۳ ایده کار در منزل پولساز با سرمایه کم

ایده کسب‌وکار خانگی پولساز با سرمایه کم

ایده کار در منزل با سرمایه کم می‌خواهید؟  این ایده های کار در منزل و پولساز را از دست ندهید! ایده کسب و کار خانگی پولساز

۳ ایده کار در منزل پولساز با سرمایه کم. از همین امروز با کار در منزل، کارآفرینی با سرمایه کم را شروع کرد. من در این مقاله ۳ ایده کسب و کار با سرمایه کم برای شما تهیه کردم به همراه جزییات اجرای هر کدام از این ایده ها.

نکته مهم. این مطلب در سال ۱۳۹۴ نوشته شده است. در صورت تمایل می‌توانید به ایده های کار در منزل جدیدتری هم دسترسی پیدا کنید.

چگونه با روزی ۵ ساعت کار در منزل به یک درآمد میلیونی در ماه برسیم؟

ایده کسب‌وکار خانگی پولساز با سرمایه کم
ایده کار در منزل پولساز با سرمایه کم

ایده کسب‌وکار خانگی پولساز با سرمایه کم

در این مقاله ۳ ایده پولساز کار در منزل با سرمایه کم برای شما تهیه کردم به همراه جزییات اجرای هر کدام از این ایده ها.

یک اصل را هرگز فراموش نکنید، موفقیت فقط داشتن ایده های پولساز نیست بلکه پیاده سازی و اجرا کردن ایده هاست.

تایوانی‌ها یک شعار اقتصادی جالب دارند: «هر خانه یک کارخانه و هر کارخانه یک‌خانه!» این شعار اولین بار باهدف توسعه کسب‌وکارهای کوچک خانگی طراحی شد. آن‌ها گام اول کسب‌وکارهای کوچکشان را با فرآوری ساده محصولات برداشتند.

تجهیزات لازم برای اجرای این سه ایده کار در منزل را با کمتر از ١٠‌ میلیون تومان می‌توانید، تهیه کنید. با در نظر گرفتن هزینه تهیه مواد اولیه حداکثر به ١۵‌ میلیون تومان سرمایه برای یک کارآفرینی خانگی پولساز نیاز خواهید داشت.

ایده کسب و کار خانگی پولساز

دانلود نسخه pdf سه ایده کسب‌وکار خانگی پولساز با سرمایه کم

 

ایده کسب و کار خانگی پولساز

ایده کسب و کار خانگی پولساز

کارهایی مثل تولید مربا یا تهیه غذاهای خانگی…  این مدل ساده و کاربردی می‌تواند برای خیلی از ما به‌عنوان یک کسب‌وکار خانگی یا حتی شغل دوم درآمدزا باشد.

ایده کسب و کار خانی پولساز

 ۳ ایده کار در منزل پولساز با سرمایه کم

در سال‌های ایده کار در منزل در تمام دنیا رو به رشد شده. چون با افزایش مشغله و گرفتاری خانواده‌ها، مشتریان محصولات خانگی را به محصولات صنعتی ترجیح می‌دهند. به‌عنوان‌مثال در حال حاضر کمتر خانواده‌ای تمایل دارد، قند مصرفی خود را به‌صورت کله‌قند خریداری کرده و در خانه خرد کند یا خرید سبزی‌ خردشده یا خشک‌شده رواج زیادی پیداکرده است. همین موضوع فرصت‌های شغلی مناسبی ایجاد می‌کند.

علاوه بر تولید قند یا سبزیجات خردشده، تولید چیپس میوه گزینه سوم این کسب‌وکارهای ارزان‌قیمت است. چیپس میوه به‌عنوان یکی از تنقلات نسبتاً جدید، ارزش‌افزوده قابل‌توجهی دارد و با توجه به پتانسیل بالای ایران در تولید خشکبار، می‌تواند چشم‌انداز صادرات را نیز برای آینده کسب‌وکار کوچکتان ایجاد کند.

تجهیزات این سه مدل شغلی ارزان‌قیمت را با کمتر از ١٠‌میلیون تومان می‌توانید، تهیه کنید. با در نظر گرفتن هزینه تهیه مواد اولیه حداکثر به ١۵‌میلیون تومان سرمایه نیاز خواهید داشت. علاوه بر این، فضایی در حدود ٧ تا ١٢متر کارتان را راه می‌اندازد و اگر بتوانید بازاریابی خوبی برای محصولاتتان انجام دهید حداقل سود خالص ماهانه‌تان حدود ٢,۵‌میلیون تومان خواهد بود.

ایده کسب و کار خانی پولساز

برای خرید تجهیزات چقدر سرمایه لازم است؟

برای راه‌اندازی این کسب‌وکارها نیاز به خریداری تعدادی ماشین‌آلات کوچک خانگی دارید که حداکثر ١٢متر فضا اشغال می‌کنند. در این بخش میزان کارایی هر دستگاه کوچک خانگی و میانگین قیمت آن را برایتان می‌آوریم:  دستگاه‌های مختلفی برای خرد کردن قند وجود دارد که بر اساس توان تولیدشان قیمت‌گذاری می‌شوند. توان تولید دستگاه معمولاً با میزان تولید در ساعت سنجیده می‌شود. دستگاه‌های کوچک خانگی معمولاً ٢٠٠ کیلوگرم در ساعت قند خرد می‌کنند. اندازه دستگاه حدود ٢ در ٣ متر است و حداقل قیمت دستگاه‌های کوچک بین ٢ تا ۵‌میلیون تومان است.

برای خرید یک دستگاه کوچک سبزی خردکن که ١٠ تا ١۵کیلوگرم سبزی را در یک ساعت خرد می‌کند نیاز به ١,۵‌میلیون تومان سرمایه‌دارید، البته یادتان باشد موقع خرید حتماً به استاندارد بودن دستگاه توجه کنید.

 در سال‌های اخیر تعداد زیادی دستگاه غیراستاندارد وارد بازار شدند که باعث ایجاد آسیب‌های جسمانی شده‌اند. علاوه بر سبزی خردکن شما به یک یخچال صندوقی برای نگهداری سبزیجات نیاز دارید. پیشنهاد می‌کنیم روی گزینه‌های دست‌دوم متمرکز شوید تا هزینه کمتری بدهید. خرید یخچال صندوقی حدود ٢‌میلیون تومان هزینه دارد. برای قرار دادن این دستگاه‌ها حداقل به یک اتاق ١٢متری نیاز دارید.

تجهیزات خشک‌کردن میوه شامل دو دستگاه خشک‌کن و خردکن (اسلایسر) میوه است. اسلایسر، میوه را برش می‌زند و خشک‌کن آن را خشک می‌کند. یک دستگاه خشک‌کن خانگی با ظرفیت ١۵٠ کیلوگرم بر ساعت حدود ۵.۵‌میلیون تومان قیمت دارد. قیمت دستگاه اسلایسر با همین ظرفیت نیز تقریباً بین ٢ تا ٣‌میلیون تومان است. برای خشک‌کردن میوه به یک یخچال صندوقی هم نیاز دارید. با این حساب مجموع تجهیزات این کار حداقل ١٠‌میلیون تومان است.

ایده کسب و کار خانی پولساز

مواد اولیه را مستقیماً از تولیدکننده بخرید

از دلال‌ها برای تهیه مواد اولیه خرید نکنید. برای این‌که حداکثر سود لازم را ببرید، باید با تولید‌کننده اصلی در ارتباط باشید. برای خرید قند باید به کارخانه‌های قند مراجعه کنید اما نکته اینجاست که برخی از کارخانه‌ها قند حجم زیر ١٠٠تن را نمی‌فروشند و این برای شما که در حال راه‌اندازی یک کسب‌وکار خانگی هستید زیاد است. بااین‌حال دست نگه‌دارید و گزینه مراجعه به عمده‌فروش یا دلال را به‌عنوان آخرین راهکار در نظر بگیرید. کافی است کمی در اینترنت جست‌وجو کنید یا با چند کارخانه قند تماس بگیرید.

ممکن است بعضی از آن‌ها حاضر شوند به شما مقدار کمتری بفروشند. به‌عنوان‌مثال کارخانه قند مرودشت که شهرستانی در استان فارس است حداقل تناژ واگذاری خود را ١٠ تن قرار داده اما این کارخانه حاضر است حجم کمتر از ١٠ تن را نیز به متقاضیان بفروشد. برای خرید میوه یا سبزی نیز با کشاورزان مذاکره کنید. حتی اگر کمی بیشتر از دلال‌ها به آن‌ها پول بدهید باز هزینه تمام‌شده تولیدتان پایین‌تر از زمانی است که از دلال‌ها می‌خرید.

ایده کسب و کار خانی پولساز

ضایعات را هم بفروشید!

دستگاه‌های قند خردکن به‌طور میانگین از یک‌تن قند ٨٨٠کیلوگرم قند خردشده به شما تحویل می‌دهند و بقیه این میزان به‌صورت خاک قند از دستگاه خارج می‌شود، البته خاک قند تولیدشده را به‌راحتی می‌توانید به قنادی‌ها بفروشید. در مورد میوه به‌طور میانگین هر ١٠کیلوگرم میوه، یک کیلوگرم چیپس میوه تولید می‌کند و سبزی پس از پاک شدن و گرفتن ساقه و گل‌ولای تقریباً به‌اندازه نصف حجم اولیه به شما محصول فرآوری شده می‌دهد، البته ضایعات میوه و سبزیجات نیز توسط دامداری‌ها و به‌عنوان خوراک دام خریداری می‌شوند. علاوه بر آن‌ها کارخانه‌ها و کارگاه‌های تولید کود ارگانیک، مشتریان این ضایعات به شمار می‌آیند.

ایده کسب و کار خانگی پولساز

محصولاتتان را اقتصادی بسته‌بندی کنید

برای بسته‌بندی محصولات تولیدشده باید به فروشندگان مواد پلاستیکی مراجعه کنید. با ٢٠٠ تا ٢۵٠‌هزار تومان می‌توانید نایلون موردنیاز برای بسته‌بندی حدود ١٠تن را خریداری کنید. بسته‌های شما می‌توانند یک تا ١٠ کیلوگرمی و حتی کمتر باشند. میزان حجم بسته‌بندی‌تان را باید به‌صورت اقتصادی برنامه‌ریزی کنید. برای شما دو مثال می‌آوریم.

در حال حاضر هر بسته ۴٠٠ گرمی قند خردشده در سوپرمارکت‌ها تقریباً ٣٨٠٠ تومان قیمت دارد. این قیمت برای بهترین کیفیت بسته‌بندی است اما اگر شما سود ١٠٠ تومانی برای هر کیلوگرم قند برای خودتان در نظر بگیرید و تقریباً معادل این سود را به عامل توزیع یا سوپرمارکت‌ها بپردازید درنهایت قیمت یک بسته یک کیلوگرمی قند خردشده توسط شما حدود ٣١٠٠ تا ٣٢٠٠ تومان می‌شود. با این حساب مشتریان زیادی ترجیح می‌دهند بیشتر از دو برابر بسته‌های۴٠٠ گرمی قند بخرند اما برای بسته‌بندی شیک‌تر آن‌همه پول ندهند.

در مورد بسته‌بندی میوه‌های خشک، حجم بسته‌بندی کوچک‌تر اقتصادی‌تر به نظر می‌رسد؛ زیرا قیمت یک کیلوگرم میوه خشک به‌طور میانگین ۵٠-۶٠‌ هزار تومان است. این قیمت می‌تواند محصولات شمارا از سبد بسیاری از مشتریان خارج کند. پس بسته‌های کوچک‌تر و ارزان‌تر می‌تواند تعداد مشتریان زیادتری برایتان دست‌وپا کند.

ایده کسب و کار خانگی پولساز

سودتان را حساب کنید

در حال حاضر هر کیلوگرم قند در کارخانه بین ٢١٠٠ تا ٢۵٠٠ تومان قیمت دارد. برای تهیه یک‌تن قند تقریباً به ٢‌میلیون و ۵٠٠‌هزار تومان سرمایه نیاز دارید. اگر میزان ضایعات یک‌تن را از این مبلغ کم کنیم هر کیلوگرم قند خردشده برای خودتان حدود ٢٨۵٠ تومان تمام می‌شود.

با توجه به فضای رقابتی موجود در بازار ١٠٠ تومان سود برای هر کیلوگرم قند خردشده، سود مناسبی برایتان به‌حساب می‌آید. با این حساب اگر شما ۵ ساعت در روز وقت بگذارید و یک‌تن قند را خرد و بسته‌بندی کنید سود هرماهتان حدود ٢‌میلیون و ۶۵٠‌ هزار تومان خواهد بود. در مورد چیپس میوه، اگر حداقل قیمت یک کیلوگرم سیب را ١۶٠٠ تومان در نظر بگیریم ١٠ کیلوگرم آن معادل ١۶‌هزار تومان هزینه دارد. به‌عبارت‌دیگر یک کیلوگرم چیپس میوه ١۶‌هزار تومان برای شما هزینه‌بردار است (به‌جز هزینه انرژی و حمل‌ونقل) قیمت عرضه یک کیلوگرم چیپس سیب ۵٠‌هزار تومان است. با این دسته از محاسبات میزان سود و حساب‌وکتاب‌هایتان را انجام دهید.

ایده کسب و کار خانگی پولساز

چگونه محصولاتمان را بفروشیم؟

قبل از این‌که به فکر فروش بیفتید به یک نکته مهم توجه کنید: سعی کنید قبل از تولید، سفارش بگیرید. این نکته به‌ویژه برای تولیدکنندگان مواد فسادپذیرتر مثل سبزی خردشده یا چیپس میوه اهمیت بیشتری دارد و اما فروش… برای فروش چند راه‌حل دارید. مهم‌ترین گزینه، مذاکره با رستوران‌ها، فست فودها و سوپرمارکت‌های محله‌ خودتان است.

گزینه بعدی فروش اینترنتی است. با ایجاد صفحات شخصی می‌توانید برای فروش محصولاتتان تبلیغ کنید یا می‌توانید با نصب چند آگهی در خیابان محل زندگی‌تان کالاهای تولیدی‌تان را به‌صورت مستقیم عرضه کنید. در آگهی‌تان قیمت عرضه به‌صورت مستقیم را محور تبلیغتان قرار دهید تا هم‌محله‌ای‌هایتان ترغیب شوند به‌جای خرید از واسطه‌ها به‌صورت مستقیم از شما خرید کنند.

ایده کسب و کار خانگی پولساز

گزینه بعدی مراجعه به مراکزی است که می‌دانید مصرف‌کننده عمده هستند مثلاً برای قند، کافی‌شاپ‌ها، سفره سراها یا پاتوق‌های تفریحی که در محله‌تان وجود دارد و برای سبزی خرد‌شده، رستوران‌ها، غذاخوری‌ها، ساندویچی‌ها، مهدهای کودک و مدارسی که به بچه‌ها یک وعده‌غذا ارائه می‌دهند.

باوجود تمام رقبایی که در بازار وجود دارد اگر شما کیفیت محصول و خدمات خودتان را ارتقاء دهید قول می‌دهم هیچ رقیبی برایتان وجود نخواهد آمد.

نتیجه‌گیری:

در این مقاله تلاش کردم به شما نشان دهم که چگونه می‌توان با روزی ۵ ساعت کار در منزل به یک درآمد میلیونی در ماه برسیم. این ۳ ایده کسب و کار خانگی پولساز از آن ایده های پولسازی هستند که می توانید با سرمایه کم و در منزل به راحتی آن ها را پیاده سازی و اجرا کنید. یادتون باشه تفاوت کارآفرینان موفق و افرادی که در رویای کارآفرینی هستند، در داشتن سرمایه نیست بلکه در تلاش و پشتکار آنهاست. پس همین حالا یکی از این ۳ ایده کار در منزل پولساز را انتخاب و پیاده‌سازی کنید.

ایده کسب و کار خانگی پولساز

ایده کار در منزل با سرمایه کم می‌خواهید؟  این ایده های کار در منزل و پولساز را از دست ندهید! ایده کسب و کار خانگی پولساز ۳ ایده کار در منزل پولساز با سرمایه کم. از همین امروز با کار در منزل، کارآفرینی با سرمایه کم را شروع کرد. من در این مقاله ۳ ایده کسب و کار با سرمایه کم برای شما تهیه کردم به همراه جزییات اجرای هر کدام از این ایده ها. نکته مهم. این مطلب در سال ۱۳۹۴ نوشته شده است. در صورت تمایل می‌توانید به ایده های کار در منزل جدیدتری هم دسترسی پیدا کنید.…
امتیاز کل
امتیاز کاربران

امتیاز کل

امتیاز کاربران: ۴.۲۶ ( ۴ رای)

220 دیدگاه در “۳ ایده کار در منزل پولساز با سرمایه کم”

 1. سلام
  من هم نمیدونم بابد چیکار کنم.
  اما خیلی دوست دارم یه کاری رو شروع کنم. خیلی هم نیاز دارم بهش.. ممنون میشم اگر نظری داشتین بگین بهم. سرمایه‌ هم حدود ۵ تا ١٠ میلیون
  حاضر به شراکت هم هستم

 2. سلام
  به یک سرمایه گذار جهت یک ایده بازرگانی در سطح شهرستان جهت ادامه کار نیازمندیم . شماره تماس من ۰۹۱۸۰۰۵۲۶۳۲هست کسی که مایل به شراکت باشد تلفنی بیزینس کار رو توظیح خواهم داد .

 3. سلام.از۱۰۰م تا ۲۵۰م تومان حاضر به سرمایه گذاری هستم به شرطی که توجیه اقتصادی داشته باشه واسه شروع با ۱۰۰ م استارت میزنم.لطفا هرکی کارشناسه ویا ایده خوبی داره ،کمک کنه شروع کنم.پیامک بدین ممنون میشم۰۹۰۳۱۹۰۰۱۱۴

 4. سلام و ممنون از شما بابت راهنمایی
  من خانه دار هستم و خیلی دوست دارم توی خونه کار کنم و کمک خرج همسرم باشم مخصوصاً با این شرایط اقتصادی اما متاسفانه نه سرمایه اولیه داریم نه هیچی من و همسرم کلی ایده داریم برای پولسازی اما مهم سرمایه اولیه هستش که ما همون یک میلیون رو هم نداریم چه برسه به مبالغ بالاتر
  چطور میشه بدون سرمایه درآمد کسب کرد؟
  برای خانمهای خونده دار که میخوان درآمد داشته باشن چه پیشنهادی دارید؟

  1. سلام
   اگ میشه از ایده هاتون به ماهم بگید
   حدودا ده میلیون دارم ولی ایده خوب میخام
   ممنون
   میشم به آیدی@mkh7571توی تلگرام پیم بدین

 5. سلام
  بنده انواع زعفران اصل دارم فله و بسته بندی
  دسته پوشال و نگین
  شما میتونید با سرمایه کم از ما زعفران بخرید و بسته بندی کردی و بفروشید با سود عالی کسی خواست در خدمتم ارسال دارم بازاریابی و فروش با خودتون در شهر خودتون
  مرتضی از خراسان جنوبی تلگرام در خدمتم .:
  با آدرس زیر در تلگرام
  abcxyzdef@

 6. سلام من یک یک ایده در زمینه سایت اینترنتی به صورت اشتراکی دارم. حوضه فعالیت تبلیغات هست و سود بسیار بالایی داره.
  نیاز به هم فکری و سرمایه گذار هست.
  تنها سرمایه اولیه ایجاد یک سایت

 7. سلام دوستان من وارد کننده جنس های مناسب بازار ایران از چین هستم با مجوز اقتصادی رسمی ،حدود هر دو ماه محصولات جدید خریداری و وارد میکنیم . دوستانی که علاقه دارن میتونن سرمایه گذاری کنن و در هر بار خرید و وارد کردن جنس ها و فروش به صورت عمده درامد ان برابر تقسیم میشود .
  شماره تماس : ۰۹۱۲۳۶۸۰۸۵۶_۰۹۳۳۶۷۲۰۲۰۸
  mansorifarr@gmail.com

 8. با سلام خدمت دوستان کم پول و بفکر پول زیاد ،،،،، اولا عزیزان شما باید ازکاری که میخواهید شروع کنید لااقل ۵۰درصد سر رشته داشته باشید ،، بعد سرمایه اون کارو ،،،، الان تو این شرایط جامعه بفکر این نباشید که با چند میلیون تومن بتونید میلیاردر بشید ،چون اگر کارتون بگیره صد در صد کسایی میان تو کارتون با چند صد برابر سرمایه شما ، الان به این فکر باشید که کاری انجام دهید که امورتون کمی بهتر از امروزتون بشه ،،،، من خودم چندین کار صنعتی و قالبسازی و تولید بلدم ، تو این شرایط که هرروز قیمتها جابجا میشه و ارزش پول ما کمتر میشه و بطبع خرید کمتر میشه نمیشه زیاد مانور داد ،،،،،بهترین کارها فعلا تولید خوراکیه ،

 9. سلام دوستان بنده حمید هستم از شیراز چند وقتیه که شدیدا به فکر افتادم واسه پولدار شدن و. پول درآوردن و دارم تحقیق زیادی میکنم. از دوستان کسی هست شیراز باشه که بشه با هم همفکری کنیم و ایده پردازی کنیم؟ ۰۹۳۶۴۳۹۸۴۱۰ این شماره منه اگر از دوستان کسی بود خوشحال میشم با هم حضوری صحبت کنیم تا بشه یه ایده پیدا کرد و کاری راه انداخت.

     1. سلام دوستان ۳۵سالمه بعد۱۶سال درکارخونه بخاطر ورشکستی بیکارشدم وکل سرمایه حاصل جوانیم شده دور برپنجاه تومن حالا نه کاری بلدمو بخاطرسنم نه کارمیدن کسی میتونه کمکم کنه با این مبلغ چکارکنم که یه لقمه نون حلال داشته باشم چون مطمعنم این مبلغم با این شرایط کشور تموم میشه چون الان شش ماهه بیکارم که ۱۲میلیون خرج شده اگه کسی کمکی ایده کاری تلگرام کمکم کنه حاشیه نشینهای تهرانم ایدی تلگرام vesalvesali@ایمیل vesalivesalim@gmail.com

 10. سلام دوستان
  اگه کسی دنبال کار با مبلغ پایین میگرده من خرید و فروش برنج شمال مثل طارم ، هاشمی ، بهنام و…. رو بهش پیشنهاد میکنم
  چون برنج مصرف همه خانواده هاست برای فروش مشکل زیادی ندارید میتونید برای شروع از تو فامیل ، دوست ، اشنا سفارش بگیرید
  و یا از رستورانها و خیلی جاهای دیگه هم سفارش داشته باشید
  من بچه مازندران ، فریدونکنار هستم
  میتونم برنج رو از شالیکوبی ها تهیه کنم و با قیمت کمتری دست مشتری برسونیم
  و شما هم با کیلویی ۵۰۰ یا ۱۰۰۰ تومن زیر قیمت بازار بدید به مصرف کننده و با این کار هم کلی مشتری میتونید بکشید طرف خودتون
  برای شروع هم هر اندازه که سفارش دارید میتونید هزینه کنید
  میتونید با دو میلیون هم این کار رو شروع کنید
  دوستانی هم که میخوان مغازه برنج فروشی باز کنن میتونم در خرید برنج کمکشون کنم و بهشون مشاوره بدم
  ادرس ایمیل mohammadhoseyni469@gmil.com

 11. سلام .. دوستان من ۲۹سالمه ارشد مدیریتم…میتونم مقاله و….بنویسم…به کارهای تولیدی هم علاقه مندم…به نظرتون با ۱۰میلیون میتونم چیکارکنم؟؟؟کسی بخواد میتونم باهاش همکاری کنم اینم ایمیلم هستengr.samira.sh@gmail.com

  1. میش داشتی بخر الان هر کس تو کار تولید گوشته در واقع درامدش به دلاره.گوشت کیلو ۱۲۰هزار.میشبگیر فقط.برای نگهداریشم روشهایی زیادی هست ک شما اصلا دست به سیاهو سفید نزنی.ویک میش معمولی در سال ۲ تا بره میده .اگه کسی وارد باشه تو حداکثر ۶ ماه وزن بره به بالای ۱۰۰کیلو میرسه و خودت حساب کن دیگه هر بره هر ۶ ماه حداقل ۴ملیون .و……

 12. من ۵ میلیون پول دارم. یک انسان دلسوز و با مروت هست پیشنهاد کاری یا کمک کاری بکنه به من؟؟؟ من واقعا مشکل مالی دارم و خیلی سخته!

  1. سلام
   پیشنهاد می کنم به تهیه و فروش بسته های سبزی پاک شده فکر کنید
   برای مشاوره در خدمت هستم
   ۰۹۱۳۲۸۷۸۳۶۵

   1. سلام بنده یک جوان با ۲۰ میلیون سرمایه اوایه بعد از ۸ ماه سخت کار و تلاش جور کردم حالا میخوام بزنم به یه کاری کسی پیشنهادی داره واسه کار؟

 13. با سلام و احترام
  ما در زمینه چرم دست ساز فعالیت می کنیم آدرس کانال تلگرام ما @donyaiezibaiecharm که خوشحال میشیم از محصولات ما دیدن فرمایید. هرگونه سفارش شما انجام می شود.

   1. سلام روز همه بخیر متاسفانه بعد از جدای دچار مشکلات مالی شدیم و نمیتونم بیرون از خونه شاغل باشم بخاطر دخترم خوشحال میشم که با همفکری هم بتونم کاری در منزل إیجاد کنم٠٩٣٠۶۶٧۶١٣٢ممنون میشم با ایده های خوب کمکم کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *