استارت آپ

رکسانا ورزا – موفق‌ترین و ثروتمندین زن فعال در فناوری

فناوری اطلاعات یکی از حوزه‌هایی که است که اغلب متخصصان آن را مردان تشکیل می‌دهند و از میان معدود زنانی که به این حوزه وارد می شوند، تعداد اندکی شانس موفق شدن دارند. با این حال یکی از دختران ایرانی تبار بنام رکسانا ورزا  آنچنان در این زمینه خوش درخشیده که… مطالعه بیشتررکسانا ورزا – موفق‌ترین و ثروتمندین زن فعال در فناوری »

۶ اشتباه در راه اندازی کسب‌ و کار

۶ اشتباه در راه‌اندازی کسب‌ و کار که می‌تواند استارت آپ شما را نابود کند. بدون شک نخستین سال راه اندازی کسب‌ و کار برای کارآفرینان و استارت آپ ها با فراز و نشیب‌ها و چالش‌های بسیاری همراه است. بسیاری از کارافرینان درگیر اشتباهات راه اندازی کسب‌ و کار می شوند.… مطالعه بیشتر۶ اشتباه در راه اندازی کسب‌ و کار »

تبدیل ایده به محصول پولساز و موفق

تبدیل ایده به محصول پولساز و موفق کار راحتی نیست؛ اما ترفندهایی برای رسیدن به آن وجود دارد. تبدیل ایده به محصول پولساز و موفق، سخت‌ترین بخش مخترع یا کارآفرین بودن است، چرا که مربوط‌ به موارد ناشناخته و غیر قابل پیش بینی است. وارد شدن‌ به زمینه‌‌های غیر قابل پیش… مطالعه بیشترتبدیل ایده به محصول پولساز و موفق »

بهترین ایده‌ ها برای استارت آپ چه نوع ایده‌هایی هستند؟

بهترین ایده‌ ها برای استارت آپ چه نوع ایده‌هایی هستند؟ شاید تصورش را هم نکنید که نوع ایده‌ی کسب و کار برای راه‌اندازی استارت آپ آن چه ارزشی دارد. اگر ایده‌ی شما ایده‌ی مناسبی نباشد، به زودی استارت آپ شما از رونق می‌افتد.   ایده‌ی راه‌اندازی استارت آپ ها ممکن است از هر… مطالعه بیشتربهترین ایده‌ ها برای استارت آپ چه نوع ایده‌هایی هستند؟ »

دلیل اصلی موفقیت استارت‌آپ‌ها چیست؟

در این ویدیو بیل گروستا به یک پرسش مهم پاسخ داده است که دلیل اصلی موفقیت استارت‌آپ‌ها چیست؟ بیل گروستا بسیاری از استارت‌آپ‌ها را تاسیس کرده و بسیاری دیگر را برون‌سپاری و حمایت کرده است و او در مورد اینکه چرا برخی استارت‌آپ‌ها موفق شدند و دیگران شکست خورد، کنجکاو شد.… مطالعه بیشتردلیل اصلی موفقیت استارت‌آپ‌ها چیست؟ »

موانع موفقیت یک استارت‌آپ چیست؟

موانع موفقیت یک استارت‌آپ چیست؟ در پاسخ باید گفت کارآفرینان زیرک و هوشیار، خیلی زود مشکلات و چالش‌های استارت‌آپ‌شان را به رسمیت می‌شناسند و از آسیب‌های رو به گسترش این موانع، جلوگیری می‌کنند. رت پاور، مدیر مؤسسه‌ی مربیگری کارآفرینان Power Coaching and Consulting که تاکنون با صدها استارتاپ وکارآفرین در سراسر جهان… مطالعه بیشترموانع موفقیت یک استارت‌آپ چیست؟ »

۱۰ اصل تیم‌سازی برای استارت‌آپ‌ها

 ۱۰ اصل تیم‌سازی برای استارت‌آپ‌ها بر اساس یادداشتی از اریک ساچز اگر برای اولین‌باراست که قرار است تیم‌سازی کنید، احتمال اینکه چندنفر را از قبل در ذهن داشته باشید وجود دارد. قبل از اینکه شروع به سرمایه‌گذاری و انتخاب افراد تیم‌تان کنید، باید بدانید که مشخصات یک تیم استارت‌آپ موفق… مطالعه بیشتر۱۰ اصل تیم‌سازی برای استارت‌آپ‌ها »

۵ توصیه کارآفرینان برتر جهان به استارت آپ ها و کارآفرینان جوان

در این مقاله به ۵ توصیه کارآفرینان برتر جهان به استارت آپ ها و کارآفرینان جوان می پردازیم که هر استارت آپ و کارآفرینی لازم است این توصیه ها را جدی بگیرد:  استیو جابز ” تنها در یک حالت می توانی کارهای بزرگ انجام دهی آن هم این است که… مطالعه بیشتر۵ توصیه کارآفرینان برتر جهان به استارت آپ ها و کارآفرینان جوان »