بازاریابی اینترنتی

10 ابزار chatbot برای ساختن پلت فرم chatbot کسب و کار شما

10 ابزار chatbot برای ساختن پلت فرم chatbot کسب و کار شما

Chatbot  یک الهام جدید است که برند های برتر در تکنولوژی در حال پیشرفت هستند آن را در سیستم های chat خود ادغام می کنند.

در حال حاضر نام های بزرگی مثل فیس بوک و تلگرام با درست کردن  chatbot  و پلت فرم  chatbot  خود، در این عرصه حرکت می کنند.

chatbot
chatbot

برای بسیاری از مردم، بازاریابی chatbot  می تواند بسیار پیچیده به نظر برسد، اما یک  chatbot  خیلی پیچیده نیست. این واقعاً می تواند زمان شما را صرفه جویی کند. با پیشرفت های متعدد و ابزارهای ایجاد شده برای ایجاد فرآیند آسان، درست کردن یک  chatbot  به نظر نمی رسد که یک مسئله باشد. پس اگر می خواهید در مسابقه  chatbot  شرکت کنید، در این پست 10 پلت فرم عالی را به شما معرفی می کنیم.

ChattyPeople

ChattyPeople بهترین پلت فرم برای ایجاد یک  AI chatbot روی فیس بوک با یکپارچه سازی تجارت فیس بوک است. با Chattypeople می توانید یک پیام فیس بوک را به سرعت و به آسانی ایجاد کنید، بدون اینکه به کدنویسی نیاز داشته باشید. سادگی پلت فرم  باعث شده که برای کارآفرینان و بازاریابان در شرکت های کوچکتر یک ایده آل باشد، در حالی که تکنولوژی که دارد آن را برای مشتریان سازمانی مناسب می سازد. می توانید یک bot  ساده برای پاسخ گویی به سئوالات خدمات مشتری بسازید. یا آن را با Shopify ادغام کنید تا از طرفداران صفحه فیس بوک خود کسب درآمد داشته باشید.

ChattyPeople جایی است که f-commerce و ai-commerce با هم هستند. Chattypeople برای شروع 100  درصد رایگان است.

MEOKAY

MEOKAY یکی از ابزارهای عالی جهت ایجاد یک  Messenger bot برای مکالمه است. این ابزار chatbot  را برای توسعه دهندگان ماهر و غیر توسعه دهندگان آسان می کند تا ایجاد یک سری از گام های شرکت را برای آنها آسان کند. در عرض چند دقیقه، می توانید سناریوهای مکالمه ای را ایجاد کنید و گفتگوهای پیشرفته را برای مکالمات ساده و روان ایجاد کنید. پس از اینکه این کار را انجام دادید، لینک دهید و برند  chatbot  جدید خود را راه اندازی کنید.

Smooch

Smooch بیشتر از یک اتصال گر chatbot  عمل می کند که برنامه های کسب و کار شما را متصل می کند(به عنوان مثال : Slack and ZenDesk) با برنامه های پیام رسان روزمره شما( به عنوان مثال: Facebook Messenger, WeChat و غیره ) این برنامه با فرستادن مستقیم  همه اعلان های چت مسنجر به برنامه های تجاری شما این دو را به هم لینک می دهد. که گفتگوهای شما را فقط در یک برنامه ساده می کند. در نهایت، این می تواند در جریان کارهای خودکار و ارتباطات درون تیم ها نتیجه گیری شود. این اتصالات نیز به شما اجازه می دهد تا chatbots  ایجاد کنید که به چت های مشتریان شما پاسخ خواهد داد.

Botsify

Botsify یکی دیگر از پلت فرم های chatbot  متعلق به فیس بوک است  که کمک می کند تا یکپارچگی chatbots  را در سیستم آسان کند. برای عضویت خود از پنج مرحله ساده استفاده کنید: 1- به سایت botsify.com بروید. 2- به حساب کاربری فیس بوک خود متصل شوید. 3- یک webhook راه اندازی کنید. 4- دستوراتی را که می خواهید برای chatbot  ایجاد کنید را بنویسید. 5- اجازه دهید Botisfy به خدمات مشتریان شما رسیدگی کند.

اگر خدمات پرداخت شده کمی بیش از حد باشد، آنها یک سرویس رایگان را ارائه می دهند که به شما اجازه می دهد با توجه به تخیلات و چیزهایی که دوست دارید ربات های زیادی را ایجاد کنید.

Beep Boop

اگر به دنبال یک پلت فرم پرداختی دیگر هستید، Beep Boop ایستگاه بعدی شماست. این یک پلت فرم میزبانی است که به طور خاص به دنبال برنامه های Facebook Messenger و Slack برای توسعه دهندگان طراحی شده است. ابتدا، کد خود را با استفاده از  Github تنظیم کنید، جایگاه اصلی کنترل نسخه محبوب و خدمات میزبانی اینترنت، سپس آن را به پلت فرم  Beep Boop وارد کنید تا آن را با برنامه  Facebook Messenger یا Slack مرتبط کنید. سپس ربات ها می توانند با چت و پیغام در زمان واقعی با مشتریان ارتباط برقرار کنند.

Chatfuel

آیا به ربات فیس بوک نیاز دارید؟ خوب به گزینه های دیگر نگاه نکنید، Chatfuel به شما کمک می کند تا به راحتی chatbot  مربوط به تلگرام و فیس بوک خود را ایجاد کنید بدون اینکه هیچ تجربه کد نویسی داشته باشید. روش کار به این صورت است که از طریق افزونه ها به کاربران اجازه می دهد تا به منابع خارجی مرتبط شوند. در نهایت، پلت فرم ها امیدوار هستند که با افزونه های شخصی خدمات دهی کنند، پس هر کسی می تواند افزونه های شخصی خود را به اشتراک بگذارد و دیگران از آنها بهره مند شوند.

پلت فرم Facebook Messenger

آیا اخیراً از صفحه رسمی Facebook Messenger بازدید کرده اید؟ خوب، در حال حاضر می توانید به طور مستقیم از طریق لندینگ پیج مربوط به پلت فرم شروع به ساخت ربات خود کنید. این روش ممکن است کمی پیچیده تر از برخی از روش های دیگر باشد. اما منابع زیادی وجود دارد که Facebook Messenger آنها را به منظور کمک به انجام ایجاد برند جدید شما فراهم می کند. از طریق راهنمایی های کامل، مطالعات، انجمن توسعه دهندگان فیس بوک، و غیره … مطمئن می شوید که یک chatbot  حرفه ای ایجاد می کنید که هیچ وقت وجود نداشته است.

ربات تلگرام

به طور مستقیم از یکی از برنامه های پیام رسانی خود یک ربات بسازید. با ساخت یک ربات در Telegram ، می توانید به راحتی یک ربات در اپلیکیشین خود اجرا کنید. شرکت به تازگی کد  chatbot  خود را  open-sourced کرده است، آن را برای استفاده شخصی آسان کرده است به طوری که ادغام و ایجاد ربات ها از خود آنها باشد. Telegram API که آنها ساخته اند، می تواند اعلان های سفارشی، اخبار، یادآورها یا هشدارها را ارسال کند. API را با سایر برنامه های محبوب مانند YouTube  و  Github برای یک تجربه کاربری منحصر بفرد ادغام کنید.

BotKit

یک جعبه ابزار می تواند برای شروع در ساخت chatbots  ادغام شود، پس BotKit را جایگذاری کنید. این ابزار کمک به توسعه دهندگانی است که  در حال ساختن bots  برای Facebook Messenger, Slack, Twilio, و غیره … هستند. این BotKit می تواند برای ایجاد برنامه های هوشمندانه و مکالمه ای استفاده شود که دقیقاً مثل انسان های واقعی صحبت می کند. این جزئیات اساسی آن را از سایر جعبه ابزارهای  chatbot  مشابه متمایز کرده است.

FlowXO

آخرین مورد FlowXO است. اما نه اینکه حداقل پلت فرم برای کسب و کار شما FlowXO باشد.  این پلت فرم برای  Messenger, Slack, SMS, Telegraph  و web می تواند bots  ایجاد کند. این پلت فرم  اجازه می دهد تا انعطاف پذیری متنوع در ربات ها ایجاد شود و گزینه ای برای ایجاد یک ربات کاملاً اتوماتیک، انسانی، یا ترکیبی از هر دو را ارائه می دهد. Murray Newlands کارشناس  chatbot  می گوید” از آنجائیکه 10 سال پیش هر شرکتی یک وب سایت داشت و 5 سال پیش هر شرکتی به یک app نیاز داشت، حالا هر شرکتی نیاز به درج پیام با  AI و  chatbots دارد.”

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن