۳ ایده کسب و کار خانگی پولساز با سرمایه کم

ایده کسب‌ و کار خانگی پولساز با سرمایه کم می‌خواهید؟  این ایده های کارآفرینی پولساز را از دست ندهید! ایده کسب و کار خانگی پولساز

ایده کسب و کار خانگی پولساز با سرمایه کم که می‌توان از همین امروز برای کار در خانه و کارآفرینی با سرمایه کم شروع کرد. من در این مقاله ۳ ایده پولساز کار در منزل با سرمایه کم برای شما تهیه کردم به همراه جزییات اجرای هر کدام از این ایده ها.

چگونه با روزی ۵ ساعت کار در منزل به یک درآمد میلیونی در ماه برسیم؟

ایده کسب‌وکار خانگی پولساز با سرمایه کم

ایده کسب‌وکار خانگی پولساز با سرمایه کم

ایده کسب‌وکار خانگی پولساز با سرمایه کم

ایده کسب و کار خانگی پولساز با سرمایه کم که می‌توان از همین امروز برای کار در منزل و کارآفرینی با سرمایه کم شروع کرد. من در این مقاله ۳ ایده پولساز کار در منزل با سرمایه کم برای شما تهیه کردم به همراه جزییات اجرای هر کدام از این ایده ها.

یک اصل را هرگز فراموش نکنید، موفقیت فقط داشتن ایده های پولساز نیست بلکه پیاده سازی و اجرا کردن ایده هاست.

تایوانی‌ها یک شعار اقتصادی جالب دارند: «هر خانه یک کارخانه و هر کارخانه یک‌خانه!» این شعار اولین بار باهدف توسعه کسب‌وکارهای کوچک خانگی طراحی شد. آن‌ها گام اول کسب‌وکارهای کوچکشان را با فرآوری ساده محصولات برداشتند.

تجهیزات لازم برای اجرای این سه ایده پولساز را با کمتر از ١٠‌ میلیون تومان می‌توانید، تهیه کنید. با در نظر گرفتن هزینه تهیه مواد اولیه حداکثر به ١۵‌ میلیون تومان سرمایه برای یک کارآفرینی خانگی پولساز نیاز خواهید داشت.

ایده کسب و کار خانگی پولساز

دانلود نسخه pdf سه ایده کسب‌وکار خانگی پولساز با سرمایه کم

ایده کسب و کار خانگی پولساز

ایده کسب و کار خانگی پولساز

[button color=”black” size=”medium” link=”http://dl.behtarinideh.com/files/ebooks/3-home-business-ideas.pdf” icon=”” target=”false”]دانلود کامل این مقاله[/button]

 

کارهایی مثل تولید مربا یا تهیه غذاهای خانگی…  این مدل ساده و کاربردی می‌تواند برای خیلی از ما به‌عنوان یک کسب‌وکار خانگی یا حتی شغل دوم درآمدزا باشد.

ایده کسب و کار خانی پولساز

 ۳ ایده کسب‌ و کار خانگی پولساز با سرمایه کم

در سال‌های اخیر با افزایش مشغله و گرفتاری خانواده‌ها، بسیاری از آن‌ها استفاده از محصولات خانگی را به محصولات صنعتی ترجیح می‌دهند. به‌عنوان‌مثال در حال حاضر کمتر خانواده‌ای تمایل دارد، قند مصرفی خود را به‌صورت کله‌قند خریداری کرده و در خانه خرد کند یا خرید سبزی‌ خردشده یا خشک‌شده رواج زیادی پیداکرده است. همین موضوع فرصت‌های شغلی مناسبی ایجاد می‌کند.

علاوه بر تولید قند یا سبزیجات خردشده، تولید چیپس میوه گزینه سوم این کسب‌وکارهای ارزان‌قیمت است. چیپس میوه به‌عنوان یکی از تنقلات نسبتاً جدید، ارزش‌افزوده قابل‌توجهی دارد و با توجه به پتانسیل بالای ایران در تولید خشکبار، می‌تواند چشم‌انداز صادرات را نیز برای آینده کسب‌وکار کوچکتان ایجاد کند.

تجهیزات این سه مدل شغلی ارزان‌قیمت را با کمتر از ١٠‌میلیون تومان می‌توانید، تهیه کنید. با در نظر گرفتن هزینه تهیه مواد اولیه حداکثر به ١۵‌میلیون تومان سرمایه نیاز خواهید داشت. علاوه بر این، فضایی در حدود ٧ تا ١٢متر کارتان را راه می‌اندازد و اگر بتوانید بازاریابی خوبی برای محصولاتتان انجام دهید حداقل سود خالص ماهانه‌تان حدود ٢,۵‌میلیون تومان خواهد بود.

ایده کسب و کار خانی پولساز

برای خرید تجهیزات چقدر سرمایه لازم است؟

برای راه‌اندازی این کسب‌وکارها نیاز به خریداری تعدادی ماشین‌آلات کوچک خانگی دارید که حداکثر ١٢متر فضا اشغال می‌کنند. در این بخش میزان کارایی هر دستگاه کوچک خانگی و میانگین قیمت آن را برایتان می‌آوریم:  دستگاه‌های مختلفی برای خرد کردن قند وجود دارد که بر اساس توان تولیدشان قیمت‌گذاری می‌شوند. توان تولید دستگاه معمولاً با میزان تولید در ساعت سنجیده می‌شود. دستگاه‌های کوچک خانگی معمولاً ٢٠٠ کیلوگرم در ساعت قند خرد می‌کنند. اندازه دستگاه حدود ٢ در ٣ متر است و حداقل قیمت دستگاه‌های کوچک بین ٢ تا ۵‌میلیون تومان است.

برای خرید یک دستگاه کوچک سبزی خردکن که ١٠ تا ١۵کیلوگرم سبزی را در یک ساعت خرد می‌کند نیاز به ١,۵‌میلیون تومان سرمایه‌دارید، البته یادتان باشد موقع خرید حتماً به استاندارد بودن دستگاه توجه کنید.

 در سال‌های اخیر تعداد زیادی دستگاه غیراستاندارد وارد بازار شدند که باعث ایجاد آسیب‌های جسمانی شده‌اند. علاوه بر سبزی خردکن شما به یک یخچال صندوقی برای نگهداری سبزیجات نیاز دارید. پیشنهاد می‌کنیم روی گزینه‌های دست‌دوم متمرکز شوید تا هزینه کمتری بدهید. خرید یخچال صندوقی حدود ٢‌میلیون تومان هزینه دارد. برای قرار دادن این دستگاه‌ها حداقل به یک اتاق ١٢متری نیاز دارید.

تجهیزات خشک‌کردن میوه شامل دو دستگاه خشک‌کن و خردکن (اسلایسر) میوه است. اسلایسر، میوه را برش می‌زند و خشک‌کن آن را خشک می‌کند. یک دستگاه خشک‌کن خانگی با ظرفیت ١۵٠ کیلوگرم بر ساعت حدود ۵.۵‌میلیون تومان قیمت دارد. قیمت دستگاه اسلایسر با همین ظرفیت نیز تقریباً بین ٢ تا ٣‌میلیون تومان است. برای خشک‌کردن میوه به یک یخچال صندوقی هم نیاز دارید. با این حساب مجموع تجهیزات این کار حداقل ١٠‌میلیون تومان است.

ایده کسب و کار خانی پولساز

مواد اولیه را مستقیماً از تولیدکننده بخرید

از دلال‌ها برای تهیه مواد اولیه خرید نکنید. برای این‌که حداکثر سود لازم را ببرید، باید با تولید‌کننده اصلی در ارتباط باشید. برای خرید قند باید به کارخانه‌های قند مراجعه کنید اما نکته اینجاست که برخی از کارخانه‌ها قند حجم زیر ١٠٠تن را نمی‌فروشند و این برای شما که در حال راه‌اندازی یک کسب‌وکار خانگی هستید زیاد است. بااین‌حال دست نگه‌دارید و گزینه مراجعه به عمده‌فروش یا دلال را به‌عنوان آخرین راهکار در نظر بگیرید. کافی است کمی در اینترنت جست‌وجو کنید یا با چند کارخانه قند تماس بگیرید.

ممکن است بعضی از آن‌ها حاضر شوند به شما مقدار کمتری بفروشند. به‌عنوان‌مثال کارخانه قند مرودشت که شهرستانی در استان فارس است حداقل تناژ واگذاری خود را ١٠ تن قرار داده اما این کارخانه حاضر است حجم کمتر از ١٠ تن را نیز به متقاضیان بفروشد. برای خرید میوه یا سبزی نیز با کشاورزان مذاکره کنید. حتی اگر کمی بیشتر از دلال‌ها به آن‌ها پول بدهید باز هزینه تمام‌شده تولیدتان پایین‌تر از زمانی است که از دلال‌ها می‌خرید.

ایده کسب و کار خانی پولساز

ضایعات را هم بفروشید!

دستگاه‌های قند خردکن به‌طور میانگین از یک‌تن قند ٨٨٠کیلوگرم قند خردشده به شما تحویل می‌دهند و بقیه این میزان به‌صورت خاک قند از دستگاه خارج می‌شود، البته خاک قند تولیدشده را به‌راحتی می‌توانید به قنادی‌ها بفروشید. در مورد میوه به‌طور میانگین هر ١٠کیلوگرم میوه، یک کیلوگرم چیپس میوه تولید می‌کند و سبزی پس از پاک شدن و گرفتن ساقه و گل‌ولای تقریباً به‌اندازه نصف حجم اولیه به شما محصول فرآوری شده می‌دهد، البته ضایعات میوه و سبزیجات نیز توسط دامداری‌ها و به‌عنوان خوراک دام خریداری می‌شوند. علاوه بر آن‌ها کارخانه‌ها و کارگاه‌های تولید کود ارگانیک، مشتریان این ضایعات به شمار می‌آیند.

ایده کسب و کار خانگی پولساز

محصولاتتان را اقتصادی بسته‌بندی کنید

برای بسته‌بندی محصولات تولیدشده باید به فروشندگان مواد پلاستیکی مراجعه کنید. با ٢٠٠ تا ٢۵٠‌هزار تومان می‌توانید نایلون موردنیاز برای بسته‌بندی حدود ١٠تن را خریداری کنید. بسته‌های شما می‌توانند یک تا ١٠ کیلوگرمی و حتی کمتر باشند. میزان حجم بسته‌بندی‌تان را باید به‌صورت اقتصادی برنامه‌ریزی کنید. برای شما دو مثال می‌آوریم.

در حال حاضر هر بسته ۴٠٠ گرمی قند خردشده در سوپرمارکت‌ها تقریباً ٣٨٠٠ تومان قیمت دارد. این قیمت برای بهترین کیفیت بسته‌بندی است اما اگر شما سود ١٠٠ تومانی برای هر کیلوگرم قند برای خودتان در نظر بگیرید و تقریباً معادل این سود را به عامل توزیع یا سوپرمارکت‌ها بپردازید درنهایت قیمت یک بسته یک کیلوگرمی قند خردشده توسط شما حدود ٣١٠٠ تا ٣٢٠٠ تومان می‌شود. با این حساب مشتریان زیادی ترجیح می‌دهند بیشتر از دو برابر بسته‌های۴٠٠ گرمی قند بخرند اما برای بسته‌بندی شیک‌تر آن‌همه پول ندهند.

در مورد بسته‌بندی میوه‌های خشک، حجم بسته‌بندی کوچک‌تر اقتصادی‌تر به نظر می‌رسد؛ زیرا قیمت یک کیلوگرم میوه خشک به‌طور میانگین ۵٠-۶٠‌ هزار تومان است. این قیمت می‌تواند محصولات شمارا از سبد بسیاری از مشتریان خارج کند. پس بسته‌های کوچک‌تر و ارزان‌تر می‌تواند تعداد مشتریان زیادتری برایتان دست‌وپا کند.

ایده کسب و کار خانگی پولساز

سودتان را حساب کنید

در حال حاضر هر کیلوگرم قند در کارخانه بین ٢١٠٠ تا ٢۵٠٠ تومان قیمت دارد. برای تهیه یک‌تن قند تقریباً به ٢‌میلیون و ۵٠٠‌هزار تومان سرمایه نیاز دارید. اگر میزان ضایعات یک‌تن را از این مبلغ کم کنیم هر کیلوگرم قند خردشده برای خودتان حدود ٢٨۵٠ تومان تمام می‌شود.

با توجه به فضای رقابتی موجود در بازار ١٠٠ تومان سود برای هر کیلوگرم قند خردشده، سود مناسبی برایتان به‌حساب می‌آید. با این حساب اگر شما ۵ ساعت در روز وقت بگذارید و یک‌تن قند را خرد و بسته‌بندی کنید سود هرماهتان حدود ٢‌میلیون و ۶۵٠‌ هزار تومان خواهد بود. در مورد چیپس میوه، اگر حداقل قیمت یک کیلوگرم سیب را ١۶٠٠ تومان در نظر بگیریم ١٠ کیلوگرم آن معادل ١۶‌هزار تومان هزینه دارد. به‌عبارت‌دیگر یک کیلوگرم چیپس میوه ١۶‌هزار تومان برای شما هزینه‌بردار است (به‌جز هزینه انرژی و حمل‌ونقل) قیمت عرضه یک کیلوگرم چیپس سیب ۵٠‌هزار تومان است. با این دسته از محاسبات میزان سود و حساب‌وکتاب‌هایتان را انجام دهید.

ایده کسب و کار خانگی پولساز

چگونه محصولاتمان را بفروشیم؟

قبل از این‌که به فکر فروش بیفتید به یک نکته مهم توجه کنید: سعی کنید قبل از تولید، سفارش بگیرید. این نکته به‌ویژه برای تولیدکنندگان مواد فسادپذیرتر مثل سبزی خردشده یا چیپس میوه اهمیت بیشتری دارد و اما فروش… برای فروش چند راه‌حل دارید. مهم‌ترین گزینه، مذاکره با رستوران‌ها، فست فودها و سوپرمارکت‌های محله‌ خودتان است.

گزینه بعدی فروش اینترنتی است. با ایجاد صفحات شخصی می‌توانید برای فروش محصولاتتان تبلیغ کنید یا می‌توانید با نصب چند آگهی در خیابان محل زندگی‌تان کالاهای تولیدی‌تان را به‌صورت مستقیم عرضه کنید. در آگهی‌تان قیمت عرضه به‌صورت مستقیم را محور تبلیغتان قرار دهید تا هم‌محله‌ای‌هایتان ترغیب شوند به‌جای خرید از واسطه‌ها به‌صورت مستقیم از شما خرید کنند.

ایده کسب و کار خانگی پولساز

گزینه بعدی مراجعه به مراکزی است که می‌دانید مصرف‌کننده عمده هستند مثلاً برای قند، کافی‌شاپ‌ها، سفره سراها یا پاتوق‌های تفریحی که در محله‌تان وجود دارد و برای سبزی خرد‌شده، رستوران‌ها، غذاخوری‌ها، ساندویچی‌ها، مهدهای کودک و مدارسی که به بچه‌ها یک وعده‌غذا ارائه می‌دهند.

باوجود تمام رقبایی که در بازار وجود دارد اگر شما کیفیت محصول و خدمات خودتان را ارتقاء دهید قول می‌دهم هیچ رقیبی برایتان وجود نخواهد آمد.

نتیجه‌گیری:

در این مقاله تلاش کردم به شما نشان دهم که چگونه می‌توان با روزی ۵ ساعت کار در منزل به یک درآمد میلیونی در ماه برسیم. این ۳ ایده کسب و کار خانگی پولساز از آن ایده های پولسازی هستند که می توانید با سرمایه کم و در منزل به راحتی آن ها را پیاده سازی و اجرا کنید. یادتون باشه تفاوت کارآفرینان موفق و افرادی که در رویای کارآفرینی هستند، در داشتن سرمایه نیست بلکه در تلاش و پشتکار آنهاست. پس همین حالا یکی از این ۳ ایده کار در منزل پولساز را انتخاب و پیاده‌سازی کنید.

ایده کسب و کار خانگی پولساز

 

کتاب الکترونیکی

با کمترین سرمایه ممکن به درآمدهای میلیونی برسید!
فایل این هفته را دانلود کنید
دانلود فایل هفتگی
ایده کسب‌ و کار خانگی پولساز با سرمایه کم می‌خواهید؟  این ایده های کارآفرینی پولساز را از دست ندهید! ایده کسب و کار خانگی پولساز ایده کسب و کار خانگی پولساز با سرمایه کم که می‌توان از همین امروز برای کار در خانه و کارآفرینی با سرمایه کم شروع کرد. من در این مقاله ۳ ایده پولساز کار در منزل با سرمایه کم برای شما تهیه کردم به همراه جزییات اجرای هر کدام از این ایده ها. چگونه با روزی ۵ ساعت کار در منزل به یک درآمد میلیونی در ماه برسیم؟ ایده کسب‌وکار خانگی پولساز با سرمایه کم ایده کسب و کار…
امتیاز کل
امتیاز کاربران

امتیاز کل

امتیاز کاربران: ۴٫۳۲ ( ۷ رای)

133 دیدگاه در “۳ ایده کسب و کار خانگی پولساز با سرمایه کم”

 1. دوستان سلام
  جذب سرمایه گذار
  دوستان اگه کسی رامیشناسید که درساخت تلکابین دریک منطقه توریستی سرمایه گذاری کنه بامن تماس بگیره البته سرمایه زیادی میخوادولی درآمدعالی داره
  شماره تماس ۰۹۳۸۴۰۴۹۰۲۱

 2. سلام من یه سالن کاملا بهداشتی دارم با سرمایه پنجاه میلیونی چیکار میتونم بکنم که درآمد خوبی داشته باشم این کارایی که گفتینو میشه انجام داد با این پول آیا درآمدش کفاف زندگیو میده

 3. سلام وقتتون بخیر،من می‌خوام یه کارگاه خونگی کیف چرم راه اندازی کنم که در کنارش بتونم بسته به تقاضا کالا های دیگه م تولید کنم،سرمایه م زیاد نیست ولی ایده های خوبی دارم،درباره مجوز کارگاه و … کسی اطلاعاتی داره بتونه کمکم کنه؟و اینکه موسسه ای رو میشناسین که از مشاغل خونگی حمایت کنه بتونم وام بگیرم مثل فنی حرفه ای و ….
  در حال حاضر فروش کیف هام رو از طریق اینستاگرام انجام میدم

 4. سلام خسته نباشید
  میخواستم بگم من سرمایه اندک و فضای ۱۵ تا ۲۰ متر فکر کنم برای بسته بندی و خرید دستگاه میوه خشک کن و …رو دارم ولی برای شروع قطعا باید دنبال جواز بری که بعدا درگیر مالیات و بهداشت و…نشویم.امکان داره در این خصوص راهنمایی ام کنید. آیا این کار سود آوری داره؟

 5. سلام.
  دوستان هرکس میخواد کاری رو شروع کنه تو تهران و فکراشو کرده و فقط اماده استارت هست بگه منم هستم.سرمایه باهم میزاریم یه کار کوچیک باهم شروع کنیم.من وقتشو دارم.کار تبلیغات کردم.حسابداری کردم.هنرمند هستم.وقتم دارم فعلا چون دیگه نمیخوام برای دیگران کار کنم.کار کافه داری هم دوست دارم مهارتش هم کم و بیش دارم اما سرمایه شو ندارم.

 6. باسلام وتشکر از سایت شما.
  من کارهای هنری زیادی بلدم.نمددوزی.گلسازی.نقاشی میکشم.گلیم بافی……وآرایشگریمم خیلی خوبه ولی متاسفانه به هر دری میزنم نمیشه.چون سرمایه ندارم وفقط حدود یک میلیون و نیم پول دارم ک تو این دوره اصلا پول حساب نمیشه.خیلی دوس دارم آرایشگاه داشته باشم ک بدون سرمایه نشدنیه.من بخاطر مشکل مالی نتونستم ۳۹واحد باقی مانده ی درسمو تموم کنم تا بتونم لیسانس حقوقمو بگیرم.از بس تو این سایتا سرک کشیدم برا کار خسته شدم.من یه دختر کوچیک دارم ک فقط دوست دارم آینده ی اون خوب باشه.شبا از بس فکر میکنم خواب ندارم.خیلی دوس دارم کار کنم وعمرم به بطالت نره.تنها آرزون اینه یه سقف برا خودمون داشته باشیم .تو رو خدا کمکم کنید.راهنماییم کنید جیکار کنم.من تو روستا زندگی میکنم.

  1. درود بر شما
   شما کجا هستین و اگه ممکنه بیشتر از تواناییعاتون بگین من هم مایلم که در روستا ها سرمایه گزاری کنم
   اگه مایل بودین از خودتون و توانایی هاتون و محل زندگی و پتانسیل منطقع تون بگین
   با سپاس هاشمی

   1. سلام من کار بافت هم دو میل هم قلاب بلدم. اما تنها استفاده ام ازشون اینه که پاییز و زمستون برای دخترم لباس ببافم. به نظرتون تو تلگرام کانال بزنم میتونم درآمدزایی کنم؟لطفا راهنماییم کنید.

 7. سلام دنبال کار میگردم. شمع سازی انجام دادم کارهای دستی علاقه دارم ولی بازار کار نیست یه کاری میخام جعبه هر چی باشه خسته شدم از بیکاری بی پولی ایمیلم میدم همکاری چیزی کسی خواست خبر بده donya2122@gmile.com

 8. سلام ممنون به خاطر اطلاعاتی که در اختیارمون گذاشتید. میخواستم بدونم اگه شما یک اتاق ۱۰ الی ۱۵ متری داشتید با همین سرمایه ها(منظور سرمایه کم) چه شغل یا تولیدی رو آغاز به میکردید؟ اگر دیگران هم نظراتشونو بنویسن ممنون میشم.

 9. با سلام.یکی از شهرستانهای اصفهان هستم.و چند وقتیه که بیکار هستم و با رانندگی گزران میکنم.اگر کسی به عنوان راهنمایی ویا همکاری کاری مد نظر داشته باشه دوست دارم همکاری کنم.مثلا تو شهرشون یه جنس تک ویا چیزی باشه که تو شهرهای دیگه جذابیت برا فروش داشته باشه.حالا اون جنس هرچی میتونه باشه.و یا یه کار تولیدی که سرمایه زیاد نخواد .ممنون از وقتی که میزارید.سپاس

 10. سلام دوست عزیز از راهنمائتون ممنون من راننده ی آژانسم ومیخواستم کسب وکار دیگهاز تجربه کنم ایده های شما خوبه ولی با این بازار رقابت کارخانه ها به نظرتون میشه امیدوار بود که بشه رقابت کرد
  البته چون الان متاهلم یکم ریسک کردن برام سخته البته چون درگیر خرید خونه با وام هستم یه کم مرددم

 11. من لابراتوار و كارگاه صحافي دارم،يعني چاپ عكس در هر سايزي و شاسي كردن و ساخت آلبومهاي عكس با جلدهاي زيبا و نفيس،حاضرم با كسي كه ايده خوب داشته باشه شراكت كنم،من سرمايه ام بالاي ١ ميليارده،هم جاشو دارم هم امكاناتشو

  shidelco@
  اين ايدي تلگرام من هست

  1. سلام دوست عزیز
   می تونید سایت داشته باشید و به صورت اینترنتی عکس بگیرید و سفارش مربوطه را هم بگیرید و با ارسال رایگان برای افراد و گرفتن فقط هزینه انجام کار کسب درآمد بیشتر داشته باشید. می تونید حتی به کل کشور خدمات رسانی داشته باشید. عکس های تولد ، ازدواج و…. البته خیلی میشه روی این ایده مانور داد شروع به کار بکنید ایده های جدیدی به ذهن تون میرسه.
   https://behtarinideh.com/products/internet-business-online-course/ از این لینک می تونید وارد بخش ثبت نام در دوره کسب و کار اینترنتی پولساز شوید.

 12. سلام خسته نباشید.
  من یه مدت هست که تو فکرم یکی از این طرح ها رو راه اندازی کنم ولی قیمت ها خیلی رفته بالا.
  این قیمت هایی هم که زدید آپدیت نیست
  میخواستم ببینم جایی رو نمیشناسین که من بتونم دستگاه رو با قیمت خوب ازشون خریداری کنم

  1. سلام زنده باشید می تونید از گوگل سرچ کنید. اگر به این کار علاقمند هستید انجام بدید. ما برای بازاریابی می تونیم بهتون کمک کنیم و برای این منظور دوره آموزشی داریم

  1. من ۵۰میلیون داشتم وبه باد دادم بهترین کار اینه یه پراید بگیری و تو اسنپ یا آژانس کار کنی هم یه پولی در میاری وهم اینکه سرمایه ات زیر پاته .

 13. با سلام منم خیلی دوست دارم یه کار خونگی داشته باشم لطفا راهنماییم کنید تازه ازدواج کردم دستم خیلی خالیه یعنی یه جوری که نتونستم جهیزیه بگیرم اوضاع رو که هم خودتون میبینین چیکار کنم ؟؟؟؟ کسی کاری داشته باشه که بشه تو خونه انجامش داد براش انجام میدم چون ن جا دارم ن سرمایه.ممنونم!!

  1. سلام می تونید کسب و کار اینترنتی داشته باشید. کار تایپ ، ترجمه ، نویسندگی سایت، طراحی سایت، بازاریابی و…. می تونید در سایت پونیشا و سایت انجام میدم هم ثبت نام کنید و رزومه خودتون رو بنویسید. ما هم برای کسب و کار اینترنتی پولساز دوره آموزشی داریم. می تونید در دوره ما ثبت نام کنید. سئوالی داشتید هستم در خدمتتون.
   لینک ثبت نام در دوره کسب و کار اینترنتی پولساز : https://behtarinideh.com/products/internet-business-online-course/

 14. سلام
  من پنج میلیون تومن پول دارم از عهده کارهای دستی هنری هم برمیام ولی به شرطی که بازار فروش داشته باشه چون چندکار انجام دادم سرمایه ام هدر رفت چون کارهام فروش نرفت . الان نمیدونم چه کاری انجام بدم که راحت مشتری داشته باشه .لطفا راهنماییم کنید تآ با انجام کارهای کوچیک و سرمایه کم بتونم سرمایه بیشتری جور کنم و به هدف اصلیم که مزون عروس هست برسم

  1. سلام دوست عزیز
   هدف اصلی شما مزون عروس هست. پس در مسیر هدف خودتون حرکت کنید. کارهایی رو انجام بدید که مربوط به مزون عروس می باشد. و سعی کنید با این مزون ها در ارتباط باشید تا تجربه ها و نکات جدیدی یاد بگیرید. ما برای بازاریابی می تونیم به شما کمک کنیم و برای این منظور دوره آموزشی داریم.
   لینک ثبت نام در دوره کسب و کار اینترنتی پولساز : https://behtarinideh.com/products/internet-business-online-course/

  1. سلام دوست عزیز
   شما ابتدا زمینه علاقمندی خودتون رو مشخص کنید و سعی کنید در زمینه ای که به آن علاقمند هستید مهارت و اطلاعات لازم رو کسب کنید و از سطح پائین و از ابتدا شروع به مهارت آموزی ، کار و کسب درآمد نمائید. ابتدا از مقدار کم شروع کنید و بازار رو بسنجید و کم کم کار خودتون رو گسترش بدید. می تونید در دوره آنلاین کسب و کار اینترنتی پولساز شرکت کنید و مهارت های کسب و کار اینترنتی رو یاد بگیرید. و از این طریق کسب درآمد داشته باشید.
   دوره انلاین مناسب افرادی است که می خواهند وارد دنیای کسب درآمدهای اینترنتی شود:
   ۱-این افراد یا ایده دارند و با شرکت در این دوره ایده خود را پیاده سازی می کنند
   ۲- یا ایده ندارند و میخواهند از مهارتهای این دوره به درآمد عالی برسند
   من پیشنهاد میکنم حتما توضیحات این دوره را به طور کامل مطالعه کنید و نظرات شرکت کنندگان این دوره را ببینید
   https://behtarinideh.com/products/internet-business-online-course/
   مهارتهایی که در دوره انلاین به دست می آورید:
   ۱- مهارت راه اندازی
   ۲- مهارت بازاریابی اینترنتی
   ۳- مهارت افزایش فروش
   ۴- مهارت ایمیل مارکتینگ
   ۵- مهارت تبلیغ نویسی در وب
   ۶- مهارت اصول جذب کاربران سایت
   ۷- مهارت پشتیبانی و توسعه سایت
   ۸- مهارت طراحی اپلیکیشن سایت
   سئوالی در این زمینه داشتید می تونید از طریق چت باکس از ما بپرسید.

  1. سلام بهترین سرمایه گذاری، سرمایه گذاری روی مهارت های خودتون هست. سعی کنید در زمینه کاری که علاقمند هستید مهارت های لازم رو کسب کنید. ما هم در زمینه بازاریابی اینترنتی می تونیم بهتون کمک کنیم. دوره های آموزشی کسب و کار برای این منظور داریم:
   دوره انلاین مناسب افرادی است که می خواهند وارد دنیای کسب درآمدهای اینترنتی شود:
   ۱-این افراد یا ایده دارند و با شرکت در این دوره ایده خود را پیاده سازی می کنند
   ۲- یا ایده ندارند و میخواهند از مهارتهای این دوره به درآمد عالی برسند
   من پیشنهاد میکنم حتما توضیحات این دوره را به طور کامل مطالعه کنید و نظرات شرکت کنندگان این دوره را ببینید
   https://behtarinideh.com/products/internet-business-online-course/
   مهارتهایی که در دوره انلاین به دست می آورید:
   ۱- مهارت راه اندازی
   ۲- مهارت بازاریابی اینترنتی
   ۳- مهارت افزایش فروش
   ۴- مهارت ایمیل مارکتینگ
   ۵- مهارت تبلیغ نویسی در وب
   ۶- مهارت اصول جذب کاربران سایت
   ۷- مهارت پشتیبانی و توسعه سایت
   ۸- مهارت طراحی اپلیکیشن سایت

  2. نون بسته بندی کن بده رستورانا فقط ی سری نایلون سفارش بده با اسم همون رستوران چاپ کنن البته بعد از گرفتن سفارش بعد از نون وایی نون میخری میبری بسته بندی میکنی بد با ی پرس کوچیک درشو پرس میکنی.باز سوالی داشتی ایمیل بده
   Meysam.hd@gmail.com

 15. سلام.ممنون از طرح ایده خانگی.اگه ممکنه در مورد بکارگیری صنایع کوچک و ماشین آلاتی که با سرمایه های ۳۰-۴۰ میلیونی میشه خرید و کار راهاندازی کرد هم بگید.
  ممنون

  1. سلام بسیار عالی . به نظرم سایت برای کسب و کار اینترنتی پولساز بهتره و کنارش شبکه های اجتماعی هم باشن. مثل تلگرام و اینستاگرام. ما می تونیم مهارت های کسب و کار اینترنتی رو بهتون آموزش بدیم. برای ثبت نام می تونید از این لینک وارد بشید :https://behtarinideh.com/products/internet-business-online-course/

  1. سلام دوست عزیز
   از مهارت و علاقمندی خودتون برای ما بنویسید. برای مشاوره رایگان می تونید از بخش چت باکس با ما صحبت کنید. برای ورود به هر کاری ایتدا علاقمندی های خودتون رو در نظر بگیرید. به چه کارهایی علاقمند هستید؟ از بین کارهایی که علاقمند هستید کدام ها بازار خوبی دارند؟ سعی کنید در زمینه کارهایی که علاقمند هستید مهارت های لازم را کسب کنید و از پائین ترین سطح آن شروع به کار کنید. وقتی مهارت داشته باشید می توانید ابتدا برای دیگران کار کنید و سرمایه جمع کنید می توانید شریک داشته باشید و بعد کم کم مستقل شوید. شرایط و امکانات خودتون رو در نظر بگیرید . شرایط و امکانات محیط زندگی تون رو در نظر بگیرید. می تونید مهارت های کسب و کار اینترنتی رو یاد بگیرید ما دوره های آموزشی برای یادگیری مهارت های کسب و کار اینترنتی داریم. می تونید فروشگاه اینترنتی داشته باشید.

   دوره انلاین مناسب افرادی است که می خواهند وارد دنیای کسب درآمدهای اینترنتی شود:
   ۱-این افراد یا ایده دارند و با شرکت در این دوره ایده خود را پیاده سازی می کنند
   ۲- یا ایده ندارند و میخواهند از مهارتهای این دوره به درآمد عالی برسند
   من پیشنهاد میکنم حتما توضیحات این دوره را به طور کامل مطالعه کنید و نظرات شرکت کنندگان این دوره را ببینید
   https://behtarinideh.com/products/internet-business-online-course/

   مهارتهایی که در دوره انلاین به دست می آورید:
   ۱- مهارت راه اندازی
   ۲- مهارت بازاریابی اینترنتی
   ۳- مهارت افزایش فروش
   ۴- مهارت ایمیل مارکتینگ
   ۵- مهارت تبلیغ نویسی در وب
   ۶- مهارت اصول جذب کاربران سایت
   ۷- مهارت پشتیبانی و توسعه سایت
   ۸- مهارت طراحی اپلیکیشن سایت

   سئوالی داشتید هستم در خدمتتون.

   1. سلام من حدود ۳۰۰ میلیون سرمایه دارم و فضا حدود ۱۵۰ متر میخوام کارگاه راه بندازم نظر شما چکارکنم،، الان بهترین محصول تو شهر ما سبزی جات و داره که حتی به تهران و اصهان کیفرستن مظر شما بسته بندی سبزیجات راه بندازم چون خوزستان هستم شرکت ها و کارخونه هایی زیادی هست که بشه بهشون جنس بفروشی

 16. سلام.
  من عاشق کار خانگی هستم. هم جعبه کادویی درست میکنم، هم سمبوسه . اما تو تبریز باید وقت بازاریابی داشته باشی که برای من مقدور نیست. اگر کسی بتونه بازاریابی کنه ،پورسانته خوبی تو این کار هست.

  ممنون

  1. سلام و عرض ادب و خسته نباشید به جناب آقای امیر…
   اگر امکانش باشه تو لتگرام عکس جعبه کادویی یا هر چیزی که هستن نشون بفرستین و همراه قیمت,تا ببینیم چجوری هست و ارزش داره,بعد رو قسمت بازار یابیش کار کنیم,من و دوستموقتش رو داریم
   اگر امکانش باشه شماره تماسی بدین تا با هم درارتباط باشیم و ببینیم میتونیم بازاری برای کالاتون پیدا کنیم,ممنون

 17. 📣📣📣توجه توجه💶💶قرار یه درآمد میلیونی داشته باشی،اونم از تو خونه
  نوین ترین شغل خانگی بدون پرداخت حتی یک ریال ،بدون داشتن تخصص و صرف زمان
  کسب درآمد تضمینی از سیستم دانش بنیان کنتل.فقط و فقط یک ثبت نام لازم دارید بدون پرداخت حتی یک ریال .جالبه نه؟
  جالبتر اینه که از sms هایی که برات هر روز ارسال میشه و واقعا اعصاب خورد کنه میتونی پول دربیاری .
  خودت میتونی انتخاب کنی چه پیامهایی برات ارسال بشه و پول هم دربیاری
  حالا چه جوری ؟؟؟ بیا تا راهنماییت کنم
  @cantelgold

 18. اگر به دنبال کسب درآمد با سرمایه محدود و سود بالا هستید وارد بازار جذاب زغال با حاشیه سود ۱۰۰% شوید!
  ⚫️ زغال بازیافتی بدون مواد شیمیایی و بدون بو و طعم مورد استفاده برای قلیان و کباب
  خط تولید کامل زغال بازیافتی شامل مشعل
  لوله های خشک کن
  سیکلون
  سرند
  اکسترودر
  مکنده هوا
  کوره
  اگزوز
  واگن
  و خفه کن
  به همراه ((دانش فنی ساخت و دانش فنی تولید )) و بازار بسیار پر کشش و خریدهای نقدی
  تحویل سالم دستگاه به شرط راه اندازی و گرفتن محصول در حضور شما
  ضمنا امکان شراکت نیز به صورت توافقی وجود دارد.( دستگاه و تجهیزات و مشتری از طرف ما و مکان تولید و تولید محصول با شما )
  با شماره ۰۹۱۲۵۲۷۸۶۶۴ حسن پور، تماس بگیرید

 19. در منطقه ما چای و کارخانجات چای خیلی هستش و من هم در زمینه چای و درجه یک و ممتاز و شکسته که درجه بندی شده اطلاع و تجربه کافی دارم ولی متاسفانه بازار خریدش توی رشت ضعیفه،اگه شهرهای دیگه خواستند چای بهاره شمال من میتونم اوکی کنم

  1. بسیار عالی . می تونید با بازاریابی اینترنتی محصول خودتون به همه شهرها ارسال کنید. ما می تونیم در زمینه بازاریابی اینترنتی به شما کمک کنیم. میتونید در دوره آنلاین کسب و کار اینترنتی پولساز ثبت نام کنید و مهارت های بازاریابی اینترنتی را یاد بگیرید. ما پشتیبانی ۲ ماهه ، ۶ ماهه ، و یک ساله داریم. سئوالی داشتید هستیم در خدمتتون. لینک ثبت نام دوره آنلاین : https://behtarinideh.com/products/internet-business-online-course/

 20. سلام
  از اونجاییکه سرمایه من خیلی کمه قدرت ریسکم پایینه ولی اینطوری ادامه بدم‌بجایی نمیرسم. بهترین و کم هزینه ترین بیزنس یا کار چی هستش؟ مرسی

  1. سلام دوست عزیز بهترین و کم هزینه ترین کار ، کسب و کار اینترنتی هستش . می تونید توی سایت پونیشا و سایت انجام میدم ثبت نام کنید و کار پروژه ای تایپ و ترجمه و … انجام بدید. برای مهارت آموزی در کسب و کار اینترنتی می تونید در دوره آنلاین کسب و کار اینترنتی پولساز ما ثبت نام کنید و مهارت های خوبی رو یاد بگیرید و با این مهارت ها کسب درآمد کنید. از این لینک می تونید وارد بخش ثبت نام بشید: https://behtarinideh.com/products/internet-business-online-course/

 21. سلام دوستان
  بهترین راه برای پول دراوردن تجارته
  من از اردبیل هستم
  اردبیل برای عسل و حلوای سیاهش معروفه
  هر کسی می تونه یا من از اینجا بفرستم تو شهر خودش بازاریابی کنه و بفروشه حال هر چی
  یا از شهر خودش اگه چیز ارزون قیمت و باارزشی هست بفرسته من اینجا بازاریابی کنم و بفروشم
  نصف نصف
  تلفن:
  ۹۱۴۹۸۷۱۱۳۱

  1. سلام، کامل بود! فقط در مورد مهمترین قسمت که مجوزشه هیچ راهنمایی نشد ….تولید مواد غذایی در صورت نداشتن مجوز بهداشت و …مشمول جریمه های سختی میشه که آدم و از انجام این کارها پشیمون میکنه

  2. چرا تقریبا؟ موضوع خاصی مدنظرتون بود که توی ایده کسب و کار خانگی پیدا نشد؟ ایده های پولساز شاید به نظر خیلی ساده بیان اما با رشد و گسترش و با خلاقیت میشه کارهای بزرگی رو انجام داد. لطفا با ما در ارتباط باشید و پیشنهادات خود را به ما ارائه دهید. با سپاس تیم بهترین ایده.

  1. بسیار عالی. اما اینکه چرا سرمایه ندارید؟ سعی کنید به روش درستی بازاریابی کنید. و از رقبا جلو بزنید. مزیت رقابتی در کسب و کار بسیار مهم می باشد.
   وبینار مزیت رقابتی: https://behtarinideh.com/products/competitive-advantage-webinar/
   ما می توانیم در ضمینه بازاریابی دیجیتالی به شما کمک کنیم.

 22. ممنون 😊 ایده خوبی بود و کمک کرد بتونم با کمی تغییرات یک کار اساسی انجام بدم.
  خیلی عالی جزییات را نوشتید و کمتر دیدم سایتی به این جزییات واقعی و دقیق بپردازم…..
  ممنونم واقعا

  1. خواهش می کنم. توی صحبت های شما نکاتی هست که شاید خودتون بهشون توجه نکردید. اینکه گفتید با کمی تغییرات در مورد ایده ها و ایده های پولساز می تونید یک کار اساسی انجام بدید یعنی اینکه ذهن خلاقی دارید. و اینکه از نوشتن جزئیات خوشحال شدید یعنی باهوش هستید. مطمئن باشید که موفق می شوید.با آرزوی بهترین ها برای شما.
   ایده های پولساز کسب و کار اینترنتی با سرمایه کم : https://behtarinideh.com/products/internet-business-ideas-pack/

 23. امید(کارشناس حسابداری)

  باسلام
  ایده خوبیه ولی اگه روزی یک تن به فروش بره، درسته.
  فکر نمیکنم توی هرمنطقه ای جوابگو باشه، درضمن هزینه و مخارج مغازه رو هم باید درنظر گرفت(کرایه یا رهن ،قبوض برق مصرفی دستگاهها و کلی هزینه های جانبی از جمله ایاب و ذهاب. بنابراین اگه با فروش یک تن در روز ، ماهیانه ۲۵۰۰۰۰۰تومان سود خالص هم داشته باشی اصلا به صرفه نیست
  این مبلغ ۳ یا ۴ سال پیش جواب میداد.
  موفق باشید

  1. سلام
   من هم کاملا موافقم.بیزنس باید اولا کاملا بکر باشه و ثانیا متفاوت با بیزنس های موجود در بازار این کار سالهاست که توسط مردم و کار خانجات کوچک و بزرگ انجام میگیرد.
   در هر بیزینسی اول محصول جدید و متفاوت را داشته باشید بعد قیمت تمام شده با تمام هزینه های روز (تورم. بالا رفتن ساعتی مواد اولیه و مالیات و….) و سپس برآورد دقیق امکان فروش … بدون آرمان گرایی و خوشبینی بدون تفکر….
   انوقت سر وقت سرمایه گذاری بروید.
   دیگر دوران انشاءالله درست میشه گذشته.خیلی ها با این تفکرات به زمین خورده اند.

   1. سلام.
    دوستان عزیز هر کسب وکاری نیاز به بازاریابی دارد و امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی بهترین ابزار برای تبلیغات و بازاریابی، رسانه های دیجیتالی کسب و کار اینترنتی می باشد. حتی برای مشاغل خانگی و یا کسانی که مغازه دارند و هر شغلی که فکرش را بکنید می توانید برایش سایت داشته باشید و بازاریابی موثر و جذب مشتری کنید، البته به شرطی که تمامی اصول را به درستی رعایت کنید.

  1. سلام دوست عزیز برای راهنمایی بیشتر جهت راه اندازی کسب و کار اینترنتی از لینک زیر توضیحات را ببینید: هر سئوالی داشتید از چت باکس از ما بپرسید:
   من پیشنهاد می‌کنم از طریق لینک زیر وارد صفحه آموزش دوره آنلاین ما شوید.

   یک فیلم ۱۲ دقیقه ای جذاب برای شما آماده دیدن هست…

   و یک سورپرایز هم در پایین این فیلم برای شما قرار دادیم.

   اگر واقعاً در فکر راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی هستید

   حتی یک لحظه هم وقت رو از دست ندید

   https://behtarinideh.com/1-hour-online/

  1. با توجه به علاقمندی ها و خلاقیت خودتون می تونید ایده ها را تغییر دهید، این ها جرقه هایی هستند که ذهن شما را آماده می کنند تا به مطالب تازه فکر کنید و ایده های نو به ذهن شما برسد.

 24. سلام خدمت دوستان عزیز
  بنده اهل خراسان جنوبی بخش قائنات شهرستان سرایان زادگاه زعفرون و تنها تولید،کننده پیاز زعفرون هستم و امادگی سرمایه گزاری در بخش زعفرون رو دارم
  چه به صورت کاشت طبیعی و چه به صورت گلخانه ای
  سرمایه از شما کاشت داشت ب داشت با من

  1. یک باغ در استان مرکزی داریم که،قبلا کشت زعفران رو در حد چند پیاز زعفران انجام دادیم که خداروشکر خوب بود ،و متوجه شدم توی اون منطقه کشت زعفران انجام میشه ،
   حالا میشه بگین چطور میشه با هم همکاری کنیم و سرمایه گذاری و سود دهیش به چه صورته؟

 25. با سلام
  بنده دارای ۱۰ سال سابقه کار و اداره فروشگاه موائ غذایی هستم و علاقه مند به همکاری جهت ایجاد کسب و کار میباشم.
  سرمایه از شما، کسب و کار و فروش با من.
  ۰۹۱۹۳۸۳۷۴۵۲

  1. با سپاس از شما
   چشم سعی می کنیم ایده های بیشتری در زمینه کسب و کار خانگی بگذاریم. اما توجه داشته باشید همه ایده ها برای همه اشخاص مناسب نیستند. شاید ایده ای برای شما خوب و مفید باشد و در نتیجه به پولسازی برسید و دقیقا همان ایده مناسب شخص دیگری نباشد. علاقمندی ها را هم در نظر بگیریدو همچنین سایر فاکتورهای موفقیت در کسب و کار. پیروز و سربلند باشید.

 26. سلام
  ممنون از اطلاعات خوبتون
  در زمینه کسب و کار اینترنتی هم میشه کارهای زیادی کرد
  مثل راه اندازی وبسایت برای فروش محصولات دانلودی
  که درآمد نسبتا خوبی هم داره
  یک نمونه از این سایت ها:
  http://newbp.ir
  برای کسانی که می خوان کار اینترنتی کنند یه نمونه خوب هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *