کسب و کار اینترنتی

۷۰ ایده کسب و کار با سرمایه کم

کارآفرینی و کار در منزل با وجود اینترنت امروزه یک فرصت عالی است. شما با یک ایده ساده می‌توانید یک کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنید. یک کسب و کار اینترنتی پر درآمد با سرمایه کم. با کار در منزل حتی بدون سرمایه هم می‌توان یک کسب و کار اینترنتی راه اندازی کرد.

پیشنهاد می‌کنم بخوانید: کسب و کار اینترنتی بدون سرمایه

در اینجا ما ایده های کار در منزل پولسازی آماده کردیم. ایده های کسب و کار با سرمایه کم  و ایده های پولساز کار در منزل با سرمایه کم. بسیاری از این ایده ها مناسب کار در منزل هستند. برخی از این ایده ها مناسب شغل دوم هستند تا بتوانید با کمترین سرمایه پیاده سازی کنید.  ایده های کارآفرینی و کسب و کار با سرمایه کم دست پیدا کنید. 

دو دسته اصلی کسب و کار:

۱- کسب و کار اینترنتی

۲- کسب و کار در دنیای واقعی

در این مطلب ما ۷۰ ایده کسب و کار با سرمایه کم ارائه دادیم. ۲۰ ایده کسب و کار اینترنتی با سرمایه کم و ۵۰ ایده کسب و کار در دنیای واقعی است.

ایده کسب و کار با سرمایه کم
ایده کسب و کار با سرمایه کم

امروزه با پیشرفت تکنولوژی فرصت‌های کارآفرینی زیادی فراهم شده که برای شروع کار به هزینه‌ی کمی نیاز دارند یا حتی ممکن است به هیچ هزینه‌ای نیاز نداشته‌باشند! بله درست شنیدید! ولی درعوض باید زمان و تلاش بسیار زیادی خرج آن کنید. بسیاری از این فرصت ها بر مجموعه مهارت‌های شما استوار هستند. مهارت‌هایی که یادگیری آن‌ها اصلا کار سختی نیست.

ولی کمی صبر کنید، چیزهای دیگری هم هست:

یک بخش دیگر به نام کسب و کارهای “دنیای واقعی” به این متن اضافه کرده‌ام تا کسانی که مهارت‌های خاصی در زمینه‌ی کامپیوتر ندارند هم بتوانند استفاده کنند. در این مقاله تنها چند مورد از ایده های کسب و کار خانگی کوچک را مطرح می‌کنیم. و به‌اختصار در مورد کم‌هزینه بودن آن‌ها صحبت می‌کنیم.

مجموعه آموزشی کسب و کار اینترنتی

۱- ۵ توصیه برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی

۲- افزایش فروش سایت با ۵ راهکار و ۱۲ ایده عالی

۳- ۳ ایده کار در منزل پولساز با سرمایه کم

۴- بهترین ایده ها همواره برنده هستند.

۵- کار در منزل را با این ۷ ایده پولساز شروع کنید

۶- ۸ ایده برای محصول دیجیتالی قابل فروش

۷- یک ایده پولساز اینترنتی در ایران

۸- ۷۰ ایده کسب و کار با سرمایه کم ( اینجا هستید )

بخش اول

 ۲۰ ایده کسب و کار اینترنتی با سرمایه کم

۱. مشاوره اینترنتی

کسب درآمد از اینترنت با مشاوره. در زمینه‌ای تخصص دارید؟ اگر جواب‌تان مثبت است پس می‌توانید از این ایده برای راه اندازی کسب و کار با سرمایه کم کسب درآمد کنید. در سایت‌های مربوط به یافتن مشاور (مانند الو مشاور) ثبت نام کنید و برای کسانی که با شما تماس می‌گیرند تا با شما صحبت کنند نرخ تماس دقیقه‌ای خود را مشخص کنید.  ایده کسب و کار با سرمایه کم

۲. تولید محتوا

یکی از ایده های عالی کار در منزل می تواند تولید محتوا باشد. فرقی نمی‌کند آگهی می‌نویسید یا مقاله یا کتاب الکترونیکی، محتوا باید توسط فردی نوشته شود. یکی از جاهایی‌که بیشترین تقاضا برای خلق محتوا وجود دارد، در بخش شبکه‌های اجتماعی است.

تولید محتوا یک فرآیند کم‌هزینه است، زیرا تنها چیزی که نیاز دارید یک کامپیوتر است و یک ارتباط اینترنتی سرعت بالا، و همچنین یک برنامه‌ی خاص گرافیکی (یا دیگر نیازهای نرم‌افزاری) که ممکن است هزینه‌ی راه‌اندازی داشته‌باشد. به‌هرحال، جدای از این‌ها، تنها چیزی که باید برای تولید محتوا صرف کنید زمان است. می‌توانید از خدماتی مانند ویکی محتوا برای جا افتادن در بازار و ایجاد حلقه‌ی مشتریان خود استفاده کنید.

افزایش خلاقیت در ابتدای روز
افزایش خلاقیت در ابتدای روز

۳. طراحی گرافیکی

این ایده برای راه اندازی کسب و کار با سرمایه کم این است که اگر توانایی‌های گرافیکی دارید، باید بدانید مشتریان بسیاری برای کسب و کارشان به‌دنبال لوگو، طراح‌های گرافیکی و کارهای هنری هستند. به دنبال سایت‌هایی مانند دیزاینو بگردید تا بتوانید کسب و کار خودتان را راه‌بیاندازید و حلقه‌ی مشتریان‌تان را گسترش دهید.  ایده کسب و کار با سرمایه کم

۴. اختراع

پیشترها، مخترع بودن یک هدف دست‌نیافتنی بود، و گاها افراد برای توجیه روانی بودنشان از این اصطلاح استفاده می‌کردند. ولی دیگر این‌چنین نیست! با پلتفرم‌هایی مانند مرکز ایده و اختراعات تجاری ایران،‌ تأمین سرمایه‌ی مالی برای ایده‌ها و اختراع‌ها ممکن است. مزیت این مدل این است که اگر پول موردنیازتان فراهم شود و به‌اصطلاح از لحاظ مالی تأمین شوید، نشان‌دهنده‌ی موفیقت شما در یافتن بازار است. اگر ایده‌ی شما مورد استقبال قرار نگیرد، به این معنی است که لازم است مسیر آمده را برگردید و دوباره طرح‌ریزی کنید.

۵. سازنده‌ی طلا و جواهر

کم نیستند بانوانی که دوست دارند خودشان را با زیورآلات زیبا بیارایند. این مورد را با علاقه‌ی روزافزون به زیور آلات دست‌ساز ترکیب کنید و خواهید دید که نسخه‌ی موفقیت در دستان شما است. این ایده برای راه اندازی کسب و کار با سرمایه کم را امتحان کنید.

۶. فروش اجناس دست دوم

عموما در بازارهای محلی مانند جمعه‌بازارها و سمساری‌ها و هرجای دیگری، می‌توانید اجناس جالب و ارزشمندی پیدا کنید. شما ارزش واقعی آن‌ها را درمی‌یابید و آن‌ها را در فهرست اقلام فروشی قرار می‌دهید. سایت‌هایی مانند دیوار و شیپور بازار خوبی برای ارائه‌ی کالاها هستند. این ایده برای راه اندازی کسب و کار با سرمایه کم عالی است.  ایده کسب و کار با سرمایه کم

۷. موسیقی‌

این ایده به آن‌چه در ذهن شماست شباهتی ندارد. ما درباره‌ی این صحبت نمی کنیم که ستاره‌ی موسیقی بشوید،‌بلکه فقط قرار است چرخ زندگی‌تان را از این طریق بچرخانید. از ضبط موسیقی در استودیو گرفته تا نوشتن ریتم و شعر برای کسب و کارها. اگر این مهارت را داشته‌باشید مطمئن باشید می‌توانید از این طریق امرار معاش کنید. با نرم‌افزارهایی مانند Reaper (که بسیار ارزان است) می‌توانید درست روی کامپیوترتان، استودیوی تولید موسیقی خودتان را داشته‌باشید.

کسب درآمد از اینستاگرام
کسب درآمد از اینستاگرام

۸. مدیریت شبکه‌های اجتماعی

ارتباط برقرار کردن با افراد یک هنر است. برخی در این هنر خوب عمل می‌کنند و برخی عالی هستند و برخی …..! خودتان متوجه منظورم شدید. ارتباط برقرار کردن با مشتریان کاری است که بسیاری از کسب و کارها وقت انجام آن را ندارند. خبر خوب این است که، علیرغم این‌که وقت ارتباط با مشتریان را ندارند ولی به کسی نیاز دارند که بتواند این بخش از کسب و کارشان را مدیریت کند و آن‌ها هم هزینه‌اش را پرداخت می‌کنند. مهارت‌های ارتباطی خوب و به روز بودن در شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام، اسنپ‌چت، واین، پریسکوپ و غیره بسیار مهم هستند. باید بدانید که هر پلتفرم برای چه گروهی از افراد جذابیت دارد و در هر یک از این جوامع ارتباطی چگونه باید حاضر شوید.

۹. آموزش/ مربی‌گری

قابل توجه مربیان مشتاق آموزش: این کسب و کار به هزینه‌ی بسیار کمی از نظر راه‌اندازی یک محیط یادگیری مجازی و/ یا محیط آموزشی نیاز دارد. در آغاز فرآیند مربوط به استارت‌آپ، علاوه بر اینترنت سرعت بالا، به زمان و تلاش نیاز دارید. درمجموع، هزینه‌ی استارت‌آپ راه‌اندازی و هدایت یک سرویس آموزش/ یادگیری مجازی، هزینه‌ی بسیار کمی دارد. این ایده برای راه اندازی کسب و کار با سرمایه کم را امتحان کنید.  ایده کسب و کار با سرمایه کم

۱۰. مشاور فنی

یادگرفتن امور مرتبط با کامپیوتر همیشه مورد تقاضا است. درنتیجه، یک راه برای کمک به این مسئله این است که آموزش‌هایی بر مبنای برنامه‌های کامپیوتری خاص (یا چندگانه) آماده‌کنید که جزئیات مربوط به استفاده از آن برنامه و تکمیل پروژه را به ارباب رجوع بدهد. بنابراین، بهترین راه برای کاهش هزینه‌های استارت‌آپ در این ایده این است که هم برنامه را در اختیار داشته‌باشید و هم برنامه‌های مرتبط با آن را، تا بتوانید دستورالعمل یا ویدیوی “چگونه می‌توانم” درست کنید. به‌علاوه، اگر می‌خواهید یک وب‌سایت به اینکار اختصاص دهید که تمامی فعالیت‌های انجام شده در آن قابل دسترسی و پیگیری باشند، پس باید هزینه‌ی راه‌اندازی وب‌سایت را نیز در هزینه‌های اولیه‌ی استارت‌آپ‌تان لحاظ کنید. در نهایت، در این راستا، خدمات‌رسانی اینترنتی/ تلفنی نیز بسیار سودمند خواهد بود.

۱۱. پیاده‌سازی فایل‌های صوتی

پیاده‌ساز کسی است که یک فایل صوتی را به نوشتار تبدیل می‌کند. این کار به‌نظر روبه‌زوال می‌آید، ولی حقیقت این است که به‌خاطر افزایش ویدیوهای اینترنتی این شغل نیز رو به گسترش است. حقیقت این است: کامپیوترها هنوز هم در شناسایی کلام با مشکل مواجه هستند. صاحبان کسب و کار و کارآفرینان نیاز دارند فایل‌های ویدیویی‌شان به نوشتار تبدیل شوند تا هم کسانی که مشکل شنوایی دارند از آن‌ها بهره بگیرند و هم موتورهای جستجو متوجه محتوای این ویدیو شوند.

به‌علاوه، شما سفارش‌تان را از کسانی می‌گیرید که صرفا می‌خواهند فایل‌های آن‌ها پیاده شوند تا بهتر مطالعه و درک شوند. برای شروع می‌توانید از پارسکدرز سفارش کار بگیرید. این ایده برای راه اندازی کسب و کار با سرمایه کم را امتحان کنید.

۱۲. مترجم

مانند تولیدکننده‌ی محتوا، خدمات ترجمه (حداقل در این بخش) مستلزم متنی است که می‌خواهند از یک زبان به یک زبان کاملا متفاوت برگردانده شود. درحالی که این مهارت اساسا مستلزم این است که فرد در چند زبان مهارت داشته باشد، هزینه‌ی اولیه‌ی استارت‌آپ شامل هزینه‌ی اینترنت/ تلفن و نیز مخارج مربوط به سفر است. به‌علاوه، مخارج بازاریابی نیز می‌تواند در هزینه‌های استارت‌آپ اعمال شود. فقط این نکته را به‌خاطر داشته‌باشید که: اگر در هیچ زبانی تسلط یا مهارت ندارید، به‌هیچ‌وجه سراغ این کار نروید. فکر نکنید با ابزاری مانند “ مترجم گوگل” می توانید این کار را به‌درستی انجام دهید.با وجود این که مترجم گوگل بی‌نظیر است، ولی همیشه کارش را عالی انجام نمی‌دهد.  ایده کسب و کار با سرمایه کم

۱۳. ستاره‌ی یوتیوب

خوب، لازم نیست که یک ستاره باشید! ولی با استفاده از دوربین یک گوشی هوشمند و یک موضوع خوب، می‌توانید از طریق یوتیوب خودتان کسب و کاری راه‌بیندازید. شما یک‌شبه میلیونر نخواهید شد، ولی با مخاطب‌یابی قطعا می‌توانید مبلغ قابل قبولی به واسطه‌ی شهرت تازه به‌دست‌آمده‌‌تان به دست آورید.

۱۴. خدمات کاریابی

می‌توانید شرکت خودتان را تاسیس کنید و به سایر شرکت‌ها خدمات استخدامی ارائه دهید. فقط به اطلاعات خوبی درباره‌ی جویندگان کار نیاز دارید. تنها کافی است یک فرد جویای کار را به یک شرکت ارجاع دهید و از این طریق کسب درآمد کنید.

۱۵. خدمات رسانه‌های اجتماعی

امروزه رسانه‌های اجتماعی نقش بزرگی در کسب و کار بازی می‌کنند. بسیاری از شرکت‌ها به دنبال متخصص و تهیه‌کننده‌ی خدمات رسانه‌های اجتماعی هستند. می-توانید شرکت خودتان را تاسیس کنید که برای کسب و کارها سایه‌نویسی انجام دهد، و در وبلاگ‌ها، لینکدین و صفحات فیسبوک و حساب‌های توئیتر محتوا بارگذاری کند.

۱۶. دستیار انجام امور مجازی

استفاده از سرویسی مانند دستیار مجازی پونیشا به شما اجازه می‌دهد تا دستیار دیگران باشید. پروفایل شخصی‌تان را در این سایت همراه با وظایفی که به‌خوبی می‌توانید انجام دهید ارسال می‌کنید و افراد می‌توانند برای انجام آن وظایف مشخص شده، شما را در اختیار بگیرند.

سئو جامع
سئو جامع

۱۷. ایده کسب و کار مشاور سئو

با افزایش تب اینترنت، نیاز به یک مشاور سئو افزایش یافته است. هر صاحب وب‌سایتی برای بهینه‌سازی وب‌سایت خود در موتور جستجو به دنبال یک مشاور سئوی خوب است.

۱۸. ایده کسب و کار ساخت تبلیغات

اگر ذهن‌تان خلاق است می‌توانید به یک غول تبلیغات تبدیل شوید. شرکت‌ها اغلب دنبال کسی هستند که خلاق باشد و به تبلیغات‌شان ارزش بدهد.

۱۹. انیمیشن‌ساز

امروزه کسب و کار انیمیشن و بازی به سرعت جت در حال رشد است. اگر دانش ساخت کارتون و انیمیشن‌سازی را دارید می‌توانید در این دنیا موفق  شوید.

۲۰. بازاریابی شبکه‌ای

امروزه شرکت‌های بازاریابی چندسطحی، فرصت‌های کسب و کار خوبی فراهم می-کنند. اگر در بازاریابی و فروش خبره هستید، می‌توانید این کسب و کار را  با هزینه‌ی بسیار اندک شروع کنید.  ایده کسب و کار با سرمایه کم

بخش دوم 

۵۰ ایده کسب و کار با سرمایه کم در دنیای واقعی

۱. تمیز کردن و نگهداری آکواریوم

آدم‌ها از وجود آکواریوم در منزل و محل کارشان لذت می‌برند ولی زمان کمی در اختیار دارند. اگر در زمینه‌ی نحوه‌ی نگهداری از انواع آکواریوم مهارت دارید، پس می‌توانید یک مدل کسب و کاری عالی را راه‌انداری کنید.

۲. نگهداری از کودکان

بسیاری از آدم‌ها چندشغلی هستند یا هر دو والدین کار می‌کنند. این امر حقیقت زندگی امروز در جهان است. حتی  اگر بحث کار کردن والدین هم درمیان نباشد، باز هم ممکن است والدین بخواهند یک‌شب را دونفری به رستوران یا گردش بروند. دراین‌جاست که پرستار کودک وارد صحنه می‌شود. شما می توانید گواهی عدم سوء پیشینه هم بگیرید و قابل اعتماد بودن‌تان را به آن‌ها اثبات کنید و تصمیم‌گیری را به والدین بسپارید. این ایده برای راه اندازی کسب و کار با سرمایه کم را امتحان کنید.

۳. ایده کسب و کار تعمیر کامپیوتر

تعمیرکار کامپیوتر در محل همچنان یک نیاز قطعی است. بسیاری از افراد به کسی نیاز دارند که فایل‌های به‌اشتباه حذف شده‌شان را بازیابی کند، یا قطعه‌ای را در کامپیوترشان تعویض کند. حاضر شدن در محل، از جمله تسهیلاتی است که می‌توانید بابت آن هزینه دریافت کنید. یک راه دیگر برای متمایز کردن خدمات‌رسانی‌تان این است که خدمات امنیت داده‌ها نیز برای پشتیبانی از مشتریان‌تان فراهم کنید، از جمله رمزنگاری هارد دیسک و امنیت شبکه‌های بی‌سیم.

۴. دستیار انجام امور فردی

برای کسانی که آن قدر سرشان شلوغ است که برای برخی کارها وقت ندارند این سرویس یک ایده‌ی بسیار خوب است. از طرف دیگر این ایده برای کسانی که مشتاق کمک کردن به دیگران هستند نیز عالی است. هرچند تنها هزینه‌ی اولیه‌ی استارت‌آپ، بازاریابی از طریق کارت ویزیت، و دیگر قالب‌های تبلیغات را شامل می‌شود، تنها هزینه‌ی تکرارشونده در این مسیر عبارت است از پر نگه‌داشتن باک بنزین ماشین‌تان. نیازی به گفتن ندارد که این کار هیچ‌گونه هزینه‌ای ندارد و برای پس‌انداز کردن پول برای روز مبادا عالی‌است.

۵. خدمات جابجایی

اگر راهی برای جابجایی و حمل و نقل سراغ دارید، پس می‌توانید یک نامه‌رسان باشید. این ایده برای راه اندازی کسب و کار با سرمایه کم را امتحان کنید.  ایده کسب و کار با سرمایه کم

۶. نگهداری از حیوانات خانگی

هیچ جای انکاری وجود ندارد که باور مردم درباره‌ی نگهداری از حیوانات خانگی نسبت به ۶۰ سال پیش تغییر کرده است. امروزه افراد حیوانات خانگی‌شان را عضوی از خانواده می‌دانند و همان رفتاری که با اعضای خانواده دارند در مورد آن‌ها نیز انجام می‌دهند. برخی از افرادی که حیوان خانگی دارند و بسیار پرکار هستند و مشغولیت زیادی دارند تمایل دارند که کسی از عزیزان‌شان مواظبت کند.

ایده کسب و کار
ایده کسب و کار

۷. برنامه‌ریز مراسمات

برنامه‌ریزی مراسمات نیز یک کسب و کار کم‌هزینه‌است که هم پردرآمد است و هم بسیار جذاب. به طور کلی، تنها چیزی که برای انجام این کار لازم است (به‌غیر از هزینه‌ی اینترنت)، نظم است و توجه به جزئیات. علاوه بر هزینه‌های مرتبط با اینترنت که در هزینه‌ی استارت‌آپ اعمال می‌شوند، ممکن است نیاز باشد تا برنامه‌ریز مراسمات خریدهای اضافی مربوط به برنامه‌ریزی مراسم را انجام دهد؛ یکی از این خریدها عبارت است از خرید یک خط تلفن اختصاصی.

۸. تعمیرکار

اگر بلدید چطور لوازم منزل را تعمیر کنید، پس می‌توانید از این راه امرار معاش کنید. نصب پنکه سقفی و تعمیر سوراخ‌های دیوار، شاید همان راه‌حلی است که برای پرداخت صورت‌حساب‌های‌تان دنبالش بودید. این ایده برای راه اندازی کسب و کار با سرمایه کم را امتحان کنید.

۹. ایده کسب و کار سخنران انگیزشی

داستان جالبی برای تعریف کردن دارید؟ یا چیزی هست که حسابی به وجدتان می‌آورد؟ در پیغام‌رساندن به سخت‌ترین آدم‌ها مهارت دارید؟ اگر در برابر جمعی از مردم قرار گرفتن شما را نمی‌ترساند پس این کار مختص شماست. برای این‌که یک سخنران انگیزشی باشید، داشتن فالوور در شبکه‌های اجتماعی و ارسال ویدیو از خودتان، روش فوق‌العاده‌ای است تا بتوانید خودتان را پیش از طی کردن مسیر سخنرانی، به مردم بشناسانید.

 ایده کسب و کار با سرمایه کم :

۱۰. شرکت حمل و نقل

اگر توانایی و اشتیاق لازم برای انجام کارهای سخت را دارید، تأسیس یک شرکت حمل و نقل گزینه‌ی خوبی است. می‌توانید برای اجتناب از پرداخت هزینه‌ای گزاف برای خرید کامیون، یک کامیون اجاره کنید تا زمانی‌که سرمایه کافی را برای خرید کامیون داشته‌باشید. این ایده برای راه اندازی کسب و کار با سرمایه کم را امتحان کنید.  ایده کسب و کار با سرمایه کم

۱۱. آشپز شخصی

آیا مهارت آشپزی خاصی دارید و به دنبال راهی هستید تا این مهارت و علاقه‌تان به آشپزی را به یک کسب و کار تبدیل کنید؟ اگر این‌چنین است، شما باید این مسیر ار انتخاب کنید و به یک آشپز شخصی تبدیل شوید. قطعا می‌دانید این شغل یعنی این‌که وعده‌های غذایی هفتگی/ روزانه‌ای را با رعایت ارزش‌های غذایی طیف گسترده‌ای از خوراکی‌ها به مشتری‌تان ارائه کنید. در مورد هزینه‌ی استارت‌آپ باید گفت که هزینه‌ها صرفا شامل هزینه‌ی ایاب و ذهاب بین محل کار، منزل، سوپرمارکت و تره‌بار است. دیگر مخارج توسط مشتری‌تان پرداخت می‌شوند.

۱۲. مربی شخصی

با چند گواهی‌نامه و کمی زمان، می‌توانید علاقه‌تان به خوش‌تیپ بودن را به زندگی روزانه‌تان گره بزنید. به دیگران در رسیدن به اهداف فیزیکی‌شان کمک کنید و چند فن مناسب به آن‌ها بیاموزید که باعث آسیب زدن به خودشان نشوند. وقتی به دیگران کمک کنید از این کار احساس رضایت خواهید داشت. این ایده برای راه اندازی کسب و کار با سرمایه کم را امتحان کنید.

الگوریتم اینستاگرام
الگوریتم اینستاگرام

۱۳. تعمیرکار تلفن همراه و تبلت

معمولا این‌گونه کارها در یک مغازه انجام می‌شود، ولی شما می‌توانید به‌صورت سیار این کار را انجام دهید، به‌ویژه اگر از سرویس‌هایی مانند دیجی دکی استفاده کنید. بسیاری از افراد بر این باور هستند که اگر هزینه‌ی تعمیر یک گوشی تلفن از هزینه‌ی جایگزین کردن آن با یک گوشی دیگر بیشتر باشد، مردم گوشی‌های‌شان را عوض می‌کنند: ولی باید بدانند که سخت در اشتباه هستند. گوشی‌ها اطلاعات واقعا مهمی را در خود جای داده‌اند، از این رو مردم مایل هستند پول بیشتری برای بازگردانی داده‌های‌شان بپردازند. امروزه گوشی‌ها داده‌هایی مانند عکس در خود دارند که هر کسی از فضای ابری برای ذخیره‌ی آن‌ها استفاده نمی‌کند.

۱۴. عکاس

علیرغم این‌که گوشی‌های موبایل، دوربین‌های فوق‌العاده‌ای دارند، ولی هیچ‌گاه جای مهارت و یک دوربین DSLR خوب را نمی‌گیرند. مردم این موضوع را می‌دانند و برای عکاسان ماهری که لحظات زندگی آن‌ها را به زیبایی ثبت می‌کنند،‌ارزش بسیاری قائل هستند.

۱۵. کاهنده‌ی هزینه کسب و کار

بسیاری از ایده‌هایی که در این‌جا وجود دارند همچنان هزینه‌بر هستند. نرم‌افزار یک هزینه‌ی متداول و اجتناب‌ناپذیر است. ولی نباید معامله را به‌خاطر خرید یک نرم‌افزار به هم زد. نرم‌افزارهای رایگان بسیاری وجود دارند که می‌توانند در این زمینه به شما کمک کنند. ازجمله:

– نرم افزارهای واژه‌پرداز و صفحه گسترده: Open Office
– حسابداری: GNUCash‌ یا Wave Accounting
– طراحی گرافیکی: GIMP
– ایمیل: Gmail
– ذخیره‌ی ابری: Google Drive یا Dropbox
– ردیابی زمانی: Toggl

این مقاله به شما نشان می‌دهد که فرصت‌های کسب و کاری متعددی وجود دارند که پول زیادی برای شروع نمی‌خواهند. بسیاری از نمونه‌های فوق تنها به هزینه‌ی ایاب و ذهاب و خدمات اینترنت/ تلفن نیاز دارند. بسیاری از کسب و کارها نیز هیچ هزینه‌ای ندارند و هر شکل بازاریابی می‌تواند یک ویژگی مثبت برای آن‌ها تلقی شود. این ایده برای راه اندازی کسب و کار با سرمایه کم را امتحان کنید.

۱۶. ایده کسب و کار خدمات مشاوره تغذیه

امروزه اکثر افراد در مورد خوراکی‌هایی که می‌خورند نگران هستند و اغلب به دنبال راهنمایی درباره‌ی عادات غذایی و برنامه‌ی رژیمی هستند. اگر در این زمینه تخصص دارید می‌توانید یک شرکت خدمات مشاوره‌ی تغذیه تاسیس کنید. توصیه‌ی من آن است که برای این کسب و کار، یک متخصص تغذیه‌ی خوب استخدام کنید.

۱۷. خدمات تعمیرگاه سیار

راه‌اندازی یک تعمیرگاه سیار با داشتن نیروی انسانی/تعمیرکاران، ایده‌ی خوبی برای کسب و کار است چرا که ماشین‌ها معمولا در مناطقی خراب می‌شوند که تعمیرگاهی در دسترس نیست. برای شروع این کسب و کار، فقط به مکانیک‌هایی خوب و یک موتورسیکلت نیاز دارید.

۱۸. خدمات تزیین اتومبیل

امروزه همه افراد قادر نیستند از پس خرید خودروهای خارجی بربیایند و اغلب برای طراحی و ظاهر خوب به دنبال اصلاح خودروی خود هستند. این امر موجب تولد یک کسب و کار خوب به نام خدمات تزیین اتومبیل شده است.

۱۹. نگهداری از کودکان

امروزه و در کلان‌شهرها می‌توانیم زنان شاغل زیادی ببینیم و در غالب موارد هماهنگ کردن کار با بچه‌ها برای آن‌ها دشوار است. اگر در یک کلان‌شهر، خدمات نگهداری از کودکان را آغاز کنید قطعا موفق خواهید شد.

۲۰. خدمات هم‌سفری

هم‌سفری به معنی سوار شدن چند نفر در یک ماشین برای حرکت به سوی مقصدی مشابه است. با این کار هزینه‌ی سوخت تقسیم می‌شود و به این ترتیب در مخارج افراد صرفه‌جویی می‌شود. درحالی که کارمندان و بچه‌های مدرسه‌ای به صورت غیررسمی همین کار را می‌کنند، لازم است این کار به صورت رسمی هم انجام شود. می-توانید با شناسایی مشتریان بالقوه، ارتباط دادن آن‌ها با یکدیگر و گرفتن مبلغی بخاطر راحتی این سرویس، کار را شروع کنید.  ایده کسب و کار با سرمایه کم

۲۱. مشاوره‌ی سبز

آینده به فناوری‌های سبز وابسته است و هر روز کسب و کارهای بیش‌تری به سوی سبز شدن می‌روند. اگر مهارت و دانش ذخیره‌ی انرژی را دارید می‌توانید این کسب و کار را شروع کنید.

۲۲. دکوراسیون داخلی

این یک ایده‌ی کسب و کار قدیمی و همیشه سبز است. این کسب وکار نیازمند مستلزم مهارت ویژه و خلاقیت و نیرویی متقاعدکننده است.  ایده کسب و کار با سرمایه کم

۲۳. آژانس مسافرتی

راه‌اندازی یک آژانس مسافرتی ایده‌ی کسب و کار بسیار خوبی است. آدم‌ها می-خواهند آرامش کسب کنند و آزادانه از تعطیلات‌شان لذت ببرند. دلشان  نمی‌خواهد نگران بلیط، رزرو هتل، و چیزهای دیگر باشند. آن‌ها حاضرند پول خوبی به یک آژانس مسافرتی بدهند که این کارها را برایشان انجام دهد.  ایده کسب و کار با سرمایه کم

۲۴. مشاوره‌ی مرکز داده

این ایده‌ی کسب و کار به فناوری اطلاعات مربوط است. نیازمند دانش و مهارت ویژه‌ای در ساخت یک مرکز داده است. اگر در این حوزه مهارت دارید می‌توانید یک کسب و کار مشاوره‌ی مرکز داده را راه‌اندازی کنید.

 ایده کسب و کار با سرمایه کم :

10 ایده پولساز کارآفرینی نیمه وقت
۱۰ ایده پولساز کارآفرینی نیمه وقت

۲۵. راهنمای شغلی

به دلیل وجود گزینه‌های متعدد شغلی، اغلب والدین یا دانش‌آموزان سردرگم می‌شوند و به دنبال مشاوره‌ی حرفه‌ای هستند. می‌توانید با دریافت مبلغی ببه ان‌ها کمک کنید.

۲۶. رزومه نویسی

رزومه سند مهمی برای به دست آوردن یک شغل است. اغل افراد به دنبال یک رزومه‌نویس حرفه‌ای هستند. اگر در رزومه‌نویسی مهارت دارید می‌توانید این کسب و کار را شروع کنید.  ایده کسب و کار با سرمایه کم

۲۷. کلوپ سلامتی

بسیاری از افراد معتقدند ”سلامتی ثروت“ است و به همین دلیل از سلامتی‌شان به خوبی استفاده می‌کنند. برای ورزش روزانه ترجیح می‌دهند به باشگاه ورزشی یا کلوپ سلامتی بروند. راه‌اندازی یک کلوپ سلامتی در منطقه‌ی پولدارنشین می‌تواند شما را موفق کند. ایده کسب و کار

۲۸. خدمات برنامه‌ریزی مالی

در کسب و کار برنامه‌ریزی مالی، باید درباره‌ی سرمایه‌گذاری و برنامه‌ریزی مالی به مشتری مشاوره بدهید. توصیه می‌کنیم پیش از شروع این کسب و کار، گواهی برنامه‌ریزی مالی بگیرید. ایده کسب و کار با سرمایه کم

۲۹. صنعت آکواریوم

نگهداری یک مخزن یا آکواریوم ماهی در خانه بسیار خوب است. آکواریوم تجربه-ای آرامش‌بخش و خوشایند است. حتی برای سبک معماری واستو هم خوب است. می-توانید باز کردن فروشگاه آکواریوم، کسب و کار خود با شروع کنید.

۳۰. ایده کسب و کار درمان زیبایی و اسپا

اگر می‌خواهید کار جدیدی انجام دهید، می‌توانید به راه‌اندازی درمان زیبایی و اسپا فکر کنید. افراد سطح بالا همیشه به دنبال خدمات درمان زیبایی و اسپای خوب هستند. ایده کسب و کار

۳۱. سالن بازی

بچه‌ها معمولا به دنبال یک محل بازی یا ایستگاه بازی هستند. می‌توانید سالن بازی خود را بازی کنید و فقط به چند ایستگاه بازی و ایکس‌باکس نیاز دارید.

۳۲. فروشگاه مواد لبنی یا شیر

را‌ه‌اندازی یک لبنیاتی، ایده‌ای قدیمی اما موثر برای کسب و کار است. پیش از شروع این کار باید مطمئن شوید در منطقه‌ی شما فروشگاه مواد لبنی دیگری  وجود ندارد.  ایده کسب و کار با سرمایه کم

۳۳. ایده کسب و کار کارواش

یک ماشین تمیز بهتر به نظر می‌رسد و مایه‌ی فخر و مباهات است. آدم‌ها دوست دارند یک خودروی تمیز سوار شوند و برای حاضرند برای شستشوی آن هزینه کنند و به همین خاطر تعداد کارواش‌ها رو به رشد است. ایده کسب و کار

محصولات دست‌ساز‌
محصولات دست‌ساز‌

۳۴. فروش لوازم عتیقه

افراد ثروتمند پول زیادی را صرف خرید اشیا و لوازم عتیقه می‌کنند. راه انداختن یک عتیقه فروشی خوب ایده‌ی خوب دیگری است. این ایده به مقدار زیادی سرمایه نیاز دارد.  ایده کسب و کار با سرمایه کم

 ایده کسب و کار با سرمایه کم :

۳۵. ایده کسب و کار خدمات خیاطی

راه‌اندازی یک خیاطی کوچک ایده‌ی خوبی برای یک زن خانه دار ات. این ایده حتی به سرمایه‌ی زیادی هم نیاز ندارد.

۳۶. فروشگاه ابزارآلات ماشینی و الکتریکی

می‌توانید به راه‌اندازی یک فروشگاه ابزارآلات ماشینی و الکتریکی فکر کنید. این محصولات همواره مورد نیاز هستند.

۳۷. فروشگاه ظروف و وسایل آشپزخانه استیل

ظروف و وسایل آشپزخانه‌ی استیل در هر خانه‌ای مورد نیاز هستند بنابراین راه‌اندازی فروشگاه وسایل استیل در جایی کوچک می‌تواند ایده‌ی خوبی باشد.  ایده کسب و کار با سرمایه کم

۳۸. فروشگاه کتاب‌های دست‌دوم

اگر فروشگاه کوچکی دارید و می‌خواهید یک کسب و کار با سرمایه‌ی اندک را آغاز کنید می‌توانید به فکر راه‌اندازی یک فروشگاه کتاب‌های دست دوم  باشید.  ایده کسب و کار با سرمایه کم

۳۹. فروشگاه عینک

می‌توانید کسب وکار کوچکی برای بینایی‌سنجی و قاب عینک راه‌انداز کنید. هم-چنین می توانید در کنار آن اقلامی چون ساعت هم بفروشید. ایده کسب و کار

۴۰. ایده کسب و کار فروشگاه الکترونیکی

اگر می‌توانید سرمایه‌ی خوبی جمع کنید، می‌توانید با فروش وسایل الکترونیکی چون تلویزیون، ال‌سی‌دی، ام‌پی‌تری پلیر و … کسب و کاری به راه بیندازید.  ایده کسب و کار با سرمایه کم

۴۱. بی‌پی‌او (برون‌سپاری فرایند کسب و کار)

اگر فضا دارید و مایلید مقداری پول سرمایه‌گذاری کنید، برون‌سپارری فرآیند کسب و کار می‌تواند فرصت خوبی باشد.

۴۲. ایده کسب و کار غذای خانگی

اگر در پختن غذا مهارت دارید می‌توانید کسب و کار غذای خانگی را شروع کنید. ایده کسب و کار

۴۳. خدمات خرید و فروش بازار سهام

یک موسسه‌ی خرید و فروش بازار سهام باز کنید و از کاربر نهایی حق دلالی بگیرید. این یک ایده‌ی کاملا رقابتی است زیرا شرکت‌های زیادی در این زمینه مشغول به کار هستند.  ایده کسب و کار با سرمایه کم

۴۴. کلوپ کمدی و خنده

ویدیوهای کمدی به سرعت پخش می‌شوند. چند استندآپ کمدین، مانند میثم درویشان‌پور و مجید افشاری، وجود دارند که جدیدا به لطف رامبد جوان و برنامه‌ی خندوانه به سلبریتی تبدیل شده‌اند. دیگران نیز منتظر این هستند که نوبت‌شان فرا برسد. صدها کمدین وجود دارند که به دنبال راهی برای نشان دادن استعدادشان هستند. شما می‌توانید با راه‌اندازی یک کلوپ کمدی و خنده‌ی آنلاین به آن‌ها کمک کنید.

ویدیوهای بامزه از کودکان، سگ‌های پشمالوی کوچک، و گربه‌ها یوتیوب و فیسبوک را پر کرده‌اند. آیا می‌توانید مجموعه‌ای گردآوری کنید که افراد بتوانند ویدیوی مناسب با نیازهای بازاریابی محتوای‌شان را بیابند؟

 ایده کسب و کار با سرمایه کم :

۴۵. اظهارنامه‌ی مالیاتی آماده کنید.

افراد زیادی وجود ندارند که خودشان بتوانند این کار را انجام دهند. به همین دلیل است که این گزینه نیز یک فرصت کسب و کاری به حساب می‌آید.  ایده کسب و کار با سرمایه کم

۴۶. محتوای مبتنی بر ثبت نام بفروشید.

محتوایی که اکنون در اینترنت به رایگان وجود دارد ممکن است به‌خوبی در جستجو یافت نشود. برای حل این مورد، برخی نویسندگان تحقیقات دقیقی انجام می‌دهند و در ازای مبلغ اندکی آن را می‌فروشند.  ایده کسب و کار با سرمایه کم

۴۷. بررسی صادقانه‌ی عملکرد پزشکان

شما می‌توانید فهرستی از موفقیت‌ها و شکست‌های پزشکان آماده کنید تا بیماران بتوانند تصمیم‌گیری آگاهانه‌ای صورت دهند.

اشتباهات همکاری در فروش
اشتباهات همکاری در فروش

۴۸. بلاگ سلامت زنان

همانند بلاگ سلامت مردان، پتانسیل اولیه برای عملی کردن این ایده وجود دارد. این دو موضوع را در هم نیامیزید. سعی کنید در یک زمینه متمرکز بمانید. ایده کسب و کار

۴۹. کمک کردن در امور حسابداری

الزاما نباید عضو جامعه حسابداران نخبه با یک مشاور مالی رسمی باشید تا بتوانید در امور حسابداری به افراد کمک کنید. یک مدرک در امور مالی یا تجاری کفایت می‌کند. راه‌های چندگانه‌ای برای کمک به افراد در مدیریت حساب‌های‌شان وجود دارد. شما می‌توانید به استارت‌آپ‌ها کمک کنید تا حساب‌های‌شان را مدیریت کنند.

۵۰. فروشگاه کتاب آموزشی

دانش‌اموزان و عاشقان کتاب همیشه دنبال کتاب هستند. این می تواند نقطه‌ی شروع یک کتابفروشی باشد. این کسب و کار همیشه پررونق است زیرا  آموزش هیچ-وقت کساد نمی‌شود. ایده کسب و کار با سرمایه کم

 چکیده مطلب:

در این مقاله ما ۷۰ ایده کسب و کار با سرمایه کم ازائه دادیم. ایده هایی برای کار در منزل. ایده های پولساز شغل دوم با سرمایه کم.  ایده های کارآفرینی و کسب و کار با سرمایه کم دست پیدا کنید. ۲۰ ایده کسب و کار اینترنتی و ۵۰ ایده کسب و کار در دنیای واقعی.

اما یادتان باشد همه چیز فقط داشتن یک ایده ناب نیست. برای اثبات این موضوع همین حالا روی دکمه زیر کلیک کنید.

اگر به دنبال ایده های پولساز کسب و کار اینترنتی هستید، ایده‌های که هنوز در ایران پیاده‌سازی نشده‌اند، بسته ایده های پولساز اینترنتی را سفارش دهید.

برچسب ها

۷۴۵ دیدگاه

 1. سلام، من یه مغازه ۱۱ متری دارم توی یکی از فرعی های خیابان پیروزی تهران، مغازه محلی است و اهالی محل مشتری مغازه هستند، کار خودم خدمات کامپیوتری بود که ۲ سال پیش چون خیلی درآمد نداشت تعطیل کردم و ۲ سال مغازه خالیه، اگه کسی ایده ای داره خوشحال میشم همکاری کنیم.
  شماره ۰۹۱۲۴۹۹۳۳۰۹

 2. با سلام من از اسفند ۹۸ با ۱۰ میلیون تومان اومدم تو بورس هیچ دوره آموزشی ندیدم فقط سهم های فلزات خریدم الان آخر خردادماه پولم سه برابر شده اگه تا ۲۰۰ میلیون دارید برید تو بورس عاااالیه بیشتر پول داشتید فقط ملک و زمین بخرید . یا حق

 3. با سلام من از اسفند ۹۸ با ۱۰ میلیون تومان اومدم تو بورس هیچ دوره آموزشی ندیدم فقط سهم های فلزات خریدم الان آخر خردادماه پولم سه برابر شده اگه تا ۲۰۰ میلیون دارید برید تو بورس عاااالیه بیشتر پول داشتید فقط ملک و زمین بخرید . یا حق

 4. سلام.
  لطفا کمک کنید.
  من در کار کامپیوتر و برنامه های همکاران سیستم تا ۷۰درصد مهارت دارم، در کار خیاطی نیزهمچنین،از فن بیان خوب هم برخوردارم، همچنین در نوشتن کتاب و شعر.
  به کمکتون واقعا احتیاج دارم برای ایجاد کار در خصوص مهارت هایی که گفتم.
  ممنون میشم از پاسخ سریعترتون

 5. یه ایده قوی دارم برای راه انداختن ی بیزینس حرفه ای که خیلی پیچیدست و خیلی زود ب بازده میافته ولی واسه استارت ب حداقل ۲۰۰ میلیون سرمایه احتیاج داره. کسی میخواد سرمایه گذاری کنه تماس بگیره تعریف نمیکنم ولی مو لا درزش نمیره.

  ایمنی
  ۰۹۳۹۶۲۵۶۸۲۲

 6. باعرض سلام اگه سرمایه گذار هست بیاد یه کار فوق العاده درامدزا راه بندازیم ایده از من سرمایه از شما درامد ماهی ۱۵ تا ۲۰ ملیون اوایل کار به شرط بهداشت و سیب سلامت تا مرز ماهی ۱۰۰ ملیون هم میرسه کار تولیدیه از صفر تا صدشو هم خودم بلدم و ۶ ساله که کار کردم والان بدلایلی کارگاهمو فروختم یه بدهی دولتی داشتم والان میخوام دوباره راش بندازم ۸۰ میلیون تا ۱۰۰ میلیون میخواد برای انجامش کسی هست با من تماس بگیره۰۹۱۷۸۴۴۱۹۹۸

 7. سلام
  من سر درگمم نمیدونم چیکار باید بکنم تو این اوضاع
  سرمایه ی زیادی ندارم در حدود ۵۰ م
  کارشناسی مدیریت دارم
  ادم زرنگ و با صبر و حوصله ایی هم هستم اما متاسفانه تا حالا مسیر درست رو پیدا نکردم
  میخوام یه کار دائمی و ثابت راه بندازم و سریع ازدواج کنم
  لطفا اگه کسی چیزی به ذهنش میرسه راهنماییم کنه
  بینهایت ممنون میشم.

 8. سلام ،کارشناس ارشد شیمی کاربردی دارم با چند سال سابقه کار ،الان بیکارم و داغون ،دنبال یه ایده واسه کار خسته شدم هر جایی سر زدم دوستان راهنمایی میخاستم ،سپاسگذارم

 9. سلام من مهدی هستم ۲۶ ساله از خرم اباد-لیسانس مدیریت-الان کارمند بخش خصوص هستم-کسی ایده خلاقی داره واسه کسب درامد؟
  لازم به ذکره بگم من زمین کشاورزی دارم تا ۵هکتار-دامداری دارم اما به شکل سنتی-مجوز دفتر بیمه ایران دارم.
  به واتس اپ من پیام بدین ۰۹۳۰۳۷۰۵۳۸۶

 10. سلام ، از دوستانی که مایل هستند در زمینه تعمیرات موبایل همکاری داشته باشند و یا مغازه دارند یا تمایل به اجاره مغازه بصورت مشارکتی دارند با شماره زیر تماس بگیرند و یا از طریق واتس اپ پیام بگذارند ممنون
  ۰۹۳۰۶۷۵۸۶۹۹

 11. سلام به تازگی به وسیله یکی از فامیلامون رفتم تو کار نتورک پنبه ریز روزی دو سه ساعت وقت می‌زارم براش میخواستم ببینم این کار به نظرتون چطوره واقعا درآمد داره اگه میشه یکم توضیح بدید در مورد کارممنون… خودشون که حرف های خوبی میزنن

  1. من یه زمانی مدیر بودم نه تو این شرکت تو شرکت دیگه ای.من پیشنهاد نمی کنم حرفاشون فقط واسه اونایی خوبه که زیرمجموعه های زیادی دارن.من که وقتمو هدر دادم اگر میتونی کل بازارو به دستت بگیری خوبه مگرنه اصلا صلاح نیست

  2. با سلام این مدل بازاریابی نیاز به آموزش اولیه مناسبی داره و آینده روشنی هم داره دقت کن تو مجموعه ای که قرار میگیری از نظر حمایتی پشتیبان خوبی باشن چون یک شعل دوقطبی هست در ابتدا اول نیاز به یه بازاریابی ساده داری برای فروش اجناس دوم نیاز به مجموعه سازی داری اصل کار شما با شبکه فروشتون رقم میخوره نه با فروش جنس پس بیشتر تمرکزتون روی شبکه باشه بعد هم شبکه به فردی اعتماد میکنن که صداقت داشته باشه و اطلاعات خوبی داشته باشه و از همه مهمتر انرژی که تو وجود خودشما میبینن خیلی تو مرکز توجهشونه
   اگه خدایی نکرده به این دید که اونا مجموعه شماهستن بهشون نگاه کنید میشه مثل رییس و کارمند و هیچ کدوم براتون نمیمونن اما اگه باهاشون یکی باشید و رفیق میتونید یه لیدر موفق باشین بیشتر زوم کنید رو ارتباطات و اطلاعات مخصوصا کتابهایی که بهتون معرفی میکنن
   و اینوویادتون باشه خیلیا نظرشون در مورد اینکار منفیه اما کسایی موفق میشن که ادامه بدن

  3. بنظرم اصلا مناسب نیست چون تبلیغاتی که میکنن اصلا درست نیست .و زمان خیلی بیشتری نیاز داره اینا همش تبلیغه که میگن یکی دوساعت میخواد

  4. سلام.دوست عزیز کسانی که توی نتورک فعالیت میکنن اکثرا با شکست مواجه میشن .چون ساختارش بر مبنای سود دهی راس هرمیه .خودت هم اگه یه مقدار تحلیل بلد باشی متوجه میشی که لیدرهای بالاتر با تعداد زیر مجموعه بیشتر به سوددهی میرسن .واین یه جور حمالی کردن برای بالاسری هاته.

  5. این تجارت بی نظیره باورهاتو تقویت کن مهارت هارو کسب کن و مستمر اقدام کن برای خودت چشم انداز داشته باش

  6. سلام. من دوسال فعالیت داشتم. بالاسریه خیلی پیگیر و فعالی داشتم و خودمم خیلی وقت میذاشتم. اما تا فروشت بالا نباشه و رنج بالایی نداشته باشی به هجا نمیرسی. بالاسریم رنج طلا داشت اما هنوز درامد نداشت.

  7. پنبه ریز یه شرکت تخصصی در مورد بهداشت پوست و مو هست…..
   اگر سر رشته ایی ندارید من شرکت biz رو بهتون پیشنهاد میدم…

  8. سلام دختر داییم و پسرداییم یک مدت تو پنبه ریز بودن ولی زیاد در آمد نداره اونا تو یک سال درآمدی آنچنانی نداشتن

  9. سلام بله این کار شغل خوبی هست فقط باید صبر داشته باشید و اقدام کنید و این کار و باور کنید از اعماق وجود مطمئن باشید به نتایج فوق العاده میرسید

 12. سلام وعرض ادب خدمت دوستان،بنده‌ سرآشپز ارجمند ،در حال حاضر سرآشپزه شهرداری تهران ،وسرآشپزه سابق راه آهن مرکزی تهران،ساختمان فرهنگی ورزشی اداره برق،دانشگاه یادگار امام،هتل بین المللی اسپیناس۵ستاره،مدرس واستاد آموزش آشپزی ،داور درجه یک مسابقات آشپزی تهران وحومه و……تجربه بنده در راه اندازی ومشاوره صفرتاصد رستوران،کترینگ ،تالار…مدیریت وآموزش پرسنل،مدیریت وآموزش خرید کردن و هزینه های اولیه وتمام شده،ارتباط خوب با پرسنل ومشتری،آموزش تبلیغات وبازاریابی هدفمند،آشنایی با بازار ومشتری هدف،مشاوره در خرید وچیدمان تجهیزات آشپزخانه وسالن و……آماده همکاری با تمام دوستان و ارگانهای دولتی وخصوص در صنعت غذا ونوشیدنی…امید است به یاری پروردگار بتوانم به مردم سرزمینم خدمت کنم…ارتباط ومشاوره؛ از طریق پیج اینستاگرام بنده((chef_arjmand@))یا((سرآشپز بهرام ارجمند))یاعلی*** ۰۹۹۰۱۹۵۴۶۵۶

 13. سلام وعرض ادب خدمت دوستان،بنده‌ سرآشپز ارجمند ،در حال حاضر سرآشپزه شهرداری تهران ،وسرآشپزه سابق راه آهن مرکزی تهران،ساختمان فرهنگی ورزشی اداره برق،دانشگاه یادگار امام،هتل بین المللی اسپیناس۵ستاره،مدرس واستاد آموزش آشپزی ،داور درجه یک مسابقات آشپزی تهران وحومه و……تجربه بنده در راه اندازی ومشاوره صفرتاصد رستوران،کترینگ ،تالار…مدیریت وآموزش پرسنل،مدیریت وآموزش خرید کردن و هزینه های اولیه وتمام شده،ارتباط خوب با پرسنل ومشتری،آموزش تبلیغات وبازاریابی هدفمند،آشنایی با بازار ومشتری هدف،مشاوره در خرید وچیدمان تجهیزات آشپزخانه وسالن و……آماده همکاری با تمام دوستان و ارگانهای دولتی وخصوص در صنعت غذا ونوشیدنی…امید است به یاری پروردگار بتوانم به مردم سرزمینم خدمت کنم…ارتباط ومشاوره؛ از طریق پیج اینستاگرام بنده((chef_arjmand@))یا((سرآشپز بهرام ارجمند))حق نگهدارتان،یاعلی*** ۰۹۹۰۱۹۵۴۶۵۶

 14. سلام وعرض ادب خدمت دوستان،بنده‌ سرآشپز ارجمند ،در حال حاضر سرآشپزه شهرداری تهران ،وسرآشپزه سابق راه آهن مرکزی تهران،ساختمان فرهنگی ورزشی اداره برق،دانشگاه یادگار امام،هتل بین المللی اسپیناس۵ستاره،مدرس واستاد آموزش آشپزی ،داور درجه یک مسابقات آشپزی تهران وحومه و……تجربه بنده در راه اندازی ومشاوره صفرتاصد رستوران،کترینگ ،تالار…مدیریت وآموزش پرسنل،مدیریت وآموزش خرید کردن و هزینه های اولیه وتمام شده،ارتباط خوب با پرسنل ومشتری،آموزش تبلیغات وبازاریابی هدفمند،آشنایی با بازار ومشتری هدف،مشاوره در خرید وچیدمان تجهیزات آشپزخانه وسالن و……آماده همکاری با تمام دوستان و ارگانهای دولتی وخصوص در صنعت غذا ونوشیدنی…امید است به یاری پروردگار بتوانم به مردم سرزمینم خدمت کنم…ارتباط ومشاوره؛ از طریق پیج اینستاگرام بنده((chef_arjmand@))یا((سرآشپز بهرام ارجمند))حق نگهدارتان،یاعلی*** ۰۹۹۰۱۹۵۴۶۵۶

 15. سلام واقعا لذت بردم از طرز بیان شما🙏🙏🌷🌷🌷🌷درود برشما…که به جوانان سرزمینم کمک و همفکری میدید…خداقوت🌷

 16. کوره آجر پزی داشتم که ورشکست شده الان با همکاری برق و نیرو میخوام پنل خورشیدی در مساحت ۸هکتار راه اندازی کنیم زمین و اکثر کارارو انجام دادم دنبال یه شریک هستم

 17. سلام چند چیز میگم ناراحت نشوید.خیلی از افراد دنبال کار زحمت نکشیده هستن.
  چند تاموضوع میگم ولی باید بررسی کنید و زحمت بکشید.امیدوارم بدردتان بخورد.
  ۱-پر رو باشید.آدم خجالتی هرگز موفق نمیشود
  ۲- یک مداد و کاغذ همیشه تو جیب داشته باشید هر روز موضوعی که به ذهنتان میرسد یادداشت کنید .بعد مصرفی بازار را در نظر بگیرید.هزینه تولید را بررسی کنید.
  ۳-در زمینه تولید مواد غذایی و رستوران دنبال پختن ته دیگ باشید.مردم ته دیگ دوست دارند
  ۴-دانش آموز در ایران زیاد است.از تولید دفتر و پاک کن و جا لیوانی و …..شروع کنید.هرچیزی که میخواهید شروع کنید از نمونه های موجود بخرید.بعد کمی خلاقیت داشته باشید برای تولید و فروش
  ۵-سایت های خارجی راببینید هرچیزی که تولید میکنند شما میتوانید کپی کنید.کشور چین این طوری موفق شده
  ۶-با یک چرخ خیاطی برای لباس زیر نوزاد و کودکان لباس بدوزید.
  ۷-که خیلی مهمتر است برای کودکان اسباب بازی درست کنید.رنگ و لعاب بیشتر بدهید.با آت آشغال یه چیز جالب درست کنید.بین چند بچه پخش کنید اگر دوست داشتند و سرگرم شدن بدونید این همان اسباب بازی است که میتونه پول بیاره.از مربیان مهد کودک و طراحان کمک بگیرید.از اسباب بازی های قدیمی و محلی ایده بگیرید.هر روز اسباب بازی طرح بزنید.در سایت های رایگان مثل شیپور و دیوار و غیره تبلیغ کنید.نترسید هر پولی که از دستتان میرود حمل بر آموزش خودتان بدانید.
  ۸- ایده هایتان را با پول کم بفروشید.نترسید اگر ایده جدید را نوشتید پشت سر هم ذهنتان فعال میشه.استرس و غم را دور کنید که بلای شکوفایی ایده ها هستن.
  ۹-شب ها با تمام وجود به خودتان بقبولانید که مغز شما یک خدای کوچک است که در کله شما قرار دارد.پس میتوان ایده های بسیار بدستتان بدهد
  اگر پسندید باز برایتان مینویسم.ممنون که حوصله کردید

  1. سلام و عرض ادب ، ممنونم از صحبتهاتون ،
   من ی خانم هستم که مدتی اصلا نمی‌دونم چرا نمیتونم کار کنم
   مربی رانندگی خانم ها هستم مدرک فوق دیپلم حسابداری و کاردانی روانشناسی رو دارم
   با جملاتتون چند تا ایده که معرفی کردین برام جالب بود
   خواستم ازتون تشکر کنم 🙏🏼

 18. سلام من در نقطه صفر مرزی هستم و اینجا یک بازارچه مرزی هم هست به نظرتون چه کاری خوبیه که بکنم اینجا البته سرمایه م هم کمه با تشکر از همه دوستان

  1. سلام عجله نکن رویهر کاری که میخواهی انجام دهی فکر کن وتصور کن تمامش کردهای ببین از اولا ان کار خریداردارد دوما ببین ایا توانایی واستیاق به ادامه ان داری سوما ببین ایا میتوانی ان کار را توسعه دهی ودر اخر ببین با این کاری که راه اندازی میخواهی بکنی چه هدفی را می خواهی دنبال کنی ایا هدفت کار موقت است ویا دنباله دار وببین چقدر یرمایه نیاز دارد وبعو از انکه تصمیم گرفتی انجام دهی. بااشتیاق شروع کن التماس دعا

  2. دوست عزیز ٬ جناب افشار .
   ..فرمودید در نقطه صفر مرزی هستید و بازارچه ای هم دارید . لطفا با شماره من ۰۹۱۲۲۱۳۴۳۹۶ تماس بگیرید . ‌

 19. سلام من یه ایده بسیار خوب و عالی دارم که در حال حاظر خودم مشغول‌ش هستم درآمدش واقعا عالیه اگر بخواین میتونم کمکتون کنم مطمئنا استقبال خواهید کرد . این کار نیاز به سرمایه گذاری اولیه نداره و میتونه خیلی زود شمارو به درامد برسونه . در ضمن این شغل در مراکز استانها بسیار پردرامد خواهد بود . ۰۹۱۵۶۰۱۰۰۳۶

  1. سلام میتونید اطلاعات بیشتری ارائه کنید در مورد زمینه کاری پیشنهادی تون
   شماره تماس : ۰۹۳۳۰۶۰۹۴۶۶

 20. سلام یه گروه واتس اپ جهت آشنا شدن ایده پرداز ها ( کسانی که ایده ای دارند و قصد فروش ایده را دارند ) با سرمایه گذار ها تشکیل دادیم . جهت عضویت در گروه به شماره ۰۹۳۹۹۴۶۰۷۶۳ پیام واتس اپ بدید

 21. سلام یه مکان ۱۰ متری دارم در ۳ طبقه که چندین سال هست که بیکار افتاده خیلی دلم میخواد که یه کاری توش راه بندازم اگر کسی میتونه بهم کمک کنه ممنون میشم .۰۹۱۳۴۰۴۹۴۶۵

 22. سلام خدمت دوستان
  اگر کسی ایده ای به ذهنش میرسه که با سرمایه خیلی کم بشه استارت بزنیش
  لطفا تماس بگیره
  ۰۹۰۳۲۳۱۱۸۶۹

 23. سلام من یه ایده بسیار خوب و عالی دارم که در حال حاظر خودم مشغول‌ش هستم درآمدش واقعا عالیه اگر بخواین میتونم کمکتون کنم مطمئنا استقبال خواهید کرد ۰۹۱۵۶۰۱۰۰۳۶

 24. درود فراوان.
  در حدود ۱۵ سال هست که مشغول به معرفی محصولات دارویی و همچنین ایده پردازی برای فروش هر چه بیشتر آن محصولات هستم،در معتبرترین شرکتهای دارویی ایران.
  با توجه به تجربیاتم می توانم روشنگر راه هر محصولی برای فروش بهتر باشم.
  در صورت تمایل با من تماس بگیرید.
  ۰۹۱۷۳۰۱۷۹۱۹

 25. لطفا برای ایده ای برای شروع کار پر سود و‌پر بازده در مدت زمان کم پیشنهاد بدید ممنونم واتس اپ
  ۰۹۰۳۸۷۵۶۱۳۵
  فقط پیام‌ لطفا

 26. سلام من ۲۹ سالمه .ساکن شهرضا هستم .و هرکاری گه بگین کردم چندتا مهارت دارم تعمیر موبایل تعمیر لوازم منزل و غیره .رنگ امیزی روغنی .رنگ کوره ای .تعویض روغنی .میکانیکی.بازاریابی .گلخونه خیلی کارای دیگه ولی سرمایه ای اصلا ندارم کسی میتونه کمکم کنه

   1. در یک کار متخصص شو و از بقیه همکارانت خدمات بهتری بده آنوقت است که با پیگیری به سود خواهی رسید

   2. دوست عزیز
    ایده خوب باید متناسب با توانمندی ها و سرمایه و امکانات شما باشه
    ضمنا یه ابده پرداز حرفه ای فکرش رو از جیبش و حساب بانکیش میاره بیرون و با ذهن باز و فارغ از محدودیتها ایده میده

  1. سلام دوست عزیز
   روی یکی از اینها حرفه ای کار بکن و ببین چطور میتونی خدمت متفاوتی ارائه بدی
   مثلا تعمیر موبایل در محل و در سریعترین زمان ممکن

 27. سلام دوستان من ۲۰۰ میلیون پول دارم دنبال یه ایده هستم که زود بازده باشه یه باغ ۱۳۰۰ متری هم تو بومهن اجاره کردم. شاید بدرده ایده بخوره منتظرم ۰۹۱۲۹۴۰۲۴۵۴

  1. سلام
   بهترین کار صادرات هست درآمد خوبی داره من خودم گلاب صادر می کردم به آمریکا اما از وقتی ترامپ اومد اوضاع بهم ریخت. حالا غیر قانونی انجام میشه و سودش کم شده اما باز هم سود میده و راه اندازی خط بسته بندی ویژه صادرات زعفران بسیار درآمد خوبی داره. البته باید با ۵۰ تومن فضای ایزوله رو فراهم کنید و اینکه بیشترین کار رو در این نوع بسته بندی دست انجام میده نه ماشین. و اینکه فکر نکنید دستگاه ها و ماشین های پیچیده ای نیاز داره. به هر حال آرزوی موفقیت دارم براتون.
   ۰۹۱۹۷۳۱۳۳۴۹

  2. سلام دوستان ایدهای مناسبی پیدا نشد من کارم ساخت و ساز در زمینه ساختمان های مسکونی هستش اگه کسی سرمایه داره حد اقل ۱۰۰ تومن به بالا میتونم باهاش قرارداد کاری ببندم در زمینه خرید و ساخت مسکن .بازگشت اصل سرمایه به اضافه پنجاه درصد سود فروش مسکن به نسبت سرمایه ۰۹۱۵۶۱۳۸۹۲۳

 28. سلام من ی خانم هستم و ۴ سسال سالقه حسابداری دارم اما متاسفانه نتونستم سرمایه زیاد جمع کنم و الان دنبال ایجاد ی کار برای خودم هستم چون هرجا میرم پیشنهاد های بیشرمانه میدهند به نظرتون تولید کارهای شمع بهتره یا شمع سازی درمنزل اگر کسیم تجربه داره ممنون میشم که در اختیارم بزاره
  ۰۹۱۰۸۳۹۶۳۳۰

  1. سلام متاسفانه شغلی که شما تصمیم به انجامش دارین من ندسال پیش انجام میدادم کارگاه شمع تزینی داشتم و مجبور شدم جمعش کنم کار مناسبی نیست حداقل با درخواست های من مغایرت بسیاری داشت

  2. با عرض سلام و ادب خدمت شما من و دوستم تو کار شمع شناور هستیم اگه خواستید میتونیم بازاریابی محصول خودمان رو به شما بدیم
   با تشکر فراوان شعبانیان از قزوین.

 29. سلام
  بیش از ۶سال در شرکت های بزرگ پخش مواد غذایی بودم و هستم . از حسابداری تا فروش و توزیع و انبارداری اشراف کامل دارم ولی میخوام برا خودم شروع ب کار کنم و از کارخانه ها مستقیم بخرم و پخش کنم البته با سرمایه کم تا بتونم پله پله بالا برم .جنوب کشورم شیراز و بندرعباس
  لطفاً لیست قیمت (خرید+مصرف کننده) و عکس محصولات به شماره ۰۹۳۹۲۱۹۲۴۵۵ واتساپ شود.
  تماس پاسخ داده نمیشود.

 30. من نه سرمایه دارم نه ایده . فقط دنبال کار میگردم مدرک لیسانس . از رفسنجان . ۰۹۳۹۲۹۴۱۲۴۴ تماس بگیرید

 31. سلام‌
  من صد تومن سرمایه دارم و یه زمین سه هزارمتری کشاورزی و یکی هم هفتصد متری
  کسی ایده یا تخصص داشته باشه من حاضرم همکاری کنیم
  خودم ۳۲سالمه ارشد مدیریت دارم علاقمند به ایده های نو و چالشی
  ساکن شهرستان گلوگاه مازندران هستم
  ۰۹۱۱۲۵۷۲۰۱۷ فقط واتس آپ‌
  عبدی هستم کوچیک همه

 32. سلام اگر کسی ایده یا نظر و پیشنهاد خوبی برای درآمد در ایران دارد مشکل سرمایه نیست می توانید به واتساپ پیام بده به ۱۳۱۲۸۷۷۹۰۴۲+
  تشکر

 33. سلام اگر کسی ایده یا نظر و پیشنهاد خوبی برای درآمد در ایران دارد مشکل سرمایه نیست می توانید به واتساپ پیام بدهید +۱۳۱۲۸۷۷۹۰۴۲
  تشکر

 34. من مدیریت وخلاقیتم عالیست.نظم وانضباط رادر کارخانه ومحلدکارشما بقدری حاکم میکنم که نهایت بازدهی راداشته باشه.من کارکنان را باانگیزه وشوروشوق به سمت کارمفید بیشتر تشویق میکنم.وبرنامه ریزی درست ودقیق وکارآمدبرای شما ایجادمیکنم
  تلفنم۰۹۱۶۵۵۷۸۴۴۲

 35. من یک مدیرخوب هستم اگرکسی به مدیریت کارگاه یاشرکت خود اهمیت میدهد من میتوانم کارکنان را اتوماتیک وار به کار وادارکنم باعلاقهدوانگیزه ونه جبر وفشار.اگرکسی به مدیرخوب وبرنامه ریز وخلاقیت کاری احتیاج داره من درخدمت اوخواهم بود

 36. من حدود ۸۰ میلیون سرمایه دارم،شیراز هستم دنبال یک شریک سرمایه گذار با ایده خوب و تضمینی هستم،مدرک دانشگاهی دارم،۱۵ سال سابقه کار دارم،لطفا واتس اپ در خدمتم ۰۹۱۷۶۴۰۰۳۶۵

 37. با توجه به حمایت دولت بنا کردن نیروگاه های خورشیدی امروزه سود خیلی خوبی داره که این کار نیاز به فضای حداقل ۴۰ متر-یک کنتور برق و حداقل ۶۰ میلیون سرمایه داره
  با بازدهی سریع سرمایه اولیه و تضمینی توسط شرکت برق
  ۰۹۳۶۶۷۷۴۲۶۰
  شکوه

 38. سلام
  من یک پروانه بهره برداری از کوره آجر دارم و دنبال یه سرمایه گذار می گردم.
  ۷۰ درصد صود داره

 39. سلام
  من حدود ۲۰ میلیون تومان سرمایه دارم. نمی دونم چطور سرمایه گذاری کنم یا کارآفرینی کنم که منبع درآمدی بشه برام.
  اگر کسی می تونه کمک کنه یا راهنمایی کنه ممنون میشم.

  1. سلام من یه ایده بسیار خوب و عالی دارم که در حال حاظر خودم مشغول‌ش هستم درآمدش واقعا عالیه اگر بخواین میتونم کمکتون کنم مطمئنا استقبال خواهید کرد ۰۹۱۵۶۰۱۰۰۳۶

 40. من ۱۰۰ میلیون پول دارم میخواستم فروش انلاین دیگ بخار راه اندازی کنم راهنمایی میخواستم

 41. سلام . طبیبب طب سنتی اسلامی هستم . دوستان اگر در شهر قم کسی توانایی رهن مغازه ای جهت تاسیس عطاری و محصولات ارگانیک رو در جای مناسب داشت . میتوانیم همکاری کنیم.

 42. سلام باعرض احترام
  یه طرح توجیه ای تایید شده ای دارم که نیاز به سرمایه گذار داریم طرحی که الان داخل شیراز داریم انجام میدیم و اینده ای روشن داره که میتونیم کل جنوب کشور رو ساپورت کرد درصورت توضیحات بیشتر میتونید با شماره ۰۹۰۵۷۸۶۴۸۰۵ تماس یا در واتساپ حاصل فرمایید
  درضمن کار زود بازده هست و درامد اینکار درصورت سرمایه گذاری میتونه به روزی پنج میلیون تا هشت میلیون سود خالص خودش رو برسونه

 43. سلام دوستان کسی تمایل داره کارخانه تولید مواد افزودنی بتن بزنیم من خودم فرمول تولید و ترکیبات مواد رو دارم ولی سرمایه ندارم .آیدی تلگرامم mehrani0085

 44. سلام دنبال اسپانسر موسیقی میگردم با صدای بسیار زیبا و دلنشین واسه پخش کردن البوم و تک اهنگام .مطمئنم تهیه کننده ام و یا سرمایه گذار از اینکارش پشیمون اصلا نمیشه و سود بسیار خوبی در موسیقی میکنه.سرمایه مورد نیاز :۵۰۰ میلیون.

  همراه:۰۹۰۱۵۶۲۸۰۰۱

 45. سلام.
  اگرکسی میخواد با سرمایه۵۰میلیون شروع ب شراکت کنه من در خدمتم.شراکت با۱۰نفر بهتر از شراکت با۱نفره.هر چی پولمون بیشتر باشه سودمونم بیشتره.یه ایده دارم با سریع ترین سوددهی ممکن.پول شما دست من نیست ک شک و شعبه ای داشته باشین.فقط با اون مبلغی ک دستمونه یه دستگاه میخریم…..بقیه توضیحات با شماره زیرتماس بگیرین۰۹۰۱۷۱۵۸۵۱۲

 46. سلام من ۳۰میلیون پول دارم میخوام باش یه کسب و کار زود بازده راه بندازم و به این کار خیلی احتیاج دارم میشه لطفا من راهنمایی کنید هر کس پیشنهادی داشت به این شماره تو واتساپ پیام بده ، ممنون میشم

 47. سلام دوستان اگه کسی نظری پیشنهادی داره برای مناطق محروم شهرستان تربت جام برای کسب و کار خانگی اگه دوست داشت شراکت هم میکنم باشماره واتس آپ وتلگرامم در میان بذاره ممنون میشم ۰۹۳۶۰۴۷۴۰۵۸

 48. ایده ای که من دارم واقعا خیلی عالیه سریع به سود دهی میرسه ولی سرمایه برای این ایده خیلیه اما میشه واسه شروع از ۱۰۰ میلیون شروع کرد.
  تضمین میکنم سود داره

 49. باسلام،قابل توجه کارخانه های لبنیاتی بزرگ؛
  طرحی عالی در خصوص تولید و بسته بندی یکی از فرآورده های لبنی پرطرفدار…
  (فاقد نمونه ی داخلی)
  ((فروش ایده به بیشترین پیشنهاد))
  واتساپ ۰۹۱۳۴۷۲۱۸۲۰

 50. باسلام،نیازمند سرمایه گذار مالی و فکری جهت اجراسازی چند ایده در خصوص نیازهای روزمره مردم با درآمد عالی،در محدوده اصفهان.
  سرمایه از ۱۰میلیون به بالا
  واتساپ۰۹۱۳۴۷۲۱۸۲۰

 51. سلام…من ساکن شهرستان هستم میخواستم تو منطقه ۱۰ تهران تو محلاتی مثل سلسبیل یا جیحون یا بریانک مغازه برای فروش زیتون و روغن زیتون و زیتون پروده ارگانیک و چای محلی و ترشیجات بزنم…لطفا نظرتون رو بگید مثلا در مورد قدرت خرید مردم یا هر چیز دیگه ای…تو سایت دیوار دیدم میشه با ۱۰ تومن ودیعه و ۱ تومن اجاره ی مغازه کوچیک گرفت..راجع ب جزئیاتش فکر کردم و مشورت گرفتم …خوشحال میشم نظرتون رو بدونم

 52. سلام
  قصد داریم به جهت اشتغالزایی اقشار آسیب پذیر در اطراف شهرستانهای تهران فعالیت تولیدی راهندازی یا سرمایه گذاری کنیم
  ممنون میشم اگر پیشنهاداتتون رو برام ارسال فرمایید
  ۰۹۱۲-۱۰۵-۱۰۶۸ لطفا فقط از طریق واتس اپ ارسال فرمایید یا ایمیل nazari.be@gmail.com
  سپاس از توجهتان

  1. با سلام و عرض ادب و خسته نباشید ! گروه هلدینگ تهران برتر در راستای تقویت تولید داخلی و افزایش درامد ماهیانه ۱۵ ملیون تومان با سرمایه ۱۰۰ ملیون تومانی بر امده است لطفا برای تماس با تلفن ۰۹۱۲۱۳۷۳۷۳۹ تقی پور

  1. سلام من رفیع زاده هستم امیدوارم توی کارتون موفق باشید انا من هم میتونم دراین زمینه کمکتون کنم
   به هرحال هرشغلی داشته باشید برای گسترش اون و افزایش رونقش نیاز به یه سری خدمات هست که دراین خصوص من میتونمدمشاور خوبی باشم براتون
   .
   اگر مایل بودید به واتس آپ من پیام بدید من ایمیل چک نمیکنم
   ۰۹۳۹۰۳۲۶۳۶۸

  2. سلام فیض آباد محل خوبی برای سرمایه شماست خرید یه باغ پسته می تواند سرمایه گذاری خوبی باشد ۲ شما می توانید با یه شریک دیگه تولید اب معدنی بزنید درامد خوبی دارد ۳ شما میتوانید ساخت وساز در محل خود را انجام بدید اگه زمین خوب در محل خوبی باشه سود خوبی داره ویا می توانید زمین بخرید ودر ساخت وساز مشارکت کنید ۴ اینو زیاد مطمئن نیستم ولی امسال با توجه به اینکه به اشتغال اهمیت میدن در شهرکهای صنعتی با زمین ارزون کار تولیدی بکنید موفق باشید

  3. با سلام و عرض ادب و خسته نباشید ! گروه هلدینگ تهران برتر در راستای تقویت تولید داخلی و افزایش درامد ماهیانه ۱۵ ملیون تومان با سرمایه ۱۰۰ ملیون تومانی بر امده است لطفا برای تماس با تلفن ۰۹۱۲۱۳۷۳۷۳۹ تقی پور

  4. سلام دوست عزیز به نظر من اگر آدم ریسک پذیری نیستی ۳۰۰ میلیون رو بریز تو بانک برای احتیاط و با ۳۰۰ بقیه خرید و فروش ماشین انجام بده فقط دسته دوم مثلا یک ماشین ۲۰۰ بخر کمی خرج ظاهرش کن روبراش کن ۲۲۰ بفروش در ماه ۲ تا هم بفروشی خرجشون رو کم کنی مثلا ماشینی ۱۵ تومان گیرتون میاد. به نظرم منطقی تر هست. ایده های دیگری هم دارم ولی ریسک های متفاوتی دارند میتونی تماس بگیری ۰۹۱۴۰۷۳۱۳۴۰

  5. سلام محمد
   من سعید هستم ازنجف آباد اصفهان
   یه گاوداری ۲۰ راسی دارم که مال پدرم
   هست سرمایه ندارم راش بندازم دنبال وام
   هستم جورنشده میتونی بیایی باقراردادمحضری
   راش بندازیم وتوشهریه لبنیاتی ازتولیدبه مصرف
   بابهترین کیفیت باقیمت مناسب راستی ازطریق
   گاوداری میتونی بیمه ردکنی اگرمعافق هستی ۰۹۱۳۶۸۱۷۵۲۵از۴عصربه بعدتماس بگیر

  6. من تولیدی کود مخصوص باغات پسته دارم یک سوله ۶۰۰متری با وسایل لازم ویا قسمت اداری و پروانه بهره برداری گرفتم اگر دوست داشتی برا شراکت پنجاه پنجاه با سود تضمین شده
   چون سرمایه در گردش ندارم لازمه با یکی شراکت کنم
   موقعیت من شهرستان انار استان کرمان

  7. سلام من میتونم در مورد تولید موبرها بهتون کمک کنم
   این روزا همه دنبال موبر راحتتر میگردن و انواع پودر کرم و اسپری موبر با هزینه حداکثر ۳۰۰ میلیون میتونه با تبلیغات خوب تا روزانه ۱۰ میلیون سود خالص داشته باشه
   باهام تماس بگیرید۰۹۲۲۰۷۵۵۲۸۷

  8. سلام وقت بخیر
   بهترین و امن ترین راه سرمایه گزاری تو این روزا ویلاسازی
   با ۲۰۰ تومن یه ویلا کلنگی بخر،۱۰۰ هزینه کن با یه قیمت خیلی خوب میتونی بفروشی
   هر چقدر هم که بازه زمانی فروش طولانی بشه بازهم برات ارزش افزوده خودش رو داره.

  9. با سلام یه ایده ناب دارم واستون که سرمایتون ۲ برابر بشه با ما تماس بگیرید.
   ۰۹۱۲۹۲۸۵۷۰۰

  10. سلام خوبی اگه ۶۰۰ میلیون پول داری میاریش تو کار اهن فروشی . پول از شما کار و مکان از من . من کرمانشاه هستم . تو کار آهن هستم خوبه حقیقتا

  11. با سلام . طبیب طب سنتی اسلامی هستم . پیشنهاد من تاسیس فروشگاه محصولات ارگانیک و داروهای ترکیبی هست در شهر قم . (داروساز هم هستم ) مایل بودین در خدمتم ۰۹۲۱۲۷۸۶۹۰۷

  12. سلام، یک ایده عالی دارم هزینه زیادی هم نداره ساخت یک بازی هست. بدون هیچ پیچیدگی خاصی هر لحظه پول میره تو حساب شما. اگر صلاح دونستین در خدمتم.
   ۰۹۱۹۷۳۱۳۳۴۹

   1. سلام چقدر هزینه میخواد دوست عزیز بازدهیش چقدر زمان میبره بعد سود خالص از کف تا سقف چقدر میمونه واست ممنون میشم اگه راهنمایی کنید ؟

  13. سلام
   من یه ایده کار تولیدی در زمینه صنایع پلاستیک برای بسته بندی غذایی ، صنعتی و دارویی چند ساله بررسی کردم ،

 53. سلام. قصد داریم در یکی از مناطق آسیب پذیر شیراز با هدف حمایت از زنان سرپرست خانوار اشتغال زایی کنیم؛ مکانی فراهم شده تا بنا بر اینکه نزدیک محل زندیگشون باشند،از هزینه های جانبی جلوگیری و با آرامش خاطر بتونن درآمد داشته باشن. ممنون میشم اگه کسی بتونه همفکری کنه و ایده یا پیشنهادی در این خصوص ارائه بده. جهت ارتباط میتونید از طریق واتساپ یا تلگرام ۰۹۱۷۴۳۱۴۳۳۹ در ارتباط باشیم.

  1. سلام .
   من خودم مشابه این کار مورد نظر شما را به این شکل راه اندازی کردم که ابتدا گروهی از خانم های توانمند در هر رشته را از خیاطی و اشپزی و بافت و خط و طراحی و……. شناشنایی کردم توسط یه فراخوان و بعد شروع به اموزش گروه هدف خودم کردم و در پایان هر ماه نمایشگاهی در محل برگزار میکردم که هم هنرجویان و هم دیگر بانوان میتونستند تولیدات هنری و … خودشون را عرضه کنند

 54. ((اصلاحى))
  سلام دوستان
  اگر کسى مایل به سرمایه گذارى (حداقل ١٠٠میلیون)در
  ~~جزیره زیباى کیش ~~هست در خدمتم
  ۰۹۳۵۲۶۰۰۸۵۰

  1. سلام و عرض ادب ..میشه توضیحات بیشتری در مورد موضوع سرمایه گذاریتون ارائه بدید…اینکه در چه زمینه ای هست و …

   1. سلام وقتتون بخیر شادی
    یه طرح توجیه ای در زمینه موادغذایی دارم که خودم داخل شیراز دارم انجامش میدم در صورت تزریق سرمایه میشه که کل جنوب کشور رو ساپورت کرد مخصوصا جزیره کیش که هرجا که ب ی رستوران هس در صورت اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۰۵۷۸۶۴۸۰۵ تماس یا در واتساپ حاصل فرمایید

   1. منم سرمایه کمی دارم زیر۴۰ میلیون
    دوس دارم یکاری بکنم ک سود داشته باشه چون راه پسرفت ندارم. باید پیشرفت باشه
    اگه کسی میدونه بهم بگه
    قم هستم
    zxcvbnmmnb12 ایدی تلگرامآ

 55. سلام دوستان
  اگر کسى مایل به سرمایه گذارى با هر مبلغى (حداقل ١٠٠ میلون) در ~~جزیره زیباى کیش ~~رو داشت در خدمتم
  ۰۹۳۵۲۶۰۰۸۵۰

 56. سلام دوست عزیز واسه غذای خانگی خیلی بهتره به جای ظرف یک بار مصرف از قابلمهای کوچک و حالت بقچه استفاده کنی اگه دوست داشتی تماس بگیر توضیح بدم ۰۹۱۲۳۶۶۲۰۱۴ فرشید ساغری

 57. سلام من حمید هستم از زاهدان دنبال یه نفر میگردم یه ایده خوب داشته باشه واسه کار. البته نه هر کاری یه کاری که نو اینده دار باشه سرمایه اولی هم تا ۴۰۰ میلیون دارم… مشهد و تهران هم میتونم کار کنم زاهدان هم باشه خیلی بهتر … اگه کسی ایده ایداره ایمیلم بفرسته یا به تلگرام ۰۹۳۵۳۷۷۷۰۰۲
  hamidhedayatifar@gmal.com

 58. سلام ، یه کارگاه خیاطی در بومهن داریم و به چند نفر خانم خیاط زنانه دوز نیازمندیم که به صورت توافقی باهم کار کنیم اگه کسی مایل به همکاریست با این شماره تماس بگیره یا پیامک ارسال کنه
  شماره ما؛
  ۰۹۱۵۱۲۴۳۰۸۳

 59. من حدودا” ۵۰ م دارم اگه کسی طرحی برای شراکت داره لطفا تماس بگیره ( البته زود بازده باشه )
  ۰۹۱۲۵۰۲۴۳۸۲

 60. سلام دریک ساختمان شمالی ۳طبقه داخل کوچه ساکن هستم که طبقه اول آن راقصددارم مدتی رهن کنم ومایلم وباحداقل رفت وآمدونیروی کار،برای کاری مناسب استفاده کنم ولی واقعانمی دونم چه کاری مناسبِ؟درصورت امکان من را راهنمایی بفرمایید

 61. سلام بنده میتونم جواز بگیرم از قهوه خانه و سفره خانه تا هر شغلی ک نیاز به جواز داشته باشه اگر کسی هست ک بخواد همکاری کنه چون سفره خانه اول مکان باید آماده باشد تا جواز بدهند و بقیه شغل ها …..کسی ک جا داشته باشه سرمایه داشته باشه آماده همکاری هستم . ۰۹۲۱۶۴۲۳۵۱۴

 62. من ذبیح اله ابوالفتحی هستم در زمینه تولید محتوای الکترونیک تجربیات خوبی دارم از دوستانی که در این زمینه مورد نیاز است در خدمتشون باشیم

 63. سلام من حسن هستم حودود ١٠٠ نومان سرمایه دارم همچنین دارای یکباب مغازه به متراژ١۶مت در یکی از پاساژ های منطقه شهر ری که پاخور مناسبی ندارد هستم کسانیکه دارای طرح تضمینی وزود بازده هستم با تماس تلفنی با شماره٠٩١٢١٣٠٢٠٨٩ ویا واتساپ طرح خود را توضیح وتشریح نمایند

 64. سلام . وقت بخیر . من کارمند هستم و پنجاه میلیون پول دارم . دنبال یک شریک و یک ایده برای کسب و کار در منطقه کرج هستم . چنانچه موردی بود خوشحال میشم به من معرفی کنید . سپاسگزارم.
  ۰۹۱۲۴۰۶۸۶۰۸

 65. سلام بنده بجه اصفهانم یه گلخانه جهت تولید زعفران هیدرو پونیک احداث کردم ولی با این گرونی دیگه نتونستم ازش بهره برداری کنم اگه کسی هست که ۴۰ ملیون سرمایه داسته باشه جهت مشارکت من در خدمتم کارش صد در صد تضمینه

  1. سلام خسته نباشید منم میخوام گلخانه پرورش زعفران بزنم میخواستم ببینم حدودا چقدر هزینه میشه خوشحال میشم اگه بهم بگین

  2. سلام خسته نباشی.من بابکم از اراک.حقیقت خودمم دنبال همچین کاری بودم البته نه
   زعفرون ولی چون تخصصی تو زمینه کشاورزی ندارم دنبال نفرش میگردم .من بیشتر تخصص فنی دارم مثلا همون سوله یا گلخانه رو میتونم از طراحی تا اجراشو انجام بدم حدودا۴۰تومنی هم سرمایه دارم.مشگل فقط منطقه هست ..نظرت شما چیه .شمارم اگه لازم دونستی صحبت کنیم.۹۱۸۳۴۹۷۰۱۱

  3. سلام
   مایلم بیشتر بدونم درمورد اینکار اگه قرار باشه سرمایه گذاری کنم
   ۰۹۳۶۹۶۹۸۵۱۵ شماره تماس بنده هستش

  4. سلام .
   من هم اصفهانی ام و اماده همکاری با شما فقط باید حضوری شما را ببینم و محل کشت شما را بررسی و ارزیابی کنم.
   با من در تماس باشید
   ۰۹۱۳۴۳۵۸۳۷۳

 66. سلام من چندتا ایده واختراع دارم ولی سرگایه ی کافی ندارم اصفهان هستم .باتحقیق وتوجیح ایده سرمایه گذارمیخوام

  1. سلام دادا.من خودم اصفهانی هستم.در مورد کاری که میخوای انجام بدی یه جلسه بزاریم ایشالله که بتونیم یه حرکت مثبت انجام بدیم

  2. با سلام
   اگه امکان داره در خصوص طرحتون صحبت کنیم و در صورت توجیح من سرمایه گذاری میکنم
   شماره تماس
   ۰۹۳۵۳۱۴۴۱۸۷ مومنی

 67. با سـلام

  اعطای تسهیلات شرکت لیزینگ پارسیان تحت پوشش بانک پارسیان و با نظارت بانک مرکزی ایران در حوزه های مرتبط با انواع تجهیزات ساختمانی، معدنی،حمل و راهسازی، انواع ماشین ­آلات، خرید املاک اداری ،ارائه تسهیلات شرکتهای دانش بنیان ، تسهیلات گروهی کارمندان از ۳۰میلیون تومان به بالا برایهرگونه کالای بادوام در این شرکت در حال اجرا می­باشد.

  خواهشمند است دستور فرمائید جهت هماهنگی و کسب اطلاعات بیشتر با تلفن­های ۸۸۹۶۳۸۳۶ و ۸۸۹۶۶۴۸۰ آقای ذوالقدری تماس حاصل فرمایند.

  پیشاپیش از بذل توجه جنابعالی کمال تشکر و قدردانی را دارد.

  شرکت لیزینگ پارسیان(سهامی عام)

 68. سلام
  من حدود ۲۰۰ م سرمایه دارم
  اگه طرح خوبی باشه،پایم
  مخصوصا طرح هایی با بازدهی سریع و واسطه ای
  منظور از واسطه همون دلالی خودمونه
  این شمارمه…لطفا فقط و فقط تلگرام و وات ساپ
  ۰۹۱۵۳۵۲۸۷۷۰

 69. با سلام
  بنده کارمند هستم درخوزستان تولید گازهای صنعتی دارم میزنم پنجاه درصد ساخت کردم متاسفانه انتقالم دادن
  به شهر دیگه ای گذاشتم برا فروش وام یک میلیاردی آماده گرفتن داره یکسال هم بدون قسطه چندتا ایده هم دارم برا کارای دیگه
  ۰۹۳۰۹۱۴۸۰۱۵ پیام بدین لازم باشه تماس میگیرم فوری

 70. سلام مرتضی سلامی هستم. حاضرم با کسانی که ایده های سود ده و قابل سرمایه گذاری دارند مشارکت کنم. لطفا در تلگرام به آیدی بنده پیام بدید.
  @morteza_salamii

 71. سرمایه از شما کار از ما ، با سود ۵٠٪‏ برای هر شش ماه ، فرصت مناسب جهت افرادی که علاقمند به سرمایه گذاری با سود مناسب هستند ، جهت اطلاع بیشتر تماس بگیرید .
  واتس آپ :
  ۰۹۳۳۶۷۲۰۲۰۸
  ۰۹۱۲۳۶۸۰۸۵۶

 72. سلام
  من ساکن گرگان هستم، ایده ی زود بازده و پرسودی دارم اما نیاز به سرمایه گذار دارم،اگه کسی مایل بود برای همکاری لطفا تلگرام پیام بده به این آیدی : @mo_3006

 73. سلام لطفا راهنمایم کنید که چجوری میتونم واسه خودم کسب و کاری با سرمایه کم راه اندازی کنم .۰۹۳۸۸۶۴۰۲۲۸

 74. صاحب هر کسب و کاری که هستید اگر به دلیل مشغله های کاری توانایی پاسخگویی ۲۴ساعته به مشتریان خود را ندارید یا صاحب استارتاپ تازه تاسیسی هستید که توانایی استخدام نیرو ندارید میتوانید مدیریت مشتریان پیج اینستاگرام یا کانال تلگرام خود را به صورت غیر حضوری(دور کاری)به ما بسپارید و هیچ یک از مشتریان خود را از دست ندهید. جهت اطلاعات بیشتر به تلگرام مراجعه شود. mahsakhatoon@

 75. سلام باتشکر از ایجاد این محیط از دوستان.من۳۷سالمه اراک زندگی میکنم وتقریبا یه ادم فنی هستم البته یکم بیشتر از یکم …حدود ۳۰ تا۴۰ تومن هم سرمایه میتونم تهیه کنم.علاقه زیاد به تولید دارم .چه خوراکی چه پوشاک وهر چیزه دیگه …توانایی اینو دارم که هر کاری باشه محیط اون کارو از صفر تا صدشو خودم انجام بدم از ساخت سوله تا برق و….یه ایده و یه پایه که بشه تو محیط اراک انجام داد. به امید روزی که از توی همین محیط جذب نیرو بکنیم …۰۹۱۸۳۴۹۷۰۱۱

 76. سلام من میخوام تو یه شهر کوچک مرزی یه کافی شاپ مخصوص بانوان بزارم مکانم ندارم میخواستم ببینم به نظرتون کار خوبیه یا فصل سرما میوفتم تو قرض و قوله به خاطر کرایه ی مغازه که هیچی نباشه یه میلیون به بالاست ممنون میشم یه کم راهنماییم کنید

  1. سلام.
   به نظر بنده این کارو نکنید بهتره، چون اکثریت مردم دوس دارند با جنس مخالف شون کافی شاپ برن ، اگر علاقه به کافی شاپ زدن دارید مختلط این کارو انجام بدین و فضای عاشقانه و زیبا ایجاد کنید برای جذب بیشتر

 77. سلام ما کشت زعفران و زرشک داریم با بالاترین درجه کیفیت اگه کسی دوست داشت مایل به همکاری هستم اگه محصول خوبی برای دادوستد هم داشتین که بهتر این شمارمه خوشحال میشم ۰۹۰۱۷۹۱۰۷۳۳ یا حق ممنون از سایت خوبتون

 78. سلام ماکشت زعفران و زرشک و با بالاترین درجه کیفی داریم و میتونم بهتون ارائه بدم و میتونم باهاتون دادوستد کنم اگه محصول خوبی داشته باشین خوشحال میشم همکاری کنیم کسانی که علاقه دارن این شماره منه ۰۹۰۱۷۹۱۰۷۳۳ یا علی

 79. سلام من بیکارم باموتورکارمیکنم کسی اگه خاست میتونم براش کار کنم ولی پول خوبی میخام متاهلم ۲۷سالمه هرکاری بود بود فقط پولش خوب باشه بچه مشهدم اینم شمارم قبلش بهم پیام بدید برا کار متوجه شم یاحق ۰۹۰۳۷۳۱۷۴۸۳

 80. با سلام و احترام من رشته ام تربیت بدنی هست و توانایی های زیادی در رابطه با رشته های مرتبط به خودم دارم ولی نمی دونم چه جوری باید د این رشته مول درآورد چون خیلی علاقمند به رشته ام هستم .کلوب سلامتی باید دارای چه امکاناتی و چقدر فضا لازم داره .ممنون می شوم راهنمایی بفرمایید .

 81. دارای ایده هتل بومگردی در شمال هستم
  زمین مشرف به رودخانه و کنار جنگل هم دارم.
  نیازمند سرمایه حداقل ۱۰۰ ملیونی
  ۰۹۱۱۹۹۵۱۲۳۳

 82. سلام. من میتونم عسل و سایر تولیدات محلی از شهرستان بیارم تهران. به خریدار یا تشکیلات فروش نیاز دارم.لطفا اگه کشی هست تماس بگیره. حتی میشه به صادراتش هم فکر کرد.
  ۰۹۱۰۹۴۲۶۸۹۸

 83. دوستان بنده به یک سرمایه گذار با سرمایه۲۰۰ ملیون با سود خوب نیازمندیم کار بدون ریسک

 84. سلام من فروشنده حرفه ای پوشاک مردانه هستم نیاز مند یه سرمایه گذار برایه راه اندازی یه بوتیک ۰۹۳۹۳۸۳۹۶۰۹

 85. سلام
  من تو کار تشک خواب هستم اگر کسی ایده خوب در تولید تشک جدید یا چیزی مربوط به کالای خواب داره یا چیزای مربوط به خرید و فروش داشته باشه من در خدمتم واتساپ درخدمتم ۰۹۱۰۷۱۲۷۷۶۱

 86. سلام من سرمایه گذار هستم اگر کسی ایده خوبی داره که سود دهی خوبی داشته باشه با من در تلگرام تماس بگیره تا برسی کنیم
  ۰۹۱۲۷۸۸۶۰۳۳
  فقط ساعت ۶ عصر به بعد پیام دهید

 87. سلام بزرگواران من اهل خوزستانم (آبادان)کسانی که سرمایه دارند راحت میتونید اینجا کار راه بندازن ایده هست.
  شماره تماس۰۹۳۳۲۴۱۰۷۶۱

 88. سلام امیر از اروپا این شماره منه اگه به ایده باشه بهترین و با کیفیت ترین ایدها رو دارم و لی بلاخره پول میخواهند در صورت تمایل میتوانید با این شماره تماس بگیرید ۰۹۱۹۶۰۸۳۶۵۴

  1. سلام بلاخره هرکاری نیازمندسرمایه وتشریفات دولتی اعم ازمجوزوغیره میباشد.لطفا چندایده پولسازتون رامعرفی کنید

 89. ( سرمایه از شما کار از من ) سلام سرآشپز حرفه ایی هستم سی سالمه .احتیاج به سرمایه گذار هست جهت راه اندازی کبابی یا رستوران در تهران ،سرمایه از شما تمام امور از صفر تا صد با بنده ۰۹۰۵۴۲۳۹۸۴۷

 90. سلام ،من حدود ۳۰تومن سرمایه دارم اما چون کم هست اصلا نمیدونم چه کاری راه بندازم که هم درامد خوبی داشته باشم هم سرمایم از دست نره ،اگه میتونین راهنمایی کنین،ممنون

 91. من کارم برنامه نویسی و اوپراتوری cnc فرز نصف سرمایه زدن یک کارگاه کوچیک رو هم دارم کار کاملا بدون ریسک و پر در امدیه هر کس مایل به همکاری با بنده بود در خدمتم ۰۹۱۹۱۲۳۲۳۷۶

 92. سلام امیر حسین هستم یه ایده خوب و جدید برای یه آشپزخانه نقلی که سریع رشد کنه دارم به سرمایه گزاری احتیاج دارم که بهم اعتماد کنه
  تلگرام و واتس آپ ۰۹۳۵۳۸۳۶۷۹۰

 93. سلام
  خسته نباشید
  بنده حدود ۱۰۰ م سرمایه دارم
  و تمایل دارم با کسی که ایده ای داره همکاری داشته باشم
  البته ایده ای که توجیه اقتصادی داشته باشه

 94. سلام دوستان من استادکار تولید مبلمان بچه تبریزازصفرتاصدهستم متاهلم یه بچه۴ساله دارم ۶؛۷سال پیش بخاطراشتباه برادرم ورشکست شدم الان وضع کاسبی بازارخوبه ومشتریای خوبی دارم اماسرمایشوندارم اگه کسی هست که سرمایه بذاره وکارازبنده باشه ممنون میشم راست وحسینی میتونیم پول حلال دربیاریم این شمارمه۰۹۰۳۹۷۰۴۸۸۰

  1. سلام
   با چقدر سرمایه میشه شروع کرد
   اگه مبلغ سرمایه گذاری باسود دهی معقول باشه من هستم

  1. سلام
   بنده ساکن رشتم کسانی که ایده های پول ساز دارند و زود بازده دارند با بنده تو واتساب در میان بزاند.
   با تشکر
   ۰۹۱۱۹۴۰۵۷۲۸

 95. سلام دوستان ; همه ی ما توانایی داریم ولی باید کشف بشه و ببینیم در چه زمینه ای هست من سرمایه ندارم ولی ذهن خوبی دارم چند ایده خیلی خوب هم دارم و میتونم به عنوان یه مشاور کار کنم ولی شما در صورتی موفق میشید که فرصت های پنهانِ خودتون رو پیدا کنید دنبال این نباشید که چه کسی چه کاری کرد همون کار رو بکنید ایده زیاد دارم کسی خواست در خدمتم به عنوان مشاور و انگیزشی هم هستم در موبایل مهارت دارم خوب صحبت میکنم و اخلاق خوبی دارم همچنین صبور هستم
  شماره : ۰۹۳۳۲۴۸۷۴۰۲
  فقط واتساپ و تلگرام و پیام معمولی تماس نگیرید به دلیل مشغله

 96. سلام من داخل یه سایت بانکی از روسیه سرمایه گذاری کردم که روزانه قسطی پولو با سودش میده یک سالی هست داخل این سایت هستم همیشه هم پرداخت میکنه سایت معتبریه که خودش سایت های کلاهبرداریو معرفی میکنه هرکس خواست میتونه ایمیل بزنه براش روش های کلی شو میگم mohsen70fofo@gmail.com

 97. باسلام من جوانی باسیاست وخلاق هستم من خیلی ایده دارم اولیش چون درمنطقه ی ما سردخانه نیست خیلی از محصولات زراعی به فنا میرن اگه کسی پایه اش هست سرمایه اش رو بده من کار کنم باهاش وکارخانه لاستیک سازی بزنیم چون مشتری زیاد داریم چون همه کشاورزن منطقه ما با بهترین قیمت میخرن و صد درصد پولساز ودرضمن کارخانه بذر گیری انواع محصولات زراعی مخصوصا هندوانه و خربزه و گوجه وبسته بندی کردن بذرها در قوطی مخصوص کارخانه پایه بود کسی خبرم کنه ۰۹۱۵۷۵۶۴۲۱۹ ..۰۹۱۶۴۳۰۹۱۱۸

 98. سلام
  بنده ساکن بندرعباس هستم،دراستان هرمزگان به دلیل آب و هوای گرم و مرطوب داشتن،خرمای عالی داره(از نوع پیارم)
  در بحث سرمایه گذاری؟

 99. سلام هر کسی یه ایده خوب و قطعی از بابت زود بازده بودن سود داره براش سرمایه میزارم تلگرامم اطلاع بدید
  ۰۹۰۳۹۱۸۷۴۵۴

  1. سلام
   سمت ما ساخت و ساز ویلا زیاد شده
   زمین سراغ دارم که ی سرمایه گذار بخره و من بسازمش.
   سر یکسال سود خوبی داره.
   ۰۹۳۶۹۰۹۲۰۳۸

 100. سلام به یک سرمایه گذار در در یک ایده باسود عالی احتیاج داریم . ۰۹۱۸۰۰۵۲۶۳۲ شماره تماس من هست اگر کسی قصد شراکت متمان داشت براش توظیح میدم

 101. سلام اگر کسی پازل داشت میونم در بهترین زمان با بهترین قیمت درس کنم براش ۰۹۲۲۰۶۶۹۳۲۹ تماس ترجیحا تلگرام یا پیامک

 102. سلام وقت بخیر
  مطلب جالبی بود(ممنون از مدیران این سایت که چنین فضایی رو فراهم کردن)
  دوستان توجه کنید،ما قصد داریم ده نفر خانوم وآقا جذب کنیم برای کار فروش البته کل کار درخانه قابل انجام هست و نیازی به حضور فیزیکی نیست،فقط دوستانی که پیام میدن دقت کنند شرایط زیر الزامی هست
  حداقل مدرک دیپلم،آشنایی نسبی با تلگرام واینستاگرام وآشنایی نسبی با فروشندگی و حداقل روزی ۳،۴ساعت وقت آزاد( کسانی که کمتر از این مقدارفرصت دارن لطفا پیام ندن) دوستانی که کانال دارن ویا پیج در اولویت هستن.
  حقوق؛۱,۲۰۰ ثابت بعلاوه پورسانت
  کسانی که شرایط بالا رو دارن وصد البته پشتکار به آیدی زیر در تلگرام پیام بدن
  armaaaaaannnnnn@(آیدی را کپی ودر تلگرام پیست کنید)

  1. سلام من امیر هستم ازاروپا افرادی که ایده های پولساز دارند با من روی واتساپ تماس بگیرند سرمایه از من کار از شما

   1. باسلام من محمدهستم.ازتهران من ایده ای دارم چون نه سرمایه دارم نه اشنا من توکار چای ایرانی بودم چهارساله مهارتشو دادم میتونم باکسی قابل اعتماد که سرمایه داشته باشه چای خرید فروش کنیم

    1. سلام دوستان ۱۷ساله تجربه کاری توکارتولیدمبلمان دارم حرفه عالی وپولسازیه امامتاسفانه سرمایشو ندارم اگه کسی هست باهام شریک بشه کارازمن سرمایه از ایشون ۰۹۰۳۹۷۰۴۸۸۰ پایم ممنون ازطراح سایت که بفکرجوونای مملکت عزیزمون هستن واقعادست مریزاد باید همه دست بدست هم وطنمونو ابادکنیم مگه ماچیمون ازکشورهای دیگه کمه غیرت ما ازهمه بیشتره.

   2. سلام زنگم بزن ۰۹۱۵۷۵۶۴۲۱۹ میخوام سرمایه بهم بدی کارخانه بذر بزنم با پلاستیک سازی برای کشاورزان

   3. س زنگم بزن امیر ایده عالی دارم فقط سرمایه بهم بده ۰۹۱۵۷۵۶۴۲۱۹ فقط کارخانه بذر گیری انواع محصولات زراعی و کارخانه پلاستیک سازی و….میخوام بزنم

   4. سلام دوست عزیز ، من بچه شهر یزد هستم و ایده های خوبی دارم ولی سرمایه ندارم ، ما میتونیم کفش اب بسازیم ، کفشی که بشه باهاش روی اب راه رفت ، میشود عینکی را ساخت که مردم دنیا بتوانند باهاش فیلم ببینند و روی شیشه عینک فیلم پخش بشه ، ساخت دستگاهی که مانند پازل به هم متصل بشه و به سقف منزل وصل بشه و از دریچه های سوزنی ان هوای گرم یا خنک به پایین ارسال بشه و توسط یک دماسنج دمای ساختمان کم و زیاد بشه ، آیفون های تصویری که قابلیت اثر انگشت دارند و اثر انگشت صاحبان منزل را ثبت کرده و قفل درب خانه باز میشود

   5. سلام میشه آدرس تلگرام تونو بدید در مورد سرمایه گذاری چند مورد خوب در ذهن من هست حتما چند موردشون هم خودم دارم کار میکنم و جواب گرفتم

   6. آقا امیر حسین از اروپا من شماره ای از شما پیدا نکردم، تو اینستا به من پیام بدید تا با هم صحبت کنیم در مورد ایدهای من و روش مشارکت

   7. سلام بنده ساکن بلژیک هستم و. کم تجربه دنبال کسب درامد هستم که پیشرفتی تو زندگیم ایجاد شه شما می تونید کمکم کنید این شماره تلفن بنده اس می تونید از طریق وات تماس بگیرین۰۰۳۲۴۶۵۸۴۲۲۶۸

   8. سلام امیر جان من محمد هستم من چند ایده دارم منتها احتیاج به یک بازار یاب فعال در خارج از ایران میگردم.میگم فعال واقعا میخوام فعال باشه .

   9. اقا من یک کار دارم واتس اپ تماس گرفتی بعد هر چی تماس گرفتم باهات جواب ندادی بهترین کار پولسازی هست که میشنوی دوست داشتی بزنگ ۰۹۳۳۴۷۶۶۰۹۶

  2. سلام من امیر هستم ازاروپا افرادی که ایده های پولساز دارند با من روی واتساپ تماس بگیرند سرمایه از من کار از شما

  1. سلام من اهل خوزستان هستم میتونم محصولاتی رو از خوزستان بفرستم که فروشش خوبه وخودتون هم میتونید مشتریان بیشتری پیدا کنید

  2. سلام خانم مرادی میتونی درخانه خودت فرش ببافی باهزینه کم خواستی میتونم راهنمایی کنم خواستی تماس بگیر۰۹۳۰۸۹۳۲۴۰۹

  3. سلام
   بستگی داره شما به چه کاری تخصص دارید
   یکی از راه هاش اینه اگه اشپز خوبی هستین غذا هاتون رو در نمایشگاه های غذا مورد نمایش قرار بدید.
   بازهم تکرار می کنم تخصص در زمینه می تونه شما رو به هدف نزدیک تر کنه

 103. سلام وقت بخیر
  ممنون از عوامل سایت که همچین فضایی رو فراهم کردن.

  بنده ۲ ساله ایده یه نرم افزار خدماتی رو دارم که نیاز به یه مقدار سرمایه برای اجراش داره کمتر ۱۰ میلیون.ولی هنوز نتونستم این سرمایه رو تهیه کنم و اگه بگیره کار و درست انجام بشه حداقل بجز هزینه ها ماهی ۲۰ میلیون درامد داره.
  کسایی که سرمایه خوبی دارن و ۱۰ میلیون براشون پولی نیست و علاقه به همکاری دارن به ای دی زیر در تلگرام مراجعه کنند.

  Animator007@

 104. سلام دوستان کسی تمایل داره کارخانه تولید مواد افزودنی بتن بزنیم من خودم فرمول تولید و ترکیبات مواد رو دارم ولی سرمایه ندارم .

 105. تو کار پارچه مجلسی نخی کرپ ساتن حریر تور و… هستم عمده و خرده کسی خواست در خدمتم۰۹۳۷۱۲۱۹۲۹۶تلگرام
  ۰۸۷۳۸۲۲۰۸۱۳از کردستان

 106. سلام بنده یک زمین ۳۷۰ متری برجاده اصلی در یکی از روستا های ویلایی نشین سمت کرج دارم شما چه ایده ای دارید برای کسب درآمد ، ضمنا خودم شاغلم و تا ساعت ۵ بعد از ظهر سرکارم

 107. سلام خدمت همه دوستان
  بنده حدود ۴۰۰ میلیون سرمایه دارم و پیمانکار هستم از جایی که در این موقعیت زمانی کشور پیمانکاری بسیار پرریسکه میخوام یه شغل دیگه مثل کسب و کار اینترنتی راه بندازم ایده های خوب غیر از کسب و کار اینترنتی زیاد دارم ولی نمیخوام سرمایه م در گیر کنم چون اونقدی زیاد نیست که بخوام رو همش ریسک کنم لطفا اگه پیشنهادی راهنمایی دارین کمکم کنید ممنون

  1. سلام
   در کسب و کار اینترنتی اول شما به یک برنامه نویس حرفه ای نیازمندین برای نوشتن اون برنامه . خیلی ایده های جالبی تو این زمینه ها هست که خود برنامه نویس ها اغلب ایده ای زیادی دارند ولی سرمایه لازم رو ندارند ،شما دنبال یک برنامه نویس حرفه ای برید .
   یک روش ساده تر هم وجود داره شما اجناسی که مردم علاقه زیادی به خرید اون ها دارند رو به طور عمده خریداری کنید و در برنامه های اینترنتی به فروش برسونید مثل فروش در برنامه دیوار

 108. سلام وقت بخیر
  بنده اصفهان ساکن هستم سرمایه گذاری تا ۱۰۰ میلیون
  شراکت در ایده جذاب و سودآور
  اگر دوست عزیزی مایل بود با این شماره هماهنگ شه
  ۰۹۱۳۲۲۷۶۹۷۹

 109. با سلام
  قبلا دفترفنی (خدمات دانشجویی، تایپ، پرینت و…) داشتم
  به اصرار یکی از دوستان به شغل گیم نت تغییر کاربری دادیم، اما نهایت سرمایه شو کشید بیرون و مهاجرت کرد.
  از دوستان اگه کسی پایه گیم نت هست آماده همکاری هستم [تهران]

 110. سلام من ۱۸ سالمه از اصفهان با توجه به خصوصیاتم ادم خلاق و ایده پردازی هستم ایده های جالب و پولسازی دارم در زمینه راه اندازی سایت و اپلیکیشن اما برنامه نویسی بلد نیستم و پول هم ندارم که بدم بابت برنامه نویسی اما اگه کسی خواست میتونه ایده هارا بدونه و ازش استفاده کنه شاید بتونه باهاش یه کسب و کار موفق راه بندازه و دست من رو هم بگیره
  ارزوی موفقیت برای همه مردم و کاربران سایت رو دارم

  1. با سلام برنامه نویس دارم چقدر پول میخواد تا یک تیم تشکیل بدیم.۰۹۱۷۷۶۳۵۲۴۴ خواجه تماس بگیری یا شماره بدین من تماس بگیرم

  2. سلام دوست عزیز بنده حمید رضا هستم از شیراز میشه بپرسم چه ایده هایی دارید؟ من دوس دارم دنبال ایده برم ولی ه چی فکر میکنم ایده ای توی ذهنم نمیاد ولی پر انرژی هستم و میتونم شدید برم دنبال ایده و رشدش بدم. اینم شماره من هست در صورت تمایل در ارتباط باشیم. ۰۹۳۶۴۳۹۸۴۱۰

 111. سلام دوستان عزیز. وقت بخیر
  بنده از خراسان رضوی هستم،یکی از شهرستانها . کارمند دادگستری هستم و دو سه هکتار زمین با آب کافی جهت کاشت زعفران دارم اما با کمبود منابع مالی مواجه ام.
  لذا اگه کسی از دوستان هست که بخواد در این زمینه سرمایه گذاری کنه بنده درخدمت هستم.
  دوستان عزیز قطعا از سود بالای زعفران در کشور آگاه هستند. دوستان و هم روستایی هامون دو سال پیش یک هکتار کاشتن امسال حدود ۶۰-۷۰میلیون برداشت کردن.
  واقعا کار بسیار سود ده و بسیار بسیار کم ضرر. خودم و خانواده ام در این زمینه تجربه ی کافی رو داریم.
  ۰۹۱۵۰۰۷۸۲۹۷. لطفا از ساعت ۱۴ به بعد تماس بگیرین.

 112. سلام.. کارمندم.. دنبال شغل دوم…آخر هفته وقت آزاد دارم(چهارشنبه- پنچ شنبه و جمعه)…آماده همکاری به صورت نیمه وقت.شراکتی. سرمایه ای.مشاوره ای.مدرکم کارشناس ارشد بازرگانی بین الملل abkhiz.asghar@gmail.com لطفا پیام بزارید.

 113. سلام خدمت دوستان عزیز من از قزوین پیام میدم
  بنده ی کارگاه دارم با برق آب و گاز حاضرم این کارگاه رو بدون هیچ پیش پول و اجاره در اختیار کسی ک میخاد کارآفرینی کنه قرار بدم
  تماس بگیرید۰۹۱۰۹۹۵۶۹۱۴

 114. سلام دوستان .بنده اصفهانم چهار مدل دستگاه بلدم بسازم .فر نون فانتزی .فر شیرینی پزی .فر تونلی نون تافتون .رول کن خمیر نون.متاسفانه سرمایه ندارم واسه خودم کارگاه بزنم و قدرت فروششم ندارم .اگه کسی قدرت فروش این دسگاها را داره تو هر شهری یا کشوری و متونه سرمایه واسه راه انداختن کارگاه ساخت سرمایه بیار شریکی کار مکنیم با هم ساخت از من فروش و سرمایه از اون .سودشم خوبه .۰۹۹۰۰۳۳۷۸۴۷تماس بگیرین.ممنون

 115. سلام،ایده با درآمد بالا در آذربایجان شرقی داشتید در خدمتم،بسته به ایده سرمایه گذاری می کنیم.ممنون
  تلگرام ۰۹۱۴۳۷۱۰۸۶۷

 116. سلام دوستان
  میخواهم دیدگاهتون رو در مورد دویست میلیون سرمایه بدونم
  چه شغل هایی رو میشه با دویست میلیون راه انداخت؟
  اگر ایده ی خوبی دارید لطفا جهت همکاری به تلگرام این شماره پیام بدهید
  ۰۹۳۶۲۸۹۶۷۶۸

 117. سلام،دنبال ایده پولساز و درآمد بالا در آذربایجان شرقی هستم.بسته به ایده سرمایه گذاری می کنم.
  تلگرام ۰۹۱۴۳۷۱۰۸۶۷ ممنون

 118. سلام خسته نباشید من ۵۰ میلیون سرمایه دارم اگه ایده ای چهت کسب و کار دارید پیام بدید ممنون
  تلگرام۰۹۲۱۵۸۳۶۸۹۵

   1. با سلام بنده درشهرییلاقی فیروزکوه زندگی میکنم شغلم آزاد هست و باتوجه به پتانسیل بالای منطقه درهرزمینه ازساخت وساز وخریدوفروش زمین باغ وویلا وغیره حتی سرمایه گذاری های خرده -هرکسی شرایط مالی را دارا باشه بنده با تضمین سود درخدمتم ۰۹۲۱۳۹۰۹۵۲۲

 119. سلام.
  من یه دخترم از یه شهر تقریبا کوچیک.دلم میخواد خودم یه کار داشته باشم و واسه خودم شروع کنم ولی نمیدونم چه کاری.ایده ای ب ذهنم نمیرسه.
  اگ کسی می تونه کمکی کنه به ایدی تلگرام من پیام بده
  @rezvanii73

  1. سلام.
   با ۲ میلیارد که کارای خوبی میشه احداث کرد مثل انواع خط تولید های پر سود. اگرم نخوای کار کنی بزار بانک با احتساب مالیاتش ماهی ۲۵ تا ۳۰ میلیون درامد داری.
   موفق باشی

  2. سلام
   با ۲ تومن شما نمی تونید مشارکت کنید ولی…
   می تونید اجناس به قیمت عمده بخرید بصورت تک بفروشید حتما هم لازم نیس شما دست فروشی کنید می تونید ویترین یک مغازه رو اجاره کنید

 120. سلام و احترام
  در خدمات برق و سیم کشی و تعمیر آیفون تخصص دارم.
  کسی هست که در کار ساخت و ساز باشه تا با هم با قیمت منصفانه همکاری کنیم؟

 121. سلام به دوستان محترم
  من خراسان جنوبی شهر قاین زندگی میکنم
  تولیدی کننده زرشک و زعفران دارم و محصولاتم از کیفیت بالایی برخوردارهست این اطمینان رو به شما میدهم
  درصورتی که مایل به خرید هستید به این شماره پیام بدهید۰۹۱۵۵۳۵۴۰۲۹

 122. سلام دادش، من یه مدت تو ایران کار و زندگی کردم، الان تو افغانستان هستم.من میتونم باهاتون همکاری کنم. آیمو، واتساپ و تلگرامم را قبلا تو ایران درست کردم و الان تو افغانستان هم ازش استفاده میکنم. شمارش این هست +۹۸۹۱۰۴۹۳۴۶۷۰

  1. سلام دوستان مدت ۱سال و نیم در سمت سوپروایزردکل های شرکت مخابراتی مشغول بودم وحالا دراصفهان دنبال شعلی پردرامد هستم حتی تولید محصولات خوراکی پرطرف دار دراصفهان لطفا بهم ایده بدین ممنونم

  2. با سلام بنده درشهرییلاقی فیروزکوه زندگی میکنم شغلم آزاد هست و باتوجه به پتانسیل بالای منطقه درهرزمینه ازساخت وساز وخریدوفروش زمین باغ وویلا وغیره حتی سرمایه گذاری های خرده -هرکسی شرایط مالی را دارا باشه بنده با تضمین سود درخدمتم ۰۹۲۱۳۹۰۹۵۲۲

 123. سلام خدمت همگی .
  اگه کسی علاقه مند هستش که ناب ترین گلاب و عرقیجات گیاهی رو تو شهر و استانش خودش پخش و بفروشه، میتونه با من تماس بگیره .
  مددی هستم از کاشان
  ۰۹۱۳۰۲۴۲۷۱۷
  تلگرام و واتساپ 🙂

 124. سلام اگر مایل باشید میتوانیم تولیدی صنایع چوبی راه اندازی کنیم منم جوان ۳۰ساله هستم نجار و خلاق هستم و کارهای مد روز انجام میدم

  1. سلام دوستان جوان سی ساله ام از ارومیه ام، سرمایگذار اقا یا خانوم برای کار رستوران در بند، خودم‌ قبلا کار کردم عراق ترکیه ( رستوران داری) اما چون مرغ داری زدم دستم‌خالیه، همه کاراشم ب عهده خودم اشپزی تا مدریت… برای برگشت پول و سودش هم چک هم سند ماشینم (سمند) گرو میزارم
   برای هماهنگی تماس بگیرین، کلی ایده جالب و‌پولساز دارم۰۹۳۶۰۶۷۲۳۱۵

   1. سلام وقت بخیر
    بنده ی مدتی هست بدنبال راه‌اندازی مرغداری هستم
    شما ک این شغل رو تجربه کردین ورود ب این بازار کار رو چطور ارزیابی میکنید؟ ریسک بالایی داره؟ بازده کار ب چ صورت هست؟

    1. خوب درصد ریسکش بالاست و‌متاسفانه دون‌مرغ بسیار گرون
     اما خوب اگه سالن مال‌خودتون باشه و بتونی‌ مدیریت کنی میتونی سود خوبی داشته باشی. اگه دوست داشتین تماس بگیرین نزدیک بودین شراکت کنیم۰۹۳۶۰۶۷۲۳۱۵

    2. بررسی صادقانه عملکرد پزشکان
     خیلی ایده عالی است خوشم آمدمیخواهم این را پیاده کنم ازکجا باید آغازکنم لطفن کمک ام کنید

    3. سلام
     بسیار کار ریسکی شما دارید انجام میدید چون این روزا قیمت غذای مرغ بالا رفته و قیمت خود مرغ نوسان داره ب علاوه نگهداری تعداد بالای مرغ به تجهیزات نیاز داره و مرغ های یخی هم کار شمارو خطرناک تر می کنه چون رغیب جدی هست این روزا

 125. دروود بر دوستان عزیز من ناب ترین ایده های ممکن و را دارم فقط یک سرمایه گذار میخام تا با هم بتونیم کلی درامد کسب کنیم

 126. سلام،آقا جواد ازاقلید فارس که درکارحبوبات هستیدمن هم علاقه مند به ارتباط باشماهستم اما شماره وآدرسی از خود نذاشتید لطفا باتلگرام ۰۹۱۵۱۳۷۱۲۹۰ بامن تماس بگیرید

  1. بررسی صادقانه عملکرد پزشکان
   خیلی ایده عالی است خوشم آمدمیخواهم این را پیاده کنم ازکجا باید آغازکنم لطفن کمک ام کنید

  1. سلام من کالایی دارم که مختص شهرهای مرطوب هستش فقط یا سرمایه گذار یا بازاریاب میخوام شماره تماس۰۹۳۹۹۳۴۶۰۰۳ لطفا پیام بدید

 127. سلام ،من واردات عروسک پولیشی دارم هر کی خواست میتونم به قیمت عمده بدم تا کسب و کار راه بندازه،اینم شماره ۰۹۱۲۱۰۵۶۶۶۱

 128. سلام
  حدود ده تا سیستم کامپیوتر در حد عالی دارم ولی نمیدونم میشه باهاشون چکار کنم؟
  میخوام باهاشون یه کسب و کار راه بندازم
  دوستان پیشنهاد بدین لطفا

  1. سلام علیکم وقتتون بخیر میتونید خدمات کامپیوتر در کنار کافی نت انجام بدید یه دستگاه کپی و پرینتر و …در حد توان استارت بزنید .انشاالله موفق باشید

 129. سلام
  ساکن خراسان جنوبی ، شهر قاین هستم و مایلم در زمینه خرید و فروش زرشک و زعفران و آلوبخارا با هر یک از شهرهای ایران کارکنیم.
  کارمندم و علاقمندم به عنوان شغل دوم با سود کم این کار رو انجام بدیم.
  ارتباط با من: آیدی تلگرام @rezvan2017
  ایمیل: maghpa@gmail.com

 130. سلام تولیدی روسری دارم . اگر کسی میخاد ب قیمت عالی میدم اگر سرمایتون کمه و نمیتوانید عمده بخرید مسئله ای نیست ب قیمت عمده حساب میکنم. ۰۹۱۰۰۷۶۷۶۱۴تلگرام لطفا

 131. سلام تولیدی روسری دارم در قم اگر کسی خاست میتونم ب قیمت عمده بهش بدم اگر دوستان تازه میخان بیان توو بازار کار میتونم ابتدای کارش و خرید کم زد ب قیمت عمده بهش بدم تا پیشرفت کنه ۰۹۱۰۰۷۶۷۶۱۴لطفا فقط تلگرام

  1. سلام آقا سعید.
   من حمید هستم بچه تهران.
   در زمینه پرورش بلدرچین جهت شراکت باید چکار کنم و چقدر اورده باید داشته باشه.
   شماره بنده.
   ۰۹۱۹۸۲۲۸۸۰۳

 132. سلام وقت بخیر.من ساکن اصفهان هستم.و در اصل دنبال ی شریک کاری میگردم که ایده ای رو که دارم عملی بکنم شخصی تمایل داشت با این شماره ۰۹۱۰۳۵۱۹۵۸۷ و ایدی aliilya110@ در تلگرام در این باره صحبت بکند.تشکر

 133. سلام. من اصفهان هستم و حدود ۳۰ میلیون هم سرمایه دارم

  به نظرتون چه کاره پر درآمدی میشه انجام داد
  کسی سرمایه داشت و خاست شریک بشه من هستم
  یا علی

 134. سلام
  حبیبی هستم از کرج ، از دوستانی که تمایل دارند در شهر خودشون فعالیت توزیع و پخش انواع نایلون و نایلکس بصورت شفاف و رنگی و چاپی را بصورت عمده و جزئی داشته باشند از طریق تلگرام و واتساپ به شماره ی ۰۹۳۵۷۸۱۳۵۶۹ پیامک ارسال کنند

 135. سلام
  جهت انجام امور حسابداری تهیه و تحریر دفاتر قانونی و صورتهای مالی و اظهارنامه مالیاتی و نرم افزارهای حقوق و دستمزد و بیمه و مالیات در خدمتم

 136. سلام بر دوستان عزیز من ساکن شهرستان نهاوندم اگه کسی هست که بتونه گوجه صادر کنه من میتونم هر اندازه گوجه بخواد براش تهیه کنم

 137. سلام
  ساکن شرق تهران هستم
  دنبال کسب و کار هستم ، واردات صادرات یا غیره
  فقط خواهشا پیشنهاد فروش شبکه ای یا از این دست ندید….
  لطفا اگر ایده و یا پیشنهاد دارید اطلاع بدید‌ ممنون

  1. من یه کار خوب و پر درآمد سراغ دارم فقط یه سرمایه گذار میخوام شمارم رو میزارم با من تماس بگیرید لطفا تا با هم صحبت کنیم ۰۹۱۲۲۳۴۱۹۱۳ قربان پور

  2. سلام.
   با کسایی که زعفرون می کارند مشارکت کنید هم داخل فروش خوبی داره هم خارج.قیمتش هم از طلا گرون تره

 138. سلام
  من و دیگر افراد خوانواده تولیدی کتونی داریم وبیش از ١٠٠مدل کفش زنانه ومردانه با کیفیت بالا ومُدروز تولید میکنیم از علاقه مندان به کسب وکار در زمینه کتونی می خواهم بامن ارتباط برقرار کنن ،۸۸۲۸۶۸۶۰
  ۸۸۲۸۶۸۵۹

  1. سلام من احمد هستم از شیراز. فروشگاه کفش کنونی دارم اگه ممکنه عکس نمونه کاراتون برام به این شماره ارسال کنید. ۰۹۱۷۸۹۳۹۶۳۵

  1. سلام خدمت دوستان
   جاوید هستم ۲۳ ساله از رشت
   دنبال یکار با درامد مفید هستم
   روزی پنج ساعت وقت دارم ک تو خونه کار کنم
   چون بیشتر روزا تا هفت هشت شب درگیرم…
   قصدم زیاده و درامدم کفاف نمیده.و میخوام تلاشمو بیشتر کنم ک از این وضع رهایی پیدا کنم…
   ممنون میشم راهنمایی کنید…
   حق یارتون

 139. سلام من سرمایه دارم و در تهران هستم هر کسی ایده خوبی دارد پیشنهاد بدهد و اگر دوست داشت شراکتی کار کنیم ممنون میشم با شماره تلفن ٠٩١٢٢١۶١۶٧٩ تماس بگیرید، سرمایه از من ، کار ازشما

   1. سلام اقا mohammad ستارخان بودم قبلا و مطعنم کار دکوراسیون داخلی میگیره اگع خواستید من در خدمتم سابقه کاریم ۱۰ ساله

    1. سلام من حجم های چند بعدی با ایده ای جدید برای دکوراسیون انجام میدم و علاقه زیادی برای کار در این زمینه دارم لطفا راهنمایی بفرمایید

  1. تو این دوره زمونه مردم راحت طلب شدن و به دنبال کارهای خدماتی هستن بسته به میزان سرمایه میتونید تصمیم گیری کنید که چه کاری رو شروع کنید
   برای موفقیت هم نکات زیادی هست که باید بهشون توجه بشه
   الان تو تهران فست فود-باشگاه بدنسازی و هزاران کار دیگه میشه استارت زد(بستگی به میزان سرمایه داره)

  2. سلام. بنده عقیقی هستم از مشهد. شرکت ما واردات روغن های سلامت پوست و مو از جمله روغن آرگان داره. از تمام دوستان در شهر های مختلف دعوت به همکاری میشه. افرادی که در این خصوص دوست دارن فعالیت داشته باشن ، حتی با سرمایه کم و زمان کم ، میشه شروع کنن. البته هر چی سرمایه بیشتر و زمان برای این کار گذاشته میشه بیشتر باشه، قطعا بیشتر سود دهی بیشتر خواهد داشت.
   در صورت تمایل میتونید از طریق تماس و یا تلگرام با بنده در ارتباط باشید.
   ۰۹۱۵۱۰۳۷۶۴۰

  3. سلام وقت بخیر موسوی هستم از کرج سرمایه زیادی ندارم ولی به کار ساخت وساز ومراحل ساخت مسکن آشنایی خوبی دارم دیپلم برق هستم الان هم در یک شرکت بتونی خدمات فنی وتاسیساتی میدم ممنون

 140. سلام بنده انواع زعفران دارم مستقیم از کشاورز و اصل
  کسی خواست در خدمتم واسه کلیه شهرها ارسال پستی دارم میتونید با سرمایه یک میلیونی تا ده میلیونی
  خودتون بسته بندی و بازاریابی کنید
  هم فله زعفران دارم هم بسته بندی از خراسان جنوبی
  ۰۹۱۵۳۳۵۲۹۹۷
  تلگرام هم در خدمتم

  1. سلام بهرامم از شهرستان ساری جوشکار سقف های کاذب ولی متاسفانه در شهرستان ساخت وساز به شدت کم اجرا میشه.امکانش هست شرکت یا مجموعه ی باشه که به نیروی کار دراین زمینه احتیاج داشته باشه.سپاسگزارم
   شماره تماس۰۹۱۱۲۵۸۶۳۹۷

 141. سلام وخسته نباشید زارعی هستم از شهراقلید تولیدکننده انواع واقسام حبوبات .درخدمت دوستان هستیم محصولات درجه یک ارگانیک وبدون واسطه و دلال رو به دست شمابرسونیم

  1. سلام آقا جواد. لطفا میشه تو تلگرام برام پیام بفرستید یا یک پیامک بهم بدین. ممنون
   شماره تلگرام ۰۹۳۶۴۱۹۶۶۴۰ علیپور

   1. سلام
    یزدانی هستم از پارس آباد مغان،از دوستان اگه کسی سیر درجه ۱ خواست میتونه در تلگرام از کانال ما دیدن کنه
    @sireparsabad
    سپاس

 142. سلام منطقه ما شهرستان اقلید قطب حبوبات ایرانه اگه کسی خواست خریدکنه من میتونم محصولات دست اول بدون واسطه ودلال بهشون برسونم