کسب و کار اینترنتی
موضوعات داغ

صفر تا صد کسب و کار اینترنتی به همراه هدیه ویژه

کسب و کار اینترنتی

کسب و کار اینترنتی چیست؟ چگونه یک کسب و کار اینترنتی بدون سرمایه راه اندازی کنیم؟ ایده های کسب و کار اینترنتی اجرا نشده در ایران چه نوع ایده هایی هستند؟ انواع کسب و کارهای اینترنتی کدامند؟ چگونه با کار در منزل یک کسب و کار اینترنتی در منزل راه اندازی کنیم؟ انواع مدلهای کسب و کار اینترنتی در منزل کدامند؟

کسب و کار اینترنتی در ایران موضوع جدیدی نیست. البته شاید همه افراد جامعه شناخت دقیقی از استارت آپ ها و کسب و کارهای موجود در اینترنت نداشته باشند. اما می‌توان گفت این روزها تقریباً همه افراد به‌نوعی با این نوع کسب و کارها در ایران سروکار دارند. تقریباً همه ما در زندگی روزمره این روزها به‌نوعی با انواع مدل‌های کسب و کار اینترنتی سروکار داریم. این مدل‌های جدید کسب و کار، روزبه‌روز با نوآوری در تلاش هستند بخشی از نیازهای ما را پوشش دهند.

در این مطلب شما به‌طور کامل با انواع کسب و کارهای اینترنتی آشنا خواهید شد. سپس به ایده های کسب و کار اینترنتی اجرانشده در ایران می‌پردازیم. و بعد در مورد مهارت‌های لازم برای راه‌اندازی، توسعه و مدیریت کسب و کار اینترنتی می‌پردازیم. پس تا آخر این مطلب با بهترین ایده همراه باشید.

کسب و کار اینترنتی
کسب و کار اینترنتی

8 بخش اصلی مقاله کسب و کار اینترنتی:

1- کسب و کار اینترنتی چیست؟

2- کسب و کار اینترنتی در ایران

3- چگونه یک کسب‌ و کار اینترنتی راه اندازی کنیم؟

4- انواع کسب و کار اینترنتی

5- ایده های کسب و کار اینترنتی

6- مهارت‌های کسب و کار اینترنتی

7- مراحل راه اندازی کسب و کار اینترنتی

8- توسعه و مدیریت کسب و کار اینترنتی

کسب و کار اینترنتی چیست؟

کسب و کار اینترنتی چیست
کسب و کار اینترنتی چیست

کسب و کار اینترنتی ترکیبی از مهارت، دانش و خلاقیت است که بتواند نیازهای قشری از افراد جامعه را برطرف کند. به هر نوع فعالیتی در اینترنت که منجر به کسب درآمد از طریق اینترنت شود، کسب و کار اینترنتی گفته می‌شود.

کسب و کار اینترنتی فقط داشتن یک وب‌سایت نیست. کسب و کار اینترنتی درواقع یک سیستم است. یک سیستم که می‌تواند ایده شمارا تبدیل به ثروت کند. پس برای داشتن یک کسب و کار اینترنتی پول‌ساز شما باید طراح یک سیستم باشید. یا شاید بهتر است بگویم شما باید یک سیستم ساز باشید تا یک طراح سایت!

کسب و کار اینترنتی در ایران

امروز هر کسی می‌تواند کسب و کار اینترنتی را آغاز کند. ابزارهای فوق العاده ای امروزه به سادگی در دسترس هستند. تکنولوژی‌هایی که قبلا هزینه زیادی داشتند، امروزه با قیمت بسیار کم و حتی رایگان در دسترس هستند.

در دنیای امروز یک نفر می‌تواند با سیستم‌سازی کار یک نفر، دو یا یک تیم را انجام دهد. کارهایی که تا چندی پیش غیرممکن بود، اکنون به سادگی قابل انجام است.

در دنیای دیجیتال شما نیاز به ۱۰ ساعت کار در روز ندارید. شما با ۴ تا ۵ ساعت کار مفید و طراحی سیستم، به راحتی می‌توانید یک درآمد رویایی داشته باشید.

برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی لازم نیست کل پس‌انداز خودتان را در قایق ریسک به آب بیاندازید!

شما بدون دفتر کار می‌توانید برای افرادی کار کنید که هیچ وقت آن‌ها را ندیده‌اید. و شاید کیلومترها دورتر ار شما زندگی می‌کنند.

تمام نگرش تان را در مورد کسب و کار تغییر دهید!

مقاله مرتبط: آیا کسب و کار اینترنتی برای من مناسب است؟

کسب و کار اینترنتی دقیقاً همان کسب و کارهای سنتی است اما با یک مدل کسب‌وکاری جدید. درواقع بهتر است بگوییم با یک بیزینس مدل جدید. روش ارائه متفاوت همان کالا یا خدمات با یک مدل کسب و کار جدید به مشتریان، یک کسب و کار اینترنتی را شکل می‌دهد.

چگونه یک کسب‌ و کار اینترنتی راه اندازی کنیم؟

چگونه یک کسب‌ و کار اینترنتی راه اندازی کنیم؟
چگونه یک کسب‌ و کار اینترنتی راه اندازی کنیم؟

برای راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی، از ایده تا کسب ثروت، پنج گام اساسی باید برداریم:

 1. شناخت انواع کسب و کار اینترنتی
 2. ایده‌ کسب و کار اینترنتی و بیزینس مدل
 3. مهارت‌های کسب و کار اینترنتی
 4. راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی
 5. توسعه و مدیریت کسب و کار اینترنتی

گام اول

انواع کسب و کار اینترنتی

در اینجا با انواع مدل های کسب و کار اینترنتی آشنا خواهید شد. با شناخت این مدل‌ها می‌توانید برای شروع و راه اندازی کسب و کار اینترنتی بهتر تصمیم بگیرید. ببینید کدام نوع کسب و کار اینترنتی برای شما میسر و جذاب‌تر است.

1- فروش محصولات فیزیکی

در این مدل کسب و کار اینترنتی شما نیاز به محصولات فیزیکی برای فروش دارد. منظور از محصولات فیزیکی هر نوع محصولی است که باید برای فروش آن سیستم ارسال و تحویل فیزیکی داشته باشید. به این سیستم تحویل دلیوری Delivery گفته می‌شود.

الف- فروش مستقیم

ب- فروش واسطه‎ای

2- فروش محصولات مجازی

در این مدل کسب و کار اینترنتی شما دیگر نیاز به محصولات فیزیکی ندارید. بلکه نیاز به محصولات مجازی دارید. منظور از محصولات مجازی هر نوع محصولی است که برای فروش آن نیاز به سیستم ارسال و تحویل فیزیکی نداشته باشید. سیستم تحویل یا دلیوری Delivery شما به‌صورت مجازی و آنلاین اتفاق می‌افتد.

3- فروش خدمات

در این مدل کسب و کار اینترنتی انواع خدمات از طریق اینترنت ارائه می‌شوند. خدماتی مانند مشاوره، رزرو هتل، خرید بلیت هواپیما و قطار به‌صورت آنلاین. رزرو یا خرید همایش و کنسرت. خرید بلیت سینما که در ابتدای مقاله مثال زدیم.

4- کسب و کارهای اینترنتی مبتنی بر محتوا

یکی از بهترین و کم درد سرترین مدل های کسب و کار اینترنتی، مدل درآمدزایی از تولید محتوا و فروش محتوا است. شاید به جرات بتوان گفت یکی از بهترین مدل های کسب و کار اینترنتی بدون سرمایه، تولید محتوا است. تولید محتوای باارزش و تبدیل آن به پول و ثروت. هم می‌توانید به‌صورت مستقیم محتوا را به پول تبدیل کنید و هم به‌صورت غیرمستقیم! در ادامه به آموزش این روش به‌صورت مفصل خواهیم پرداخت.

5- کسب و کار اینترنتی مبتنی بر مهارت و تخصص

یکی دیگر از مدل های کسب و کار اینترنتی، فروش مهارت و تخصص از طریق اینترنت است. ممکن است شما مهارت برنامه‌نویسی داشته باشید. مهارت طراحی سایت، مهارت سئو، مهارت بازاریابی اینترنتی و سئو. این مهارت‌ها قابلیت فروش هستند. با انجام دادن پروژه‌های مختلف می‌توان درآمد بسیار خوبی از اینترنت کسب کرد. مهارت‌های کسب درآمد از اینترنت در دنیای امروز بسیار اهمیت پیداکرده‌اند. ما در دوره غیرحضوری و قابل دانلود کسب و کار اینترنتی، تمام این مهارت‌ها را به شما آموزش می‌دهیم.

مطلب مکمل: انواع کسب و کار اینترنتی

گام دوم

ایده های کسب و کار اینترنتی

تا اینجا با انواع کسب و کار اینترنتی آشنا شدیم و در ادامه با انواع ایده های کسب و کار اینترنتی:

1- ایده فروش محصولات فیزیکی

همان‌طور که قبلاً اشاره شد شما یا تولیدکننده و توزیع‌کننده کالا هستید یا فقط واسطه فروش. برای این کار نیاز به ایده عجیب‌وغریبی ندارید. فقط کافیه محصولات خودتان را با راه اندازی فروشگاه اینترنتی به فروش برسانید.

2- ایده فروش محصولات مجازی

ایده راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی مبتنی بر فروش محصولات مجازی. فروش انواع فایل دیجیتالی که برای فروش آن نیاز به سیستم ارسال و تحویل فیزیکی نداشته باشید، ایده جذابی است.

3- ایده فروش خدمات

در این بخش چند ایده فروش خدمات به شما معرفی می‌کنیم و در ادامه یک هدیه ویژه به شما خواهیم داد.

1-3- مشاوره اینترنتی

ایده کسب درآمد از اینترنت با مشاوره. در زمینه‌ای تخصص دارید؟ اگر جوابتان مثبت است پس می‌توانید از این ایده برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی با سرمایه کم کسب درآمد کنید.

2-3- طراحی گرافیکی

این ایده برای راه اندازی کسب و کار با سرمایه کم این است که اگر توانایی‌های گرافیکی دارید، باید بدانید مشتریان بسیاری برای کسب‌وکارشان به دنبال لوگو، طراح‌های گرافیکی و کارهای هنری هستند.

3-3- اختراع

پیش‌ترها، مخترع بودن یک هدف دست‌نیافتنی بود، و گاها افراد برای توجیه روانی بودنشان از این اصطلاح استفاده می‌کردند. ولی دیگر این‌چنین نیست! با پلتفرم‌هایی مانند مرکز ایده و اختراعات تجاری ایران،‌ تأمین سرمایه‌ی مالی برای ایده‌ها و اختراع‌ها ممکن است.

4-3- خدمات کاریابی

می‌توانید شرکت خودتان را تأسیس کنید و به سایر شرکت‌ها خدمات استخدامی ارائه دهید.

4- ایده تولید محتوا

یکی از ایده های عالی کار در منزل می‌تواند تولید محتوا باشد. فرقی نمی‌کند آگهی می‌نویسید یا مقاله یا کتاب الکترونیکی، محتوا باید توسط فردی نوشته شود. یکی از جاهایی که بیشترین تقاضا برای خلق محتوا وجود دارد، در بخش شبکه‌های اجتماعی است.

5- ایده های مبتنی بر مهارت و تخصص

در اینجا شما بر اساس مهارت، دانش و تجربه و تخصص خود می‌توانید یک کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنید. ایده های مختلفی وجود دارد که شما بر اساس مهارت و تخصص خود بتوانید به کسب درآمد اینترنتی بپردازید. چند مورد از این ایده ها را در ادامه به شما ارائه می‌دهیم.

مقاله مکمل: ایده کسب و کار اینترنتی با جزئیات

ایده های کسب و کار اینترنتی اجرا نشده در ایران

همه در جستجوی ایده های کسب و کار اینترنتی اجرا نشده در ایران هستند. اما این کاملاً اشتباه است. چیزی که از خود ایده ها بسیار مهم‌تر است بیزینس مدل شماست. آیا می‌دانید اینترنت بیزینس مدل چیست؟

مقاله مکمل: بیزینس مدل چیست؟

گام سوم

مهارت‌های لازم برای کسب‌ و کار اینترنتی

مهارت‌های لازم برای کسب‌ و کار اینترنتی
مهارت‌های لازم برای کسب‌ و کار اینترنتی

اگر شما محصولات مشخصی دارید یا حتی ایده ناب، برای راه اندازی و مدیریت یک کسب و کار اینترنتی به مهارت‌هایی نیاز دارید. البته شما می‌توانید این کار را برون‌سپاری کنید اما باید بدانید برون‌سپاری ممکن است هزینه زیادی داشته باشد. پس بهتر است برخی مهارت‌های لازم را کسب کنید.

مهارت‌های اصلی برای کسب و کار اینترنتی عبارت‌اند از:

1- ارزیابی ایده

2- طراحی بیزینس مدل

3- طراحی سایت حرفه‌ای

4- تولید محتوا

5- بازاریابی اینترنتی

6- طراحی سیستم فروش

7- تبلیغ نویسی در وب

8- بازاریابی شبکه های اجتماعی

9- سئو یا بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو

10- توسعه و مدیریت سایت

دوره آموزشی: مهارت های کسب و کار اینترنتی پولساز

گام چهارم

راه اندازی کسب‌ و کار اینترنتی

راه اندازی کسب‌ و کار اینترنتی
راه اندازی کسب‌ و کار اینترنتی

تا اینجا مفصلاً در مورد انواع کسب و کار اینترنتی و ایده های مختلف صحبت کردیم. و همچنین در مورد مهارت‌های لازم برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی. در این گام آماده راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی پولساز و موفق هستید.

مراحل راه اندازی کسب و کار اینترنتی:

1- ثبت دامنه مناسب
2- انتخاب هاست مناسب
3- طراحی سایت با آخرین متد روز دنیا
4- ایجاد هویت برند در طراحی
5- تولید محتوای مناسب با برند

مقاله مرتبط: 5 توصیه مهم راه اندازی کسب و کاراینترنتی

گام پنجم

توسعه و مدیریت کسب و کار اینترنتی

توسعه و مدیریت کسب و کار اینترنتی
توسعه و مدیریت کسب و کار اینترنتی

1- معرفی سایت به موتورهای جستجو

2- بهینه سازی سایت برای گوگل SEO

3- سیستم فروش حرفه‌ای

4- طراحی صفحه فرود یا لندینگ پیج

5- پیاده‌سازی تکنیک‌های بازاریابی اینترنتی

6- آنالیز دقیق رفتار کاربران در سایت

7- طراحی قیف بازاریابی

چرا کسب‌ و کار اینترنتی؟

کسب‌ و کار اینترنتی یعنی اینکه که بدون اینکه در محل کارتان باشید و حتی بدون اینکه در حال انجام کاری باشید کسب درآمد کنید.

آیا تاکنون این احساس را داشته‌اید که فقط با داشتن یک کسب و کار در اینترنت و چند ساعت کار روزانه درآمدی چند برابر حقوق ثابت کارمندی داشته باشید؟

آیا می‌توانید تصور کنید که زمانی که در حال تفریح و در مسافرت هستید پیامک‌های واریز پول به‌حساب آنلاین سایت شما پیوسته برایتان ارسال شود؟

پس همین حالا دست‌به‌کار شوید و یک کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنید.

دنیای واقعی را فراموش کنید!

وقتی از ایده‌های جدید خود با دیگران صحبت می‌کنید اغلب این جمله را می‌شنوید: این کار جواب نمی‌دهد!

دنیای واقعی جای کسل کننده‌ای برای زندگی است. جایی که ایده های جدید و مفاهیم تازه‌ در آن هیچ جایگاهی ندارند.

در دنیای واقعی یک اصل وجود دارد: خواهی نشوی رسوا همرنگ جماعت شو!

در دنیای واقعی هیچ‌کس آماده دگرگونی نیست. و بدتر این‌که آن‌ها می‌خواهند شما را در چاله‌ای که خودشان زندگی می‌کنند، فرو برند.

اگر مشتاق و جاه‌طلب باشید، سعی می‌کنند به شما ثابت کنند که ایده‌هایتان نشدنی ست. و زمانتان را بابت پیگیری این ایده‌ها هدر ندهید.

توجهی به آن‌ها نکنید! دنیای آن‌ها همراه با همین واقعیت‌هاست. اما این به این معنا نیست که شما مجبورید در دنیای آن‌ها زندگی کنید.

در دنیای واقعی نمی‌توان 40 نفر کارمند در تمام کشورهای دنیا داشت. در دنیای واقعی نمی‌توان میلیون‌ها مشتری را بدون بخش فروش و مشتری جذب کرد. اما با بازاریابی اینترنتی این حجم از فروش امکانپذیر است.

در دنیای واقعی فاش کردن فرمول موفقیت رسم نیست! اما در دنیای دیجیتال تمام این کارها را می‌توان انجام داد.

دنیای واقعی توجیهی است برای تلاش نکردن و قطعاً این نوع نگرش، هیچ آورده‌ای برای شما نخواهد داشت.

از همین امروز نگرش‌تان را تغییر دهید و تصمیم بگیرید همرنگ جماعت نباشید!‌

نتیجه‌گیری:

شما برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی نیاز به ایده عجیب‌وغریب و تخصص‌های خاصی ندارید. بهتر است ابتدا با انواع کسب و کار اینترنتی آشنا شوید. سپس ایده های خود را ارزیابی کنید و یک مدل کسب و کار اینترنتی اولیه تهیه کنید. مهارت‌های لازم را در دوره های آموزش کسب و کار اینترنتی افزایش دهید یا برون سپاری کنید. سپس راه اندازی کسب و کار اینترنتی. یادتان باشد پس از راه اندازی، نیاز به نظم، توسعه و یادگیری مهارت‌های زیادی دارید. مهارت بازاریابی اینترنتی، تکنیک‌های افزایش فروش سایت، افزایش جذابیت کاربران، سئو یا بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو و تولید محتوای ناب و تخصصی. برای داشتن یک کسب و کار اینترنتی بدون سرمایه باروزی ۶ ساعت کار در منزل هم واقعاً می‌توانید موفق باشید. اما یادتان باشد باید تلاش کنید و دائماً مطالب جدید یاد بگیرید. در دنیای رقابتی امروز مهم‌ترین مزیت رقابتی شما نسبت به رقبا می‌تواند مهارت‌های کسب و کار اینترنتی شما باشد.

مقاله مرتبط : بازاریابی اینترنتی چیست؟ و چه تفاوتی با بازاریابی دیجیتال دارد؟

هدیه ویژه

کسب و کار اینترنتی
کسب و کار اینترنتی

هدیه ویژه ما به شما تخفیف ۹۰ درصدی برای شرکت در دوره غیرحضوری کسب و کار اینترنتی پولساز است. برای استفاده از تخفیف، لطفا بر روی دکمه « ثبت نام با تخفیف ویژه » کنید.

۹۰% تخفیف
فقط برای مدت محدود

اگر برای شرکت در دوره آنلاین مردد هستید، پیشنهاد می کنم همین حالا دوره آموزشی راه اندازی کسب و کار اینترنتی رایگان را شروع کنید.

مجموعه آموزشی کسب و کار اینترنتی

1- کسب و کار اینترنتی چیست؟ (اینجا هستید)

2- انواع کسب و کار اینترنتی

3ایده های کسب و کار اینترنتی

4بیزینس مدل چیست؟

حتما سوالات خود را از من بپرسید

85 دیدگاه

 1. با سلام و روزبخیر
  بنده در تاریخ ششم آبان ماه بسته آموزشی کسب و اینترنتی رو با 90 درصد تخفیف به مبلغ 79 هزار تومن خریدم ولی چیزی برام ایمیل نشد یا فایلی برای دانلود برام باز نشد.
  خواهش میکنم بنده رو راهنمایی بفرمائید.
  متشکرم.

  1. با سلام
   دسترسی شما به دوره آنلاین در بخش حساب کاربری – دوره های آنلاین فعال است.

 2. مقاله شما درباره کسب وکار اینترنتی واقعا عالی بود. خودم کارگر باربری بودم ولی حالا با راه اندازی یه وب سایت تونستم جزو بهترین شرکت های باربری در شمال و غرب تهران اشم.

 3. سلام ممنون آقای قاصدیان عالی بودش من با کمک بسته تونستم چند نوع کسب وکار اینترنتی راه بیندازم مرسی از زحماتتون ,وماهانه با این چند کسب وکار به درآمدی حداقل ۳۰۰میلیون رسیدم واقعا نمیدونم چجوری ازتون تشکر کنم

  1. سلام
   تبریک‌میگم عرفان جان
   خواستن توانستن است.
   پیروز و‌ پایدار باشید.

 4. سلام
  با تشکر از مدیریت سایت بهترین ایده و مقاله خوبشون
  (کار آنلاین حقوق، بعلاوه پورسانت)
  همه عزیزانی که کار فروش آنلاین رو انجام دادن ویا مشغول فروش آنلاین هستند مخاطب این پیام ما هستن
  ضمنا دوستانی که کانال یا پیج دارند در اولویت هستن
  به آیدی @shooppppme در تلگرام جهت راهنمایی بیشتر پیام بدید
  با بهترین آرزوها

 5. فونت مناسبی استفاده نکردید و چشم رو خسته می‌کنه! جمله‌بندی هم که در بعضی از پارگراف‌ها اصلا رعایت نشده و باید رفت از اول خوند که چی به چی هست! حساب وقت و زمان کاربرانتون رو هم می‌کنید؟!

 6. سلام میخوام یک سایت درست کنم از کجا میتونم یک سایت درست کنم ممنون میشم راهنمایی کنید .

 7. من و همسرم توان تولید تعدادی از مرباهای خونگی را داریم ولی تو بازاریابی نتوانستیم موفق بشیم می خواستم راهنمایی فرمائید
  مربای آلبالو. هویج . توت فرنگی . .. و قصد خرید دستگاه میوه خشک کن دارم ولی از بازار فروش اون حراس دارم .

  1. سلام
   چه عالی!
   شما باید روی مهارت بازاریابی و فروش تان بیشتر کار کنید.

 8. سلام مقاله تون عالی بود بهنظرم من بهتره یه سایت برای فروش بلیط بزنم نظر شما چیه و در مورد تبلیغات میشه دقیق تر توضیح بدین ایده ۲۵ یعنی چطور خودمو به عنوان تبلیغ گر بشناسونم و اونا چطور به من برای ساخت ساخت تبلیغ سفارش بدن ممنون میشم جواب بدین

 9. سلام .ضمن تشکر صمیمانه از مدیریت سایت بابت ارائه مطالب بسیار مفید،
  رفقایی که دنبال کسب درآمد واقعی و معقول هستند
  پیشنهاد میکنم برن توی سایت خدمات یاب و کارشون رو شروع کنند:
  https://khadamatyab.com/

 10. صاحب هر کسب و کاری که هستید اگر به دلیل مشغله های کاری توانایی پاسخگویی 24ساعته به مشتریان خود را ندارید یا صاحب استارتاپ تازه تاسیسی هستید که توانایی استخدام نیرو ندارید میتوانید مدیریت مشتریان پیج اینستاگرام یا کانال تلگرام خود را به صورت غیر حضوری(دور کاری)به ما بسپارید و هیچ یک از مشتریان خود را از دست ندهید. جهت اطلاعات بیشتر به تلگرام مراجعه شود. mahsakhatoon@

 11. سلام دوستان
  برای پرداخت هزینه ی سفارت و ارائه ی خدمات پی پال ،اسکریل،ویزا و … به سایت تراپی https://trapay.ir مراجعه کنید.من 1 ساله که با این سایت همکاری میکنم و از خدماتشون بسیار راضی هستم.
  بهتون پیشنهاد میکنم حتما به این سایت سر بزنید.

 12. سلام من میخواستم پکیج دوره آنلاین کسب و کار اینترنتی خریداری کنم ولی کد تخفیف میخوام و ثبت نام هم نمیتونم تو سایتتون انجام بدم چون ایمیل و نام و نام خانوادگی وارد میکنم ثبت نام نمیشه لطفا راهنمایی کنید

 13. سلام
  سایت خیلی خوبی هست. مدت ها دنبال چنین سایتی بودم. خیلی از سایت ها همین آموزش های رایگان شما رو بصورت پولی گذاشتند.
  ازتون ممنونم و میخوام از امروز یک کسب و کار اینترنتی بدون سرمایه برای خودم راه اندازی کنم.
  فقط من دانشجو هستم و ممنون میشم در مورد کسب و کار اینترنتی برای دانشجویان هم مطالبی منتشر کنید.
  ممنون

 14. سلام وقت بخیر
  مطلب جالبی بود
  دوستان توجه کنید،ما قصد داریم ده نفر خانوم وآقا جذب کنیم برای کار فروش البته کل کار درخانه قابل انجام هست و نیازی به حضور فیزیکی نیست،فقط دوستانی که پیام میدن دقت کنند شرایط زیر الزامی هست
  حداقل مدرک دیپلم،آشنایی نسبی با تلگرام واینستاگرام وآشنایی نسبی با فروشندگی و حداقل روزی ۳ساعت وقت آزاد( کسانی کهوکمتر از این مقدارفرصت دارن لطفا پیام ندن) دوستانی که کانال دارن ویا پیج در اولویت هستن.
  حقوق؛1200 هزار ثابت بعلاوه پورسانت
  کسانی که شرایط بالا رو دارن وصد البته پشتکار به آیدی زیر در تلگرام پیام بدن
  armaaaaaannnnnn@(آیدی را کپی ودر تلگرام پیست کنید)

 15. باسلام وباتشکرازمدیریت محترم سایت ودوستان تلاشگر.من ساکن مازندران و علاقه مند به کاربسته بندی خشکباروحبوبات واقلامی ازاین دست در منزلم. بهمچنین تمایل به فروش زرشک وزعفران هستم. دنبال سفارش اینکارهستم . لطفادوستان اطلاع رسانی کننند. تشکر.

   1. سلام من قبلا در دوره کسب وکار اینترتی شما شرکت کردم که دوره رااندازی سایت بود حالا چون زمان زیادی گذشت دسترسی به فایل های اموزشی ندارم دانلودم نکردم امکانش هست دوباره استفاده کنم

 16. واقعا سایت بهترین محشره
  من سایت های زیادی دیدم اما هیچ کدوم انقدر کامل به کسب و کار اینترنتی نپرداختند.
  من می خوام بدون سرمایه شروع کنم و مطمئنم موفق میشم.
  خیلی دوست دارم در دوره آنلاین شما شرکت کنم و به زودی این کارو می کنم.

  ممنون از تیم خوب بهترین ایده

 17. با سلام لطفا در صورت امکان در مورد باینری آپشن توضیح دهید. مممنون

 18. البته فعالیت در این حوزه ها نیاز به دانش کافی تجربه و مطالعه داره نه اینکه هر کی اومد یه بیزنیسی رو الکی بزنه اینطور فقط باعث میشه دیدگاه مردم نسبت به هم صنفیها خراب بشه

 19. با سلام و احترام
  کارمند یکی از شرکتهای بیمه می باشم 15 سال سابقه کار دارم و دانشجوی ترم آخر تجارت الکترونیک می باشم. میخواستم در دنیای مجازی کسب و کار مناسبی در زمینه کاری خودم داشته باشم . خواهشمندم راهنمایی بفرمایید .با سپاس فراوان

 20. سلام ممنون بابت مقاله…شما ایده استارتاپ که خوب باشه هم اجرا می کنید؟؟؟

 21. تشکر از مطالب مفید و به روزتون. بنده مدتیه با یه مرورگر که بیت کوین استخراج میکنه آشنا شدم. درآمد خوبی داره که اوایل باورش نداشتم اما با پشتکار خداروشکر تونستم به درآمد برسم. تنها کاری هم که باید انجام بدی اینه که مرورگرو باز بزارید که بیت کوین استخراج کنه. واسه تایید حرفام از طریق لینک http://yon.ir/xdmvA می تونید مرورگرو دانلود و نصب کنید.

  1. وقتتو تلف نکن دوست من
   پول دراوردن اینجوری نیست و خودتم میدونی که درآمدت در اون سایت شاید بعد از چندین ماه به سختی به روزی یک دلار برسه
   پس بهتره راههای دیگرو امتحان کنی
   البته این فقط نظرم بود که بیان کردم

 22. سلام من قصد دارم وب سایت فروش لباس زنانه و بچه گانه راه اندازی کنم و دقیقا نمیدونم باید چه کارهایی انجام بدم میشه راهنماییم کنید…
  ومیخواستم بدونم برای راه اندازی سایت فروش حتما باید کامپیوتر باشه یا با گوشی هم میشه …ممنون میشم پاسخ بدید

  1. سلام
   1- بررسی بازار 2- تحلیل رقبا 3- مزیت رقابتی شما 4- استارت

   بله نیاز به حداقل یک لپ تاپ با اینترنت دارید

  2. سلام دوست عزیز
   میتونید یک سایت راه اندازی کنید از نوع فروشگاهی و البته نکته ی مهم اینه که سایتتون تو صفحه اول google search باشه پس بهتره یک پشتیبان سایت برای کار روز seo سایتتون داشته باسید کاری که ما هم برای سایتمون انجام دادین و طراح و پشتیبانمون سایت ما رو تو صفحه اول نگه داشته.اکر تمایل داشتین میتونم بهتون معرفیشون کنم.

 23. سلام وقت بخیر
  شرکت تبلیغات پیامکی کندو پروژه کندل رو افتتاح کرد
  در جهت افزایش کاربر های پروژه شرکت برای دریافت تبلیغات و عرضه نیاز به متقاضی داره شما نیاز به هیچ عمل فیزیکی ندارید
  و فقط بشینید در خونه و کسب درامد کنید که بنده هم بی شک در این امر کمکتون میکنم

  سوال:شما باید چه کاری رو انجام بدید؟
  کار شما دریافت sms های تبلیغاتی بر حسب علایقتون هست
  که بابت دریافت کردن هر پیامک پورسانت دریافت میکنید(کاملا رایگان)
  که بخشی از این علایق شامل:استخدام و کاریابی – حراجی ها و تخفیف ها – فرهنگی و هنری – اقساط – علمی و اموزشی – پزشکی و درمانی و….
  این پروژه تازه استارت خورده و شما از پیشگامان این انقلاب فرهنگی خواهید بود از زمان استفاده کن چون خیلی ها در اینده حسرت فرصت شما رو میخورند.
  وکاملا قانونیه..میتونین خودتون پرس وجوهم کنین

  جهت اطلاعات بیشتر و پاسخ دادن به سوالاتون فقط و فقط در (تلگرام) پاسخ گو هستم..با آیدی Heydari_h1@

 24. سلام خیلی مقاله خوبی بود اما ما در زمینه طراحب فروشگاه اینترنتی فعالیت داریم و خیلی از افراد فقط سایت دریافت میکنن بدون حتی انتشار یک مقاله معترض میشن به تیم ما و میگن شما فقط پول از ما گرفتین و بدون یک ریال بازدهی . امیدوارم افرادی که میخوان تو این حوزه وارد بشن بدونن کسب و کار اینترنتی فقط داشتن نیست و خیلی موارد را باید انجام بدهند تا موفق شوند

  1. کاملا درسته! داشتن یک وب سایت فروشگاهی یا هر نوع وب سایتی به معنای داشتن یک کسب و کار اینترنتی نیست.
   کسب و کار اینترنتی یک سیستم حرفه ای بازاریابی و فروش حرفه ای دارد.

 25. سلام به همه دستان و هم وطنان گرامی
  شرکت تبلیغات پیامکی کندو پروژه کندل رو افتتاح کرد
  در جهت افزایش کاربر های پروژه شرکت برای دریافت تبلیغات و عرضه نیاز به متقاضی داره شما نیاز به هیچ عمل فیزیکی ندارید
  و فقد بشینید در خونه و کسب درامد کنید که بنده هم بی شک در این امر کمکتون میکنم

  سوال:شما باید چه کاری رو انجام بدید؟
  کار شما دریافت sms های تبلیغاتی بر حسب علایقتون هست
  که بابت دریافت کردن هر پیامک پورسانت دریافت میکنید(کاملا رایگان)
  که بخشی از این علایق شامل:استخدام و کاریابی – حراجی ها و تخفیف ها – فرهنگی و هنری – اقساط – علمی و اموزشی – پزشکی و درمانی و….
  دوستان این پروژه تازه استارت خورده و شما از پیشگامان این انقلاب فرهنگی خواهید بود از زمان استفاده کن چون خیلی ها در اینده حسرت فرصت شما رو میخورند.
  وکاملا قانونیه..میتونین خودتون پرس وجوهم کنین

  جهت اطلاعات بیشتر و پاسخ دادن به سوالاتون فقط و فقط در (تلگرام) پاسخ گو هستم..با آیدی…kando27@

 26. سلام و خسته نباشید
  من یک سایت ثبت آگهی داشتم به اسم نموکالا،اصلا بازدید نداشتم،بطوریکه خودم آکهی ثبت میکردم…دوسال هم تلاش کردم…ب دلیل عدم استقبال مجبور به تغییر دامنه و قالب سایت شدم و به فیلیناب فروش فایل تغییر دادم…ولی بازم فکر کردم دیدم که فایل هم به درد نمیخوره دیگه کار نمیکنم…انواع کارهای اینترنتی(همکاری در فروش،فروش فایل،کانال تلگرامی و ….) رو هم انجام دادم ولی با هیچ کدومشون به نتیجه نرسیدم….ممنون میشم راهنمائی بفرمایید

  1. سلام دوست عزیز
   همانطور که قبلا هم گفتم کسب و کار اینترنتی فقط داشتن یک وب سایت (در هر زمینه ای) نیست.
   تا اصول کسب و کار اینترنتی: اصول سئو، بازاریابی اینترنتی، تبلیغ نویسی و افزایش ترافیک موثر و جذب مخاطب را بوطر کامل ندانید هیچ درآمدی کسب نخواهید کرد.
   تمام تکنیک ها در دوره آنلاین کسب و کار اینترنتی آموزش داده شده
   موفق باشید

 27. با سلام
  بسیار ممنون از مقاله مفید و ارزشمندتون و همچنین زمانی که برای نوشتن این مقاله صرف کردید.
  روش ها و ایده های بسیار زیادی وجود دارند که هر کدوم در زمینه خودشون بهترین ها هستن. اینکه کسی سوال میپرسه ایا این کار خوبه / یا فلان کار چطوره ؟
  از دید بنده اصلا درست نیست و فردی که این سوال رو میپرسه یعنی هنوز به اون درجه از خلاقیت نرسیده که به این شکل دنبال کار و فعالیت هست. حداقل حداقلش هر فردی یک خلاقیت خاص داره و باید اون خلاقیت خاص رو پیدا کنه در خودش.
  یه استادی بود میگفت هر کاری می کنید سعی کنید به بهترین نحو ممکن انجام بدید. میگفت اگر دزدی می کنی بهترین دزد باش / اگه دکتر هستی بهترین دکتر باش و … و این بهترین بودن هست که ما از رقیبان جدا می کنه و سبب موفقیتمون میشه.

  به عنوان حرف اخر بسیار سپاسگذارم از سایت بهترین ایده با سایت پرمحتوا و پربارشون این فرصت رو برای افراد خلاق ایجاد کردن تا بتونن خلاقیت های خودشون رو پیدا کنن.

  ما اخیرا یک وب سایت به صورت مارکت راه اندازی کردیم که در زمینه فایل های دیجیتال هست در این مارکت فایل هایی همچون ( قالب سایت / اسکریپت و افزونه / فیلم / گرافیک / درس و صوت ) قابل ارائه می باشند که علاقمندان می تونن در هر یک از این زمینه ها که آشنایی دارن فعالیت کنن. وب سایت ما شبیه به نمونه خارجیش یعنی انویتو هست که بزرگترین فروشگاه فروش فایل در همین زمینه ها می باشد.
  در حال حاظر ما دو بخش از خدماتی که نام برده شد رو راه اندازی کردیم و به مراتب سایر بخش ها راه اندازی خواهند شد.

 28. میشه یه اماری دربیارید دوستتون چه فعالیتی میکنه خیلی کنجکاو شدم تو خونه و این همه درامد!!!!!

 29. جناب آقای قاصدیان سلام
  مقالات زیادی رو از وب سایت شما مطالعه کردم. سایت شما باعث شد تا من یک سایت تقریباً مشابه ایده 6 درخصوص مطالب جذاب و جدید راه اندازی کنم به نام مجله پروماگ حدود یکسال و نیم هست دارم روش کار می کنم محتوا رو خودم بدون هر گونه کپی برداری می نویسم اوایل بازدید نداشتم ولی اردیبهشت امثال چندتا از کلمات کلیدیم اومد صفحه اول گوگل بازدیدهام به یکباره زیاد شد ولی دو ماه هست داره افت می کنه و در کلمات کلیدی که اول بودم رفتم صفحه دوم و یا سوم نمی دونم چرا ؟؟ مدام روی سئو سایت و محتوای اون کار می کنم ولی جواب نمی گیرم میشه لطفاً راهنمایی بفرمائید.
  هدف از ایجاد این وب سایت هم گرفتن تبلیغ و درآمد زدایی از راه تبلیغ هست که تا الان موفق نبودم.
  متشکرم

  1. سلام دوست عزیز
   من سایت شما رو دیدم و احساس می کنم موارد زیادی هست که باید رعایت می کردید. در صورت تمایل برای مشاوره با مهندس قاصدیان فرم مربوط به مشاوره را پر نمائید. لطفا از طریق لینک زیر وارد بخش مشاوره شده و فرم مربوطه را تکمیل نمائید.
   لینک مشاوره : https://behtarinideh.com/moshavereh/

 30. به نظر شما ایده فروش لباس زنانه خوبه؟
  با وجود تعداد زیادی سایت و کانال تلگرامی و اینستاگرام در این زمینه باز هم می تونم موفق باشم؟

  1. بله می تونید از راه درستش و با تلاش از رقبا جلو بزنید. سعی کنید مزیت رقابتی داشته باشید. و مهارت های کسب و کار اینترنتی را به درستی انجام دهید. ما تمام اصول کسب و کار اینترنتی را آموزش می دهیم.
   لینک ثبت نام دوره آنلاین کسب و کار اینترنتی پولساز: https://behtarinideh.com/products/internet-business-online-course/

 31. سلام من دنبال کسب و کار اینترنتی هستم یا هرچی
  ولی نمیدونم چه کاری
  خسته ام و کلافه
  اگه کسی راهکاری ایده ای چیزی داره و بگه بهم ممنون میشم
  تگرام…

  Iloveaaa@

 32. اینکه چه ایده ای داریم اهمیتی نداره مهم نحوه عملکرد و سرعت اجراس. ایده ای تکراری ریسک کمتری دارند و البته اگه ی مزیت رقابتی خوب بتوینم ایجاد کنیم. موفق خواهیم شد. کسب درآمد از اینترنت روزانه 1.5 میلیون تومان
  ماهانه 30 الی 40 میلیون تومان با روزی کمتر از 2 ساعت فعالیت آسان
  کاملا تضمینی و تست شده
  تا آخر عمرتان استقلال مالی داشته باشید
  و به رویاهایتان دست پیدا کنید
  به یاد داشته باشید که برای میلیونر شدن اصلا لازم نیست که سخت کار کنید
  فقط کافیه هوشمندانه کار کنید.

 33. سلام اینا همشون دست توشون زیاده
  باید ناب تر باشه
  من یک سایت نیازمندیهای آنلاین دارم به اسم نیازگرام که پیشرفت کرده ولی خب پول زیاد در نمیاد 🙁
  نمیدونم چیکار کنم با اینکه صفحه اول گوگل هست

  1. سلام رامین جان
   صفحه اول در چه کلید واژه ای؟ (کلیدواژه‌هایی) ؟

    1. سایتتون از لحاظ اینکه تو گوگل صفحه اوله خوبه

     اما سایتتون فوق العاده سنگین و گرافیک مزخرفی داره بخاطر همین نمیتونید حداقل پیشرفت رو بکنید

 34. سلام
  برای کسب و کار اینترنتی از کجا شروع کنم؟ من هیچ ایده ای ندارم… یکی از دوستانم نمی دونم دقیقا چه کاری در اینترنت انجام میده اما فقط میدونم بالای 15 میلیون تومن درآمد از اینترنت داره با اینکه تو خونه کار می کنه…
  میشه راهنمایی کنید ممنون

  1. سلام دوست عزیز
   کسب درآمد از اینترنت به عوامل و مهارت‌های زیادی نیاز دارد. که مجموعه این عوامل و مهارت‌ها باعث موفقیت کسب و کار اینترنتی می‌شود.
   متاسفانه بسیاری از علاقمندان به کارآفرینی اینترنتی، یک دیدگاه اشتباه دارند. و آن‌هم این است که فکر می‌کنند کارآفرینی با یک ایده عجیب و غریب آغاز می‌شود.

   اغلب افراد گمان می‌کنند که کارآفرینی با یک ایده تکراری ارزش ندارد و باید حتما ایده اول باشد. یک واقعیت دیگر کسب و کار اینترنتی همین است: همه چیز فقط داشتن یک ایده ناب و عجیب و غریب نیست.

   من پیشنهاد می‌کنم مقاله جدید منو که به خیلی از پرسش های شما پاسخ میدهد را بخوانید:

   واقعیت‌های کسب و کار اینترنتی که خیلی‌ها به شما نمی‌گویند

   موفق باشید

 35. سلام
  خیلی وقته دنبال یک سایت خوب در زمینه کسب و کار اینترنتی بودم.
  من چطور می‌توانم یک کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنم؟
  از کجا شروع کنم تا یک درآمد اینترنتی داشته باشم؟
  ممنون از شما

  1. سلام
   برای شروع کسب و کار اینترنتی فیلم یک ساعته ما را به طور رایگان ببینید:
   https://behtarinideh.com/1-hour-online
   در ابتدا برای شما توضیح دادیم که کسب و کار اینترنتی را چطور شروع کنیم.
   در دوره آنلاین کسب و کار اینترنتی پولساز تمام موارد و اصول راه اندازی کسب و کار اینترنتی برای شما توضیح داده شده است.
   ما در این دوره از کدنویسی استفاده نمی کنیم و قالب های آماده و افزونه های لازم در دوره موجود می باشد.
   لینک دوره کسب و کار اینترنتی پولساز: https://behtarinideh.com/products/internet-business-online-course

 36. فروشگاه اینترنتی رایگان ایده خیلی خوبیه که بدون صرف هزینه میشه محصولات و به صورت یه فروشگاه مجازی بفروش رسوند

 37. سلام
  ممنون از سایت خوبتون.
  من تقریبا دو ساله سایت رمان خانه رو دارم. از لحاظ سئو خیلی روش کار کردم و برای خیلی از کلمات رتبه اول گوگل هست. فقط یه تبلیغ تو سایت گذاشتم که درآمدش خیلی کمه و تقریبا به هزینه هاست و دامین هم نمیرسه.
  حالا این سایت داره expire میشه و منم قصد تمدید ندارم. به نظرتون کار درستی میکنم؟

  1. سلام
   خیر پیشنهاد می‌کنم تمدید کنید و روی بهینه سازی سایت کارکنید.

 38. بهترین و سریعترین راه استخراج بیت کوین (جدید)
  سرعت استخراج بیت کویین با شبکه شدن چند برابر میشه از لینک زیر عضو بشید و اول از قسمت sign up عضو بشید و بعد نرم افزارشو دانلود کنید و نصب کنید و شروع به استخراج بیت کوین با کامپیوتر یا لبتابتون بکنید.

 39. سلام مطالب بسیار تکنیکی و جالبی بود موفق باشید انشا،الله ممنونم حسین

 40. سلام
  این مقاله خیلی خیلی خوب و اموزنده وبا ارزش بود .از شما بابت مقالات خوب و پرباری که در سایتتون میذارید ممنونم. واقعا خیلی خوبه که این همه محتوای مفید و ارزشمند در سایت شما وجود داره و براحتی قابل دسترسیه .
  با تشکر فراوان از زحمات بهترین ایده

 41. با سلام خدمت .جناب آقای ایمان قاصدیان.
  خدا قوت از این همه تلاش و به روز ماندن .انصاری هستم.و یکسال بالا هستش که .در کانال تلگرام شما رو دنبال میکنم.و کاملآ از محتوای سایت شما به نحو احسن استفاده میکنم،و تا بحال واقعآ از شما سرویس و خدمات های بسیار فراوان ، گرفتم.جای تشکر داره. و من همچنان از بسته ی خرید شما لذت میبرم.با آرزوی موفقیت، سلامتی ،سربلند و ،پیروزی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا