فایل‌های‌ صوتی

هشت ایده کسب درآمد اینترنتی در منزل

کسب درآمد اینترنتی در منزل از آن فرصت‌های نابی است که نباید از دست دهید و نداشتن ایده کسب درآمد اینترنتی در منزل یکی از دغدغه‌های خیلی‌ از افرادی است که در فکر کسب درآمد اینترنتی در منزل هستند. حتما شما هم مدت هاست به فکر راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی پردرآمد هستید اما محصولی برای فروش ندارید یا اصلا ایده ای ندارید که از کجا شروع کنید. اما اصلا نگران نباشید! این ایده های کارآفرینی در منزل می تونه راه گشای شما باشه تا از همین امروز شروع کنید. با این ۸ ایده که به راحتی می تونید حتی در منزل یک کسب و کار اینترنتی پولساز راه اندازی کنید.

هشت ایده کسب درآمد اینترنتی در منزل که می‌توانید خیلی زود شروع کنید

 

دانلود این فایل صوتی

کسب درآمد اینترنتی در منزل

هشت ایده برای محصول دیجیتالی قابل فروش از طریق اینترنت

فروش یک محصول فیزیکی به‌صورت آنلاین در فضای کسب و کار اینترنتی با داشتن روش‌های خاص خودش، به نسبت ساده است. اما اگر یک کسب‌وکار اینترنتی خدماتی دارید، که در آن بجای ارائه محصولات ملموس، محصول دیجیتالی به مشتری ارائه می کنید، تکلیف شما چیست؟ در اینم مقاله هشت ایده برای محصول دیجیتالی قابل فروش برای شما آماده کردیم.

نکته خوب و جالب اینکه حتی اگر شما یک طراح، مشاور مثلا بازاریابی، مربی باشید یا در هر حوزه دیگری فعالیت داشته باشید، می‌توانید به‌صورت آنلاین اقدام به فروش برخی محصولات مشخص بکنید. برای این کار به تنها چیزی که نیاز دارید قدری خلاقیت و ارائه دادن خدمات خود در یک مجموعه قابل توصیف و قابل قیمت‌گذاری است.

کسب درآمد اینترنتی در منزل

هشت ایده برای محصول دیجیتالی قابل فروش که به‌راحتی می‌توانید اقدام به فروش آن‌ها کنید:

۱- بُن (رسید دریافت کالا) یا کارت

 

هشت ایده برای محصول دیجیتالی قابل فروش
هشت ایده برای محصول دیجیتالی قابل فروش

هدیه

از این طریق می‌توانید اقدام فروش بُن یا رسیدهایی برای دریافت خدمات خود مثل خدمات مشاوره یا خدمات آموزشی بکنید و خودتان و مشتری خود را از فروش فیزیکی و در محل خدمات خودتان راحت کنید، پول را به‌صورت فیزیکی انتقال ندهید و همچنین رسید یا … هم به‌صورت فیزیکی ردوبدل نکنید. به این صورت که پس از خرید یک رسید الکترونیکی برای مشتری شما به‌صورت پیام کوتاه ارسال شود.

حتی کسب‌وکارهایی مثل رستوران‌ها هم می‌توانند از طریق اقدام به فروش یک منو خود برای یک مناسبت خاص با تخفیف ویژه نمایند. برای فروش بُن یا رسید پلاگین هایی هم مثلاً برای سیستم انتشار محتوا وردپرس طراحی‌شده است.

کسب درآمد اینترنتی در منزل

۲- فایل ویدئو

اگر مهارتی دارید که قابل نشان داده شدن است، احتمال تمایل افرادی برای یادگیری آن بسیار زیاد است و این‌گونه بازاری برای شما شکل می‌گیرد. یکی از کاربردهای سیستم‌های اشتراک‌گذاری ویدئو همین است که ویدئو را از یکی مهارت‌های خود تهیه می‌کنید و پس از اشتراک‌گذاری می‌توانید برای فروش آن اقدام به تبلیغات بکنید.

می‌توانید برای این کار اشتراک در نظر بگیرید و اشتراک ماهانه بفروشید، یا یک مدل پرداخت به ازای مشاهده هر ویدئو برای خودتان معرفی کنید و در برابر دریافت پرداخت امکان مشاهده آنلاین و در لحظه فراهم بیاورید.

کسب درآمد اینترنتی در منزل

۳- قالب و تم

در دنیای کنونی تقاضای بسیار زیادی برای خرید قالب یا تم وب‌سایت‌هایی که بر روی سیستم‌های مدیریت محتوا ماند وردپرس ایجادشده‌اند، وجود دارد. اما برای این کار لزوماً نباید یک طراح سایت یا کد نویس باشید تا قادر به فروش قابل در این فضا شوید. یک مشاور مدیریت به‌عنوان‌مثال می‌تواند قالب‌های از قبل آماده‌شده مرتبط با کسب‌وکار را بفروش برساند. نمونه‌هایی از این موارد شامل قالب‌ها رزومه فردی یا شرکتی، قالب پروفایل سازمانی یا شرکتی، مجموعه و چک‌لیست برنامه‌ریزی برگزاری رویداد و . . . است.

کسب درآمد اینترنتی در منزل

۴- خدمات آموزشی

شما می‌توانید تخصص خود را به‌صورت مجموعه‌های آموزشی به فروش برسانید. زیرساخت‌های آموزشی مختلفی وجود دارد که در آن‌ها می‌توانید مثلاً اقدام به فروش تخصص خود به‌صورت یک مجموعه آموزشی و ارائه آن به‌صورت مرحله‌به‌مرحله و با استفاده از یک آزمون اقدام کنید. نمونه‌های غیر ایرانی و انگلیسی‌زبان این موارد مانند Udemy و … امروزه خیلی پرکاربرد و شناخته‌شده هستند.

کسب درآمد اینترنتی در منزل

۵- محصولات دیجیتال

محصولات دیجیتال هم یکی دیگر از روش‌های فروش دانسته‌ها و دانش شما یا مهارت شما است. محصولات دیجیتال می‌تواند شامل هر چیزی از کتاب الکترونیک تا طراحی‌های شما باشد. به‌طورکلی هر فایل دیجیتالی در صورت طراحی مناسب و داشتن ظاهر مناسب و جذاب قابل‌ارائه به این صورت است. غیر از کتاب الکترونیک می‌توانید به این موارد هم‌فکر کنید:

عکس، فونت، الگو، کلیپ هنری و یا دستور تهیه مواد غذایی و . . .

کسب درآمد اینترنتی در منزل

۶- جلسات آموزشی

اگر در حوزه آموزشی فعالیت دارید، توجه داشته باشید که از طریق ارائه خدمات آموزشی خود به‌صورت آنلاین در قالب‌های ۱۵ دقیقه‌ای، ۳۰ دقیقه‌ای یا ۶۰ دقیقه‌ای امکان به دست آوردن دانش پذیران بیشتری را به دست می‌آورید. یک برنامه زمانی برای ثبت‌نام یا رزرو کردن از قبل بر روی سایت قرار دهید که همراه با یک سبد خرید باشد.

سپس می‌توانید محصولات آموزشی خود را از طریق اسکایت یا خدمات گوگل به‌صورت آنلاین و در لحظه برای مخاطبین ارائه کنید.

کسب درآمد اینترنتی در منزل

۷- گزارش تحقیق

اگر کسب‌وکار شما در ارتباط با جمع‌آوری اطلاعات طبقه‌بندی‌شده یا انجام تحقیق در صنعتی خاص است، می‌توانید با فروش گزارش‌های حاصل از این تحقیقات به‌صورت آنلاین کسب درآمد داشته باشید. توجه داشته باشید که این گزارش‌ها برای شرکت‌ها و سازمان‌هایی که نیاز به اخذ تصمیم‌هایی در آن حوزه خاص دارند بسیار باارزش هستند، فقط باید از تیم بازاریابی قوی در اختیار داشته باشید.

کسب درآمد اینترنتی در منزل

۸- فروش محصولات از طریق هماهنگی‌های رابطه‌ای (بازاریابی رابطه‌ای)

نکته آخر اینکه برای این کار اصلاً نیازی به داشتن ده محصول دیجیتالی که کسب‌وکارهای خدمت محور می‌توانند بفروشند چه به‌صورت فیزیکی یا غیر فیزیکی ندارید. می‌توانید به‌صورت دیجیتال اقدام به فروش محصولات یا خدمات دیگر مجموعه‌ها از طریق سیستم بازاریابی رابطه‌ای و تبلیغات رابطه‌ای بکنید که در آن سیستم به ازای هر فروش موفق و دریافت وجه کمیسیونی از طرف ارائه‌دهنده محصول دیجیتالی مورد نظر به شما می‌رسد.

بهترین نمونه حال حاضر از این روش فروش، فروش رابطه‌ای کتاب‌های الکترونیک یا فایل‌های موسیقی موجود بر روی سایت آمازون از طریق سایت خودتان است.

به نظر شما چه ایده های دیگری برای محصول دیجیتالی قابل فروش وجود دارد؟

 

کاربردی

امتیاز مطلب

امتیاز کاربران: ۵ ( ۱ رای)
برچسب ها

ایمان قاصدیان

ده سالی هست که بطور تخصصی در زمینه راه‌اندازی و توسعه کسب و کارهای اینترنتی فعالیت دارم. عاشق یادگیری هستم و تلاش می‌کنم آموخته‌هام رو در اختیار علاقمندان قرار بدم. من معتقدم یادگیری و به‌کارگیری تکنیک‌های بازاریابی و مدیریت مهم‌ترین عامل رشد و پایداری هر کسب و کاری است.

6 دیدگاه

 1. #اپلیکیشن_کسب_درآمد

  📲 #ایرانسل #همراه_اول #رایتل

  🎁 هدیه های متنوع از جمله پول نقد ، با دعوت دوستان به نصب اپلیکیشن آباکیو

  ✳️ اپ آباکیو دو مدل کاربری ارائه میده:

  ۱⃣ در نوع اول پاسخ به سوال انتهایی، برای شما پولی در نظر میگیره، و طی زمان میتوانید با این پول درخواست تسویه بدید.

  ۲⃣ در نوع دوم میتوانید با دعوت دوستان، سکه کسب کنید و سکه ها رو به هدایای مختلف از جمله پول نقد، تبدیل کنید.

  🔛 روش کار 👇
  ۱⃣ نرم افزارو دانلود و نصب کنید.
  ۲⃣ تو صفحه اول شماره خودتان و کد معرف
  (۱۵۰۱۵۰)
  رو وارد کنید سپس کد فعالسازی وارد کنید

  ◀️ با زدن کد معرف سکه خواهید گرفت ، کد معرف 👈( ۱۵۰۱۵۰)
  🔴زدن کدمعرف الزامی میباشد.

  ❇️از قسمت انتقال به حساب میتوانید موجودی خودتان را چک، و در صورت رسیدن به ۲۰ هزار تومان درخواست تسویه بدید.

  ✅برای تسویه حتما باید شماره شبا داشته باشید ❤️
  اگه خواستید اپ آباکیو دانلو کن بازی کن فقط کد معرفمو یادتون نره بزنید(۱۵۰۱۵۰)😘
  ✅هرشب سر یه ساعتی ی مسابقه میزاره اطلاعات عمومی که اگه درست جواب بدی جایزه نقدی میبری
  جالب اینجاست⬅️ لغو نداره،هزینه هم نداره پس خیالتون راحت➡️

 2. سلام اگر می خواهید کار تایپ انجام دهید و یا کار تایپ دارید و می خواهید بزارید به لینک زیر بروید و ثبت نام کنید. بهترین سایت تایپ و منصفانه ترین سایت و بی نقص ترین سایت.
  به لینک زیر بروید و ثبت نام کنید.بهترین کار برای تایپیست ها و کسایی که دستشون تنده و مهارت بالایی در ورد و برنامه های میکروسافت دارند.
  http://typeiran.com/r/42310

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفته‌نامه بهترین ایده

به جمع 30,000 مشترک ما بپیوندید!

اشتراک رایگان
همین حالا یک ویدیو آموزشی دریافت کنید


%70

فقط امروز
تخفیف بگیرید
X
بستن