فایل‌های‌ صوتی

کسب درآمد از اینترنت

کسب درآمد از اینترنت و اسرار‌ موفقیت در آن

کسب درآمد از اینترنت و اسرار‌ موفقیت در آن مسئله ای است که امروزه ذهن بسیاری از افراد جامعه را درگیر خود کرده است. اما باید بدانید کسب درآمد از اینترنت آنقدر هم کار ساده‌ای نیست و نیاز به مهارت‌هایی دارد. به‌همین دلیل است که برخی صاحبان کسب و کارهای… مطالعه بیشترکسب درآمد از اینترنت و اسرار‌ موفقیت در آن »

هفت عادت کارآفرینان برتر چیست؟

هفت عادت کارآفرینان برتر موضوع پادکست آموزشی جذاب امروز است. برای اینکه یک کارآفرین پولساز و موفق باشید باید انرژی و قدرت تان را در طول مسیر حفظ کنید. چون راه اندازی یک کسب و کار جدید فرآیند طولانی‌مدتی است و با مشکلات زیاد و سختی‌های فراوانی روبروست. اگر من یک… مطالعه بیشترهفت عادت کارآفرینان برتر چیست؟ »

شش اشتباه رایج اغلب کارآفرینان

شش اشتباه رایج اغلب کارآفرینان که معمولا در راه اندازی کسب و کار مرتکب می‌شوند. اگر تصمیم دارید جز کارآفرینان برتر باشید در راه اندازی کسب و کار خود این اشتباهات را مرتکب نشوید. بدون شک برای کارآفرینان، نخستین سال راه‌اندازی کسب‌ و کار، با فراز و نشیب‌ها و چالش‌های… مطالعه بیشترشش اشتباه رایج اغلب کارآفرینان »

هشت روش افزایش درآمد از شبکه‌های اجتماعی

افزایش درآمد از شبکه‌های اجتماعی با هشت روش موثر  افزایش درآمد از شبکه‌های اجتماعی شما با نحوه معرفی شما در دنیای اینترنت می تواند تاثیر مستقیم داشته باشد و به عنوان یکی از مهم ترین ابزارهای بازاریابی مورد استفاده قرار گیرد. برای آنکه بتوانید در دنیای امروز در سطح بالاتری… مطالعه بیشترهشت روش افزایش درآمد از شبکه‌های اجتماعی »

معرفی مهم ترین الگوریتم های گوگل

شاید الگوریتم های گوگل برای خیلی از کاربران نا مفهوم باشد. ما با معرفی مهم ترین الگوریتم های گوگل در این پادکست به شما کمک می کنیم تا سایت خود را درنتایج اول گوگل برسانید. هر ساله گوگل الگوریتم های خود را تغییر میدهد. درست است این تغییرات کوچک هستند… مطالعه بیشترمعرفی مهم ترین الگوریتم های گوگل »

بازاریابی مستقیم و تکنیک های آن

آیا می‌دانید بازاریابی مستقیم و تکنیک های آن چیست؟ در پادکست ( فایل صوتی ) امروز در خصوص بازاریابی مستقیم یا Direct Marketing با شما صحبت می کنیم و در خصوص مزایا و معایب بازاریابی مستقیم. بازاریابی مستقیم یکی از به صرفه ترین روشها برای شرکت ها و مشاغل کوچک… مطالعه بیشتربازاریابی مستقیم و تکنیک های آن »

پولسازی از شبکه های اجتماعی

  پولسازی از شبکه های اجتماعی سه برابر بیشتر از پولسازی از کل تجارت الکترونیکی جهانی است. پولسازی از شبکه های اجتماعی این نتیجه تحقیق موسسه بی آی اینتلیجنس است که در فصل پایانی ۲۰۱۴ منتشر شد و حکایت از رشد یکباره پدیده ای دارد که حالا به تجارت اجتماعی معروف… مطالعه بیشترپولسازی از شبکه های اجتماعی »

چگونه یک کارآفرین پولساز شوم

چگونه یک کارآفرین پولساز شوم - اگر می‎خواهید یک کارآفرین پولساز شوید و در کسب وکار خود با موفقیت رشد کنید، باید وقت و انرژی تان را به ارتقای عادت‎های روزانه صرف کنید. در این مقاله که هم نسخه فایل صوتی (پادکست) و هم نسخه pdf دارد راهکارهایی برای تبدیل شدن به یک کارآفرین پولساز ارائه کردیم. همین حالا دانلود کنید

تحصیلات یا کارآفرینی مسئله این است

تحصیلات یا کارآفرینی ؟؟!! یکی از دلایلی که خیلی از جوانان به سمت ثروت آفرینی حرکت نمی کنند، اتفاقا همین تصور اشتباه است که فکر می کنند باید در آن زمینه متخصص باشند تا بتوانند حرفی برای گفتن داشته باشند، در صورتی که اصلا چنین نیست. می توانید در هر… مطالعه بیشترتحصیلات یا کارآفرینی مسئله این است »

هشت ایده کسب درآمد اینترنتی در منزل

هشت ایده کسب درآمد اینترنتی در منزل - حتما شما هم مدت هاست به فکر راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی پردرآمد هستید اما محصولی برای فروش ندارید. این فایل صوتی به شما آموزش می دهد که یک کسب و کار اینترنتی در منزل راه اندازی کنید و کسب درآمد اینترنتی را تجربه کنید. همین حالا این فایل صوتی را بشنوید و دانلود کنید.