دانلود ایبوک چهل ایده کارآفرینی اینترنتی با سرمایه کم

40 ایده کارآفرینی اینترنتی

ایده‌های کسب و کار اینترنتی

 

.
 

مقدمه نویسنده ایبوک چهل ایده کارآفرینی اینترنتی با سرمایه کم

کارآفرینی اینترنتی با سرمایه کم یکی از دغدغه‌های اغلب افراد برای ورود به دنیای کارآفرینی است و از همه مهم‌تر نداشتن ایده است یا اینکه احساس می‌کنند ایده‌هایی که در سر دارند، ایده‌های موفقی نیستند. در این کتاب الکترونیکی تلاش کردیم نمونه‌های موفقی از ایده‌های پولساز کارآفرینی اینترنتی را گردآوری کنیم و در اختیار شما دوست عزیز قرار دهیم.

راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی

راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی، نیازمند یک برنامه عجیب و غریب مهندسی شده و بر مبنای آنالیز دقیق فرصتها و ضعفها نیست. به بودجه کلان نیازی ندارد و حتماً برای مدیریت آن، نیازمند داشتن مدرک فوق لیسانس در رشته‌های کامپیوتر و فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک نیستید. حتی به ایده های عجیب و غریب و  خیلی بزرگ هم نیاز نیست.

ایده های کوچک برای جهانی شدن

کارهای خیلی بزرگ، با ایده های کوچک آغاز شده و با پشتکار و استعداد صاحبان این ایده، توسعه یافته و تجاری سازی و جهانی شده است. شاید خیلی از خوانندگان این کتاب الکترونیکی، علاقمند باشند تا راهکارهایی ساده برای راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی در اختیار داشته باشند. فعالیتی که میتواند زمینه‌های یک کسب و کار بزرگ را فراهم کند.

کارآفرینی با سرمایه کم

فراموش نکنید که گوگل از گاراژ منزل دو بنیانگذارش آغاز به کار کرد و مایکروسافت و اپل هم در ابتدای کار، برنامه نویس معمولی سخت افزارهای مختلف بودند و سایت آمازون هم یک سایت محلی بود که بعداً جهانی شدند.

از کوچک شروع کنید، اما بزرگ ببینید.

کسب تجربه

به عنوان کارآفرین اینترنتی اجازه دهید به اندازه تجربه‌ای که کسب می‌کنید از بازار پر رقابت، سود دهی داشته باشید و فرآیند رشد منطقی و متعادل و نه اینکه با موج سینوسی وحشتناک! آن را تجربه کنید.

این ایده های کارآفرینی اینترنتی، بخشی از دریای بزرگ ایده ها، برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی در دنیای دیجیتالی و پر رونق وب است و البته هیچ تضمینی برای موفقیت این ایده ها برای شما وجود ندارد .

همه چیز به شما و استعداد و پشتکارتان بستگی دارد.

نوآوری در دنیای دیجیتال

نکاتی که در ادامه معرفی شده است، در واقع راه‌حل‌هایی کوچک برای طراحی یک کسب و کار اینترنتی خلاق می‌باشد آن هم با ایده هایی کوچک. ایده‌هایی که می‌تواند همه سلیقه‌ها و علاقمندان به راه اندازی کسب و کار اینترنتی را تا حدودی پوشش دهد و بستر یک نوآوری در سرزمین دیجیتال را پایه گذاری کند. کسانی که خوب فکر می‌کنند و خلاقانه، موفق هستند .

دنیا، دنیای خلاق‌ها است که با کاربردی کردن خلاقیت، نوآوری‌های شگرفی را به جامعه ارائه میدهند و راه موفقیت را سریع‌تر می‌پیمایند. همواره در دنیای مجازی برای راه
اندازی یک کسب و کار اینترنتی و طراحی و بارگذاری خلاقانه آن، رویکرد NEVER SAY NEVER را در ذهن داشته باشید.

از شروع هیچ کاری هراس نداشته باشید و شکست را به خود تلقین نکنید. به خود انرژی مثبت دهید و موفقیت را تلقین کنید.

در دنیای دیجیتال، دنیای صفر و یک، دنیای خلاقیت‌های رنگارنگ چند رسانه‌ای است که محیط شبیه‌سازی شده، فاصله شما را با آن چه در ذهن خلاق خود دارید، کاهش
داده است .

خلاقانه فکر کنید و فعالانه تلاش کنید و امیدوارانه خلق کنید که فاصله بین داشتن و نداشتن، تنها یک خواستن است.