بازاریابی اینترنتی

تفاوت h1 و عنوان سئو چیست؟

تفاوت h1 و عنوان سئو چیست؟ آیا باید عنوان را ویرایش کنیم؟

آموزش سئو » تفاوت h1 و عنوان سئو » نویسندگان تمایل دارند تا برخی از افکار واقعی خود را در عنوان قرار دهند. برای محتوای آنلاین، عنوان ها برای خوانندگان و موتورهای جستجو مهم هستند. این باعث می شود که آنها دو برابر مهم باشند!

پیشنهاد منحصر بفرد » دانلود ایبوک کامل آموزش سئو

اگر از وردپرس و افزونه سئو یواست استفاده می کنید، عنوان پست را در قسمت ورودی عنوان پست قرار دهید. عنوان به عنوان یک سر تیتر h1  در بالای پست ظاهر می شود. اما سئو یواست امکانات ویژه ای را نیز برای بهبود سئوی عنوان به طور جداگانه ارائه می دهد. چرا اینطور است؟ تفاوت در چیست؟ و چگونه باید عنوان سئو خود را ویرایش کنید؟ ما این موضوع را در این پست توضیح خواهیم داد.

تفاوت h1 و عنوان سئو
تفاوت h1 و عنوان سئو

تفاوت h1 و عنوان سئو  : دو فیلد ورودی

شاید برای خیلی از شما این موضوع واضح و روشن باشد، اما بیایید به جایی که فیلد های ورودی برای عنوان پست هستند را ببینیم- سر تیتر h1 و عنوان سئو مشابه هستند. فیلد ورودی عنوان پست را می توان در بالای صفحه یا ویرایشگر پست در وردپرس پیدا کرد.

تفاوت h1 و عنوان سئو
تفاوت h1 و عنوان سئو

می توانید فیلد ورودی برای عنوان سئو را در متا باکس سئو یواست پیدا کنید، که در زیر فیلد ورودی پست ظاهر می شود. برای ویرایش عنوان سئو، لازم است روی دکمه ویرایش کلیک کنید. پیش نمایش قطعه باز خواهد شد. پیش نمایش قطعه به شما سه فیلد ورودی ارائه می دهد. اولین قسمت فیلد ورودی برای ویرایش عنوان سئو شما است. امیدوارم نوار سبز را ببینید. این به این معنا است که عنوان شما بهینه سازی شده است. اگر نارنجی یا قرمز باشد باید تلاش کنید تا آن را بهتر کنید. همانطور که می بینید؛ عنوان سئو دارای انواع عجیب و غریبی از علامت ها است. اجازه ندهید که این شما را بترساند، بعداً در این پست همه چیز را برای شما توضیح خواهیم داد.

تفاوت h1 و عنوان سئو
تفاوت h1 و عنوان سئو

تفاوت h1 و عنوان سئو  : هدف از عنوان پست و عنوان سئو

مهم است که متوجه شوید عنوان سئو هدف مشابهی را با عنوان پست یا صفحه شما ندارد. عنوان پست شما برای افرادی است که به تازگی در سایت شما بوده اند. این به آنها می گوید که پست یا صفحه شما درباره چه چیزی است. و از طرف دیگر عنوان سئوی شما، برای افرادی است که هنوز به وب سایت شما نیامده اند. این به افراد در موتورهای جستجو نشان داده خواهد شد. این بخش در گوگل خواهد بود- به همین دلیل است که در پیش نمایش این بخش است. هدف از عنوان سئو این است که مردم روی این بخش کلیک کنند، به وب سایت بیایند، پست شما را بخوانند یا محصولات شما را بخرند.

بیشتر بخوانید » سازگاری استراتژی سئو محتوا چگونه است

تفاوت h1 و عنوان سئو  : سئو یواست چه کاری را به طور خودکار انجام می دهد؟

بدون انجام هر کاری، سئو یواست یک عنوان سئو بر اساس عنوان پست شما تولید می کند، سر تیتر h1  است. همچنین نام سایت شما در عنوان سئو قرار می گیرد. اگر نام سایت خود را در عنوان سئو قرار ندهید، گوگل این کار را برای شما انجام می دهد. سئو یواست به شما اطمینان خواهد داد که عنوان بیش از حد طولانی نباشد- اگر عنوان بیش از حد طولانی باشد متوجه خواهید شد. در برخی از سایت ها از یک دایره برای جدا کردن عنوان پست از نام سایت استفاده می شود، اما می توانید برای مثال  از علامت دش یا خط تیره استفاده کنید.

می توانید روشی را که می خواهید عنوان سئو را  در عناوین و بخش متای سئو یواست تولید کنید تنظیم کنید. اگر این کار را انجام دهید، همه عناوین پست های شما به همان شیوه تولید خواهد شد. اما، همانطور که در بالا توضیح داده شد، می توانید عنوان سئوی یک پست را به طور جداگانه ویرایش کنید. در پاراگراف بعدی توضیح خواهیم داد که چه مواردی را باید انجام دهید.

تفاوت h1 و عنوان سئو

تفاوت h1 و عنوان سئو  : آیا باید عنوان سئو را ویرایش کنید ؟

شخصاً، ما هرگز عنوان سئو را جدا از یک پست ویرایش نمی کنیم. ما یک پست می نویسیم و یک عنوان را انتخاب می کنیم که مناسب افرادی باشد که در سایت هستند و همچنین مناسب افرادی که در موتورهای جستجو مشاهده می کنند. ما دقیقاً از عنوان تولید شده که سئو یواست به طور خودکار ایجاد می کند استفاده می کنیم و البته کاملاً خوب است.

اگر بخواهیم با عنوان خود تطبیق دهیم، شاید به این دلیل است که فراموش می کنیم تا کلمات کلیدی را در عنوان پست خود قرار دهیم، همیشه بعد از تغییر عنوان پست،  عنوان سئو به همراه آن تغییر خواهد کرد. برای پست هایی مانند این، این روش، خوب است. با این حال، اگر برای مثال یک محصول را بفروشید، عنوان صفحه یا پست ممکن است بهترین عنوان سئو را نداشته باشد. شاید مایل باشید که قیمت محصول را در عنوان سئو ذکر کنید، اما در قسمت  h1  صفحه خود ذکر نکنید. در این موارد، ویرایش عنوان سئو ضروری است.

 

تفاوت h1 و عنوان سئو  : عنوان سئو را چگونه ویرایش کنیم؟

چگونه عنوان سئو را ویرایش کنیم؟ و این علامت های عجیب (%%%)درفیلد ورودی چیست؟ چگونه می توانید از این ها استفاده کنید؟

   قالب عنوان سئو

همانطور که در بالا توضیح داده شد، سئو یواست به طور خودکار برای شما عنوان سئو را تولید می کند. می توانید این قالب عنوان را به دلخواه خود در بخش متای سئو یواست سازگار کنید. این چیزی است که علامت های %%% در مورد آن هستند. ما این علامت ها را %% عنوان %% متغیر های جادویی می نامیم. این متغیر های جادویی اطلاعات خاصی را به دست می آورند و آنها را ترکیب می کنند تا عنوان سئو را تشکیل دهند. پس اگر %%عنوان%% را در فیلد ورودی الگوی سئو تایپ کنید، عنوان پست یا صفحه ظاهر خواهد شد. %% جداکننده %%  یا %% sep%% در این قسمت علامت جداکننده ای که استفاده کرده اید را قرار می دهید- مثل یک دایره کوچک یا خط تیره – و آن را در عنوان سئو قرار می دهیم.

تفاوت h1 و عنوان سئو
تفاوت h1 و عنوان سئو

برای جدا کننده های پست

اگر روی یک پست کار می کنید و می خواهید عنوان سئو را تغییر دهید، می توانید فقط روی عنوان سئو در متا باکس سئو یواست زیر پست خود کلیک کنید. متغیر های جادویی ناپدید خواهند شد و شما می توانید عنوان سئوی خود را فقط برای این پست ویرایش کنید. توجه داشته باشید که هنوز می توانید از متغیر های جادویی برای یک جدا کننده پست استفاده کنید! برای مثال، اگر بخواهید بخش اول عنوان را اصلاح کنید، اما جدا کننده و نام سایت را حفظ کنید، می توانید یک عنوان سئو مثل خط زیر ایجاد کنید :

(عنوان پست سفارشی شده)%%جداکننده %%%% اسم سایت%%

نتیجه گیری:

در این مقاله تلاش کردیم تفاوت h1 و عنوان سئو را توضیح دهیم. همانطور که اشاره شد، عنوان سئو و عنوان پست اهداف مختلفی را در اختیار شما قرار می دهند. در بسیاری از موارد، می توانید از عنوان پست خود به عنوان پایه برای عنوان سئو استفاده کنید. سئو یواست یک عنوان سئوی زیبا بر اساس عنوان پست شما ایجاد خواهد کرد. در بسیاری از موارد، بهتر است عنوان سئو خود را سفارشی سازی کنید. می توانید از متغیر های جادویی برای ایجاد عنوان سئوی عالی استفاده کنید.

 

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مقاله مکمل را حتما بخوانید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن