کارآفرینی

۳ ایده کار در منزل پولساز با سرمایه کم

ایده کار در منزل با سرمایه کم می‌خواهید؟  این ایده های کار در منزل و پولساز را از دست ندهید! ایده کسب و کار خانگی پولساز

۳ ایده کار در منزل پولساز با سرمایه کم. از همین امروز با کار در منزل، کارآفرینی با سرمایه کم را شروع کرد. من در این مقاله ۳ ایده کسب و کار با سرمایه کم برای شما تهیه کردم به همراه جزییات اجرای هر کدام از این ایده ها.

نکته مهم. این مطلب در سال ۱۳۹۴ نوشته شده است. در صورت تمایل می‌توانید به ایده های کار در منزل جدیدتری هم دسترسی پیدا کنید.

چگونه با روزی ۵ ساعت کار در منزل به یک درآمد میلیونی در ماه برسیم؟

ایده کسب‌وکار خانگی پولساز با سرمایه کم
ایده کار در منزل پولساز با سرمایه کم

ایده کسب‌وکار خانگی پولساز با سرمایه کم

در این مقاله ۳ ایده پولساز کار در منزل با سرمایه کم برای شما تهیه کردم به همراه جزییات اجرای هر کدام از این ایده ها.

یک اصل را هرگز فراموش نکنید، موفقیت فقط داشتن ایده های پولساز نیست بلکه پیاده سازی و اجرا کردن ایده هاست.

تایوانی‌ها یک شعار اقتصادی جالب دارند: «هر خانه یک کارخانه و هر کارخانه یک‌خانه!» این شعار اولین بار باهدف توسعه کسب‌وکارهای کوچک خانگی طراحی شد. آن‌ها گام اول کسب‌وکارهای کوچکشان را با فرآوری ساده محصولات برداشتند.

تجهیزات لازم برای اجرای این سه ایده کار در منزل را با کمتر از ١٠‌ میلیون تومان می‌توانید، تهیه کنید. با در نظر گرفتن هزینه تهیه مواد اولیه حداکثر به ١۵‌ میلیون تومان سرمایه برای یک کارآفرینی خانگی پولساز نیاز خواهید داشت.

ایده کسب و کار خانگی پولساز

دانلود نسخه pdf سه ایده کسب‌وکار خانگی پولساز با سرمایه کم

 

ایده کسب و کار خانگی پولساز

ایده کسب و کار خانگی پولساز

کارهایی مثل تولید مربا یا تهیه غذاهای خانگی…  این مدل ساده و کاربردی می‌تواند برای خیلی از ما به‌عنوان یک کسب‌وکار خانگی یا حتی شغل دوم درآمدزا باشد.

ایده کسب و کار خانی پولساز

 ۳ ایده کار در منزل پولساز با سرمایه کم

در سال‌های ایده کار در منزل در تمام دنیا رو به رشد شده. چون با افزایش مشغله و گرفتاری خانواده‌ها، مشتریان محصولات خانگی را به محصولات صنعتی ترجیح می‌دهند. به‌عنوان‌مثال در حال حاضر کمتر خانواده‌ای تمایل دارد، قند مصرفی خود را به‌صورت کله‌قند خریداری کرده و در خانه خرد کند یا خرید سبزی‌ خردشده یا خشک‌شده رواج زیادی پیداکرده است. همین موضوع فرصت‌های شغلی مناسبی ایجاد می‌کند.

علاوه بر تولید قند یا سبزیجات خردشده، تولید چیپس میوه گزینه سوم این کسب‌وکارهای ارزان‌قیمت است. چیپس میوه به‌عنوان یکی از تنقلات نسبتاً جدید، ارزش‌افزوده قابل‌توجهی دارد و با توجه به پتانسیل بالای ایران در تولید خشکبار، می‌تواند چشم‌انداز صادرات را نیز برای آینده کسب‌وکار کوچکتان ایجاد کند.

تجهیزات این سه مدل شغلی ارزان‌قیمت را با کمتر از ١٠‌میلیون تومان می‌توانید، تهیه کنید. با در نظر گرفتن هزینه تهیه مواد اولیه حداکثر به ١۵‌میلیون تومان سرمایه نیاز خواهید داشت. علاوه بر این، فضایی در حدود ٧ تا ١٢متر کارتان را راه می‌اندازد و اگر بتوانید بازاریابی خوبی برای محصولاتتان انجام دهید حداقل سود خالص ماهانه‌تان حدود ٢,۵‌میلیون تومان خواهد بود.

ایده کسب و کار خانی پولساز

برای خرید تجهیزات چقدر سرمایه لازم است؟

برای راه‌اندازی این کسب‌وکارها نیاز به خریداری تعدادی ماشین‌آلات کوچک خانگی دارید که حداکثر ١٢متر فضا اشغال می‌کنند. در این بخش میزان کارایی هر دستگاه کوچک خانگی و میانگین قیمت آن را برایتان می‌آوریم:  دستگاه‌های مختلفی برای خرد کردن قند وجود دارد که بر اساس توان تولیدشان قیمت‌گذاری می‌شوند. توان تولید دستگاه معمولاً با میزان تولید در ساعت سنجیده می‌شود. دستگاه‌های کوچک خانگی معمولاً ٢٠٠ کیلوگرم در ساعت قند خرد می‌کنند. اندازه دستگاه حدود ٢ در ٣ متر است و حداقل قیمت دستگاه‌های کوچک بین ٢ تا ۵‌میلیون تومان است.

برای خرید یک دستگاه کوچک سبزی خردکن که ١٠ تا ١۵کیلوگرم سبزی را در یک ساعت خرد می‌کند نیاز به ١,۵‌میلیون تومان سرمایه‌دارید، البته یادتان باشد موقع خرید حتماً به استاندارد بودن دستگاه توجه کنید.

 در سال‌های اخیر تعداد زیادی دستگاه غیراستاندارد وارد بازار شدند که باعث ایجاد آسیب‌های جسمانی شده‌اند. علاوه بر سبزی خردکن شما به یک یخچال صندوقی برای نگهداری سبزیجات نیاز دارید. پیشنهاد می‌کنیم روی گزینه‌های دست‌دوم متمرکز شوید تا هزینه کمتری بدهید. خرید یخچال صندوقی حدود ٢‌میلیون تومان هزینه دارد. برای قرار دادن این دستگاه‌ها حداقل به یک اتاق ١٢متری نیاز دارید.

تجهیزات خشک‌کردن میوه شامل دو دستگاه خشک‌کن و خردکن (اسلایسر) میوه است. اسلایسر، میوه را برش می‌زند و خشک‌کن آن را خشک می‌کند. یک دستگاه خشک‌کن خانگی با ظرفیت ١۵٠ کیلوگرم بر ساعت حدود ۵.۵‌میلیون تومان قیمت دارد. قیمت دستگاه اسلایسر با همین ظرفیت نیز تقریباً بین ٢ تا ٣‌میلیون تومان است. برای خشک‌کردن میوه به یک یخچال صندوقی هم نیاز دارید. با این حساب مجموع تجهیزات این کار حداقل ١٠‌میلیون تومان است.

ایده کسب و کار خانی پولساز

مواد اولیه را مستقیماً از تولیدکننده بخرید

از دلال‌ها برای تهیه مواد اولیه خرید نکنید. برای این‌که حداکثر سود لازم را ببرید، باید با تولید‌کننده اصلی در ارتباط باشید. برای خرید قند باید به کارخانه‌های قند مراجعه کنید اما نکته اینجاست که برخی از کارخانه‌ها قند حجم زیر ١٠٠تن را نمی‌فروشند و این برای شما که در حال راه‌اندازی یک کسب‌وکار خانگی هستید زیاد است. بااین‌حال دست نگه‌دارید و گزینه مراجعه به عمده‌فروش یا دلال را به‌عنوان آخرین راهکار در نظر بگیرید. کافی است کمی در اینترنت جست‌وجو کنید یا با چند کارخانه قند تماس بگیرید.

ممکن است بعضی از آن‌ها حاضر شوند به شما مقدار کمتری بفروشند. به‌عنوان‌مثال کارخانه قند مرودشت که شهرستانی در استان فارس است حداقل تناژ واگذاری خود را ١٠ تن قرار داده اما این کارخانه حاضر است حجم کمتر از ١٠ تن را نیز به متقاضیان بفروشد. برای خرید میوه یا سبزی نیز با کشاورزان مذاکره کنید. حتی اگر کمی بیشتر از دلال‌ها به آن‌ها پول بدهید باز هزینه تمام‌شده تولیدتان پایین‌تر از زمانی است که از دلال‌ها می‌خرید.

ایده کسب و کار خانی پولساز

ضایعات را هم بفروشید!

دستگاه‌های قند خردکن به‌طور میانگین از یک‌تن قند ٨٨٠کیلوگرم قند خردشده به شما تحویل می‌دهند و بقیه این میزان به‌صورت خاک قند از دستگاه خارج می‌شود، البته خاک قند تولیدشده را به‌راحتی می‌توانید به قنادی‌ها بفروشید. در مورد میوه به‌طور میانگین هر ١٠کیلوگرم میوه، یک کیلوگرم چیپس میوه تولید می‌کند و سبزی پس از پاک شدن و گرفتن ساقه و گل‌ولای تقریباً به‌اندازه نصف حجم اولیه به شما محصول فرآوری شده می‌دهد، البته ضایعات میوه و سبزیجات نیز توسط دامداری‌ها و به‌عنوان خوراک دام خریداری می‌شوند. علاوه بر آن‌ها کارخانه‌ها و کارگاه‌های تولید کود ارگانیک، مشتریان این ضایعات به شمار می‌آیند.

ایده کسب و کار خانگی پولساز

محصولاتتان را اقتصادی بسته‌بندی کنید

برای بسته‌بندی محصولات تولیدشده باید به فروشندگان مواد پلاستیکی مراجعه کنید. با ٢٠٠ تا ٢۵٠‌هزار تومان می‌توانید نایلون موردنیاز برای بسته‌بندی حدود ١٠تن را خریداری کنید. بسته‌های شما می‌توانند یک تا ١٠ کیلوگرمی و حتی کمتر باشند. میزان حجم بسته‌بندی‌تان را باید به‌صورت اقتصادی برنامه‌ریزی کنید. برای شما دو مثال می‌آوریم.

در حال حاضر هر بسته ۴٠٠ گرمی قند خردشده در سوپرمارکت‌ها تقریباً ٣٨٠٠ تومان قیمت دارد. این قیمت برای بهترین کیفیت بسته‌بندی است اما اگر شما سود ١٠٠ تومانی برای هر کیلوگرم قند برای خودتان در نظر بگیرید و تقریباً معادل این سود را به عامل توزیع یا سوپرمارکت‌ها بپردازید درنهایت قیمت یک بسته یک کیلوگرمی قند خردشده توسط شما حدود ٣١٠٠ تا ٣٢٠٠ تومان می‌شود. با این حساب مشتریان زیادی ترجیح می‌دهند بیشتر از دو برابر بسته‌های۴٠٠ گرمی قند بخرند اما برای بسته‌بندی شیک‌تر آن‌همه پول ندهند.

در مورد بسته‌بندی میوه‌های خشک، حجم بسته‌بندی کوچک‌تر اقتصادی‌تر به نظر می‌رسد؛ زیرا قیمت یک کیلوگرم میوه خشک به‌طور میانگین ۵٠-۶٠‌ هزار تومان است. این قیمت می‌تواند محصولات شمارا از سبد بسیاری از مشتریان خارج کند. پس بسته‌های کوچک‌تر و ارزان‌تر می‌تواند تعداد مشتریان زیادتری برایتان دست‌وپا کند.

ایده کسب و کار خانگی پولساز

سودتان را حساب کنید

در حال حاضر هر کیلوگرم قند در کارخانه بین ٢١٠٠ تا ٢۵٠٠ تومان قیمت دارد. برای تهیه یک‌تن قند تقریباً به ٢‌میلیون و ۵٠٠‌هزار تومان سرمایه نیاز دارید. اگر میزان ضایعات یک‌تن را از این مبلغ کم کنیم هر کیلوگرم قند خردشده برای خودتان حدود ٢٨۵٠ تومان تمام می‌شود.

با توجه به فضای رقابتی موجود در بازار ١٠٠ تومان سود برای هر کیلوگرم قند خردشده، سود مناسبی برایتان به‌حساب می‌آید. با این حساب اگر شما ۵ ساعت در روز وقت بگذارید و یک‌تن قند را خرد و بسته‌بندی کنید سود هرماهتان حدود ٢‌میلیون و ۶۵٠‌ هزار تومان خواهد بود. در مورد چیپس میوه، اگر حداقل قیمت یک کیلوگرم سیب را ١۶٠٠ تومان در نظر بگیریم ١٠ کیلوگرم آن معادل ١۶‌هزار تومان هزینه دارد. به‌عبارت‌دیگر یک کیلوگرم چیپس میوه ١۶‌هزار تومان برای شما هزینه‌بردار است (به‌جز هزینه انرژی و حمل‌ونقل) قیمت عرضه یک کیلوگرم چیپس سیب ۵٠‌هزار تومان است. با این دسته از محاسبات میزان سود و حساب‌وکتاب‌هایتان را انجام دهید.

ایده کسب و کار خانگی پولساز

چگونه محصولاتمان را بفروشیم؟

قبل از این‌که به فکر فروش بیفتید به یک نکته مهم توجه کنید: سعی کنید قبل از تولید، سفارش بگیرید. این نکته به‌ویژه برای تولیدکنندگان مواد فسادپذیرتر مثل سبزی خردشده یا چیپس میوه اهمیت بیشتری دارد و اما فروش… برای فروش چند راه‌حل دارید. مهم‌ترین گزینه، مذاکره با رستوران‌ها، فست فودها و سوپرمارکت‌های محله‌ خودتان است.

گزینه بعدی فروش اینترنتی است. با ایجاد صفحات شخصی می‌توانید برای فروش محصولاتتان تبلیغ کنید یا می‌توانید با نصب چند آگهی در خیابان محل زندگی‌تان کالاهای تولیدی‌تان را به‌صورت مستقیم عرضه کنید. در آگهی‌تان قیمت عرضه به‌صورت مستقیم را محور تبلیغتان قرار دهید تا هم‌محله‌ای‌هایتان ترغیب شوند به‌جای خرید از واسطه‌ها به‌صورت مستقیم از شما خرید کنند.

ایده کسب و کار خانگی پولساز

گزینه بعدی مراجعه به مراکزی است که می‌دانید مصرف‌کننده عمده هستند مثلاً برای قند، کافی‌شاپ‌ها، سفره سراها یا پاتوق‌های تفریحی که در محله‌تان وجود دارد و برای سبزی خرد‌شده، رستوران‌ها، غذاخوری‌ها، ساندویچی‌ها، مهدهای کودک و مدارسی که به بچه‌ها یک وعده‌غذا ارائه می‌دهند.

باوجود تمام رقبایی که در بازار وجود دارد اگر شما کیفیت محصول و خدمات خودتان را ارتقاء دهید قول می‌دهم هیچ رقیبی برایتان وجود نخواهد آمد.

نتیجه‌گیری:

در این مقاله تلاش کردم به شما نشان دهم که چگونه می‌توان با روزی ۵ ساعت کار در منزل به یک درآمد میلیونی در ماه برسیم. این ۳ ایده کسب و کار خانگی پولساز از آن ایده های پولسازی هستند که می توانید با سرمایه کم و در منزل به راحتی آن ها را پیاده سازی و اجرا کنید. یادتون باشه تفاوت کارآفرینان موفق و افرادی که در رویای کارآفرینی هستند، در داشتن سرمایه نیست بلکه در تلاش و پشتکار آنهاست. پس همین حالا یکی از این ۳ ایده کار در منزل پولساز را انتخاب و پیاده‌سازی کنید.

ایده کسب و کار خانگی پولساز

مطالب مرتبط

356 دیدگاه

 1. سلام شما در کدام استان هستید؟ اگر در استان شما سبزیجات کشت میشود میتوانید با سرمایه اولیه آنرا به انبار سبزیجات تبدیل کنید یعنی از شهر خودتان سبزی بخرید وبه شهرهایی که سبزیجات ندارند بفرستید

 2. سلام من یک پیشنهاد عالی دارم صدرصد جواب میده با سود خوب شیراز هستم. مغازه دارم اگه کسی سرمایه داره بهش میدم برای نانوایی جاش عالییه جمعیت بالا من اجاره میدم بهش هرکه خواست تماس بگیره09176062682

 3. سلام خسته نباشید.
  من یه مغازه10متری دارم تو خیابون فرعی جز مغازه های پاساژه .خودم شوینده فروشی داشتم الان به تازگی جمع کردم به دلیل افزایش قیمتها تقاضا پایین اومده خیلی .الان موندم چی باز کنم تو گوگل هم گشتم چیزی ندیدم .اگه کسی کار پر سودی داره پیشنهاد بده سرمایه ام هم زیاد نیست .نسبی هست .ممنون میشم هرکس راهنمایی کنه
  شماره تماس من09146975087تو واتساپ هم هستم.
  درضمن مغازه من کنار پاساژ هست رفت و آمد زیاده_تو شهرستانم

 4. یه گاوداری صنعتی دارم که فعلا خالیه اگر کسی مایله سرمایه گذاری کنه در مورد گاو یا دام سبک مثل میش و کهره وبره در جنوب استان فارس لطفا پیام بدید واتساپ۰۹۳۰۲۴۶۲۸۱۳

 5. لطفا اگه کسی در مورد بورس اطلاعات قوی داره و خودش تریدر فعاله بیاد با هم شریک بشیم سرمایه از من راهنمایی از اون
  09016428531

 6. تا زمانی که مغازه نداشته باشی ، کاری از پیش نمی بری ، به مغازه دار بخوای چیزی بفروشی ، یا ازت نمیخرن یا ارزون میخرن

 7. با سلام
  دنبال کار در منزل هستم برای شروع یعنی اولین بارم هست تجربه کار شخصی ندارم فقط تو شرکت ها کارگری کردم
  تو این اوضاع اقتصادی می‌خوام برای خودم دیگه کار کنم سرمایه اولیه ۲میلیون بیشتر ندارم
  لطفاً راهنمایی کنید

 8. سلام سالار هستم بنده هم 30ملیون تومان دارم نمیدونم سرمایه گذاری کنم یا تو چه کاری بزنم که درامد داشته باشه لطفا کمکم کنید 09135636673

  1. اگر از بورس چیزی نمیدونین پولتون رو تو یه صندوق سهامی سرمایه گذاری کنید

 9. اگه چیزی نگید نمیگن بلد نیست واجبه الکی پیشنهاد کاری بدی که از حرفتم معلومه چیزی از کار و …. نمیدونی کدوم احمقی با صد تومان سود میتونه درامد داشته باشه خخخ این حمل نقل نداره این بازاریابی نداره میدونی فقط یدونه ماشین میخواد بچرخه تا یکم بتونه بفروشه حالا ما میزاریم یارو مشتری زیر سر داره من زنگ میزنم اقا به مغازه من صدکیلو قند بیار باید با ماشین بیاری صودش میشه ده هزار یعنی گدایی کنه بهتره بلد نیستید حرف نزنید حالا این یکیش بود من گفتم حمل نقل فقط یک تن قندو بیارن خونت بری بخری سی صد هزار کمش کرایه بده بعد یک نفر مثل سگ بیوفته با ماشین تو خیابون بازاریابی کنه خخخ دیگه اون احمق بیاد بره کارخونه یک جنس بگیره همونو پخش کنه صودش بیشتر میشه واییی خدایا این یارو عقل داره یانه ول کن اصلا

  1. حسین آقا شما نکته مهم این مقاله رو مگه نخوندی؟.نکته اش اینه که این مقاله سال 94 نوشته شده یعنی 5 سال پیش.قیمت بنزین و تورم مثه سال 99 نبود که!
   الان بیشتر بازاریابی هم به صورت فضای مجازی انجام میشه که اونم هزینه اش خیلی کمتر میشه پس اینا بهانه است تا کاری رو شروع نکنی نه موفق میشی نه شکست میخوری.
   کار کردن واسه خودت لذت بیشتری داره تا واسه دیگران کار کنی.

 10. سلام دوستان به شماره بنده در واتس اپ پیام دهید
  و در گروه ما عضو شید جهت بحث گفتگو در رابطه با کسب کار
  ۰۹۲۲۱۹۸۱۱۶۲۰

  1. یک مشت اطلاعات بقول معروف سوخته بدرد نخور از روی هم تو وبسایتاتون کپی پیس میکنید که ارزش خوندن هم نداره فقط برای بالا بردن بازدید.بعضی ها هم ساده لوح یه کم سرمایشونو میریزن تو سطل آشغال.

  2. سلام بابایی هستم میخام دستگاه قند شکن که روزانه 2000 کیلو قند خرد کنه از کجا تهیه کنم

 11. سلام دوستان در واتس اپ پیام دهند و در گروهمون عضو بشین و راجب کسب مار و اوضاع اقتصادی ایر زوزها بحث و گفتگو ‌کنیم
  به نظرتون تو این روزا آدم چطور میتونه با یه سرمایه کم کاری راه بندازه و یا کجا سرمایه گذاری کنه ک زودبازده باشه؟

 12. سلام یه کارگاه به مساحت ۵۰۰متر مربع با چهارتا اتاق ۷درچهار مجهز به کل وسیل بهداشتی قبلا کارگاه بلوک زنی بود تعطیلش کردم الان نمیدونم چکاری رو شروع کنم لطفا راهنمایی کنید

  1. اگه سرمایه ای در حدود 30میلیون دارین پرورش قارچ میتونه ایده خوبی باشه

 13. سلام من ذبيح الله
  من از افغانستان پيام گذاشتم من در بازار تجارت با تجاران خورد و بزرگ بلدي اگر كسي ميل به تجارت در افغانستان دار من حاضرم براي همكاري دو طرف ما باشه همكاري كنم و اجناس ايراني كه در افغانستان پور فروش هست معرفي كنم و سود خوب داشته باشيم ولي من سرمايه كلان ندارم شمار تماس 93777555993

  1. سلام شماره ای که گذاشتین اشتباه هست نمیشه باهاتون تماس گرفت
   میشه شمارتون بفرستین به این شماره از ایران هستم۰۹۱۷۸۵۸۷۲۵۵

 14. از کجا میشه قند خورد کن با قیمت مناسب خرید لطفا به شمارم تلگرام کنین ممنون میشم ۰۹۱۹۲۲۷۸۸۱۴

 15. سلام
  وقت بخیر
  توی خونه بشین و پول در بیار

  بورس فارکس

  اهل دلاش میدونن چی گفتم 100 میلیون دلار بخر روزی 4 میلیون کم کم درامد داری
  FOREX

  1. سلام میخوام واردبورس بشم اماهیچ اطلاعاتی ندارم میتونی منوراهنمایی کنی ممنون
   ۰۹۳۷۸۲۲۶۶۲۶

 16. در مورد بورس کسی اطلاعات داره
  آیا سرمایه گذاری مطمئنی هست؟چگونه وارد بورس شوم
  09372993467

  1. سلام
   اولاً فرصت رو از دست ندید.
   ثانیاً باید به موازات طی مراحل ورود به سرمایه گذاری در بازار بورس، سوادتون رو درباره سرمایه گذاری در بورس و اصطلاحاتش افزایش بدید( آروم آروم)
   مراحل ورود به سرمایه گذاری در بازار بورس:
   1- ثبت نام در یک کارگزاری خوب و نزدیک به شهر و محل زندگیتون مثل مفید و آگاه که خدمات غیر حضوری خوبی دارند.
   2- ثبت نام در سامانه سجام
   3- تکمیل حضوری ثبت نامتون در کارگزاری و صدور کد معاملاتی (که در واقع شناسه اختصاصی شما برای فعالیت در بازار بورسه)
   4- نصب نرم افزارهای خرید و فروش سهام مثل ایزی تریدر

   نکته آخر اینکه برای کسب اطلاع بیشتر در مورد مفاهیم سرمایه گذاری در بورس و مراحل ورود به بازار بورس، می تونید از سایت کارگزاری های مفید و آگاه رو استفاده کنید.

 17. اگر کسی سالن داره به نظرم بهترین کار پرورش بلدرچینه و کاشت و پرورش قارچه.
  در ضمن بهترین کار خانگی هم میتونه ساخت زیورالات باشه.مخصوصا اگر با نقره کار کنید و بتونید سنگ های زینتی رو هم تراش بدید خوبه به نظرم.راه دیگه برای مشاغل خانگی خشک کردن میوه هست که سودش هم خوبه به نظرم.در مورد بورسم اگر خواستید کار کنید میتونید تو صندوق های سرمایه گذاری پولتون رو بذارید که جای امنی هست و سودش هم به صورت ماهانه در حدود20درصد براتون واریز میشه.البته اینا همش ایده هست و بستگی به شرایط خودتون داره.

  1. آقا حسن من را راهنمایی کن در مورد اوراق بانکی من ۲۰ میلیون دارم اوراق بانکی بخرم خوبه ؟
   چقد سود بهم میدن در ماه؟

  2. دوست عزیز به من پیام بدین تا عضو گروهتون کنم و در رابطه با این کاری که پیشنهاد دادین مشاوره بدین ۰۹۲۲۹۸۱۱۶۲۰

 18. سلام
  زمینی به مساحت تقریبی 600.700متر دارم با ساخت وسازی نیمه کاره با فاصله حدود 10kmاز شهر اردبیل با سرمایه 30میلیون اگر کسی از دوستان ایده وسرمایه ای برای کار داره در خدمت هستم
  به تلگرام این شماره پیام بفرستید ممنون
  09145357735
  ساکن شهر اردبیلم

 19. سلام من ی مکان سر پوشیده کف سرامیک حدود 400 متر مربع دارم که فعلا نمایشگاه مبلمان هستش و الان بازار مبلمان ضعیف هست اگه کسی ایده تولید با درامد خوب داره پیام بده شماره تماس 09368235009
  من خیلی کم به ایمیل خودم سر میزنم لطفا پی ام بدهید ممنونم

 20. سلام زمین حدود ۱۰۰۰ متر در روستا دارم برای کار آبرومندانه با ۳۰میلیون تومان چه کنم فاصله روستا تا شهرمحل سکونت ۳۰ کیلو متر است

  1. سلام
   من در زمینه ی بورس فعالیت دارم اگه مایل باشی اطلاعاتی راجبش میدم از این ۳۰ تومنم بس دغدغه ماهی دو تومن سود میکنی وقتیم ازت نمیگیره

    1. سلام
     اولاً فرصت رو از دست ندید.
     ثانیاً باید به موازات طی مراحل ورود به سرمایه گذاری در بازار بورس، سوادتون رو درباره سرمایه گذاری در بورس و اصطلاحاتش افزایش بدید( آروم آروم)
     مراحل ورود به سرمایه گذاری در بازار بورس:
     1- ثبت نام در یک کارگزاری خوب و نزدیک به شهر و محل زندگیتون مثل مفید و آگاه که خدمات غیر حضوری خوبی دارند.
     2- ثبت نام در سامانه سجام
     3- تکمیل حضوری ثبت نامتون در کارگزاری و صدور کد معاملاتی (که در واقع شناسه اختصاصی شما برای فعالیت در بازار بورسه)
     4- نصب نرم افزارهای خرید و فروش سهام مثل ایزی تریدر

     نکته آخر اینکه برای کسب اطلاع بیشتر در مورد مفاهیم سرمایه گذاری در بورس و مراحل ورود به بازار بورس، می تونید از سایت کارگزاری های مفید و آگاه رو استفاده کنید.

   1. سلام، می تونم ازتون درخواست کنم اگه در بورس فعالین بنده رو هم راهنمایی کنین که چطور می تونم سرمایه گذاری کنم و سود کنم، ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

    1. سلام

     اگر هنوز وارد بورس نشده اید:
     اولاً فرصت رو از دست ندید.
     ثانیاً باید به موازات طی مراحل ورود به سرمایه گذاری در بازار بورس، سوادتون رو درباره سرمایه گذاری در بورس و اصطلاحاتش افزایش بدید( آروم آروم)
     مراحل ورود به سرمایه گذاری در بازار بورس:
     1- ثبت نام در یک کارگزاری خوب و نزدیک به شهر و محل زندگیتون مثل مفید و آگاه که خدمات غیر حضوری خوبی دارند.
     2- ثبت نام در سامانه سجام
     3- تکمیل حضوری ثبت نامتون در کارگزاری و صدور کد معاملاتی (که در واقع شناسه اختصاصی شما برای فعالیت در بازار بورسه)
     4- نصب نرم افزارهای خرید و فروش سهام مثل ایزی تریدر

     نکته آخر اینکه برای کسب اطلاع بیشتر در مورد مفاهیم سرمایه گذاری در بورس و مراحل ورود به بازار بورس، می تونید از سایت کارگزاری های مفید و آگاه رو استفاده کنید.

     اگر وارد بورس شده اید:
     نکته اول و بسیار مهم اینکه سوادتون رو افزایش بدید و با مفاهیمی مثل خطرپذیری، سود بلندمدت، انتظار سود، عرضه اولیه، تحقق واقعی سود، سود نقدی و … آشنا بشین.
     نکته دوم: عرضه های اولیه رو از دست ندید.
     نکته سوم: برای سودآوری عجله نکنید.
     نکته چهارم: سوادتون رو افزایش بدین!

   2. داداش اگه میتونی یه اطلاعاتی در مورد بورس در اختیار مام بذار ممنون میشم
    09145357735
    تل یه پیام بده

    1. سلام
     اولاً فرصت رو از دست ندید.
     ثانیاً باید به موازات طی مراحل ورود به سرمایه گذاری در بازار بورس، سوادتون رو درباره سرمایه گذاری در بورس و اصطلاحاتش افزایش بدید( آروم آروم)
     مراحل ورود به سرمایه گذاری در بازار بورس:
     1- ثبت نام در یک کارگزاری خوب و نزدیک به شهر و محل زندگیتون مثل مفید و آگاه که خدمات غیر حضوری خوبی دارند.
     2- ثبت نام در سامانه سجام
     3- تکمیل حضوری ثبت نامتون در کارگزاری و صدور کد معاملاتی (که در واقع شناسه اختصاصی شما برای فعالیت در بازار بورسه)
     4- نصب نرم افزارهای خرید و فروش سهام مثل ایزی تریدر

     نکته آخر اینکه برای کسب اطلاع بیشتر در مورد مفاهیم سرمایه گذاری در بورس و مراحل ورود به بازار بورس، می تونید از سایت کارگزاری های مفید و آگاه رو استفاده کنید.

   3. سلام میتونید در مورد بورس راهنمایی کنید اینم ایدی تلگراممmohamad_mousavi128

   4. سلام من هیچ شغلی ندارم میشه توضیح بدی چطور میتونم بیام بازار بورس

   5. من خودم تو بورس فعالیت میکنم لطفا مردم را گمراه نکنید مگه اوضاع بورس را نمی بینی ؟ همه دارن خارج میشن

    1. منم تو بورسم اما با این تفاوت که شما بدون تجربه و ناشیانه وارد بورس شدی و میخوای یک شبه پولدار بشی بیا معرفیت کنم به یه تریدر خوب تا بفهمی درآمدی که تو بورس هست تو هیچ شغلی نیست

     1. سلام بزرگوار مسشه اون تریدر که میگین به منم ملرفی بفرمایین ممنون میشم شماره تماس بنده ۰۹۳۸۷۴۱۵۹۷۵

     2. من کمی سرمایه تو بورس دارم اگی کسی هست معرفی کن پول از من راهنمایی از اون بهش درصد میدم

   6. سلام ٠٩١۴۵۵٢١۴٠٩ با واتساب تماس بگیرید با هام میخوام برم تو بورس هیچی نمیدونم ازش

  2. مرغ طبیعی پروش بده گوشتش رو بفروش پرش رو بفروش تخم مرغ محلی رو بفروش کنارش زنبور داری هم بکن پرنده های تزینی هم بعد اضافه کن بهش

   1. سلام اگه ممکنه راهنمایی بکنید در زمینه بورس چجوری میشه به سود خوب دست پیدا کنم

   2. سلام. میشه لطف کنید شمارتونو بدین ک اطلاعاتی درمورد بورس ازتون بگیرم؟

 21. با سلام بنده با شرکت بزرگ تلفیق و هنر که در زمینه صنایع دستی فعالیت میکنه دارم همکاری میکنم و برای رشد و ترویج این بیزینس بزرگ نیاز به همکار دارم موقعیت مکانی اصلا مهم نیست برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلگرام بنده 09364847475 تماس بگیریید .

 22. سلام توی شهر تبریز برای پارک بانوان ایده دارم نیاز به سرمایه گذار و مشوق دارم
  کسی باشه میتونیم باهم یه کار راه بندازیم هم خودمون و هم چند نفر دیگه مشغول به کار بشن

  1. سلام،من شهر کنارک نزدیک چابهارم،کسب و کاری در حد سرمایه چهل تا هشتاد میلیون رو میخوام شروع کنم،،ممنون میشم کسی راهنمای کنه

   1. سلام خسته نباشید من سرمایه ی زیر بیست ملیونی میتونم کار گاه تولیدی پوشاک تریکو ترجیحا تاب وتی شرت راه اندازی کنم ،ولی قبلا میخواهم با کارهای حرفه ای ومحیط کاروفوت وفن ان اشنا شوم ،میشه لطفا شما به جایی جهت یاد گیری ویا بازدید معرفی کنید .البته یکسری کار تولیدی انجام دادم ولی مخوام با تجربه ی بشتروبروزترکا روفروش خوبب داشته باشم وازشما خیلی سپلسگزارم .

  2. با سلام و احترام، لطفا با شماره 04135424637 تماس حاصل نمایید و بیشتر در مورد طرح خودتون توضیح دهید. ممنون

 23. سلام.کارگاه ۱۲۰۰متر
  قطب صنعتی شهرکرد
  ۱۰۰مترسوله
  ۱۰۰مترمسکونی
  کارگا زغال بوده تعطیلش کردم اگرکسی ایده ای داره من هستم
  ۰۹۹۱۹۸۳۳۱۰۱سیامک
  اگرکسی ایده ای داردومیتونه کمکم کنه ممنون میشم

  1. بنده طرح توجیهی یه کارگاه تولید فراورده های شیرین بیان رو دارم .سابقه فعالیت در کارخانه شیرین به عنوان مدیر کنترل کیفیت رو هم دارم.
   تماس بگیرید09175582414

 24. باسلام
  من شهرکردم
  یک کارگاه به متراژ۱۲۰۰مترزمین با۱۰۰مترساختمان مسکونی شیک ویک سوله۱۰۰متری درشهرک صنعتی دارم که کارگاه زغال بود ولی تعطیلش کردم اگرکسی ایده ای داره من هستم
  اگرکسی هم پیشنهادی داره ممنون میشم بگه

  1. سلام وقت بخیر لطفا شماره تماس خودتون را به این ایمیل ارسال کنید . برای ایده کسب و کار.
   Nezamabadi.mn@gmail.com
   در توضیحات بنویسید کارگاه شهر کرد برای ایده کسب و کار. سپاس

  2. تو شهرتون بگردین ببینین چی بیشتر از همه نیازه و وارد میشه بنظرم تولید ظروف یکبار مصرف و حتی بازار یابی اون در شهر اطراف بیشتر براتون سود داشته باشه

 25. تا زمانی که آدم دکان نداشته باشد ، با کالا ساخت خانگی به هیچ جا نمی توان رسید ، چون یا کسی نمی خرد یا اگر بخرد ( با کلی خواهش ) ارزان میخرد ، شیرفروشی ( ماست و شیر و پنیر و…) کار پر درآمدی است ( اگر چگونگی کالا ، خوب باشد ) اگر دکانی باشد.

 26. سلام بنده یه ایده در مورد بسته بندی تکنفره دارم اگر کسی سرمایه ی اضافی داره و پی کار خوب میگرده که سرمایه گذاری کنه و سود خوبی هم داشته باشه بهترین ایده هست و منم خوشحال میشم به اشتراک بزارم هیچ سرمایه ای ندارم ولی ایده های خوبی به ذهنم میرسه
  ساکن تبریز هستم
  اگر کسی مایل باشه و واقعا بخواد که سرمایه گذاری کنه من در خدمتم
  مطمئن باشید که توجیه اقتصادی خوبی داره
  فقط خواهش میکنم نپرسید که چیه باید در موردش بحث کرد
  همشری های عزیز منتظر شما هستم
  علی ۰۹۳۶۴۸۸۴۳۵۷

 27. سلام. من هم میخواهم کاری رو شروع کنم میتونم سرمایه جور کنم ولی ایده ندارم.

 28. سلام من سه مغازه دارم توی جنوب استان سیستان و بلوچستان دوستان چند تا کار می تونید بکنید اونایی که پول زیاد دارن آهن پروفیل با میلکرد برای من بیارن هر تناژی از هر کیلو ۸۰۰تومن بهشون میدم یعنی ۱۰تن بیارن می شه ۶۷ میلیون می شه سودش ۸ میلیون از موقع تحویل آهن اگه بالا بره آهن بیشتر بهشون میدم اگه قیمت پایین اومد همون ۸ میلیون سر جاش هست هزینه بار هم به عهده خودم راه دوم آوردن گل و نرده و سیم جوش برای درب و پنجره اونم توی شرکت می خرید ۶اینجا به من ۹/۵۰۰می فروشید نمی خواد جدنی باشه حداقل ۲۰۰۰ براشون سود داره از هر کیلویی سیم جوش اونجا ۴۵ می خری اینجا من ۶۵ می خرم خودتون دیگه حساب سودش کنید من سه تا مغازه دارم پروانه کسب هم دارم هر کسی خواست به من اطلا بده توی واتساپ ۰۹۳۳۶۸۷۳۳۱۷

 29. سلام
  من هم نمیدونم بابد چیکار کنم.
  اما خیلی دوست دارم یه کاری رو شروع کنم. خیلی هم نیاز دارم بهش.. ممنون میشم اگر نظری داشتین بگین بهم. سرمایه‌ هم حدود ۵ تا ١٠ میلیون
  حاضر به شراکت هم هستم

  1. من میتونم شماروراهنمایی کنم خواستین تماس بگیرین یاتلگرام پیام بدین۰۹۳۹۴۷۶۸۱۴۳

 30. سلام
  به یک سرمایه گذار جهت یک ایده بازرگانی در سطح شهرستان جهت ادامه کار نیازمندیم . شماره تماس من 09180052632هست کسی که مایل به شراکت باشد تلفنی بیزینس کار رو توظیح خواهم داد .

 31. سلام من علی از شیراز هستم و ۴۰سالم ۱۷سال سابقه تولید و فروش کابینت دارم می‌خوام دفتر کارمو ارتقا بدم اگر کسی مایل باشه بصورت شراکت باهاش حاضر به همکاری هستم تمامی قراردادهای کاری رو زیر نظر وکیل آشنا به حقوق کار و امور اجتماعی تنظیم میکنیم سود کابینت اگر واقعا کسی بخواد کار کنه و اصول امروز بیزنس رو در نظر بگیره خوبه و میشه تا چندین نفر رو در کار ساپورت کرد من شماره تقدیم میکنم میتونید برای توضیحات بیشتر تلفنی در تماس باشید.
  ۰۹۳۵۹۰۷۷۰۹۳.

 32. سلام.از۱۰۰م تا ۲۵۰م تومان حاضر به سرمایه گذاری هستم به شرطی که توجیه اقتصادی داشته باشه واسه شروع با ۱۰۰ م استارت میزنم.لطفا هرکی کارشناسه ویا ایده خوبی داره ،کمک کنه شروع کنم.پیامک بدین ممنون میشم۰۹۰۳۱۹۰۰۱۱۴

  1. مغازه خالی یه جای نسبتا خوبی داریم کمتر از ۱۰۰ تومن رو بیار یه لوازم ارایش شیک و پیک بزنیم بعد کم کمش ماهی ۸…۹ تومن سود خالص برداریم..بعلاوه چنتا ایده دیگ هم دارم میتونیم شروع کنیم…

 33. سلام به نظرتون با 50میلیون چه کسب و کاری میشه راه انداخت سوله هم هست دستگاه تزریق 360 هم هست

  1. سلام اگه سوله دارین و برق هم داره من پیشنهادهای خوبی واستون دارم
   در صورت تمایل
   ۰۹۱۵۱۰۴۵۹۲۲

   1. سلام.
    دوست عزیز من سوله دارم برق هم داره
    لطف میکنی پیشنهادتا بگی.
    ممنون. ۰۹۹۱۹۸۳۳۱۰۱

 34. سلام و ممنون از شما بابت راهنمایی
  من خانه دار هستم و خیلی دوست دارم توی خونه کار کنم و کمک خرج همسرم باشم مخصوصاً با این شرایط اقتصادی اما متاسفانه نه سرمایه اولیه داریم نه هیچی من و همسرم کلی ایده داریم برای پولسازی اما مهم سرمایه اولیه هستش که ما همون یک میلیون رو هم نداریم چه برسه به مبالغ بالاتر
  چطور میشه بدون سرمایه درآمد کسب کرد؟
  برای خانمهای خونده دار که میخوان درآمد داشته باشن چه پیشنهادی دارید؟

  1. سلام
   اگ میشه از ایده هاتون به ماهم بگید
   حدودا ده میلیون دارم ولی ایده خوب میخام
   ممنون
   میشم به آیدی@mkh7571توی تلگرام پیم بدین

  2. سلام بهترین راه اینه که جنسی رو بیارید ودر منزل خودتان بفرستید.
   ببخشیداهل کجاهستین

 35. سلام
  بنده انواع زعفران اصل دارم فله و بسته بندی
  دسته پوشال و نگین
  شما میتونید با سرمایه کم از ما زعفران بخرید و بسته بندی کردی و بفروشید با سود عالی کسی خواست در خدمتم ارسال دارم بازاریابی و فروش با خودتون در شهر خودتون
  مرتضی از خراسان جنوبی تلگرام در خدمتم .:
  با آدرس زیر در تلگرام
  abcxyzdef@

  1. سلام من علی از شیراز هستم و ۴۰سالم ۱۷سال سابقه تولید و فروش کابینت دارم می‌خوام دفتر کارمو ارتقا بدم اگر کسی مایل باشه بصورت شراکت باهاش حاضر به همکاری هستم تمامی قراردادهای کاری رو زیر نظر وکیل آشنا به حقوق کار و امور اجتماعی تنظیم میکنیم سود کابینت اگر واقعا کسی بخواد کار کنه و اصول امروز بیزنس رو در نظر بگیره خوبه و میشه تا چندین نفر رو در کار ساپورت کرد من شماره تقدیم میکنم میتونید برای توضیحات بیشتر تلفنی در تماس باشید.
   ۰۹۳۵۹۰۷۷۰۹۳.

 36. سلام من یک یک ایده در زمینه سایت اینترنتی به صورت اشتراکی دارم. حوضه فعالیت تبلیغات هست و سود بسیار بالایی داره.
  نیاز به هم فکری و سرمایه گذار هست.
  تنها سرمایه اولیه ایجاد یک سایت

  1. با سلام
   دوست داشتم بدونم نظرتون چیه؟!
   چون منم دوست دار یه کار تو همین زمینه ها راه ندازی کنم ولی تنهایی نمیشه

 37. سلام دوستان من وارد کننده جنس های مناسب بازار ایران از چین هستم با مجوز اقتصادی رسمی ،حدود هر دو ماه محصولات جدید خریداری و وارد میکنیم . دوستانی که علاقه دارن میتونن سرمایه گذاری کنن و در هر بار خرید و وارد کردن جنس ها و فروش به صورت عمده درامد ان برابر تقسیم میشود .
  شماره تماس : 09123680856_09336720208
  mansorifarr@gmail.com

  1. کدوم حوزه بیشتر فعالیت دارید؟/خودرو لوازم خانگی ارایش؟؟یا بیشتر کدوم بازار فعالید؟

 38. با سلام خدمت دوستان کم پول و بفکر پول زیاد ،،،،، اولا عزیزان شما باید ازکاری که میخواهید شروع کنید لااقل 50درصد سر رشته داشته باشید ،، بعد سرمایه اون کارو ،،،، الان تو این شرایط جامعه بفکر این نباشید که با چند میلیون تومن بتونید میلیاردر بشید ،چون اگر کارتون بگیره صد در صد کسایی میان تو کارتون با چند صد برابر سرمایه شما ، الان به این فکر باشید که کاری انجام دهید که امورتون کمی بهتر از امروزتون بشه ،،،، من خودم چندین کار صنعتی و قالبسازی و تولید بلدم ، تو این شرایط که هرروز قیمتها جابجا میشه و ارزش پول ما کمتر میشه و بطبع خرید کمتر میشه نمیشه زیاد مانور داد ،،،،،بهترین کارها فعلا تولید خوراکیه ،

 39. سلام دوستان بنده حمید هستم از شیراز چند وقتیه که شدیدا به فکر افتادم واسه پولدار شدن و. پول درآوردن و دارم تحقیق زیادی میکنم. از دوستان کسی هست شیراز باشه که بشه با هم همفکری کنیم و ایده پردازی کنیم؟ 09364398410 این شماره منه اگر از دوستان کسی بود خوشحال میشم با هم حضوری صحبت کنیم تا بشه یه ایده پیدا کرد و کاری راه انداخت.

 40. سلام منم دنبال یه کار خوب و درامد زا وراحت هستم اما هیچ ایده ای درذهنم ندارم سرمایه ام هم یک الی دومیلیون بیشتر نیست هرکی ایده ای داره نظری داره ایمیل بده parinazrad098@gmail.com

     1. سلام دوستان ۳۵سالمه بعد۱۶سال درکارخونه بخاطر ورشکستی بیکارشدم وکل سرمایه حاصل جوانیم شده دور برپنجاه تومن حالا نه کاری بلدمو بخاطرسنم نه کارمیدن کسی میتونه کمکم کنه با این مبلغ چکارکنم که یه لقمه نون حلال داشته باشم چون مطمعنم این مبلغم با این شرایط کشور تموم میشه چون الان شش ماهه بیکارم که ۱۲میلیون خرج شده اگه کسی کمکی ایده کاری تلگرام کمکم کنه حاشیه نشینهای تهرانم ایدی تلگرام vesalvesali@ایمیل vesalivesalim@gmail.com

  1. سلام من ایده زیاد دارم اما تنهایی سخته اجرا کردم اما چون تنها بودم نتونستم ادامه بدم .

   1. سلام وقت بخیر در صورت شراکت ، ایده غز شما سرمایه از من به ایدی اینجانب در تلگرام پیام بدین با تشکر

    mnsaghi

  2. برین بورس تحلیل تکنیکال یاد بگیرید فعلا سرمایه رو ببرید بالاتر بعد میتونید کارهای بزرگتر شروع کنید..فقط من صبر جمع اوریشو ندارم وگرنه با سرمایه کم بورس بهترین کاره

 41. سلام دوستان
  اگه کسی دنبال کار با مبلغ پایین میگرده من خرید و فروش برنج شمال مثل طارم ، هاشمی ، بهنام و…. رو بهش پیشنهاد میکنم
  چون برنج مصرف همه خانواده هاست برای فروش مشکل زیادی ندارید میتونید برای شروع از تو فامیل ، دوست ، اشنا سفارش بگیرید
  و یا از رستورانها و خیلی جاهای دیگه هم سفارش داشته باشید
  من بچه مازندران ، فریدونکنار هستم
  میتونم برنج رو از شالیکوبی ها تهیه کنم و با قیمت کمتری دست مشتری برسونیم
  و شما هم با کیلویی ۵۰۰ یا ۱۰۰۰ تومن زیر قیمت بازار بدید به مصرف کننده و با این کار هم کلی مشتری میتونید بکشید طرف خودتون
  برای شروع هم هر اندازه که سفارش دارید میتونید هزینه کنید
  میتونید با دو میلیون هم این کار رو شروع کنید
  دوستانی هم که میخوان مغازه برنج فروشی باز کنن میتونم در خرید برنج کمکشون کنم و بهشون مشاوره بدم
  ادرس ایمیل mohammadhoseyni469@gmil.com

  1. سلام دوستان من اهل خوزستانم هرکسی سرمایه داره راحت میتونه اینجا شغلی راه بندازه

 42. سلام .. دوستان من ۲۹سالمه ارشد مدیریتم…میتونم مقاله و….بنویسم…به کارهای تولیدی هم علاقه مندم…به نظرتون با ۱۰میلیون میتونم چیکارکنم؟؟؟کسی بخواد میتونم باهاش همکاری کنم اینم ایمیلم هستengr.samira.sh@gmail.com

  1. میش داشتی بخر الان هر کس تو کار تولید گوشته در واقع درامدش به دلاره.گوشت کیلو 120هزار.میشبگیر فقط.برای نگهداریشم روشهایی زیادی هست ک شما اصلا دست به سیاهو سفید نزنی.ویک میش معمولی در سال 2 تا بره میده .اگه کسی وارد باشه تو حداکثر 6 ماه وزن بره به بالای 100کیلو میرسه و خودت حساب کن دیگه هر بره هر 6 ماه حداقل 4ملیون .و……

 43. من ۵ میلیون پول دارم. یک انسان دلسوز و با مروت هست پیشنهاد کاری یا کمک کاری بکنه به من؟؟؟ من واقعا مشکل مالی دارم و خیلی سخته!

  1. سلام
   پیشنهاد می کنم به تهیه و فروش بسته های سبزی پاک شده فکر کنید
   برای مشاوره در خدمت هستم
   09132878365

   1. سلام بنده یک جوان با ۲۰ میلیون سرمایه اوایه بعد از ۸ ماه سخت کار و تلاش جور کردم حالا میخوام بزنم به یه کاری کسی پیشنهادی داره واسه کار؟

    1. سلام . بنظرمن یه دستگاه دونات زن نیمه صنعتی بگیر و دونات رو بین سوپری ها و پراشکی فروشی ها پخش کن . فروشش عالیه

 44. با سلام و احترام
  ما در زمینه چرم دست ساز فعالیت می کنیم آدرس کانال تلگرام ما @donyaiezibaiecharm که خوشحال میشیم از محصولات ما دیدن فرمایید. هرگونه سفارش شما انجام می شود.

  1. سلام دوست عزیز ….میتونم بپرسم از کجا هستین؟؟اگه مایل باشی میتونم واست بازاریابی کنم

   1. سلام روز همه بخير متاسفانه بعد از جداي دچار مشكلات مالي شديم و نميتونم بيرون از خونه شاغل باشم بخاطر دخترم خوشحال ميشم كه با همفكري هم بتونم كاري در منزل إيجاد كنم٠٩٣٠٦٦٧٦١٣٢ممنون ميشم با ايده هاي خوب كمكم كنيد

 45. با سلام من میخوام تو خونه فینگر فود درست کنم بفروشم ولی تمیدونم باید چیکار کنم جعبه هاشو از کجا تهیه کنم و اینکه ایا مجوز وزرات بهداشت لازمه یا نه ممنون میشم کمکم کنید در کل دو تومن پول دارم

 46. سامان
  عرضه ی مستقیم کالا
  سلام
  من و دیگر افراد خوانواده تولیدی کتونی داریم وبیش از ١٠٠مدل کفش زنانه ومردانه با کیفیت بالا ومُدروز تولید میکنیم از علاقه مندان به کسب وکار در زمینه کتونی می خواهم بامن ارتباط برقرار کنن ،۸۸۲۸۶۸۶۰
  ۸۸۲۸۶۸۵۹

  1. سلام من اگه بخوام وارد این حرفه بشم از کجا باید شروع کنم امکان راهنمایی وجود دارد

  2. سلام من 35سالمه و حضانت دختر نه سالم با خودمه هیچ شغلی ندارم سرمایه م حدود دوسه تومن بیشتر ندارم اگر کسی راهکاری بلده لطفا راهنمایی کنه؟؟

 47. دوستان سلام
  جذب سرمایه گذار
  دوستان اگه کسی رامیشناسید که درساخت تلکابین دریک منطقه توریستی سرمایه گذاری کنه بامن تماس بگیره البته سرمایه زیادی میخوادولی درآمدعالی داره
  شماره تماس 09384049021

 48. سلام من یه سالن کاملا بهداشتی دارم با سرمایه پنجاه میلیونی چیکار میتونم بکنم که درآمد خوبی داشته باشم این کارایی که گفتینو میشه انجام داد با این پول آیا درآمدش کفاف زندگیو میده

  1. سلام دستگاهی دیدم که نون سنگک ماشینی میزنه.یعنی دستی نیست.از پشت دستگاه خمیر داده میشه به صورت نواری میاد و جلوی دستگاه به صورت نواری نون میاد بیرون که یه نفر میخاد تا برش بده.مکانیزس .صف وایستادنو از بین میبره و اگه جای خوبی زده بشه خوب درآمدی خواهد داشت

 49. سلام
  من سی میلیون دستم اومده ماهی یکو سیصد قسط میدم.چیگار کنم با این سی تومن حداقل ماهی ۲ میلیون در آمد کسب کنم؟ خواهشا راهنمایی کنید

  1. سلام من تعمیرگاه اتومبیل دارم من ماشین تصادفی میخرم تعمیر میکنم می فروشم سود ش هم بد نیست اگه بخوای حلال بخوری اگه دوست داشتی با هم صحبت میکنیم (پیام دهید)

 50. سلام،من حدود پنجاه شصت ملیون پول دارم،طبقه همکف خونمون هم حدودصدوپنجاه متره وخالیه،چکاری میتونم راه بندازم،باتشکر

  1. سلام دوست عزیز.حسین اقا من چند ایده جهت کار در منزل دارم.اگر تمایل داشتید تماس بگیرید.09214553972

  2. یه اجیلی بزن بیا خودم جنس برات پیدا میکنم از شمال غرب میفرستم کیفیت و قیمت ناب

 51. سلام وقتتون بخیر،من می‌خوام یه کارگاه خونگی کیف چرم راه اندازی کنم که در کنارش بتونم بسته به تقاضا کالا های دیگه م تولید کنم،سرمایه م زیاد نیست ولی ایده های خوبی دارم،درباره مجوز کارگاه و … کسی اطلاعاتی داره بتونه کمکم کنه؟و اینکه موسسه ای رو میشناسین که از مشاغل خونگی حمایت کنه بتونم وام بگیرم مثل فنی حرفه ای و ….
  در حال حاضر فروش کیف هام رو از طریق اینستاگرام انجام میدم

  1. سلام تا جایی که من اطلاع دارم و رفتم دنبالش گرفتن مجوز توی خونه سخته و اگر بتونی خودت کار کنی و نیاز به کسی نداشته باشی خیلی بهتره و معمولا جایی وام نمیده قبلا وام میدادن الان دیگه نمیدن. همون اینستاگرام بنظرم جای خوبیه واسه تبلیغ

 52. سلام خسته نباشید
  میخواستم بگم من سرمایه اندک و فضای 15 تا 20 متر فکر کنم برای بسته بندی و خرید دستگاه میوه خشک کن و …رو دارم ولی برای شروع قطعا باید دنبال جواز بری که بعدا درگیر مالیات و بهداشت و…نشویم.امکان داره در این خصوص راهنمایی ام کنید. آیا این کار سود آوری داره؟

  1. سلام.میتونی نهال گل محمدی بگیری.سودآوریش خوبه.وبه کم آبی هم دوام زیادی داره

  2. بتونید اطلاعات در مورد داردهای گیاهی کسب کنید و بکارید فوق العاده سود آوره

  3. سلام.
   یه وام از جهاد کشاورزی بگیر که خیلی کم درصده و باهاش گلخونه بزن. خیلی سوددهیش خوبه. من خودمم میخوام شروع ب کار کنم. تحقیق هم کردم.

  4. اگه همسایه های سیریش نداره برو پی نگهداری مرغ محلی_با تخم مرغش خرج روزانت درمیاد….گوشتشونم که جای خود/یا اگه وقتشو داری برو سمت نگهداریی بلدرچین…بازارش خوبه

 53. سلام.
  دوستان هرکس میخواد کاری رو شروع کنه تو تهران و فکراشو کرده و فقط اماده استارت هست بگه منم هستم.سرمایه باهم میزاریم یه کار کوچیک باهم شروع کنیم.من وقتشو دارم.کار تبلیغات کردم.حسابداری کردم.هنرمند هستم.وقتم دارم فعلا چون دیگه نمیخوام برای دیگران کار کنم.کار کافه داری هم دوست دارم مهارتش هم کم و بیش دارم اما سرمایه شو ندارم.

 54. سلام.کار من تولید انواع نون هس.چطور میتونم توی بقیه استانها مثل تهران بازاریابی کنم؟باتشکر

  1. سلام محمد جان واقعا میتوانی از این هنرت خوب پولی بدست آوری اگر مایل باشی من حاضرم شریک شوم

  2. با عرض سلام، من به حوزه فروش کتاب آنلاین و اینترنتی علاقه زیادی دارم ولی دقیقا نمیدونم که باید کتاب هارو از کجا تهیه کنم و سرمایه اولیم باید چقدر باشه و اینکه از کجا شروع کنم لطفا میشه من رو راهنمایی کنید.
   مطالب سایت و نظرات بسیار جالبه.

 55. سلام. بنظر شما الان چ تولیدی میتونم ببرم افغانستان راه بندازم الان بیس تومن سرمایه دارم

 56. باسلام وتشکر از سایت شما.
  من کارهای هنری زیادی بلدم.نمددوزی.گلسازی.نقاشی میکشم.گلیم بافی……وآرایشگریمم خیلی خوبه ولی متاسفانه به هر دری میزنم نمیشه.چون سرمایه ندارم وفقط حدود یک میلیون و نیم پول دارم ک تو این دوره اصلا پول حساب نمیشه.خیلی دوس دارم آرایشگاه داشته باشم ک بدون سرمایه نشدنیه.من بخاطر مشکل مالی نتونستم ۳۹واحد باقی مانده ی درسمو تموم کنم تا بتونم لیسانس حقوقمو بگیرم.از بس تو این سایتا سرک کشیدم برا کار خسته شدم.من یه دختر کوچیک دارم ک فقط دوست دارم آینده ی اون خوب باشه.شبا از بس فکر میکنم خواب ندارم.خیلی دوس دارم کار کنم وعمرم به بطالت نره.تنها آرزون اینه یه سقف برا خودمون داشته باشیم .تو رو خدا کمکم کنید.راهنماییم کنید جیکار کنم.من تو روستا زندگی میکنم.

  1. سلام دوست عزیز اگر تو روستا هستی برو دنبال شغلهای روستایی اعم از گردشگری پخت غدا و انواع و اقسام شغلهای روستایی

  2. من بهت میگم راه موفقیت چیه… فکر تحقیق لازمه ولی کافی نیست… بیشتر اقدام کن تا فکر..رمر موفقیت تو شروع کردنه

  3. سلام،کدام روستا،؟ من بازنشسته هستم،حاضرم برای شما سرمایه گذاری کنم،یا شراکتی کاری رو شروع کنیم،به این شماره زنگ بزن09132818073

  4. درود بر شما
   شما کجا هستین و اگه ممکنه بیشتر از تواناییعاتون بگین من هم مایلم که در روستا ها سرمایه گزاری کنم
   اگه مایل بودین از خودتون و توانایی هاتون و محل زندگی و پتانسیل منطقع تون بگین
   با سپاس هاشمی

  5. برای آرایشگری:میتونید با همسر بنده همکاری کنید.
   ۰۹۱۴۱۱۶۸۷۶۳:واتس اپ و تلگرام دارم.

  6. سلام خواهر عزیز من در خارج کشور همسایه شمالی ایران یعنی آذربایجان زندگی میکنم و دنبال خانواده های متاهل هستم که تو شغل آرایشگری و کوبلن دوزی مهارت داشته باشند .خانه برای ماندن و مغازه با من هست بقیشو با این شماره واتساپم در تماس باشید .هرکسی میخواد با کمترین زمان بهترین شغل را داشته باشه .۰۰۹۹۴۵۱۹۹۲۴۰۰۰٫اکبر حسن زاده

  7. میتونید ارایشگری در خانه مشتری رو انجام بدین که درامد خیلی خوبی داره اگه مهارتتون رو افزایش بدین از طریق اینستا هم میتونید تبلیغات کنید

 57. سلام بنظرتون کار چرم دست دوز چطوره مثلا من کارگاه خونگی درس کنم تولید کنیم جم کنم میتونم یکجا بفروشم

 58. سلام دنبال کار میگردم. شمع سازی انجام دادم کارهای دستی علاقه دارم ولی بازار کار نیست یه کاری میخام جعبه هر چی باشه خسته شدم از بیکاری بی پولی ایمیلم میدم همکاری چیزی کسی خواست خبر بده donya2122@gmile.com

 59. سلام ممنون به خاطر اطلاعاتی که در اختیارمون گذاشتید. میخواستم بدونم اگه شما یک اتاق ۱۰ الی ۱۵ متری داشتید با همین سرمایه ها(منظور سرمایه کم) چه شغل یا تولیدی رو آغاز به میکردید؟ اگر دیگران هم نظراتشونو بنویسن ممنون میشم.

 60. سلام من میخوام برم طراحی دکوراسیون یاد بگیرم.بنظرتون جواب میده تو این اوضاع اقتصادی؟میشه کمکم کنید اگه اطلاعی تو این زمینه دارین

   1. سلام
    ببینید بنده ترم ۲ کاردانی معماری هستم.۲ سال هم تو کار نصب دکور ام دی اف
    الان تعدیل شدم از کارم ولی خدا رو شکر یه کار خاصی زده به سرم که می خوام بترکونم.در کل شما فکرت کار کنه و مهارت کسب کنید میتونید حتی تو بازار کاری بد هم کار خوب داشته باشید

  1. درود بر شما
   اگر مایلید لطفا با من تماس بگیرید
   با سپاس
   هاشمی

  2. سلام دوست عزیز. من یه طرح تولید زغال دارم یکسال دوندگی داشتم تا مجوز گرفتم با 3هزار متر زمین. الان نیاز به سرمایه برا راه اندازیش دارم. این کار خیلی سود داره و کاملا شناخته شده است

   1. a.sadeqey1990@gmail.com
    امیر
    سلام،وقت بخیر،من ۲۸سالم هست
    یک ایده و مطمینن پول ساز دارم
    برای تولید
    و دیگر یک کار خدماتی
    با حداقل چهل به بالا قابل اجراست
    خودم اوستاد کارم به سرمایه گذار واقعی میخام شراکتی بسم الله کنیم
    مطمینن ایده اولیه میتونه عالی باشه

  3. سلام
   ببینید بنده ترم ۲ کاردانی معماری هستم.۲ سال هم تو کار نصب دکور ام دی اف
   الان تعدیل شدم از کارم ولی خدا رو شکر یه کار خاصی زده به سرم که می خوام بترکونم.در کل شما فکرت کار کنه و مهارت کسب کنید میتونید حتی تو بازار کاری بد هم کار خوب داشته باشید

 61. خریدار طرح سود اور و اجرا و مشارکت در اجرای طرح های شما در کشور ترکیه طرح از شما اجرا و مشارکت از ما …

 62. با سلام.یکی از شهرستانهای اصفهان هستم.و چند وقتیه که بیکار هستم و با رانندگی گزران میکنم.اگر کسی به عنوان راهنمایی ویا همکاری کاری مد نظر داشته باشه دوست دارم همکاری کنم.مثلا تو شهرشون یه جنس تک ویا چیزی باشه که تو شهرهای دیگه جذابیت برا فروش داشته باشه.حالا اون جنس هرچی میتونه باشه.و یا یه کار تولیدی که سرمایه زیاد نخواد .ممنون از وقتی که میزارید.سپاس

   1. سلام محمد جان من در خدمتم این شماره منه ۰۹۱۵۸۸۸۰۱۵۸
    من خراسان شمالی هستگ شهر بجنوردمحمود برزگر هستم

    1. بنده پرستاریو تازه تموم کردم ولی بیشتر مایل به کارتوی بازارم/طرح های زیادی دارم برا کار که سرمایه نسبتا خوبی میخواد و طرح هایی که سرمایه خیلی بالا…حدود ۵۰۰ ۶۰۰ ملیون که اگ کسی توانشو داره بیاد بگم بره پیگیرش شه پول پارو کنه بعدش/کسی یه سرمایه ای نسبتا خوب دستشه بیاد صحبت کنیم…یا اصلا سرمایه بالاتر/بعلاوه خانومی توی تبریز مسلط به حرفه ارایشگری توی زمینه پلکسر و تتو و ارایشگری اگه هست میتونم مغازه ای با امکانات ردیف کنم کار کنه سودشم توافقی

 63. سلام دوست عزیز از راهنمائتون ممنون من راننده ی آژانسم ومیخواستم کسب وکار دیگهاز تجربه کنم ایده های شما خوبه ولی با این بازار رقابت کارخانه ها به نظرتون میشه امیدوار بود که بشه رقابت کرد
  البته چون الان متاهلم یکم ریسک کردن برام سخته البته چون درگیر خرید خونه با وام هستم یه کم مرددم

  1. سلام محسن جان
   حق باشماست اما در همین شرایط هم با آموزش و برنامه ریزی میشه به درآمد خوب رسید.
   اما نیاز به تلاش و پشتکار هست

   1. سلام خسته نباشید.
    این پیشنهاد میوه خشک کنی یا قند خرد کردن در خانه انجام دادن خوبه ولی مجوز بهداشت و…نداریم بعدا مشکل نمیخوریم؟یا مغازه داران از ما میخرند؟مشکل نداره؟

    1. سلام
     همه چیز بر می‌گرده به خود شما و اینکه چقدر مهارت پرزنت کردن (ارائه محصول) و خلاقیت در بسته بندی داشته باشید.
     کار خوب دیده میشه!

 64. من لابراتوار و كارگاه صحافي دارم،يعني چاپ عكس در هر سايزي و شاسي كردن و ساخت آلبومهاي عكس با جلدهاي زيبا و نفيس،حاضرم با كسي كه ايده خوب داشته باشه شراكت كنم،من سرمايه ام بالاي ١ ميليارده،هم جاشو دارم هم امكاناتشو

  shidelco@
  اين ايدي تلگرام من هست

  1. سلام دوست عزیز
   می تونید سایت داشته باشید و به صورت اینترنتی عکس بگیرید و سفارش مربوطه را هم بگیرید و با ارسال رایگان برای افراد و گرفتن فقط هزینه انجام کار کسب درآمد بیشتر داشته باشید. می تونید حتی به کل کشور خدمات رسانی داشته باشید. عکس های تولد ، ازدواج و…. البته خیلی میشه روی این ایده مانور داد شروع به کار بکنید ایده های جدیدی به ذهن تون میرسه.
   https://behtarinideh.com/products/internet-business-online-course/ از این لینک می تونید وارد بخش ثبت نام در دوره کسب و کار اینترنتی پولساز شوید.

 65. سلام خسته نباشید.
  من یه مدت هست که تو فکرم یکی از این طرح ها رو راه اندازی کنم ولی قیمت ها خیلی رفته بالا.
  این قیمت هایی هم که زدید آپدیت نیست
  میخواستم ببینم جایی رو نمیشناسین که من بتونم دستگاه رو با قیمت خوب ازشون خریداری کنم

  1. سلام زنده باشید می تونید از گوگل سرچ کنید. اگر به این کار علاقمند هستید انجام بدید. ما برای بازاریابی می تونیم بهتون کمک کنیم و برای این منظور دوره آموزشی داریم

 66. سلام. من ده میلیون دارم. نمیدونم چه کاری میتونم انجام بدم. علاقه به بازاریابی ندارم. ممنون میشم راهنماییم کنید. این ده تومنم وام هست.

  1. سلام به چه کاری علاقه دارید ؟ چه مهارت هایی دارید ؟ لطفا در مورد خودتون بیشتر توضیح بدید. با سپاس از شما

  2. من ۵۰میلیون داشتم وبه باد دادم بهترین کار اینه یه پراید بگیری و تو اسنپ یا آژانس کار کنی هم یه پولی در میاری وهم اینکه سرمایه ات زیر پاته .

 67. با سلام منم خیلی دوست دارم یه کار خونگی داشته باشم لطفا راهنماییم کنید تازه ازدواج کردم دستم خیلی خالیه یعنی یه جوری که نتونستم جهیزیه بگیرم اوضاع رو که هم خودتون میبینین چیکار کنم ؟؟؟؟ کسی کاری داشته باشه که بشه تو خونه انجامش داد براش انجام میدم چون ن جا دارم ن سرمایه.ممنونم!!

  1. سلام می تونید کسب و کار اینترنتی داشته باشید. کار تایپ ، ترجمه ، نویسندگی سایت، طراحی سایت، بازاریابی و…. می تونید در سایت پونیشا و سایت انجام میدم هم ثبت نام کنید و رزومه خودتون رو بنویسید. ما هم برای کسب و کار اینترنتی پولساز دوره آموزشی داریم. می تونید در دوره ما ثبت نام کنید. سئوالی داشتید هستم در خدمتتون.
   لینک ثبت نام در دوره کسب و کار اینترنتی پولساز : https://behtarinideh.com/products/internet-business-online-course/

 68. سلام
  من پنج میلیون تومن پول دارم از عهده کارهای دستی هنری هم برمیام ولی به شرطی که بازار فروش داشته باشه چون چندکار انجام دادم سرمایه ام هدر رفت چون کارهام فروش نرفت . الان نمیدونم چه کاری انجام بدم که راحت مشتری داشته باشه .لطفا راهنماییم کنید تآ با انجام کارهای کوچیک و سرمایه کم بتونم سرمایه بیشتری جور کنم و به هدف اصلیم که مزون عروس هست برسم

  1. سلام دوست عزیز
   هدف اصلی شما مزون عروس هست. پس در مسیر هدف خودتون حرکت کنید. کارهایی رو انجام بدید که مربوط به مزون عروس می باشد. و سعی کنید با این مزون ها در ارتباط باشید تا تجربه ها و نکات جدیدی یاد بگیرید. ما برای بازاریابی می تونیم به شما کمک کنیم و برای این منظور دوره آموزشی داریم.
   لینک ثبت نام در دوره کسب و کار اینترنتی پولساز : https://behtarinideh.com/products/internet-business-online-course/

 69. در مورد پرورش توت فرنگی میتونید بهش فکر کنید ایده بسیار خوبی میتونه باشه

 70. سلام وقت همگی به درامدزایی و کامیابی
  میگم کسی که هیچ استعداد توانایی خاصی نداره هم ایده ای دارین که بتونه کاری انجام بده

  1. سلام دوست عزیز
   شما ابتدا زمینه علاقمندی خودتون رو مشخص کنید و سعی کنید در زمینه ای که به آن علاقمند هستید مهارت و اطلاعات لازم رو کسب کنید و از سطح پائین و از ابتدا شروع به مهارت آموزی ، کار و کسب درآمد نمائید. ابتدا از مقدار کم شروع کنید و بازار رو بسنجید و کم کم کار خودتون رو گسترش بدید. می تونید در دوره آنلاین کسب و کار اینترنتی پولساز شرکت کنید و مهارت های کسب و کار اینترنتی رو یاد بگیرید. و از این طریق کسب درآمد داشته باشید.
   دوره انلاین مناسب افرادی است که می خواهند وارد دنیای کسب درآمدهای اینترنتی شود:
   1-این افراد یا ایده دارند و با شرکت در این دوره ایده خود را پیاده سازی می کنند
   2- یا ایده ندارند و میخواهند از مهارتهای این دوره به درآمد عالی برسند
   من پیشنهاد میکنم حتما توضیحات این دوره را به طور کامل مطالعه کنید و نظرات شرکت کنندگان این دوره را ببینید
   https://behtarinideh.com/products/internet-business-online-course/
   مهارتهایی که در دوره انلاین به دست می آورید:
   1- مهارت راه اندازی
   2- مهارت بازاریابی اینترنتی
   3- مهارت افزایش فروش
   4- مهارت ایمیل مارکتینگ
   5- مهارت تبلیغ نویسی در وب
   6- مهارت اصول جذب کاربران سایت
   7- مهارت پشتیبانی و توسعه سایت
   8- مهارت طراحی اپلیکیشن سایت
   سئوالی در این زمینه داشتید می تونید از طریق چت باکس از ما بپرسید.

  1. سلام بهترین سرمایه گذاری، سرمایه گذاری روی مهارت های خودتون هست. سعی کنید در زمینه کاری که علاقمند هستید مهارت های لازم رو کسب کنید. ما هم در زمینه بازاریابی اینترنتی می تونیم بهتون کمک کنیم. دوره های آموزشی کسب و کار برای این منظور داریم:
   دوره انلاین مناسب افرادی است که می خواهند وارد دنیای کسب درآمدهای اینترنتی شود:
   1-این افراد یا ایده دارند و با شرکت در این دوره ایده خود را پیاده سازی می کنند
   2- یا ایده ندارند و میخواهند از مهارتهای این دوره به درآمد عالی برسند
   من پیشنهاد میکنم حتما توضیحات این دوره را به طور کامل مطالعه کنید و نظرات شرکت کنندگان این دوره را ببینید
   https://behtarinideh.com/products/internet-business-online-course/
   مهارتهایی که در دوره انلاین به دست می آورید:
   1- مهارت راه اندازی
   2- مهارت بازاریابی اینترنتی
   3- مهارت افزایش فروش
   4- مهارت ایمیل مارکتینگ
   5- مهارت تبلیغ نویسی در وب
   6- مهارت اصول جذب کاربران سایت
   7- مهارت پشتیبانی و توسعه سایت
   8- مهارت طراحی اپلیکیشن سایت

  2. نون بسته بندی کن بده رستورانا فقط ی سری نایلون سفارش بده با اسم همون رستوران چاپ کنن البته بعد از گرفتن سفارش بعد از نون وایی نون میخری میبری بسته بندی میکنی بد با ی پرس کوچیک درشو پرس میکنی.باز سوالی داشتی ایمیل بده
   Meysam.hd@gmail.com

  3. خیالتو راحت کنم با این پول هیچ غلطی نمیشه کرد . برو تو یه چند پرس غذای مشتی بگیرو وبخورو وحاشو ببر .

   1. اقای حمید از این که بی شعوری مثل تو به اینترنت دسترسی داره و اینطور با بیشعوری جواب هموطن گرفتارش میده متاسفم

   2. سلام خسته نباشین بنده یکی از روستاهای ارومیه زندگی میکنم که به کار کاشیکاری و جوشکاری در همه زمینه ها به صورت خیلی حرفه ای دارم کار میکنم و روزی ۱۰۰ تومن کاسب میشم که هیچ پس اندازی نمیتونم بکنم وخیلی دوس دارم در تهران یا تبریز شروع به کار کنم ولی نمیدونم از کجا شروع کنم لطفأ راهنماییم کنیین و یا یه سرمایه گذار بیاد در زمینه گوسفند داری یا چیزای دیگه باهم شریک بشیم هر کس مایل به راهنمایی بنده داره لطفأ بیام تو تلگرام حرف بزنیم متشکرم ۰۹۳۰۵۲۰۴۰۲۲

  4. شقایق خانم بزنید تو کار فرشبافی راه و روش بافت بهترین فرشهارو یاد بگیرید و پول درآورید

 71. سلام.ممنون از طرح ایده خانگی.اگه ممکنه در مورد بکارگیری صنایع کوچک و ماشین آلاتی که با سرمایه های 30-40 میلیونی میشه خرید و کار راهاندازی کرد هم بگید.
  ممنون

 72. سلام من نمد دوزی بلدم و وسایلشو دارم به نظرتون تلگرام راه خوبیه بره فروش محصولات میشه راهنمایی کنید
  ممنون

  1. سلام بسیار عالی . به نظرم سایت برای کسب و کار اینترنتی پولساز بهتره و کنارش شبکه های اجتماعی هم باشن. مثل تلگرام و اینستاگرام. ما می تونیم مهارت های کسب و کار اینترنتی رو بهتون آموزش بدیم. برای ثبت نام می تونید از این لینک وارد بشید :https://behtarinideh.com/products/internet-business-online-course/

 73. سلام من بیکارم نامزدم دارم نمیدونم چیکار کنم سرمایه ندارم دعا کنید ی فرجی بشه از این بدبختی در بیایم

  1. سلام دوست عزیز
   از مهارت و علاقمندی خودتون برای ما بنویسید. برای مشاوره رایگان می تونید از بخش چت باکس با ما صحبت کنید. برای ورود به هر کاری ایتدا علاقمندی های خودتون رو در نظر بگیرید. به چه کارهایی علاقمند هستید؟ از بین کارهایی که علاقمند هستید کدام ها بازار خوبی دارند؟ سعی کنید در زمینه کارهایی که علاقمند هستید مهارت های لازم را کسب کنید و از پائین ترین سطح آن شروع به کار کنید. وقتی مهارت داشته باشید می توانید ابتدا برای دیگران کار کنید و سرمایه جمع کنید می توانید شریک داشته باشید و بعد کم کم مستقل شوید. شرایط و امکانات خودتون رو در نظر بگیرید . شرایط و امکانات محیط زندگی تون رو در نظر بگیرید. می تونید مهارت های کسب و کار اینترنتی رو یاد بگیرید ما دوره های آموزشی برای یادگیری مهارت های کسب و کار اینترنتی داریم. می تونید فروشگاه اینترنتی داشته باشید.

   دوره انلاین مناسب افرادی است که می خواهند وارد دنیای کسب درآمدهای اینترنتی شود:
   1-این افراد یا ایده دارند و با شرکت در این دوره ایده خود را پیاده سازی می کنند
   2- یا ایده ندارند و میخواهند از مهارتهای این دوره به درآمد عالی برسند
   من پیشنهاد میکنم حتما توضیحات این دوره را به طور کامل مطالعه کنید و نظرات شرکت کنندگان این دوره را ببینید
   https://behtarinideh.com/products/internet-business-online-course/

   مهارتهایی که در دوره انلاین به دست می آورید:
   1- مهارت راه اندازی
   2- مهارت بازاریابی اینترنتی
   3- مهارت افزایش فروش
   4- مهارت ایمیل مارکتینگ
   5- مهارت تبلیغ نویسی در وب
   6- مهارت اصول جذب کاربران سایت
   7- مهارت پشتیبانی و توسعه سایت
   8- مهارت طراحی اپلیکیشن سایت

   سئوالی داشتید هستم در خدمتتون.

   1. هیچکی دلش برای هیچکی نسوخته و هیچکیم هیچکیو راهنمایی نمیکنه شما و سایتتون صرفا برای سود و فروش محصولتون هستین همین

    1. امام علی علیه السلام می فرمایند : ” زکات علم نشر و گسترش آن است. “

   2. سلام من حدود ۳۰۰ میلیون سرمایه دارم و فضا حدود ۱۵۰ متر میخوام کارگاه راه بندازم نظر شما چکارکنم،، الان بهترین محصول تو شهر ما سبزی جات و داره که حتی به تهران و اصهان کیفرستن مظر شما بسته بندی سبزیجات راه بندازم چون خوزستان هستم شرکت ها و کارخونه هایی زیادی هست که بشه بهشون جنس بفروشی

 74. سلام.
  من عاشق کار خانگی هستم. هم جعبه کادویی درست میکنم، هم سمبوسه . اما تو تبریز باید وقت بازاریابی داشته باشی که برای من مقدور نیست. اگر کسی بتونه بازاریابی کنه ،پورسانته خوبی تو این کار هست.

  ممنون

  1. سلام و عرض ادب و خسته نباشید به جناب آقای امیر…
   اگر امکانش باشه تو لتگرام عکس جعبه کادویی یا هر چیزی که هستن نشون بفرستین و همراه قیمت,تا ببینیم چجوری هست و ارزش داره,بعد رو قسمت بازار یابیش کار کنیم,من و دوستموقتش رو داریم
   اگر امکانش باشه شماره تماسی بدین تا با هم درارتباط باشیم و ببینیم میتونیم بازاری برای کالاتون پیدا کنیم,ممنون

 75. ???توجه توجه??قرار یه درآمد میلیونی داشته باشی،اونم از تو خونه
  نوین ترین شغل خانگی بدون پرداخت حتی یک ریال ،بدون داشتن تخصص و صرف زمان
  کسب درآمد تضمینی از سیستم دانش بنیان کنتل.فقط و فقط یک ثبت نام لازم دارید بدون پرداخت حتی یک ریال .جالبه نه؟
  جالبتر اینه که از sms هایی که برات هر روز ارسال میشه و واقعا اعصاب خورد کنه میتونی پول دربیاری .
  خودت میتونی انتخاب کنی چه پیامهایی برات ارسال بشه و پول هم دربیاری
  حالا چه جوری ؟؟؟ بیا تا راهنماییت کنم
  @cantelgold

  1. سلام چه جوری؟
   مگه میشه بدون هیچ هزینه ای بشه پول در بیاریم؟
   میشه راهنماییم کنید؟

 76. اگر به دنبال کسب درآمد با سرمایه محدود و سود بالا هستید وارد بازار جذاب زغال با حاشیه سود 100% شوید!
  ⚫️ زغال بازیافتی بدون مواد شیمیایی و بدون بو و طعم مورد استفاده برای قلیان و کباب
  خط تولید کامل زغال بازیافتی شامل مشعل
  لوله های خشک کن
  سیکلون
  سرند
  اکسترودر
  مکنده هوا
  کوره
  اگزوز
  واگن
  و خفه کن
  به همراه ((دانش فنی ساخت و دانش فنی تولید )) و بازار بسیار پر کشش و خریدهای نقدی
  تحویل سالم دستگاه به شرط راه اندازی و گرفتن محصول در حضور شما
  ضمنا امکان شراکت نیز به صورت توافقی وجود دارد.( دستگاه و تجهیزات و مشتری از طرف ما و مکان تولید و تولید محصول با شما )
  با شماره 09125278664 حسن پور، تماس بگیرید

  1. من حاضر به همکاری هستم با ۵۰ میلیون سرمایه از ایده های ناب حمایت و سرمایه گزاری میکنم.
   برای برقراری ارتباط به ایدی تلگرامم پیام بدید:
   @ishiiin_eavazi

  2. سلام یعنی شما دستگاه رو برای ما میارید ما تولید میکنیم خودتون هم به فروش میرسونید؟من درست فهمیدم،؟
   اگر ما بخایم باید چیکارکنیم؟

 77. در منطقه ما چای و کارخانجات چای خیلی هستش و من هم در زمینه چای و درجه یک و ممتاز و شکسته که درجه بندی شده اطلاع و تجربه کافی دارم ولی متاسفانه بازار خریدش توی رشت ضعیفه،اگه شهرهای دیگه خواستند چای بهاره شمال من میتونم اوکی کنم

  1. بسیار عالی . می تونید با بازاریابی اینترنتی محصول خودتون به همه شهرها ارسال کنید. ما می تونیم در زمینه بازاریابی اینترنتی به شما کمک کنیم. میتونید در دوره آنلاین کسب و کار اینترنتی پولساز ثبت نام کنید و مهارت های بازاریابی اینترنتی را یاد بگیرید. ما پشتیبانی 2 ماهه ، 6 ماهه ، و یک ساله داریم. سئوالی داشتید هستیم در خدمتتون. لینک ثبت نام دوره آنلاین : https://behtarinideh.com/products/internet-business-online-course/

  2. سلام
   لطفا برای همکاری از طریق واتساپ یا تلگرام پیام بدین صحبت کنیم
   من تهران هستم
   ۰۹۱۲۹۳۵۱۶۸۷

 78. سلام
  از اونجاییکه سرمایه من خیلی کمه قدرت ریسکم پایینه ولی اینطوری ادامه بدم‌بجایی نمیرسم. بهترین و کم هزینه ترین بیزنس یا کار چی هستش؟ مرسی

  1. سلام دوست عزیز بهترین و کم هزینه ترین کار ، کسب و کار اینترنتی هستش . می تونید توی سایت پونیشا و سایت انجام میدم ثبت نام کنید و کار پروژه ای تایپ و ترجمه و … انجام بدید. برای مهارت آموزی در کسب و کار اینترنتی می تونید در دوره آنلاین کسب و کار اینترنتی پولساز ما ثبت نام کنید و مهارت های خوبی رو یاد بگیرید و با این مهارت ها کسب درآمد کنید. از این لینک می تونید وارد بخش ثبت نام بشید: https://behtarinideh.com/products/internet-business-online-course/

  2. پرورش زالو یا پرورش عقرب خوبه سودشون زیاده اشباع هم نشدن فقط باید صبر داشته باشس

  3. سلام من یه کار خوب سراغ دارم فقط باید بازاریاب خوبی باشین واتساب مسیج بدین در خدمتم 09175811550

  4. اگه تمایل داشتید تلگرام در ارتباط باشید متناسب با سرمایتون بهتون کسب و کار معرفی میکنم

 79. سلام دوستان
  بهترین راه برای پول دراوردن تجارته
  من از اردبیل هستم
  اردبیل برای عسل و حلوای سیاهش معروفه
  هر کسی می تونه یا من از اینجا بفرستم تو شهر خودش بازاریابی کنه و بفروشه حال هر چی
  یا از شهر خودش اگه چیز ارزون قیمت و باارزشی هست بفرسته من اینجا بازاریابی کنم و بفروشم
  نصف نصف
  تلفن:
  9149871131

  1. عسل با بسته بندی و مارک و شیک داری ؟ قیمت و عکس بفرست واسم . 09139125950 من اصفهانم

  1. سلام، کامل بود! فقط در مورد مهمترین قسمت که مجوزشه هیچ راهنمایی نشد ….تولید مواد غذایی در صورت نداشتن مجوز بهداشت و …مشمول جریمه های سختی میشه که آدم و از انجام این کارها پشیمون میکنه

  2. چرا تقریبا؟ موضوع خاصی مدنظرتون بود که توی ایده کسب و کار خانگی پیدا نشد؟ ایده های پولساز شاید به نظر خیلی ساده بیان اما با رشد و گسترش و با خلاقیت میشه کارهای بزرگی رو انجام داد. لطفا با ما در ارتباط باشید و پیشنهادات خود را به ما ارائه دهید. با سپاس تیم بهترین ایده.

  1. پس چرا؟تو تی وی فردی رو نشون داد ک کارمند بود و شغلشو رهاکرده بود وپرورش قارچ زده بود و راضی نشون میداد

  2. بسیار عالی. اما اینکه چرا سرمایه ندارید؟ سعی کنید به روش درستی بازاریابی کنید. و از رقبا جلو بزنید. مزیت رقابتی در کسب و کار بسیار مهم می باشد.
   وبینار مزیت رقابتی: https://behtarinideh.com/products/competitive-advantage-webinar/
   ما می توانیم در ضمینه بازاریابی دیجیتالی به شما کمک کنیم.

 80. ممنون ? ایده خوبی بود و کمک کرد بتونم با کمی تغییرات یک کار اساسی انجام بدم.
  خیلی عالی جزییات را نوشتید و کمتر دیدم سایتی به این جزییات واقعی و دقیق بپردازم…..
  ممنونم واقعا

  1. خواهش می کنم. توی صحبت های شما نکاتی هست که شاید خودتون بهشون توجه نکردید. اینکه گفتید با کمی تغییرات در مورد ایده ها و ایده های پولساز می تونید یک کار اساسی انجام بدید یعنی اینکه ذهن خلاقی دارید. و اینکه از نوشتن جزئیات خوشحال شدید یعنی باهوش هستید. مطمئن باشید که موفق می شوید.با آرزوی بهترین ها برای شما.
   ایده های پولساز کسب و کار اینترنتی با سرمایه کم : https://behtarinideh.com/products/internet-business-ideas-pack/

  1. بسیار عالی اهل عمل کردن هستید. با انرژی تمام دست به کار بشید ما همراه همیشگی شما هستیم

  1. سپاسگزاریم. امیدوارم هر چه زودتر کارآفرینی با سرمایه کم خود را راه اندازی کنید. پیروز و سربلند باشید.

 81. باسلام
  ایده خوبیه ولی اگه روزی یک تن به فروش بره، درسته.
  فکر نمیکنم توی هرمنطقه ای جوابگو باشه، درضمن هزینه و مخارج مغازه رو هم باید درنظر گرفت(کرایه یا رهن ،قبوض برق مصرفی دستگاهها و کلی هزینه های جانبی از جمله ایاب و ذهاب. بنابراین اگه با فروش یک تن در روز ، ماهیانه 2500000تومان سود خالص هم داشته باشی اصلا به صرفه نیست
  این مبلغ 3 یا 4 سال پیش جواب میداد.
  موفق باشید

  1. سلام
   من هم کاملا موافقم.بیزنس باید اولا کاملا بکر باشه و ثانیا متفاوت با بیزنس های موجود در بازار این کار سالهاست که توسط مردم و کار خانجات کوچک و بزرگ انجام میگیرد.
   در هر بیزینسی اول محصول جدید و متفاوت را داشته باشید بعد قیمت تمام شده با تمام هزینه های روز (تورم. بالا رفتن ساعتی مواد اولیه و مالیات و….) و سپس برآورد دقیق امکان فروش … بدون آرمان گرایی و خوشبینی بدون تفکر….
   انوقت سر وقت سرمایه گذاری بروید.
   دیگر دوران انشاءالله درست میشه گذشته.خیلی ها با این تفکرات به زمین خورده اند.

   1. با سلام.
    من هم با ایده بکر موافقم . کاری که کسی انجام نداده. اما هنوز چیزی به ذهنم نرسیده. شما چطور.؟؟؟

   1. سلام.
    دوستان عزیز هر کسب وکاری نیاز به بازاریابی دارد و امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی بهترین ابزار برای تبلیغات و بازاریابی، رسانه های دیجیتالی کسب و کار اینترنتی می باشد. حتی برای مشاغل خانگی و یا کسانی که مغازه دارند و هر شغلی که فکرش را بکنید می توانید برایش سایت داشته باشید و بازاریابی موثر و جذب مشتری کنید، البته به شرطی که تمامی اصول را به درستی رعایت کنید.

 82. سلام ایده های خوبی بود.ولی من واسه راه اندازی کسب وکار به راهنمایی بیشتر نیاز دارم

  1. سلام من ی کانالی دارم میتونه خیلی کمکتون کنه .اینم ایدی تلگرام من پ بدین تا لینکو بهتون بدم hosi1998@

  2. سلام دوست عزیز برای راهنمایی بیشتر جهت راه اندازی کسب و کار اینترنتی از لینک زیر توضیحات را ببینید: هر سئوالی داشتید از چت باکس از ما بپرسید:
   من پیشنهاد می‌کنم از طریق لینک زیر وارد صفحه آموزش دوره آنلاین ما شوید.

   یک فیلم 12 دقیقه ای جذاب برای شما آماده دیدن هست…

   و یک سورپرایز هم در پایین این فیلم برای شما قرار دادیم.

   اگر واقعاً در فکر راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی هستید

   حتی یک لحظه هم وقت رو از دست ندید

   https://behtarinideh.com/1-hour-online/

  1. با توجه به علاقمندی ها و خلاقیت خودتون می تونید ایده ها را تغییر دهید، این ها جرقه هایی هستند که ذهن شما را آماده می کنند تا به مطالب تازه فکر کنید و ایده های نو به ذهن شما برسد.

 83. سلام خدمت دوستان عزیز
  بنده اهل خراسان جنوبی بخش قائنات شهرستان سرایان زادگاه زعفرون و تنها تولید،کننده پیاز زعفرون هستم و امادگی سرمایه گزاری در بخش زعفرون رو دارم
  چه به صورت کاشت طبیعی و چه به صورت گلخانه ای
  سرمایه از شما کاشت داشت ب داشت با من

  1. سلام من مهندس کشاورزی هستم چقدردرباره کشت گلخانه ای زعفران اطلاعات دارید؟ آیاعملی کارکردید؟

  2. یک باغ در استان مرکزی داریم که،قبلا کشت زعفران رو در حد چند پیاز زعفران انجام دادیم که خداروشکر خوب بود ،و متوجه شدم توی اون منطقه کشت زعفران انجام میشه ،
   حالا میشه بگین چطور میشه با هم همکاری کنیم و سرمایه گذاری و سود دهیش به چه صورته؟

 84. با سلام
  بنده دارای ۱۰ سال سابقه کار و اداره فروشگاه موائ غذایی هستم و علاقه مند به همکاری جهت ایجاد کسب و کار میباشم.
  سرمایه از شما، کسب و کار و فروش با من.
  ۰۹۱۹۳۸۳۷۴۵۲

 85. سلام به آقای قاصدیان عزیز
  خیلی ممنون از مطالب و وبسایت عالی شما
  خدا قوت به شما و تیم خوبتون

  1. سلام ماهان عزیز
   بایت این همه انرژی مثبت از شما سپاسگزاریم. برای شما آرزوی موفقیت در کسب و کار اینترنتی خودتان را داریم.

 86. عالی بود.
  با جزئیات کامل توضیح داده شده بود.
  اگه بشه ایده های بیشتری بذارین ممنون میشم
  موفق باشید

  1. با سپاس از شما
   چشم سعی می کنیم ایده های بیشتری در زمینه کسب و کار خانگی بگذاریم. اما توجه داشته باشید همه ایده ها برای همه اشخاص مناسب نیستند. شاید ایده ای برای شما خوب و مفید باشد و در نتیجه به پولسازی برسید و دقیقا همان ایده مناسب شخص دیگری نباشد. علاقمندی ها را هم در نظر بگیریدو همچنین سایر فاکتورهای موفقیت در کسب و کار. پیروز و سربلند باشید.

 87. سلام
  ممنون از اطلاعات خوبتون
  در زمینه کسب و کار اینترنتی هم میشه کارهای زیادی کرد
  مثل راه اندازی وبسایت برای فروش محصولات دانلودی
  که درآمد نسبتا خوبی هم داره
  یک نمونه از این سایت ها:
  http://newbp.ir
  برای کسانی که می خوان کار اینترنتی کنند یه نمونه خوب هست

  1. سلام
   سپاسگزارم. بله روش های خلاقانه زیادی برای کارآفرینی با سرمایه کم وجود دارد. برای شما آرزوی سربلندی و موفقیت دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا