09109700979
   نادعلی هستم مدیر فروشگاه ایده و اختراع

 30. سلام بچه ها خسته نبا‌شین.اگه 200 میلیون تومن پول داشتین باهاش چیکار میکردین.

  1. من تو کار میدان میوه و تره بار هستم ، میزدم تو کار تره بار درامد خوبی داره
   برای شراکت بخواید من هستم

  2. بزارید من از شما سوال کنم..شما اگه فقط ۵۰۰۰تومن داشتین چکارمیکردین؟؟؟؟

 31. باعرض سلام اگه سرمایه گذار هست بیاد یه کار فوق العاده درامدزا راه بندازیم ایده از من سرمایه از شما درامد ماهی 15 تا 20 ملیون اوایل کار به شرط بهداشت و سیب سلامت تا مرز ماهی 100 ملیون هم میرسه کار تولیدیه از صفر تا صدشو هم خودم بلدم و 6 ساله که کار کردم والان بدلایلی کارگاهمو فروختم یه بدهی دولتی داشتم والان میخوام دوباره راش بندازم 80 میلیون تا 100 میلیون میخواد برای انجامش کسی هست با من تماس بگیره09178441998

  1. ی کارخونه با مجوز صنعت برای پدرم هست و که طبقه زیر همکفش خالیه و ۱۶۰متر مساحت داره
   چندتا چرخ خیاطی راسته دوز داره
   اگر ایده خوبی دارید
   من تو زمینه تولید سررشته ندارم
   تماس بگیرید۰۹۳۵۳۰۴۶۳۶۸

  2. سلام سرمايه هست ايده وكارتان وضمانت حسن انجام كارتان چيست
   ٠٩١٢٦٩٦٦٨٩”

  3. سلام دوست عزيز .سرمايه مورد نظرتون را پيدا كردين يا هنوز نه؟اگه نتونستين پيدا كنيد اطلاع بدين تا با شما تماس بگيرم

  4. من حدود دویست میلیون سرمایه دارم دنبال یه ایده هستم ولی به ذهنم نمیرسه میشه با هم همکاری کنیم

 32. سلام
  من سر درگمم نمیدونم چیکار باید بکنم تو این اوضاع
  سرمایه ی زیادی ندارم در حدود ۵۰ م
  کارشناسی مدیریت دارم
  ادم زرنگ و با صبر و حوصله ایی هم هستم اما متاسفانه تا حالا مسیر درست رو پیدا نکردم
  میخوام یه کار دائمی و ثابت راه بندازم و سریع ازدواج کنم
  لطفا اگه کسی چیزی به ذهنش میرسه راهنماییم کنه
  بینهایت ممنون میشم.

  1. سلام لطفا رزومتون رو برای من در واتس آپ بفرستین 09109700979
   نادعلی هستم مدیر فروشگاه ایده و اختراع

   1. سلام من یک تولید کننده و بسته بندی دارم با من تماس بگیر تا توضیح بدم بهتون ۰۹۳۰۱۰۴۷۸۷۴یا ۰۹۰۴۴۲۸۰۳۲۸

  2. سلام لطفا رزومه خودتون رو به واتس آپ شماره
   ۰۹۱۰۹۷۰۰۹۷۹ ارسال کنید .
   ارادتمند نادعلی مدیر فروشگاه ایده و اختراع

 33. سلام ،کارشناس ارشد شیمی کاربردی دارم با چند سال سابقه کار ،الان بیکارم و داغون ،دنبال یه ایده واسه کار خسته شدم هر جایی سر زدم دوستان راهنمایی میخاستم ،سپاسگذارم

  1. سلام لطفا رزومه خودتون رو به واتس آپ شماره
   ۰۹۱۰۹۷۰۰۹۷۹ ارسال کنید .
   ارادتمند نادعلی مدیر فروشگاه ایده و اختراع

  2. با سلام
   به نظرم بهتر هبا این تخصصی که دارید ، در کار تولید انواع عرقیات و عطرها واسانسه وارد شوید. m.reza.zed@

  3. در زمینه تولید ماستیک و رزین اگه سر رشته داشته باشید
   درآمد خیلی عالی داره سرمایه و محل کارگاه ازمن با فروشش

 34. سلام
  ببخشید با ۱۵۰ میلیون چ کاری رو میشه راه اندازی کرد ک درآمد مقطوعی داشته باشه
  ۰۹۱۲۹۶۸۰۵۳۷

 35. سلام من مهدی هستم 26 ساله از خرم اباد-لیسانس مدیریت-الان کارمند بخش خصوص هستم-کسی ایده خلاقی داره واسه کسب درامد؟
  لازم به ذکره بگم من زمین کشاورزی دارم تا 5هکتار-دامداری دارم اما به شکل سنتی-مجوز دفتر بیمه ایران دارم.
  به واتس اپ من پیام بدین 09303705386

  1. باسلام
   بهتره شما در زمینه کشاورزی و دامداری کار کنید وقتی سرمایه اولیه یعنی زمین را دارین میتونین مکانیزه و در چندین پروسه کاری به پرورش دام و طیور و صادرات آن توجه داشته باشید البته براساس موقعیت جغرافیایی خودتون
   برادر من با آرزوی بهترین ها
   ارایه مشاوره کار و کار آفرینی 09141942550

 36. سلام ، از دوستانی که مایل هستند در زمینه تعمیرات موبایل همکاری داشته باشند و یا مغازه دارند یا تمایل به اجاره مغازه بصورت مشارکتی دارند با شماره زیر تماس بگیرند و یا از طریق واتس اپ پیام بگذارند ممنون
  ۰۹۳۰۶۷۵۸۶۹۹

 37. سلام به تازگی به وسیله یکی از فامیلامون رفتم تو کار نتورک پنبه ریز روزی دو سه ساعت وقت می‌زارم براش میخواستم ببینم این کار به نظرتون چطوره واقعا درآمد داره اگه میشه یکم توضیح بدید در مورد کارممنون… خودشون که حرف های خوبی میزنن

  1. من یه زمانی مدیر بودم نه تو این شرکت تو شرکت دیگه ای.من پیشنهاد نمی کنم حرفاشون فقط واسه اونایی خوبه که زیرمجموعه های زیادی دارن.من که وقتمو هدر دادم اگر میتونی کل بازارو به دستت بگیری خوبه مگرنه اصلا صلاح نیست

  2. با سلام این مدل بازاریابی نیاز به آموزش اولیه مناسبی داره و آینده روشنی هم داره دقت کن تو مجموعه ای که قرار میگیری از نظر حمایتی پشتیبان خوبی باشن چون یک شعل دوقطبی هست در ابتدا اول نیاز به یه بازاریابی ساده داری برای فروش اجناس دوم نیاز به مجموعه سازی داری اصل کار شما با شبکه فروشتون رقم میخوره نه با فروش جنس پس بیشتر تمرکزتون روی شبکه باشه بعد هم شبکه به فردی اعتماد میکنن که صداقت داشته باشه و اطلاعات خوبی داشته باشه و از همه مهمتر انرژی که تو وجود خودشما میبینن خیلی تو مرکز توجهشونه
   اگه خدایی نکرده به این دید که اونا مجموعه شماهستن بهشون نگاه کنید میشه مثل رییس و کارمند و هیچ کدوم براتون نمیمونن اما اگه باهاشون یکی باشید و رفیق میتونید یه لیدر موفق باشین بیشتر زوم کنید رو ارتباطات و اطلاعات مخصوصا کتابهایی که بهتون معرفی میکنن
   و اینوویادتون باشه خیلیا نظرشون در مورد اینکار منفیه اما کسایی موفق میشن که ادامه بدن

  3. بنظرم اصلا مناسب نیست چون تبلیغاتی که میکنن اصلا درست نیست .و زمان خیلی بیشتری نیاز داره اینا همش تبلیغه که میگن یکی دوساعت میخواد

   1. سلام.
    الان تو همە جهان بزرگترین و پر درامد ترین شغل تبلیغاتە فقط مشکل کار اینجاست تو کوچک نیستی همه دنیا تو را میشناسن فقط خودت و قایم کردی که کسی تو را نبینه

  4. سلام.دوست عزیز کسانی که توی نتورک فعالیت میکنن اکثرا با شکست مواجه میشن .چون ساختارش بر مبنای سود دهی راس هرمیه .خودت هم اگه یه مقدار تحلیل بلد باشی متوجه میشی که لیدرهای بالاتر با تعداد زیر مجموعه بیشتر به سوددهی میرسن .واین یه جور حمالی کردن برای بالاسری هاته.

   1. درست راس هرم تو نتورک سود میبره ولی اینم در نظر داشته باشید چون وقت گذاشته و زحمت گشیده برا همینه بایدم ببره شما هم وقت بذاری و تلاش کنی و کم نیاری موفق میشی تو هر کاری جدیت و ماندگاری مهمه مهم اینکه زود خسته نشی و پا پس نکشی

    1. در زمینه تولید ماستیک و رزین اگه سر رشته داشته باشید
     درآمد خیلی عالی داره سرمایه و محل کارگاه ازمن با فروشش

  5. اين تجارت بي نظيره باورهاتو تقويت كن مهارت هارو كسب كن و مستمر اقدام كن براي خودت چشم انداز داشته باش

  6. سلام. من دوسال فعالیت داشتم. بالاسریه خیلی پیگیر و فعالی داشتم و خودمم خیلی وقت میذاشتم. اما تا فروشت بالا نباشه و رنج بالایی نداشته باشی به هجا نمیرسی. بالاسریم رنج طلا داشت اما هنوز درامد نداشت.

  7. پنبه ریز یه شرکت تخصصی در مورد بهداشت پوست و مو هست…..
   اگر سر رشته ایی ندارید من شرکت biz رو بهتون پیشنهاد میدم…

  8. سلام دختر داییم و پسرداییم یک مدت تو پنبه ریز بودن ولی زیاد در آمد نداره اونا تو یک سال درآمدی آنچنانی نداشتن

  9. سلام بله این کار شغل خوبی هست فقط باید صبر داشته باشید و اقدام کنید و این کار و باور کنید از اعماق وجود مطمئن باشید به نتایج فوق العاده میرسید

  10. من بشخصه دو سال پنبه ریز و یک سال تکسو کار کردم
   اگه حوصله سرو کله زدن با ادم هارو داری که خوبه بد نیست
   اگه نداری فقط فرار کن که چیزی جز اتلاف عمر نیست
   این شغل واقعا به درد کسایی میخوره که از ارتباط با بقیه لذت ببرن(برون گرا)

  11. سلام به نظر من فراموشش کن . وقت و هزینه ای که برای این کار میگذاری خیلی بیشتر

  12. دوست عزیز نتورک های ایرانی متاسفانه فقط توشون سرو صداست وهیچ جذابیتی ندارن.چون نوع بازاریابی اونها مستقیم هست برای مصرف کنندگان هم هیچ توجیهی ندارن..میل باخودتونه

 38. سلام وعرض ادب خدمت دوستان،بنده‌ سرآشپز ارجمند ،در حال حاضر سرآشپزه شهرداری تهران ،وسرآشپزه سابق راه آهن مرکزی تهران،ساختمان فرهنگی ورزشی اداره برق،دانشگاه یادگار امام،هتل بین المللی اسپیناس۵ستاره،مدرس واستاد آموزش آشپزی ،داور درجه یک مسابقات آشپزی تهران وحومه و……تجربه بنده در راه اندازی ومشاوره صفرتاصد رستوران،کترینگ ،تالار…مدیریت وآموزش پرسنل،مدیریت وآموزش خرید کردن و هزینه های اولیه وتمام شده،ارتباط خوب با پرسنل ومشتری،آموزش تبلیغات وبازاریابی هدفمند،آشنایی با بازار ومشتری هدف،مشاوره در خرید وچیدمان تجهیزات آشپزخانه وسالن و……آماده همکاری با تمام دوستان و ارگانهای دولتی وخصوص در صنعت غذا ونوشیدنی…امید است به یاری پروردگار بتوانم به مردم سرزمینم خدمت کنم…ارتباط ومشاوره؛ از طریق پیج اینستاگرام بنده((chef_arjmand@))یا((سرآشپز بهرام ارجمند))یاعلی*** ۰۹۹۰۱۹۵۴۶۵۶

 39. سلام وعرض ادب خدمت دوستان،بنده‌ سرآشپز ارجمند ،در حال حاضر سرآشپزه شهرداری تهران ،وسرآشپزه سابق راه آهن مرکزی تهران،ساختمان فرهنگی ورزشی اداره برق،دانشگاه یادگار امام،هتل بین المللی اسپیناس۵ستاره،مدرس واستاد آموزش آشپزی ،داور درجه یک مسابقات آشپزی تهران وحومه و……تجربه بنده در راه اندازی ومشاوره صفرتاصد رستوران،کترینگ ،تالار…مدیریت وآموزش پرسنل،مدیریت وآموزش خرید کردن و هزینه های اولیه وتمام شده،ارتباط خوب با پرسنل ومشتری،آموزش تبلیغات وبازاریابی هدفمند،آشنایی با بازار ومشتری هدف،مشاوره در خرید وچیدمان تجهیزات آشپزخانه وسالن و……آماده همکاری با تمام دوستان و ارگانهای دولتی وخصوص در صنعت غذا ونوشیدنی…امید است به یاری پروردگار بتوانم به مردم سرزمینم خدمت کنم…ارتباط ومشاوره؛ از طریق پیج اینستاگرام بنده((chef_arjmand@))یا((سرآشپز بهرام ارجمند))حق نگهدارتان،یاعلی*** ۰۹۹۰۱۹۵۴۶۵۶

 40. سلام وعرض ادب خدمت دوستان،بنده‌ سرآشپز ارجمند ،در حال حاضر سرآشپزه شهرداری تهران ،وسرآشپزه سابق راه آهن مرکزی تهران،ساختمان فرهنگی ورزشی اداره برق،دانشگاه یادگار امام،هتل بین المللی اسپیناس۵ستاره،مدرس واستاد آموزش آشپزی ،داور درجه یک مسابقات آشپزی تهران وحومه و……تجربه بنده در راه اندازی ومشاوره صفرتاصد رستوران،کترینگ ،تالار…مدیریت وآموزش پرسنل،مدیریت وآموزش خرید کردن و هزینه های اولیه وتمام شده،ارتباط خوب با پرسنل ومشتری،آموزش تبلیغات وبازاریابی هدفمند،آشنایی با بازار ومشتری هدف،مشاوره در خرید وچیدمان تجهیزات آشپزخانه وسالن و……آماده همکاری با تمام دوستان و ارگانهای دولتی وخصوص در صنعت غذا ونوشیدنی…امید است به یاری پروردگار بتوانم به مردم سرزمینم خدمت کنم…ارتباط ومشاوره؛ از طریق پیج اینستاگرام بنده((chef_arjmand@))یا((سرآشپز بهرام ارجمند))حق نگهدارتان،یاعلی*** 09901954656

 41. سلام واقعا لذت بردم از طرز بیان شما??????درود برشما…که به جوانان سرزمینم کمک و همفکری میدید…خداقوت?

 42. کوره آجر پزی داشتم که ورشکست شده الان با همکاری برق و نیرو میخوام پنل خورشیدی در مساحت 8هکتار راه اندازی کنیم زمین و اکثر کارارو انجام دادم دنبال یه شریک هستم

  1. سلام آقا سامان عزیز. شریکت چقدر باید سرمایه بیاره و بعدا در ماه حداقل چقدر درآمد داره؟

  2. سلام آقای سامان ایا هنوز دنبال شرکت برای پنل های خورشیدی می گردید من تمایل به همکاری دارم

  3. سلام.کارتون در کجای ایران است.هدف از این کار چیست؟چقدر سرمایه لازم داره؟توجیح اقتصادیش چیه؟

  4. سلام.درصورتی که طرح قابل توجیه و مناسبی باشه من میتونم درصدی رو سرمایه‌گذاری کنم
   09120220730

 43. سلام چند چیز میگم ناراحت نشوید.خیلی از افراد دنبال کار زحمت نکشیده هستن.
  چند تاموضوع میگم ولی باید بررسی کنید و زحمت بکشید.امیدوارم بدردتان بخورد.
  ۱-پر رو باشید.آدم خجالتی هرگز موفق نمیشود
  ۲- یک مداد و کاغذ همیشه تو جیب داشته باشید هر روز موضوعی که به ذهنتان میرسد یادداشت کنید .بعد مصرفی بازار را در نظر بگیرید.هزینه تولید را بررسی کنید.
  ۳-در زمینه تولید مواد غذایی و رستوران دنبال پختن ته دیگ باشید.مردم ته دیگ دوست دارند
  ۴-دانش آموز در ایران زیاد است.از تولید دفتر و پاک کن و جا لیوانی و …..شروع کنید.هرچیزی که میخواهید شروع کنید از نمونه های موجود بخرید.بعد کمی خلاقیت داشته باشید برای تولید و فروش
  ۵-سایت های خارجی راببینید هرچیزی که تولید میکنند شما میتوانید کپی کنید.کشور چین این طوری موفق شده
  ۶-با یک چرخ خیاطی برای لباس زیر نوزاد و کودکان لباس بدوزید.
  ۷-که خیلی مهمتر است برای کودکان اسباب بازی درست کنید.رنگ و لعاب بیشتر بدهید.با آت آشغال یه چیز جالب درست کنید.بین چند بچه پخش کنید اگر دوست داشتند و سرگرم شدن بدونید این همان اسباب بازی است که میتونه پول بیاره.از مربیان مهد کودک و طراحان کمک بگیرید.از اسباب بازی های قدیمی و محلی ایده بگیرید.هر روز اسباب بازی طرح بزنید.در سایت های رایگان مثل شیپور و دیوار و غیره تبلیغ کنید.نترسید هر پولی که از دستتان میرود حمل بر آموزش خودتان بدانید.
  ۸- ایده هایتان را با پول کم بفروشید.نترسید اگر ایده جدید را نوشتید پشت سر هم ذهنتان فعال میشه.استرس و غم را دور کنید که بلای شکوفایی ایده ها هستن.
  ۹-شب ها با تمام وجود به خودتان بقبولانید که مغز شما یک خدای کوچک است که در کله شما قرار دارد.پس میتوان ایده های بسیار بدستتان بدهد
  اگر پسندید باز برایتان مینویسم.ممنون که حوصله کردید

  1. اقا شما فقط بنویس عالی و البته سوال اینمه به نظر خودتون ادم موفقی هستید؟ از نظر مالی

   1. عسل طبیعی اردبیل دارم میتونم در طرح و بسته بندی شیک ومقدار زیاد به همه شهرها و استان ها صادر کنم کسی خواست بهم پیام بده تو واتس اپ 09190034101

  2. سلام و عرض ادب ، ممنونم از صحبتهاتون ،
   من ی خانم هستم که مدتی اصلا نمی‌دونم چرا نمیتونم کار کنم
   مربی رانندگی خانم ها هستم مدرک فوق دیپلم حسابداری و کاردانی روانشناسی رو دارم
   با جملاتتون چند تا ایده که معرفی کردین برام جالب بود
   خواستم ازتون تشکر کنم ??

  3. دستای شمارو میبوسم مرد بزرگ.شما بامحبت و دلسوزی ..خدا وجود انسانهای باعشق مثل شمارو روی زمین برکت بده
   آقا جلال به این شاگردتون درخصوص کار املاک هم میتونی راهنمایی بدی؟؟
   اصلاً خودت اگه به یه مشاور املاک مراجعه کنی ازش چه انتظاری داری؟؟؟
   ممنونم راهنماییم کن

 44. سلام من در نقطه صفر مرزی هستم و اینجا یک بازارچه مرزی هم هست به نظرتون چه کاری خوبیه که بکنم اینجا البته سرمایه م هم کمه با تشکر از همه دوستان

  1. سلام عجله نکن رویهر کاری که میخواهی انجام دهی فکر کن وتصور کن تمامش کردهای ببین از اولا ان کار خریداردارد دوما ببین ایا توانایی واستیاق به ادامه ان داری سوما ببین ایا میتوانی ان کار را توسعه دهی ودر اخر ببین با این کاری که راه اندازی میخواهی بکنی چه هدفی را می خواهی دنبال کنی ایا هدفت کار موقت است ویا دنباله دار وببین چقدر یرمایه نیاز دارد وبعو از انکه تصمیم گرفتی انجام دهی. بااشتیاق شروع کن التماس دعا

  2. دوست عزیز ٬ جناب افشار .
   ..فرمودید در نقطه صفر مرزی هستید و بازارچه ای هم دارید . لطفا با شماره من ۰۹۱۲۲۱۳۴۳۹۶ تماس بگیرید . ‌

 45. سلام من یه ایده بسیار خوب و عالی دارم که در حال حاظر خودم مشغول‌ش هستم درآمدش واقعا عالیه اگر بخواین میتونم کمکتون کنم مطمئنا استقبال خواهید کرد . این کار نیاز به سرمایه گذاری اولیه نداره و میتونه خیلی زود شمارو به درامد برسونه . در ضمن این شغل در مراکز استانها بسیار پردرامد خواهد بود . 09156010036

  1. سلام میشه راهنمایی کنید و بیشتر توضیح بدید؟
   این شماره ی واتس آپ منه
   ۰۹۳۵۳۸۲۶۷۷۳

  2. سلام میتونید اطلاعات بیشتری ارائه کنید در مورد زمینه کاری پیشنهادی تون
   شماره تماس : 09330609466

 46. سلام یه گروه واتس اپ جهت آشنا شدن ایده پرداز ها ( کسانی که ایده ای دارند و قصد فروش ایده را دارند ) با سرمایه گذار ها تشکیل دادیم . جهت عضویت در گروه به شماره 09399460763 پیام واتس اپ بدید

 47. سلام یه مکان ۱۰ متری دارم در ۳ طبقه که چندین سال هست که بیکار افتاده خیلی دلم میخواد که یه کاری توش راه بندازم اگر کسی میتونه بهم کمک کنه ممنون میشم .۰۹۱۳۴۰۴۹۴۶۵

 48. سلام خدمت دوستان
  اگر کسی ایده ای به ذهنش میرسه که با سرمایه خیلی کم بشه استارت بزنیش
  لطفا تماس بگیره
  09032311869

 49. سلام من یه ایده بسیار خوب و عالی دارم که در حال حاظر خودم مشغول‌ش هستم درآمدش واقعا عالیه اگر بخواین میتونم کمکتون کنم مطمئنا استقبال خواهید کرد 09156010036

  1. سلام وقت بخیر
   لطفا ممکنه ایده خودتون رو بگید تا شاید بتونیم با هم کار کنیم .سپاس
   فراوان

  2. سلام میتونید بگید ایده شما چیه..من هم دنبال یک کار پردرامد هستم

  3. سلام چه کاری هست ؟؟؟خداخیرت بده این شماره منه خبربده09376080898 همدان جواب میده

 50. درود فراوان.
  در حدود ۱۵ سال هست که مشغول به معرفی محصولات دارویی و همچنین ایده پردازی برای فروش هر چه بیشتر آن محصولات هستم،در معتبرترین شرکتهای دارویی ایران.
  با توجه به تجربیاتم می توانم روشنگر راه هر محصولی برای فروش بهتر باشم.
  در صورت تمایل با من تماس بگیرید.
  ۰۹۱۷۳۰۱۷۹۱۹

 51. لطفا برای ایده ای برای شروع کار پر سود و‌پر بازده در مدت زمان کم پیشنهاد بدید ممنونم واتس اپ
  ۰۹۰۳۸۷۵۶۱۳۵
  فقط پیام‌ لطفا

 52. سلام من 29 سالمه .ساکن شهرضا هستم .و هرکاری گه بگین کردم چندتا مهارت دارم تعمیر موبایل تعمیر لوازم منزل و غیره .رنگ امیزی روغنی .رنگ کوره ای .تعویض روغنی .میکانیکی.بازاریابی .گلخونه خیلی کارای دیگه ولی سرمایه ای اصلا ندارم کسی میتونه کمکم کنه

  1. از لحاظ فنی وایده گذاری فوق العاده قوی هستم .ولی چون سرمایه ندارم دستم بسته است

   1. در یک کار متخصص شو و از بقیه همکارانت خدمات بهتری بده آنوقت است که با پیگیری به سود خواهی رسید

   2. دوست عزیز
    ایده خوب باید متناسب با توانمندی ها و سرمایه و امکانات شما باشه
    ضمنا یه ابده پرداز حرفه ای فکرش رو از جیبش و حساب بانکیش میاره بیرون و با ذهن باز و فارغ از محدودیتها ایده میده

  2. سلام دوست عزیز
   روی یکی از اینها حرفه ای کار بکن و ببین چطور میتونی خدمت متفاوتی ارائه بدی
   مثلا تعمیر موبایل در محل و در سریعترین زمان ممکن

  3. سلام شمامیتوانید از این همه حرفه ای که دارید به راحتی پول درآورید و به درآمد برسید.حتی بدون یک ریال خرج کردن
   نقشه راه
   1:ابتدا دانش مجازیتان را افزایش دهید
   2:یه پیج اینستاگرامی راه اندازی کنید و با حرفه ای که بیشتر ماهر هستید شروع کنید به تولید محتوا و آموزش
   ویدیو/محتوای متنی/ تهیه کنید یا بسیازید و در پیجتان قرار دهید البته باید سواد اینستاگرامی خودتان را بالا ببرید و قوانین را رعایت کنید تا یه پست قوی انتشار کنید که بیننده و مخاطب زیادی جذب کند
   3:آموزشاتتان را رایگان ارائه کنید
   4:پس از مدتی که مخاطب جذب کردی و تعاملتان زیاد شد خود به خود به درآمد میرسید
   برای راهنمایی بیشتر میتوانید به دایرکت بنده در اینستاگرام با نام moeinabasi76 مراجعه کنید.

 53. سلام دوستان من 200 میلیون پول دارم دنبال یه ایده هستم که زود بازده باشه یه باغ 1300 متری هم تو بومهن اجاره کردم. شاید بدرده ایده بخوره منتظرم 09129402454

  1. سلام
   بهترین کار صادرات هست درآمد خوبی داره من خودم گلاب صادر می کردم به آمریکا اما از وقتی ترامپ اومد اوضاع بهم ریخت. حالا غیر قانونی انجام میشه و سودش کم شده اما باز هم سود میده و راه اندازی خط بسته بندی ویژه صادرات زعفران بسیار درآمد خوبی داره. البته باید با 50 تومن فضای ایزوله رو فراهم کنید و اینکه بیشترین کار رو در این نوع بسته بندی دست انجام میده نه ماشین. و اینکه فکر نکنید دستگاه ها و ماشین های پیچیده ای نیاز داره. به هر حال آرزوی موفقیت دارم براتون.
   09197313349

   1. سلام به نظرتون راهی برای صادرات روغن کنجد و محصولات کنجدی به امریکا هست؟ میشه راهنماییم کنید؟ممنونم

  2. سلام دوستان ایدهای مناسبی پیدا نشد من کارم ساخت و ساز در زمینه ساختمان های مسکونی هستش اگه کسی سرمایه داره حد اقل ۱۰۰ تومن به بالا میتونم باهاش قرارداد کاری ببندم در زمینه خرید و ساخت مسکن .بازگشت اصل سرمایه به اضافه پنجاه درصد سود فروش مسکن به نسبت سرمایه ۰۹۱۵۶۱۳۸۹۲۳

 54. سلام من ی خانم هستم و 4 سسال سالقه حسابداری دارم اما متاسفانه نتونستم سرمایه زیاد جمع کنم و الان دنبال ایجاد ی کار برای خودم هستم چون هرجا میرم پیشنهاد های بیشرمانه میدهند به نظرتون تولید کارهای شمع بهتره یا شمع سازی درمنزل اگر کسیم تجربه داره ممنون میشم که در اختیارم بزاره
  09108396330

  1. سلام متاسفانه شغلی که شما تصمیم به انجامش دارین من ندسال پیش انجام میدادم کارگاه شمع تزینی داشتم و مجبور شدم جمعش کنم کار مناسبی نیست حداقل با درخواست های من مغایرت بسیاری داشت

  2. با عرض سلام و ادب خدمت شما من و دوستم تو کار شمع شناور هستیم اگه خواستید میتونیم بازاریابی محصول خودمان رو به شما بدیم
   با تشکر فراوان شعبانیان از قزوین.

 55. سلام
  بیش از ۶سال در شرکت های بزرگ پخش مواد غذایی بودم و هستم . از حسابداری تا فروش و توزیع و انبارداری اشراف کامل دارم ولی میخوام برا خودم شروع ب کار کنم و از کارخانه ها مستقیم بخرم و پخش کنم البته با سرمایه کم تا بتونم پله پله بالا برم .جنوب کشورم شیراز و بندرعباس
  لطفاً لیست قیمت (خرید+مصرف کننده) و عکس محصولات به شماره 09392192455 واتساپ شود.
  تماس پاسخ داده نمیشود.

 56. من نه سرمایه دارم نه ایده . فقط دنبال کار میگردم مدرک لیسانس . از رفسنجان . 09392941244 تماس بگیرید

 57. سلام‌
  من صد تومن سرمایه دارم و یه زمین سه هزارمتری کشاورزی و یکی هم هفتصد متری
  کسی ایده یا تخصص داشته باشه من حاضرم همکاری کنیم
  خودم ۳۲سالمه ارشد مدیریت دارم علاقمند به ایده های نو و چالشی
  ساکن شهرستان گلوگاه مازندران هستم
  ۰۹۱۱۲۵۷۲۰۱۷ فقط واتس آپ‌
  عبدی هستم کوچیک همه

  1. در زمینه ساخت واحد مسکونی شهرستان میتونم با شما مشارکت داشته باشم

 58. سلام اگر کسی ایده یا نظر و پیشنهاد خوبی برای درآمد در ایران دارد مشکل سرمایه نیست می توانید به واتساپ پیام بده به 13128779042+
  تشکر

 59. سلام اگر کسی ایده یا نظر و پیشنهاد خوبی برای درآمد در ایران دارد مشکل سرمایه نیست می توانید به واتساپ پیام بدهید +13128779042
  تشکر

 60. من مدیریت وخلاقیتم عالیست.نظم وانضباط رادر کارخانه ومحلدکارشما بقدری حاکم میکنم که نهایت بازدهی راداشته باشه.من کارکنان را باانگیزه وشوروشوق به سمت کارمفید بیشتر تشویق میکنم.وبرنامه ریزی درست ودقیق وکارآمدبرای شما ایجادمیکنم
  تلفنم۰۹۱۶۵۵۷۸۴۴۲

 61. من یک مدیرخوب هستم اگرکسی به مدیریت کارگاه یاشرکت خود اهمیت میدهد من میتوانم کارکنان را اتوماتیک وار به کار وادارکنم باعلاقهدوانگیزه ونه جبر وفشار.اگرکسی به مدیرخوب وبرنامه ریز وخلاقیت کاری احتیاج داره من درخدمت اوخواهم بود

 62. من حدود ۸۰ میلیون سرمایه دارم،شیراز هستم دنبال یک شریک سرمایه گذار با ایده خوب و تضمینی هستم،مدرک دانشگاهی دارم،۱۵ سال سابقه کار دارم،لطفا واتس اپ در خدمتم ۰۹۱۷۶۴۰۰۳۶۵

  1. کارواش خیلی خوبه میتونیم با هم شریک بشیم اگه خواستید تماس بگیرید۰۹۳۸۰۹۲۳۶۳۳

 63. با توجه به حمایت دولت بنا کردن نیروگاه های خورشیدی امروزه سود خیلی خوبی داره که این کار نیاز به فضای حداقل 40 متر-یک کنتور برق و حداقل 60 میلیون سرمایه داره
  با بازدهی سریع سرمایه اولیه و تضمینی توسط شرکت برق
  09366774260
  شکوه

  1. واقعا دم شما گرم
   خدا حفظتون کنه
   من پیگیری کردم درسته در سال 98 خیلی قیمتهای احداث نسبت به امسال (سال99) خیلی کمتر بوده اما باز هم مقرون به صرفه هستش

 64. سلام
  من یک پروانه بهره برداری از کوره آجر دارم و دنبال یه سرمایه گذار می گردم.
  70 درصد صود داره

 65. سلام
  من حدود ۲۰ میلیون تومان سرمایه دارم. نمی دونم چطور سرمایه گذاری کنم یا کارآفرینی کنم که منبع درآمدی بشه برام.
  اگر کسی می تونه کمک کنه یا راهنمایی کنه ممنون میشم.

  1. سلام من یه ایده بسیار خوب و عالی دارم که در حال حاظر خودم مشغول‌ش هستم درآمدش واقعا عالیه اگر بخواین میتونم کمکتون کنم مطمئنا استقبال خواهید کرد 09156010036

 66. سلام . طبیبب طب سنتی اسلامی هستم . دوستان اگر در شهر قم کسی توانایی رهن مغازه ای جهت تاسیس عطاری و محصولات ارگانیک رو در جای مناسب داشت . میتوانیم همکاری کنیم.

 67. سلام باعرض احترام
  یه طرح توجیه ای تایید شده ای دارم که نیاز به سرمایه گذار داریم طرحی که الان داخل شیراز داریم انجام میدیم و اینده ای روشن داره که میتونیم کل جنوب کشور رو ساپورت کرد درصورت توضیحات بیشتر میتونید با شماره 09057864805 تماس یا در واتساپ حاصل فرمایید
  درضمن کار زود بازده هست و درامد اینکار درصورت سرمایه گذاری میتونه به روزی پنج میلیون تا هشت میلیون سود خالص خودش رو برسونه

 68. سلام دوستان کسی تمایل داره کارخانه تولید مواد افزودنی بتن بزنیم من خودم فرمول تولید و ترکیبات مواد رو دارم ولی سرمایه ندارم .آیدی تلگرامم mehrani0085

 69. سلام دنبال اسپانسر موسیقی میگردم با صدای بسیار زیبا و دلنشین واسه پخش کردن البوم و تک اهنگام .مطمئنم تهیه کننده ام و یا سرمایه گذار از اینکارش پشیمون اصلا نمیشه و سود بسیار خوبی در موسیقی میکنه.سرمایه مورد نیاز :۵۰۰ میلیون.

  همراه:۰۹۰۱۵۶۲۸۰۰۱

  1. لطفا در صورت جواب ندادن از طریق واتس پیام خودتونو بگذارید…۰۹۰۱۵۶۲۸۰۰۱

 70. سلام.
  اگرکسی میخواد با سرمایه۵۰میلیون شروع ب شراکت کنه من در خدمتم.شراکت با۱۰نفر بهتر از شراکت با۱نفره.هر چی پولمون بیشتر باشه سودمونم بیشتره.یه ایده دارم با سریع ترین سوددهی ممکن.پول شما دست من نیست ک شک و شعبه ای داشته باشین.فقط با اون مبلغی ک دستمونه یه دستگاه میخریم…..بقیه توضیحات با شماره زیرتماس بگیرین۰۹۰۱۷۱۵۸۵۱۲

 71. سلام من ۳۰میلیون پول دارم میخوام باش یه کسب و کار زود بازده راه بندازم و به این کار خیلی احتیاج دارم میشه لطفا من راهنمایی کنید هر کس پیشنهادی داشت به این شماره تو واتساپ پیام بده ، ممنون میشم

 72. سلام دوستان اگه کسی نظری پیشنهادی داره برای مناطق محروم شهرستان تربت جام برای کسب و کار خانگی اگه دوست داشت شراکت هم میکنم باشماره واتس آپ وتلگرامم در میان بذاره ممنون میشم ۰۹۳۶۰۴۷۴۰۵۸

 73. ایده ای که من دارم واقعا خیلی عالیه سریع به سود دهی میرسه ولی سرمایه برای این ایده خیلیه اما میشه واسه شروع از 100 میلیون شروع کرد.
  تضمین میکنم سود داره

 74. باسلام،قابل توجه کارخانه های لبنیاتی بزرگ؛
  طرحی عالی در خصوص تولید و بسته بندی یکی از فرآورده های لبنی پرطرفدار…
  (فاقد نمونه ی داخلی)
  ((فروش ایده به بیشترین پیشنهاد))
  واتساپ 09134721820

 75. باسلام،نیازمند سرمایه گذار مالی و فکری جهت اجراسازی چند ایده در خصوص نیازهای روزمره مردم با درآمد عالی،در محدوده اصفهان.
  سرمایه از 10میلیون به بالا
  واتساپ09134721820

 76. سلام…من ساکن شهرستان هستم میخواستم تو منطقه ۱۰ تهران تو محلاتی مثل سلسبیل یا جیحون یا بریانک مغازه برای فروش زیتون و روغن زیتون و زیتون پروده ارگانیک و چای محلی و ترشیجات بزنم…لطفا نظرتون رو بگید مثلا در مورد قدرت خرید مردم یا هر چیز دیگه ای…تو سایت دیوار دیدم میشه با ۱۰ تومن ودیعه و ۱ تومن اجاره ی مغازه کوچیک گرفت..راجع ب جزئیاتش فکر کردم و مشورت گرفتم …خوشحال میشم نظرتون رو بدونم

 77. سلام
  قصد داریم به جهت اشتغالزایی اقشار آسیب پذیر در اطراف شهرستانهای تهران فعالیت تولیدی راهندازی یا سرمایه گذاری کنیم
  ممنون میشم اگر پیشنهاداتتون رو برام ارسال فرمایید
  0912-105-1068 لطفا فقط از طریق واتس اپ ارسال فرمایید یا ایمیل nazari.be@gmail.com
  سپاس از توجهتان

  1. با سلام و عرض ادب و خسته نباشید ! گروه هلدینگ تهران برتر در راستای تقویت تولید داخلی و افزایش درامد ماهیانه ۱۵ ملیون تومان با سرمایه ۱۰۰ ملیون تومانی بر امده است لطفا برای تماس با تلفن ۰۹۱۲۱۳۷۳۷۳۹ تقی پور

  1. سلام من رفیع زاده هستم امیدوارم توی کارتون موفق باشید انا من هم میتونم دراین زمینه کمکتون کنم
   به هرحال هرشغلی داشته باشید برای گسترش اون و افزایش رونقش نیاز به یه سری خدمات هست که دراین خصوص من میتونمدمشاور خوبی باشم براتون
   .
   اگر مایل بودید به واتس آپ من پیام بدید من ایمیل چک نمیکنم
   ۰۹۳۹۰۳۲۶۳۶۸

  2. سلام فیض آباد محل خوبی برای سرمایه شماست خرید یه باغ پسته می تواند سرمایه گذاری خوبی باشد ۲ شما می توانید با یه شریک دیگه تولید اب معدنی بزنید درامد خوبی دارد ۳ شما میتوانید ساخت وساز در محل خود را انجام بدید اگه زمین خوب در محل خوبی باشه سود خوبی داره ویا می توانید زمین بخرید ودر ساخت وساز مشارکت کنید 4 اینو زیاد مطمئن نیستم ولی امسال با توجه به اینکه به اشتغال اهمیت میدن در شهرکهای صنعتی با زمین ارزون کار تولیدی بکنید موفق باشید

  3. سلام من دوتا کار خوب سراق دارم اگر دوست داشتی زنگ بزن راهنماییت کنم.
   ۰۹۲۱۰۳۱۱۸۳۴
   ..فلاح..

   1. سلام به نظرتون راهی برای صادرات روغن کنجد و محصولات کنجدی به امریکا هست؟ میشه راهنماییم کنید؟ممنونم

  4. با سلام و عرض ادب و خسته نباشید ! گروه هلدینگ تهران برتر در راستای تقویت تولید داخلی و افزایش درامد ماهیانه ۱۵ ملیون تومان با سرمایه ۱۰۰ ملیون تومانی بر امده است لطفا برای تماس با تلفن ۰۹۱۲۱۳۷۳۷۳۹ تقی پور

  5. سلام دوست عزیز به نظر من اگر آدم ریسک پذیری نیستی 300 میلیون رو بریز تو بانک برای احتیاط و با 300 بقیه خرید و فروش ماشین انجام بده فقط دسته دوم مثلا یک ماشین 200 بخر کمی خرج ظاهرش کن روبراش کن 220 بفروش در ماه 2 تا هم بفروشی خرجشون رو کم کنی مثلا ماشینی 15 تومان گیرتون میاد. به نظرم منطقی تر هست. ایده های دیگری هم دارم ولی ریسک های متفاوتی دارند میتونی تماس بگیری 09140731340

  6. سلام محمد
   من سعید هستم ازنجف آباد اصفهان
   یه گاوداری 20 راسی دارم که مال پدرم
   هست سرمایه ندارم راش بندازم دنبال وام
   هستم جورنشده میتونی بیایی باقراردادمحضری
   راش بندازیم وتوشهریه لبنیاتی ازتولیدبه مصرف
   بابهترین کیفیت باقیمت مناسب راستی ازطریق
   گاوداری میتونی بیمه ردکنی اگرمعافق هستی 09136817525از4عصربه بعدتماس بگیر

  7. سلام محمدبرات نوشتم اگربه دستدنرسیدتمتس بگیر09136817525از16تا22

  8. من تولیدی کود مخصوص باغات پسته دارم یک سوله ۶۰۰متری با وسایل لازم ویا قسمت اداری و پروانه بهره برداری گرفتم اگر دوست داشتی برا شراکت پنجاه پنجاه با سود تضمین شده
   چون سرمایه در گردش ندارم لازمه با یکی شراکت کنم
   موقعیت من شهرستان انار استان کرمان

  9. سلام من میتونم در مورد تولید موبرها بهتون کمک کنم
   این روزا همه دنبال موبر راحتتر میگردن و انواع پودر کرم و اسپری موبر با هزینه حداکثر 300 میلیون میتونه با تبلیغات خوب تا روزانه 10 میلیون سود خالص داشته باشه
   باهام تماس بگیرید09220755287

  10. سلام وقت بخیر
   بهترین و امن ترین راه سرمایه گزاری تو این روزا ویلاسازی
   با 200 تومن یه ویلا کلنگی بخر،100 هزینه کن با یه قیمت خیلی خوب میتونی بفروشی
   هر چقدر هم که بازه زمانی فروش طولانی بشه بازهم برات ارزش افزوده خودش رو داره.

  11. با سلام یه ایده ناب دارم واستون که سرمایتون 2 برابر بشه با ما تماس بگیرید.
   09129285700

  12. سلام خوبی اگه 600 میلیون پول داری میاریش تو کار اهن فروشی . پول از شما کار و مکان از من . من کرمانشاه هستم . تو کار آهن هستم خوبه حقیقتا

  13. سلام جناب من ایده دارم اگه قابل بدونی این. شمارم هس تو وات پیام بدین
   09303070099

  14. با سلام . طبیب طب سنتی اسلامی هستم . پیشنهاد من تاسیس فروشگاه محصولات ارگانیک و داروهای ترکیبی هست در شهر قم . (داروساز هم هستم ) مایل بودین در خدمتم ۰۹۲۱۲۷۸۶۹۰۷

  15. سلام، یک ایده عالی دارم هزینه زیادی هم نداره ساخت یک بازی هست. بدون هیچ پیچیدگی خاصی هر لحظه پول میره تو حساب شما. اگر صلاح دونستین در خدمتم.
   09197313349

   1. سلام چقدر هزینه میخواد دوست عزیز بازدهیش چقدر زمان میبره بعد سود خالص از کف تا سقف چقدر میمونه واست ممنون میشم اگه راهنمایی کنید ؟

  16. سلام
   من یه ایده کار تولیدی در زمینه صنایع پلاستیک برای بسته بندی غذایی ، صنعتی و دارویی چند ساله بررسی کردم ،

   1. سلام برای سرمایه گذاری چقدر سرمایه احتیاج است ودوره برگشت سرمایه چقدر است

   1. اشتباه میکنی این جورا که میگی نیست ما الان تو کارشیم قیمتش نصف شده ضرر کردیم

 78. سلام. قصد داریم در یکی از مناطق آسیب پذیر شیراز با هدف حمایت از زنان سرپرست خانوار اشتغال زایی کنیم؛ مکانی فراهم شده تا بنا بر اینکه نزدیک محل زندیگشون باشند،از هزینه های جانبی جلوگیری و با آرامش خاطر بتونن درآمد داشته باشن. ممنون میشم اگه کسی بتونه همفکری کنه و ایده یا پیشنهادی در این خصوص ارائه بده. جهت ارتباط میتونید از طریق واتساپ یا تلگرام 09174314339 در ارتباط باشیم.

  1. سلام .
   من خودم مشابه این کار مورد نظر شما را به این شکل راه اندازی کردم که ابتدا گروهی از خانم های توانمند در هر رشته را از خیاطی و اشپزی و بافت و خط و طراحی و……. شناشنایی کردم توسط یه فراخوان و بعد شروع به اموزش گروه هدف خودم کردم و در پایان هر ماه نمایشگاهی در محل برگزار میکردم که هم هنرجویان و هم دیگر بانوان میتونستند تولیدات هنری و … خودشون را عرضه کنند

 79. ((اصلاحى))
  سلام دوستان
  اگر كسى مايل به سرمايه گذارى (حداقل ١٠٠ميليون)در
  ~~جزيره زيباى كيش ~~هست در خدمتم
  09352600850

  1. سلام و عرض ادب ..میشه توضیحات بیشتری در مورد موضوع سرمایه گذاریتون ارائه بدید…اینکه در چه زمینه ای هست و …

   1. سلام وقتتون بخیر شادی
    یه طرح توجیه ای در زمینه موادغذایی دارم که خودم داخل شیراز دارم انجامش میدم در صورت تزریق سرمایه میشه که کل جنوب کشور رو ساپورت کرد مخصوصا جزیره کیش که هرجا که ب ی رستوران هس در صورت اطلاعات بیشتر با شماره 09057864805 تماس یا در واتساپ حاصل فرمایید

  2. سلام عرض ادب
   سیستم کارتون در چه زمینه ای هست؟اطلاعات کامل بفرمایید اگر ok بود من حاضرم

  3. سلام.موضوع کسب وکارتون چیه وچه میزان درآمد وسود پیش بینی کردید برای حداقل 100میلیون

   1. منم سرمایه کمی دارم زیر۴۰ میلیون
    دوس دارم یکاری بکنم ک سود داشته باشه چون راه پسرفت ندارم. باید پیشرفت باشه
    اگه کسی میدونه بهم بگه
    قم هستم
    zxcvbnmmnb12 ایدی تلگرامآ

 80. سلام دوستان
  اگر كسى مايل به سرمايه گذارى با هر مبلغى (حداقل ١٠٠ ميلون) در ~~جزيره زيباى كيش ~~رو داشت در خدمتم
  09352600850

 81. سلام دوست عزیز واسه غذای خانگی خیلی بهتره به جای ظرف یک بار مصرف از قابلمهای کوچک و حالت بقچه استفاده کنی اگه دوست داشتی تماس بگیر توضیح بدم 09123662014 فرشید ساغری

 82. سلام من حمید هستم از زاهدان دنبال یه نفر میگردم یه ایده خوب داشته باشه واسه کار. البته نه هر کاری یه کاری که نو اینده دار باشه سرمایه اولی هم تا 400 میلیون دارم… مشهد و تهران هم میتونم کار کنم زاهدان هم باشه خیلی بهتر … اگه کسی ایده ایداره ایمیلم بفرسته یا به تلگرام 09353777002
  hamidhedayatifar@gmal.com

 83. سلام ، یه کارگاه خیاطی در بومهن داریم و به چند نفر خانم خیاط زنانه دوز نیازمندیم که به صورت توافقی باهم کار کنیم اگه کسی مایل به همکاریست با این شماره تماس بگیره یا پیامک ارسال کنه
  شماره ما؛
  ۰۹۱۵۱۲۴۳۰۸۳

 84. سلام
  کامران هستم
  دوملیون پول دارم و دنبال شخصی مطمئن جهت راه اندازی کسب و کار هستم

 85. من حدودا” 50 م دارم اگه كسي طرحي براي شراكت داره لطفا تماس بگيره ( البته زود بازده باشه )
  09125024382

 86. سلام دریک ساختمان شمالی 3طبقه داخل کوچه ساکن هستم که طبقه اول آن راقصددارم مدتی رهن کنم ومایلم وباحداقل رفت وآمدونیروی کار،برای کاری مناسب استفاده کنم ولی واقعانمی دونم چه کاری مناسبِ؟درصورت امکان من را راهنمایی بفرمایید

 87. سلام بنده میتونم جواز بگیرم از قهوه خانه و سفره خانه تا هر شغلی ک نیاز به جواز داشته باشه اگر کسی هست ک بخواد همکاری کنه چون سفره خانه اول مکان باید آماده باشد تا جواز بدهند و بقیه شغل ها …..کسی ک جا داشته باشه سرمایه داشته باشه آماده همکاری هستم . ۰۹۲۱۶۴۲۳۵۱۴

 88. من ذبیح اله ابوالفتحی هستم در زمینه تولید محتوای الکترونیک تجربیات خوبی دارم از دوستانی که در این زمینه مورد نیاز است در خدمتشون باشیم

 89. دوستان سلام من میخام یک تهیه غذای خانگی راه بندازم لطفاایده بدیدممنون میشم

 90. سلام من حسن هستم حودود ١٠٠ نومان سرمايه دارم همچنين داراي يكباب مغازه به متراژ١٦مت در يكي از پاساژ هاي منطقه شهر ري كه پاخور مناسبي ندارد هستم كسانيكه داراي طرح تضميني وزود بازده هستم با تماس تلفني با شماره٠٩١٢١٣٠٢٠٨٩ ويا واتساپ طرح خود را توضيح وتشريح نمايند

 91. سلام . وقت بخیر . من کارمند هستم و پنجاه میلیون پول دارم . دنبال یک شریک و یک ایده برای کسب و کار در منطقه کرج هستم . چنانچه موردی بود خوشحال میشم به من معرفی کنید . سپاسگزارم.
  ۰۹۱۲۴۰۶۸۶۰۸

 92. سلام بنده بجه اصفهانم یه گلخانه جهت تولید زعفران هیدرو پونیک احداث کردم ولی با این گرونی دیگه نتونستم ازش بهره برداری کنم اگه کسی هست که 40 ملیون سرمایه داسته باشه جهت مشارکت من در خدمتم کارش صد در صد تضمینه

  1. سلام خسته نباشید منم میخوام گلخانه پرورش زعفران بزنم میخواستم ببینم حدودا چقدر هزینه میشه خوشحال میشم اگه بهم بگین

  2. سلام خسته نباشی.من بابکم از اراک.حقیقت خودمم دنبال همچین کاری بودم البته نه
   زعفرون ولی چون تخصصی تو زمینه کشاورزی ندارم دنبال نفرش میگردم .من بیشتر تخصص فنی دارم مثلا همون سوله یا گلخانه رو میتونم از طراحی تا اجراشو انجام بدم حدودا۴۰تومنی هم سرمایه دارم.مشگل فقط منطقه هست ..نظرت شما چیه .شمارم اگه لازم دونستی صحبت کنیم.۹۱۸۳۴۹۷۰۱۱

  3. سلام
   مایلم بیشتر بدونم درمورد اینکار اگه قرار باشه سرمایه گذاری کنم
   ۰۹۳۶۹۶۹۸۵۱۵ شماره تماس بنده هستش

  4. سلام .
   من هم اصفهانی ام و اماده همکاری با شما فقط باید حضوری شما را ببینم و محل کشت شما را بررسی و ارزیابی کنم.
   با من در تماس باشید
   09134358373

 93. سلام من چندتا ایده واختراع دارم ولی سرگایه ی کافی ندارم اصفهان هستم .باتحقیق وتوجیح ایده سرمایه گذارمیخوام

  1. سلام دادا.من خودم اصفهانی هستم.در مورد کاری که میخوای انجام بدی یه جلسه بزاریم ایشالله که بتونیم یه حرکت مثبت انجام بدیم

  2. با سلام
   اگه امکان داره در خصوص طرحتون صحبت کنیم و در صورت توجیح من سرمایه گذاری میکنم
   شماره تماس
   09353144187 مومنی

 94. با سـلام

  اعطای تسهیلات شرکت لیزینگ پارسیان تحت پوشش بانک پارسیان و با نظارت بانک مرکزی ایران در حوزه های مرتبط با انواع تجهيزات ساختماني، معدني،حمل و راهسازي، انواع ماشين ­آلات، خريد املاک اداری ،ارائه تسهیلات شرکتهای دانش بنیان ، تسهیلات گروهی کارمندان از 30میلیون تومان به بالا برایهرگونه کالای بادوام در این شرکت در حال اجرا می­باشد.

  خواهشمند است دستور فرمائید جهت هماهنگی و کسب اطلاعات بیشتر با تلفن­های 88963836 و 88966480 آقای ذوالقدری تماس حاصل فرمایند.

  پیشاپیش از بذل توجه جنابعالی کمال تشکر و قدردانی را دارد.

  شرکت لیزینگ پارسیان(سهامی عام)

 95. سلام
  من حدود ۲۰۰ م سرمایه دارم
  اگه طرح خوبی باشه،پایم
  مخصوصا طرح هایی با بازدهی سریع و واسطه ای
  منظور از واسطه همون دلالی خودمونه
  این شمارمه…لطفا فقط و فقط تلگرام و وات ساپ
  ۰۹۱۵۳۵۲۸۷۷۰

 96. با سلام
  بنده کارمند هستم درخوزستان تولید گازهای صنعتی دارم میزنم پنجاه درصد ساخت کردم متاسفانه انتقالم دادن
  به شهر دیگه ای گذاشتم برا فروش وام یک میلیاردی آماده گرفتن داره یکسال هم بدون قسطه چندتا ایده هم دارم برا کارای دیگه
  09309148015 پیام بدین لازم باشه تماس میگیرم فوری

 97. سلام مرتضی سلامی هستم. حاضرم با کسانی که ایده های سود ده و قابل سرمایه گذاری دارند مشارکت کنم. لطفا در تلگرام به آیدی بنده پیام بدید.
  @morteza_salamii

 98. سرمايه از شما كار از ما ، با سود ٥٠٪‏ براي هر شش ماه ، فرصت مناسب جهت افرادي كه علاقمند به سرمايه گذاري با سود مناسب هستند ، جهت اطلاع بيشتر تماس بگيريد .
  واتس آپ :
  09336720208
  09123680856

 99. سلام
  من ساکن گرگان هستم، ایده ی زود بازده و پرسودی دارم اما نیاز به سرمایه گذار دارم،اگه کسی مایل بود برای همکاری لطفا تلگرام پیام بده به این آیدی : @mo_3006

 100. سلام لطفا راهنمایم کنید که چجوری میتونم واسه خودم کسب و کاری با سرمایه کم راه اندازی کنم .09388640228

 101. صاحب هر کسب و کاری که هستید اگر به دلیل مشغله های کاری توانایی پاسخگویی 24ساعته به مشتریان خود را ندارید یا صاحب استارتاپ تازه تاسیسی هستید که توانایی استخدام نیرو ندارید میتوانید مدیریت مشتریان پیج اینستاگرام یا کانال تلگرام خود را به صورت غیر حضوری(دور کاری)به ما بسپارید و هیچ یک از مشتریان خود را از دست ندهید. جهت اطلاعات بیشتر به تلگرام مراجعه شود. mahsakhatoon@

 102. سلام باتشکر از ایجاد این محیط از دوستان.من۳۷سالمه اراک زندگی میکنم وتقریبا یه ادم فنی هستم البته یکم بیشتر از یکم …حدود ۳۰ تا۴۰ تومن هم سرمایه میتونم تهیه کنم.علاقه زیاد به تولید دارم .چه خوراکی چه پوشاک وهر چیزه دیگه …توانایی اینو دارم که هر کاری باشه محیط اون کارو از صفر تا صدشو خودم انجام بدم از ساخت سوله تا برق و….یه ایده و یه پایه که بشه تو محیط اراک انجام داد. به امید روزی که از توی همین محیط جذب نیرو بکنیم …۰۹۱۸۳۴۹۷۰۱۱

 103. سلام من میخوام تو یه شهر کوچک مرزی یه کافی شاپ مخصوص بانوان بزارم مکانم ندارم میخواستم ببینم به نظرتون کار خوبیه یا فصل سرما میوفتم تو قرض و قوله به خاطر کرایه ی مغازه که هیچی نباشه یه میلیون به بالاست ممنون میشم یه کم راهنماییم کنید

  1. سلام.
   به نظر بنده این کارو نکنید بهتره، چون اکثریت مردم دوس دارند با جنس مخالف شون کافی شاپ برن ، اگر علاقه به کافی شاپ زدن دارید مختلط این کارو انجام بدین و فضای عاشقانه و زیبا ایجاد کنید برای جذب بیشتر

  2. سلام من کارم دستسازه های رزینی و آینه انتیک هست متاسفانه سرمایه ای برای این کار ندارم از طرفی بخاطر وضعیت بازار کسی از کارهای هنری استقبال نمیکنه امکانش هست راهنمایی کنید چکار میشه کرد برای بدست اوردن درامد خوب از کارهای هنری یا اگر ایده ای دارید بگید اگر بخواید میتونیم با هم همکاری هم داشته باشیم

 104. سلام ما کشت زعفران و زرشک داریم با بالاترین درجه کیفیت اگه کسی دوست داشت مایل به همکاری هستم اگه محصول خوبی برای دادوستد هم داشتین که بهتر این شمارمه خوشحال میشم 09017910733 یا حق ممنون از سایت خوبتون

 105. سلام ماکشت زعفران و زرشک و با بالاترین درجه کیفی داریم و میتونم بهتون ارائه بدم و میتونم باهاتون دادوستد کنم اگه محصول خوبی داشته باشین خوشحال میشم همکاری کنیم کسانی که علاقه دارن این شماره منه 09017910733 یا علی

 106. سلام من بیکارم باموتورکارمیکنم کسی اگه خاست میتونم براش کار کنم ولی پول خوبی میخام متاهلم 27سالمه هرکاری بود بود فقط پولش خوب باشه بچه مشهدم اینم شمارم قبلش بهم پیام بدید برا کار متوجه شم یاحق 09037317483

 107. با سلام و احترام من رشته ام تربیت بدنی هست و توانایی های زیادی در رابطه با رشته های مرتبط به خودم دارم ولی نمی دونم چه جوری باید د این رشته مول درآورد چون خیلی علاقمند به رشته ام هستم .کلوب سلامتی باید دارای چه امکاناتی و چقدر فضا لازم داره .ممنون می شوم راهنمایی بفرمایید .

 108. دارای ایده هتل بومگردی در شمال هستم
  زمین مشرف به رودخانه و کنار جنگل هم دارم.
  نیازمند سرمایه حداقل ۱۰۰ ملیونی
  ۰۹۱۱۹۹۵۱۲۳۳

 109. سلام. من میتونم عسل و سایر تولیدات محلی از شهرستان بیارم تهران. به خریدار یا تشکیلات فروش نیاز دارم.لطفا اگه کشی هست تماس بگیره. حتی میشه به صادراتش هم فکر کرد.
  09109426898

 110. دوستان بنده به یک سرمایه گذار با سرمایه200 ملیون با سود خوب نیازمندیم کار بدون ریسک

 111. سلام من فروشنده حرفه ای پوشاک مردانه هستم نیاز مند یه سرمایه گذار برایه راه اندازی یه بوتیک ۰۹۳۹۳۸۳۹۶۰۹

 112. سلام
  من تو کار تشک خواب هستم اگر کسی ایده خوب در تولید تشک جدید یا چیزی مربوط به کالای خواب داره یا چیزای مربوط به خرید و فروش داشته باشه من در خدمتم واتساپ درخدمتم 09107127761

 113. سلام من سرمایه گذار هستم اگر کسی ایده خوبی داره که سود دهی خوبی داشته باشه با من در تلگرام تماس بگیره تا برسی کنیم
  09127886033
  فقط ساعت ۶ عصر به بعد پیام دهید

 114. سلام بزرگواران من اهل خوزستانم (آبادان)کسانی که سرمایه دارند راحت میتونید اینجا کار راه بندازن ایده هست.
  شماره تماس09332410761

 115. سلام امیر از اروپا این شماره منه اگه به ایده باشه بهترین و با کیفیت ترین ایدها رو دارم و لی بلاخره پول میخواهند در صورت تمایل میتوانید با این شماره تماس بگیرید 09196083654

  1. سلام بلاخره هرکاری نیازمندسرمایه وتشریفات دولتی اعم ازمجوزوغیره میباشد.لطفا چندایده پولسازتون رامعرفی کنید

 116. ( سرمایه از شما کار از من ) سلام سرآشپز حرفه ایی هستم سی سالمه .احتیاج به سرمایه گذار هست جهت راه اندازی کبابی یا رستوران در تهران ،سرمایه از شما تمام امور از صفر تا صد با بنده 09054239847

 117. سلام ،من حدود ۳۰تومن سرمایه دارم اما چون کم هست اصلا نمیدونم چه کاری راه بندازم که هم درامد خوبی داشته باشم هم سرمایم از دست نره ،اگه میتونین راهنمایی کنین،ممنون

   1. سلام.شما تجربه دارین تو این زمینه؟اگر دارین لطفا راهنماییم کنید.سپاسگذارم

  1. سلام اهل کجا هستین من اهل خوزستانم سمت ما راحت میتونید کار انجام بدید

  2. سلام منم پنجاه میلیون دارم نمیدونم چیکار کنم اجاره مغازه بالا رفته

 118. من کارم برنامه نویسی و اوپراتوری cnc فرز نصف سرمایه زدن یک کارگاه کوچیک رو هم دارم کار کاملا بدون ریسک و پر در امدیه هر کس مایل به همکاری با بنده بود در خدمتم ۰۹۱۹۱۲۳۲۳۷۶

 119. سلام امیر حسین هستم یه ایده خوب و جدید برای یه آشپزخانه نقلی که سریع رشد کنه دارم به سرمایه گزاری احتیاج دارم که بهم اعتماد کنه
  تلگرام و واتس آپ 09353836790

 120. سلام
  خسته نباشید
  بنده حدود ۱۰۰ م سرمایه دارم
  و تمایل دارم با کسی که ایده ای داره همکاری داشته باشم
  البته ایده ای که توجیه اقتصادی داشته باشه

 121. سلام،اگه کسی میخوادشراکتی توکارتولیدی کوچک بزنیم من پایم۰۹۳۵۹۸۰۹۵۵۲

 122. سلام دوستان من استادکار تولید مبلمان بچه تبریزازصفرتاصدهستم متاهلم یه بچه۴ساله دارم ۶؛۷سال پیش بخاطراشتباه برادرم ورشکست شدم الان وضع کاسبی بازارخوبه ومشتریای خوبی دارم اماسرمایشوندارم اگه کسی هست که سرمایه بذاره وکارازبنده باشه ممنون میشم راست وحسینی میتونیم پول حلال دربیاریم این شمارمه۰۹۰۳۹۷۰۴۸۸۰

  1. سلام
   با چقدر سرمایه میشه شروع کرد
   اگه مبلغ سرمایه گذاری باسود دهی معقول باشه من هستم

  1. سلام
   بنده ساکن رشتم کسانی که ایده های پول ساز دارند و زود بازده دارند با بنده تو واتساب در میان بزاند.
   با تشکر
   09119405728

 123. سلام دوستان ; همه ی ما توانایی داریم ولی باید کشف بشه و ببینیم در چه زمینه ای هست من سرمایه ندارم ولی ذهن خوبی دارم چند ایده خیلی خوب هم دارم و میتونم به عنوان یه مشاور کار کنم ولی شما در صورتی موفق میشید که فرصت های پنهانِ خودتون رو پیدا کنید دنبال این نباشید که چه کسی چه کاری کرد همون کار رو بکنید ایده زیاد دارم کسی خواست در خدمتم به عنوان مشاور و انگیزشی هم هستم در موبایل مهارت دارم خوب صحبت میکنم و اخلاق خوبی دارم همچنین صبور هستم
  شماره : 09332487402
  فقط واتساپ و تلگرام و پیام معمولی تماس نگیرید به دلیل مشغله

 124. سلام من داخل یه سایت بانکی از روسیه سرمایه گذاری کردم که روزانه قسطی پولو با سودش میده یک سالی هست داخل این سایت هستم همیشه هم پرداخت میکنه سایت معتبریه که خودش سایت های کلاهبرداریو معرفی میکنه هرکس خواست میتونه ایمیل بزنه براش روش های کلی شو میگم mohsen70fofo@gmail.com

 125. باسلام من جوانی باسیاست وخلاق هستم من خیلی ایده دارم اولیش چون درمنطقه ی ما سردخانه نیست خیلی از محصولات زراعی به فنا میرن اگه کسی پایه اش هست سرمایه اش رو بده من کار کنم باهاش وکارخانه لاستیک سازی بزنیم چون مشتری زیاد داریم چون همه کشاورزن منطقه ما با بهترین قیمت میخرن و صد درصد پولساز ودرضمن کارخانه بذر گیری انواع محصولات زراعی مخصوصا هندوانه و خربزه و گوجه وبسته بندی کردن بذرها در قوطی مخصوص کارخانه پایه بود کسی خبرم کنه 09157564219 ..09164309118

 126. سلام
  بنده ساکن بندرعباس هستم،دراستان هرمزگان به دلیل آب و هوای گرم و مرطوب داشتن،خرمای عالی داره(از نوع پیارم)
  در بحث سرمایه گذاری؟

 127. سلام هر کسی یه ایده خوب و قطعی از بابت زود بازده بودن سود داره براش سرمایه میزارم تلگرامم اطلاع بدید
  09039187454

  1. سلام
   سمت ما ساخت و ساز ویلا زیاد شده
   زمین سراغ دارم که ی سرمایه گذار بخره و من بسازمش.
   سر یکسال سود خوبی داره.
   ۰۹۳۶۹۰۹۲۰۳۸

  2. سلام امیر جان شمارتو نگذاشتی ممنون میشم اگه شمارتو بدی تا باهات تماس بگیرم

 128. سلام به یک سرمایه گذار در در یک ایده باسود عالی احتیاج داریم . ۰۹۱۸۰۰۵۲۶۳۲ شماره تماس من هست اگر کسی قصد شراکت متمان داشت براش توظیح میدم

 129. سلام اگر کسی پازل داشت میونم در بهترین زمان با بهترین قیمت درس کنم براش 09220669329 تماس ترجیحا تلگرام یا پیامک

 130. سلام وقت بخیر
  مطلب جالبی بود(ممنون از مدیران این سایت که چنین فضایی رو فراهم کردن)
  دوستان توجه کنید،ما قصد داریم ده نفر خانوم وآقا جذب کنیم برای کار فروش البته کل کار درخانه قابل انجام هست و نیازی به حضور فیزیکی نیست،فقط دوستانی که پیام میدن دقت کنند شرایط زیر الزامی هست
  حداقل مدرک دیپلم،آشنایی نسبی با تلگرام واینستاگرام وآشنایی نسبی با فروشندگی و حداقل روزی ۳،۴ساعت وقت آزاد( کسانی که کمتر از این مقدارفرصت دارن لطفا پیام ندن) دوستانی که کانال دارن ویا پیج در اولویت هستن.
  حقوق؛۱,۲۰۰ ثابت بعلاوه پورسانت
  کسانی که شرایط بالا رو دارن وصد البته پشتکار به آیدی زیر در تلگرام پیام بدن
  armaaaaaannnnnn@(آیدی را کپی ودر تلگرام پیست کنید)

 131. سلام دوستان به سک سرمایه گذار نیازمندم 09334766096 تلگرام پیام بدین

  1. سلام من امیر هستم ازاروپا افرادی که ایده های پولساز دارند با من روی واتساپ تماس بگیرند سرمایه از من کار از شما

   1. باسلام من محمدهستم.ازتهران من ایده ای دارم چون نه سرمایه دارم نه اشنا من توکار چای ایرانی بودم چهارساله مهارتشو دادم میتونم باکسی قابل اعتماد که سرمایه داشته باشه چای خرید فروش کنیم

    1. سلام امیر جان شماره تماس نگذاشتین لطفا در واتساپ به من پیام بدین
     ۰۹۹۰۷۶۶۰۹۱۰

    2. سلام دوستان ۱۷ساله تجربه کاری توکارتولیدمبلمان دارم حرفه عالی وپولسازیه امامتاسفانه سرمایشو ندارم اگه کسی هست باهام شریک بشه کارازمن سرمایه از ایشون ۰۹۰۳۹۷۰۴۸۸۰ پایم ممنون ازطراح سایت که بفکرجوونای مملکت عزیزمون هستن واقعادست مریزاد باید همه دست بدست هم وطنمونو ابادکنیم مگه ماچیمون ازکشورهای دیگه کمه غیرت ما ازهمه بیشتره.

   2. سلام زنگم بزن 09157564219 میخوام سرمایه بهم بدی کارخانه بذر بزنم با پلاستیک سازی برای کشاورزان

   3. س زنگم بزن امیر ایده عالی دارم فقط سرمایه بهم بده 09157564219 فقط کارخانه بذر گیری انواع محصولات زراعی و کارخانه پلاستیک سازی و….میخوام بزنم

   4. سلام دوست عزیز ، من بچه شهر یزد هستم و ایده های خوبی دارم ولی سرمایه ندارم ، ما میتونیم کفش اب بسازیم ، کفشی که بشه باهاش روی اب راه رفت ، میشود عینکی را ساخت که مردم دنیا بتوانند باهاش فیلم ببینند و روی شیشه عینک فیلم پخش بشه ، ساخت دستگاهی که مانند پازل به هم متصل بشه و به سقف منزل وصل بشه و از دریچه های سوزنی ان هوای گرم یا خنک به پایین ارسال بشه و توسط یک دماسنج دمای ساختمان کم و زیاد بشه ، آیفون های تصویری که قابلیت اثر انگشت دارند و اثر انگشت صاحبان منزل را ثبت کرده و قفل درب خانه باز میشود

    1. این شماره منه09181300305 تلگرام یا تماس بگیر اگه ایده ت بگیره من سرمایه میزارم

   5. سلام میشه آدرس تلگرام تونو بدید در مورد سرمایه گذاری چند مورد خوب در ذهن من هست حتما چند موردشون هم خودم دارم کار میکنم و جواب گرفتم

   6. آقا امیر حسین از اروپا من شماره ای از شما پیدا نکردم، تو اینستا به من پیام بدید تا با هم صحبت کنیم در مورد ایدهای من و روش مشارکت

   7. سلام بنده ساکن بلژیک هستم و. کم تجربه دنبال کسب درامد هستم که پیشرفتی تو زندگیم ایجاد شه شما می تونید کمکم کنید این شماره تلفن بنده اس می تونید از طریق وات تماس بگیرین۰۰۳۲۴۶۵۸۴۲۲۶۸

   8. سلام امیر جان من محمد هستم من چند ایده دارم منتها احتیاج به یک بازار یاب فعال در خارج از ایران میگردم.میگم فعال واقعا میخوام فعال باشه .

   9. اقا من یک کار دارم واتس اپ تماس گرفتی بعد هر چی تماس گرفتم باهات جواب ندادی بهترین کار پولسازی هست که میشنوی دوست داشتی بزنگ 09334766096

   10. من در میدان مرکزی میوه و تره بار هستم با ۲۰ سال سابقه به دنبال یک شریک میگردم برای انبار کردن میوه ها در سردخانه و واردات صادرات

  2. سلام من امیر هستم ازاروپا افرادی که ایده های پولساز دارند با من روی واتساپ تماس بگیرند سرمایه از من کار از شما

   1. حسین وشمارم۰۹۲۱۴۳۹۲۸۷۰ودرموردتولیدزغال مرکبات وکبابی تجربه زیاد دارم

   2. سلام امیر جان شماره تماس نگذاشتین لطفا در واتساپ به من پیام بدین
    ۰۹۹۰۷۶۶۰۹۱۰

 132. سلام من ۱۸ سالمه خانه دار هستم .چجوری میتونم درامد داشته باشم .تهران هستم

  1. سلام من اهل خوزستان هستم میتونم محصولاتی رو از خوزستان بفرستم که فروشش خوبه وخودتون هم میتونید مشتریان بیشتری پیدا کنید

   1. سلام وهاب جان خوبي
    ببخشيد ميشه محصولاتتو معرفي كني تا با هم كار كنيم

   2. سلام ممکنه روی واتساپ بمن پیام بدین چه محصولاتی هستند09032499350 متشکرم

  2. سلام شما میتوانید سفارش غذای خانگی برای مشتریان داشته باشی یک کم تبلیغات هم لازمه

  3. سلام خانم مرادی میتونی درخانه خودت فرش ببافی باهزینه کم خواستی میتونم راهنمایی کنم

  4. سلام خانم مرادی میتونی درخانه خودت فرش ببافی باهزینه کم خواستی میتونم راهنمایی کنم خواستی تماس بگیر۰۹۳۰۸۹۳۲۴۰۹

  5. سلام
   بستگی داره شما به چه کاری تخصص دارید
   یکی از راه هاش اینه اگه اشپز خوبی هستین غذا هاتون رو در نمایشگاه های غذا مورد نمایش قرار بدید.
   بازهم تکرار می کنم تخصص در زمینه می تونه شما رو به هدف نزدیک تر کنه

 133. سلام وقت بخیر
  ممنون از عوامل سایت که همچین فضایی رو فراهم کردن.

  بنده 2 ساله ایده یه نرم افزار خدماتی رو دارم که نیاز به یه مقدار سرمایه برای اجراش داره کمتر 10 میلیون.ولی هنوز نتونستم این سرمایه رو تهیه کنم و اگه بگیره کار و درست انجام بشه حداقل بجز هزینه ها ماهی 20 میلیون درامد داره.
  کسایی که سرمایه خوبی دارن و 10 میلیون براشون پولی نیست و علاقه به همکاری دارن به ای دی زیر در تلگرام مراجعه کنند.

  Animator007@

 134. سلام دوستان کسی تمایل داره کارخانه تولید مواد افزودنی بتن بزنیم من خودم فرمول تولید و ترکیبات مواد رو دارم ولی سرمایه ندارم .

 135. تو کار پارچه مجلسی نخی کرپ ساتن حریر تور و… هستم عمده و خرده کسی خواست در خدمتم09371219296تلگرام
  08738220813از کردستان

 136. سلام بنده یک زمین 370 متری برجاده اصلی در یکی از روستا های ویلایی نشین سمت کرج دارم شما چه ایده ای دارید برای کسب درآمد ، ضمنا خودم شاغلم و تا ساعت 5 بعد از ظهر سرکارم

 137. سلام خدمت همه دوستان
  بنده حدود 400 میلیون سرمایه دارم و پیمانکار هستم از جایی که در این موقعیت زمانی کشور پیمانکاری بسیار پرریسکه میخوام یه شغل دیگه مثل کسب و کار اینترنتی راه بندازم ایده های خوب غیر از کسب و کار اینترنتی زیاد دارم ولی نمیخوام سرمایه م در گیر کنم چون اونقدی زیاد نیست که بخوام رو همش ریسک کنم لطفا اگه پیشنهادی راهنمایی دارین کمکم کنید ممنون

  1. سلام
   در کسب و کار اینترنتی اول شما به یک برنامه نویس حرفه ای نیازمندین برای نوشتن اون برنامه . خیلی ایده های جالبی تو این زمینه ها هست که خود برنامه نویس ها اغلب ایده ای زیادی دارند ولی سرمایه لازم رو ندارند ،شما دنبال یک برنامه نویس حرفه ای برید .
   یک روش ساده تر هم وجود داره شما اجناسی که مردم علاقه زیادی به خرید اون ها دارند رو به طور عمده خریداری کنید و در برنامه های اینترنتی به فروش برسونید مثل فروش در برنامه دیوار

 138. سلام وقت بخیر
  بنده اصفهان ساکن هستم سرمایه گذاری تا 100 میلیون
  شراکت در ایده جذاب و سودآور
  اگر دوست عزیزی مایل بود با این شماره هماهنگ شه
  09132276979

 139. با سلام
  قبلا دفترفنی (خدمات دانشجویی، تایپ، پرینت و…) داشتم
  به اصرار یکی از دوستان به شغل گیم نت تغییر کاربری دادیم، اما نهایت سرمایه شو کشید بیرون و مهاجرت کرد.
  از دوستان اگه کسی پایه گیم نت هست آماده همکاری هستم [تهران]

 140. سلام بنده در شهر اصفهان ساکن هستم و آماده جهت همکاری در ایده های جدید و پولساز هستم.
  09029623638 علی یزدانی

 141. سلام من 18 سالمه از اصفهان با توجه به خصوصیاتم ادم خلاق و ایده پردازی هستم ایده های جالب و پولسازی دارم در زمینه راه اندازی سایت و اپلیکیشن اما برنامه نویسی بلد نیستم و پول هم ندارم که بدم بابت برنامه نویسی اما اگه کسی خواست میتونه ایده هارا بدونه و ازش استفاده کنه شاید بتونه باهاش یه کسب و کار موفق راه بندازه و دست من رو هم بگیره
  ارزوی موفقیت برای همه مردم و کاربران سایت رو دارم

  1. سلام دوست عزیز

   ما می تونیم در این زمینه به شما کمک کنیم. با ما در تماس باشید.

  2. با سلام برنامه نویس دارم چقدر پول میخواد تا یک تیم تشکیل بدیم.09177635244 خواجه تماس بگیری یا شماره بدین من تماس بگیرم

  3. سلام دوست عزیز بنده حمید رضا هستم از شیراز میشه بپرسم چه ایده هایی دارید؟ من دوس دارم دنبال ایده برم ولی ه چی فکر میکنم ایده ای توی ذهنم نمیاد ولی پر انرژی هستم و میتونم شدید برم دنبال ایده و رشدش بدم. اینم شماره من هست در صورت تمایل در ارتباط باشیم. 09364398410

 142. سلام دوستان عزیز. وقت بخیر
  بنده از خراسان رضوی هستم،یکی از شهرستانها . کارمند دادگستری هستم و دو سه هکتار زمین با آب کافی جهت کاشت زعفران دارم اما با کمبود منابع مالی مواجه ام.
  لذا اگه کسی از دوستان هست که بخواد در این زمینه سرمایه گذاری کنه بنده درخدمت هستم.
  دوستان عزیز قطعا از سود بالای زعفران در کشور آگاه هستند. دوستان و هم روستایی هامون دو سال پیش یک هکتار کاشتن امسال حدود 60-70میلیون برداشت کردن.
  واقعا کار بسیار سود ده و بسیار بسیار کم ضرر. خودم و خانواده ام در این زمینه تجربه ی کافی رو داریم.
  09150078297. لطفا از ساعت 14 به بعد تماس بگیرین.

 143. سلام.. کارمندم.. دنبال شغل دوم…آخر هفته وقت آزاد دارم(چهارشنبه- پنچ شنبه و جمعه)…آماده همکاری به صورت نیمه وقت.شراکتی. سرمایه ای.مشاوره ای.مدرکم کارشناس ارشد بازرگانی بین الملل abkhiz.asghar@gmail.com لطفا پیام بزارید.

 144. سلام بنظرتون پرورش زعفران در اصفهان دامدخوبی داره؟ لطفا ایده کار در اصفهان بهم بدین مچکرم

 145. سلام خدمت دوستان عزیز من از قزوین پیام میدم
  بنده ی کارگاه دارم با برق آب و گاز حاضرم این کارگاه رو بدون هیچ پیش پول و اجاره در اختیار کسی ک میخاد کارآفرینی کنه قرار بدم
  تماس بگیرید۰۹۱۰۹۹۵۶۹۱۴

 146. سلام دوستان .بنده اصفهانم چهار مدل دستگاه بلدم بسازم .فر نون فانتزی .فر شیرینی پزی .فر تونلی نون تافتون .رول کن خمیر نون.متاسفانه سرمایه ندارم واسه خودم کارگاه بزنم و قدرت فروششم ندارم .اگه کسی قدرت فروش این دسگاها را داره تو هر شهری یا کشوری و متونه سرمایه واسه راه انداختن کارگاه ساخت سرمایه بیار شریکی کار مکنیم با هم ساخت از من فروش و سرمایه از اون .سودشم خوبه .۰۹۹۰۰۳۳۷۸۴۷تماس بگیرین.ممنون

 147. سلام،ایده با درآمد بالا در آذربایجان شرقی داشتید در خدمتم،بسته به ایده سرمایه گذاری می کنیم.ممنون
  تلگرام ۰۹۱۴۳۷۱۰۸۶۷

 148. سلام دوستان
  میخواهم دیدگاهتون رو در مورد دویست میلیون سرمایه بدونم
  چه شغل هایی رو میشه با دویست میلیون راه انداخت؟
  اگر ایده ی خوبی دارید لطفا جهت همکاری به تلگرام این شماره پیام بدهید
  09362896768

 149. سلام،دنبال ایده پولساز و درآمد بالا در آذربایجان شرقی هستم.بسته به ایده سرمایه گذاری می کنم.
  تلگرام ۰۹۱۴۳۷۱۰۸۶۷ ممنون

 150. سلام خسته نباشید من ۵۰ میلیون سرمایه دارم اگه ایده ای چهت کسب و کار دارید پیام بدید ممنون
  تلگرام۰۹۲۱۵۸۳۶۸۹۵

   1. با سلام بنده درشهرییلاقی فیروزکوه زندگی میکنم شغلم آزاد هست و باتوجه به پتانسیل بالای منطقه درهرزمینه ازساخت وساز وخریدوفروش زمین باغ وویلا وغیره حتی سرمایه گذاری های خرده -هرکسی شرایط مالی را دارا باشه بنده با تضمین سود درخدمتم ۰۹۲۱۳۹۰۹۵۲۲

  1. سلام
   مشارکت کنید.
   ب طور مثال : می تونید با یک نفر دیگه مشارکت کنید و مغازه لوازم ارایش بزنید

 151. سلام.
  من یه دخترم از یه شهر تقریبا کوچیک.دلم میخواد خودم یه کار داشته باشم و واسه خودم شروع کنم ولی نمیدونم چه کاری.ایده ای ب ذهنم نمیرسه.
  اگ کسی می تونه کمکی کنه به ایدی تلگرام من پیام بده
  @rezvanii73

  1. سلام.
   با 2 میلیارد که کارای خوبی میشه احداث کرد مثل انواع خط تولید های پر سود. اگرم نخوای کار کنی بزار بانک با احتساب مالیاتش ماهی 25 تا 30 میلیون درامد داری.
   موفق باشی

  2. سلام
   با 2 تومن شما نمی تونید مشارکت کنید ولی…
   می تونید اجناس به قیمت عمده بخرید بصورت تک بفروشید حتما هم لازم نیس شما دست فروشی کنید می تونید ویترین یک مغازه رو اجاره کنید

 152. سلام و احترام
  در خدمات برق و سیم کشی و تعمیر آیفون تخصص دارم.
  کسی هست که در کار ساخت و ساز باشه تا با هم با قیمت منصفانه همکاری کنیم؟

 153. سلام به دوستان محترم
  من خراسان جنوبی شهر قاین زندگی میکنم
  تولیدی کننده زرشک و زعفران دارم و محصولاتم از کیفیت بالایی برخوردارهست این اطمینان رو به شما میدهم
  درصورتی که مایل به خرید هستید به این شماره پیام بدهید09155354029

 154. سلام دادش، من یه مدت تو ایران کار و زندگی کردم، الان تو افغانستان هستم.من میتونم باهاتون همکاری کنم. آیمو، واتساپ و تلگرامم را قبلا تو ایران درست کردم و الان تو افغانستان هم ازش استفاده میکنم. شمارش این هست +۹۸۹۱۰۴۹۳۴۶۷۰

 155. سلام دوستان من ۴۰ میلیون سرمایه و فوق لیسانس نرم افزار هستم چه کاری میتونم اراه بندازم

  1. سلام دوستان ، مغازه من کنار گیم نتی هست ساندویجی بزنم خوب در میاره؟ چقدر هزینه کنم ؟ شهرستانم

     1. سلام
      من ۵۰۰تومن سرمایه دارم ولی ایده ندارم اگر کسی در قم فعالیتی داره در تلگرام برای شراکت یا…پیام بده باتشکر
      ایدی
      @Arjon1998