کسب و کار اینترنتی
موضوعات داغ

کسب و کار اینترنتی بدون سرمایه را چگونه و با چه ایده ای آغاز کنیم؟

کسب و کار اینترنتی

در این مطلب کامل آموزشی به تمام سوالات اصلی شما کاربران عزیز پاسخ خواهم داد.سوالات زیادی که معمولا از طریق کامنت و ایمیل برای ما ارسال می‌شود: کسب و کار اینترنتی چیست؟ چگونه یک کسب و کار اینترنتی بدون سرمایه راه اندازی کنم؟ ایده های کسب و کار اینترنتی اجرا نشده در ایران چه ایده هایی هستند؟ انواع کسب و کارهای اینترنتی کدامند؟ چگونه با کار در منزل یک کسب و کار راه اندازی کنیم؟

اگر این مطلب آموزشی را تا انتها بخوانید؛ با مطالب جذاب، ویدیو و فایل صوتی به تمام سوالات شما پاسخ داده ام. در انتهای این مطلب می‌توانید در دوره آموزشی راه اندازی کسب و کار اینترنتی بصورت رایگان شرکت کنید.

کسب‌ و کار اینترنتی
کسب‌ و کار اینترنتی

ورود به دنیای کسب و کار اینترنتی امروزه خیلی ساده تر از هر نوع کسب و کاری است. البته برای موفقیت در این کار باید مهارت‌هایی داشت. مهارت هایی که برای کارآفرینی اینترنتی لازم است. از ایده گرفته تا تشکیل تیم و طراحی بوم کسب و کار و برنامه ریزی و استارت.

بسیار خوشحالیم که شما برای ورود به دنیای کسب و کار اینترنتی و کسب درآمد اینترنتی، سایت بهترین ایده را انتخاب کردید. چون این سایت سالهاست با تمام انرژی روی بحث کارآفرینی و استارت آپ تمرکز داشته و اگر کمی حوصله داشته باشید و مطالب آموزشی ما را دنبال کنید، حتما نتایج عالی بدست خواهید آورد. خوب بیایید به اولین سوال و مهم‌ترین سوال شما پاسخ دهم.

کسب و کار اینترنتی چیست؟

بیایید با هم بررسی کنیم که دقیقا کسب و کار اینترنتی چه چیزهایی هست و چه چیزهای نیست.

به هر نوع فعالیت اینترنتی که منجر به کسب درآمد از طریق اینترنت شود، کسب و کار اینترنتی گفته می‌شود. کسب و کار اینترنتی مدل های مختلفی دارد که در این مطلب در مورد آن ها صحبت خواهیم کرد.

البته اینطور نیست که به هر روش کسب درآمد در اینترنت، کسب و کار اینترنتی گفته شود. کسب و کار اینترنتی دقیقا کسب و کاری است که صاحب اصلی آن خودتان هستید؛ و از طریق آن بتوانید به درآمد پایدار برسید.

کسب و کار اینترنتی فقط داشتن یک وب سایت نیست. کسب و کار اینترنتی در واقع یک سیستم است. یک سیستم که می‌تواند ایده شما را تبدیل به ثروت کند. پس برای داشتن یک کسب و کار اینترنتی پولساز شما باید طراح یک سیستم باشید. یا شاید بهتر است بگویم شما باید یک سیستم ساز باشید تا یک طراح سایت!

چرا کسب‌ و کار اینترنتی؟

آیا تا به حال به کسب‌ و کار اینترنتی خود اینگونه نگاه کرده اید که بدون اینکه در محل کارتان باشید و حتی بدون اینکه در حال انجام کاری باشید کسب درآمد کنید؟

آیا تا کنون این احساس را داشته اید که فقط با داشتن یک کسب و کار در اینترنت و چند ساعت کار روزانه درآمدی چند برابر حقوق ثابت کارمندی داشته باشید؟

آیا می توانید تصور کنید که زمانی که در حال تفریح و در مسافرت هستید پیامک های واریز پول به حساب آنلاین سایت شما پیوسته برایتان ارسال شود؟


چگونه یک کسب‌ و کار اینترنتی راه اندازی کنیم؟

بیایید با هم انواع کسب و کار اینترنتی را بررسی کنیم.


انواع کسب و کار اینترنتی

انواع کسب و کارهای اینترنتی در سه مدل اصلی قرار می‌گیرند:

۱. با هدف فروش کالا

در این مدل کسب و کار اینترنتی کالای مورد نظر به صورت مستقیم یا غیر مستقیم به مشتری ارائه می شود. به عنوان مثال دیجی کالا یک فروشگاه اینترنتی است که هم خود محصولاتی را برای فروش ارائه می کند و هم از فروشندگان دیگر محصولاتی را می‌گیرد و به مشتری می فروشد.

محصولات قابل فروش به دو دسته اصلی محصولات فیزیکی و محصولات مجازی تقسیم می‌شوند. درفروشگاه اینترنتی شما محصولات فیزیکی را درب منزل تحویل می‌گیرید اما در فروشگاه اینترنتی با کالای مجازی، محصول شما از طریق دانلود در موبایل یا تبلت یا لپ تاپ و کامپیوتر شما دریافت می‌شود. مثلا خرید یک بازی آنلاین، خرید یک نرم افزار و …


۲. با هدف فروش خدمات

در این مدل کسب و کار اینترنتی هم خدماتی به صورت مستقیم و واسطه ای به مشتریان ارائه می‌شود. مثل سایت های فروش هاست و دامین که هم خودشان سرور برای ارائه خدمات هاست دارند و هم اینکه از شرکت‌های خارجی به صورت واسطه ای خدمات هاستینگ به مشتریان ارائه می کنند.
خرید اشتراک اینترنت، خرید بلیط سینما از سینما تیکت و … از این دسته کسب و کارهای اینترنتی هستند.


۳. کسب و کارهای اینترنتی مبتنی بر محتوا

و اما بهترین و کم دردسرترین مدل کسب و کار اینترنتی که هدف اصلی ما هم استفاده از این مدل درآمد زایی است تولید محتوا و فروش محتوا است. یکی از بهترین مدل های کسب و کار اینترنتی بدون سرمایه، تولید محتوا است. تولید محتوای با ارزش وتبدیل آن به پول و ثروت. هم می توانید به صورت مستقیم محتوا را به پول تبدیل کنید و هم به صورت غیر مستقیم!

در مدل اول و دوم شما نیاز به سرمایه دارید تا شروع کنید. اما در مدل سوم شما بدون سرمایه هم می‌توانید یک کسب و کار اینترنتی موفق راه اندازی کنید.

ایده های کسب و کار اینترنتی اجرا نشده در ایران

یکی از هدف‌های وب سایت بهترین ایده حمایت از جوانان و علاقمندان به کارآفرینی اینترنتی است که همیشه به راه اندازی کسب و کار اینترنتی پولساز فکر می‌کنند. یا عاشق کسب درآمد از اینترنت هستند. ایده‌هایی برای راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی بدون سرمایه، کسب و کار در منزل و ایده های کسب و کار اینترنتی اجرا نشده در ایران و ورود به دنیای کسب درآمد اینترنتی.

در ادامه این مقاله ۱۰ ایده کسب و کار اینترنتی برای علاقمندان به کارآفرینی اینترنتی آماده کردیم. تا بتوانید از همین امروز وارد دنیای کسب درآمد اینترنتی شوید. یکی از هدف‌های وب سایت بهترین ایده حمایت از جوانان و علاقمندان به کارآفرینی اینترنتی است که همیشه به راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی پولساز فکر می‌کنند. یا عاشق کسب درآمد از اینترنت هستند.

بیشترین تماس‌ها و ایمیل‌های ارسالی کاربران سایت بهترین ایده، یا نداشتن ایده است یا عدم اطمینان از پولساز بودن ایده شان است. به‌همین دلیل بیشترین تمرکز خودمان را در ماه‌های اخیر بر روی ایده های کارآفرینی اینترنتی و کسب درآمد از اینترنت گذاشتیم. ایده‌هایی که حتی قابلیت پیاده سازی با بدون سرمایه و یا با سرمایه کم و کار در منزل را داشته باشند.

ایده کسب و کار اینترنتی
ایده کسب و کار اینترنتی

ایده های کسب و کار اینترنتی برای علاقمندان به کارآفرینی اینترنتی

۱- سایت آموزش

این ایده در مدل سوم کسب و کار اینترنتی قرار دارد. مدل کسب و کار اینترنتی بدون سرمایه ، مناسب کار در منزل و قابل اجرا در ایران با سودآوری عالی.

بی شک آموزش و یادگیری موضوعی است که هر کسی نیاز دارد و امروزه یکی از بهترین ایده های کسب و کار اینترنتی در ایران است.  در هر زمینه ای که تخصص دارید و می توانید آن را به دیگران آموزش دهید می توانید وب سایت راه اندازی کنید. می توانید در سایت هایی که آموزشی هستند مثل فرانش ثبت نام کنید و ویدئوی آموزشی خود را به اشتراک بگذارید.

این ویدئو ها می توانند رایگان باشند و یا اینکه قیمت های مختلفی داشته باشند. نمونه ای از ویدئو های آموزشی خود را می توانید در آپارات یا یوتیوپ به اشتراک بگذارید تا بینندگان را به سایت خود هدایت کنید. استفاده از کتاب و مقاله و فایل های آموزشی می تواند مفید باشد.

۲- خدمات کسب و کار اینترنتی

می توانید از راه دور به مشتریان خدمات ارائه دهید. راه اندازی کسب و کار اینترنتی بر اساس مهارت های خود و فروش آن به مشتریان می تواند گزینه ای خوبی برای کسب درآمد از اینترنت باشد. این خدمات می توانند به صورت فیزیکی باشند و یا محصولات دانلودی یا خدماتی مثل طراحی و…

شما با این روش می توانید بدون اینکه به مکان خاصی نیاز داشته باشید با خیلی از هم گروهی های خود وارد کار شوید. به علاوه سپردن کار به دیگران می تواند بخشی از هزینه های شما صرفه جویی کند مثلاً پول برق و اینترنت. در ادامه ایده کسب و کار اینترنتی دیگری به شما معرفی می کنیم.

۳- فروشگاه اینترنتی

یکی دیگر از ایده های جالب کسب و کار اینترنتی، داشتن فروشگاه و فروش اینترنتی می باشد. می توانید در شروع کار قبل از اینکه سایتی داشته باشید از فروشگاه سازهای رایگان استفاده کنید.

در برخی سایت های فروشگاه‌ساز می توانید حداقل ۵۰ محصول را به رایگان در فروشگاه شخصی خود داشته باشید و حتی می توانید همکاری در فروش داشته و محصولات دیگران را در سایت قرار دهید و بفروشید. یعنی بدون داشتن محصول و فقط  با مشارکت در فروش می توانید کسب درآمد کنید.

این فروشگاه سازها را می توانید به گوگل و سایر موتورهای جستجو معرفی کنید و همچنین می توانید دامنه بخرید که قیمت چندانی ندارد. داشتن فروشگاههای تلگرامی هم ایده خوبی است. در یک کارگاه تخصصی ما به شما آموزش می‌دهیم که بر روی کانال تلگرام خود فروشگاه آنلاین با قابلیت پرداخت بانکی قرار دهید.

دانلود پادکست »  کسب درآمد اینترنتی و اسرار موفقیت آن

بعد از اینکه کارتان رونق گرفت می توانید سایت بزرگتری هم داشته باشید. داشتن مهارت در زمینه سئو خیلی مهم است و حتما یا آموزش ببینید و یا از یک کارشناس با تجربه کمک بگیرید. در فن فروش سعی کنید بیشتر یک مشاور دلسوز باشید تا  فروش خود به خود صورت بگیرد. ارتباط موثر با مشتری خیلی مهم است.

فراموش نکنید مهم ترین احساس مشتریان احساس مهم بودن است. شما با رفتار خود به آنها حس مهم بودن را بدهید. سعی کنید مورد اعتماد مشتریان باشید و محصولات خود را به همان اندازه ای که قابلیت و کیفیت دارند تبلیغ کنید و به دیگران بشناسانید.

هزینه ارسال رایگان برای فروشگاه، ایده خوبی است و به نظرم حس خوبی به مشتری می‌دهد.

دوره آموزشی پیشنهادی » آموزش حرفه ای راه اندازی فروشگاه اینترنتی   

۴- برنامه‌های اجتماعی و سرگرمی

یک ایده عالی مناسب برای کار در منزل دیگر. شما می توانید برنامه های اجتماعی و سرگرمی تهیه کنید و هزینه عضویت ماهانه یا هفتگی برای اعضا در نظر بگیرید. سعی کنید برنامه‌های منحصر بفرد و عالی تهیه کنید. در صورت زیاد بودن مخاطب می تواند بستر مناسبی برای تبلیغات باشد. در ادامه ایده کسب و کار اینترنتی دیگری به شما معرفی می کنیم.

حتما بخوانید »  ۱۰ ایده افزایش جذابیت شبکه های اجتماعی

۵- همکاری در فروش

در این روش شما می توانید محصولات دیگران را در سایت خود قرار دهید و از فروش هر کدام از محصولات پورسانت دریافت کنید. همانطور که قبلا ذکر شد می توانید از فروشگاه سازهای‌رایگان در ایده سوم استفاده کنید و بدون هیچ هزینه ای محصولات دیگران را بفروشید و کسب درآمد کنید. شما باید تکنیک‌های بازاریابی را به خوبی فرا بگیرید و گرنه هیچ مشتری به سراغ شما نمی‌آید.

یک روش کسب درآمد اینترنتی »  همکاری در فروش چیست؟ روش‌های کسب درآمد از همکاری در فروش

۶- راه‌اندازی سایت و فروش تبلیغ

یکی از هدف های راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی در منزل می‌تواند راه‌اندازی یک سایت با هر موضوعی که به نظر شما و کاربران جذاب است باشد و بعد از اینکه مخاطبان شما زیاد شد شروع به فروش تبلیغ کنید. ارائه محتوای پر ارزش خیلی مهم است. در این گونه سایت ها چون یک حوزه عمومی است مخاطبان زیادی دارد.

۷- تولید محتوا برای برندها برای جذب اسپانسر

جذب اسپانسر با محتوای با کیفیت می تواند ایده خیلی خوبی باشد. توجه داشته باشید محتواهای شما یکتا و منحصر بفرد باشد تا سئوی بالایی را بدست بیاورید. تمام نکات و فنون مربوط به تهیه محتوای با کیفیت را در نظر بگیرید. در صورت لزوم از متخصصین این حوزه کمک بگیرید. در ادامه ایده کسب و کار اینترنتی دیگری به شما معرفی می کنیم.

همانطور که همیشه در دوره‌های آموزشی کسب و کار اینترنتی پولساز تأکید می‌کنم٬ محتواهای خود را با نظم خاصی بروز کنید. مثلا هر هفته شبهای دوشنبه ساعت ۱۰ و یا هر روز ساعت ۱۲.

این نظم و رعایت قوانین دیگر که مربوط به گوگل می باشد و به شما در بالا بردن رتبه سایت تان در نتایج اول گوگل٬ بسیار کمک خواهد کرد.

۸- برگزاری کارگاه و سمینار

یک ایده کسب و کار اینترنتی پولساز دیگر برگزاری کارگاه های آموزشی و سمینارها به صورت مجازی و حضوری است که می تواند سود خیلی خوبی داشته باشد. این کارگاه‌های تخصصی در هر زمینه ای می تواند باشد.

شما حتی می‌تواند واسط بین کسانی باشید که مهارت خاصی دارند ولی وبلاگ یا سایت ندارند. جلسات آنلاین و مراسم حضوری با قشرهای مختلف جامعه می‌تواند جذاب باشد.

به عنوان مثال خانم های زیادی در خانه تنها هستند و به خاطر پر شدن تنهایی خود به باشگاه یا جاهای دیگر می روند. خیلی‌ها دوست دارند سرگرم شوند.

دوره کارآفرین اینترنتی
دوره کارآفرین اینترنتی

جلسات آنلاین و دادن ایده‌های خوب و کارآمد می تواند مخاطبان زیادی را جذب کند و با مخاطبان زیاد می توانید بر اساس نیاز های آنها تبلیغات بگیرید یا محصولات خود را تبلیغ کنید. 

مثلاانجمنی برای خانم‌های خانه‌دار، انجمنی برای بازنشسته‌ها، انجمنی برای کارمندان، انجمنی برای بساز بفروشها، انجمن‌هایی که الان در جامعه ما خیلی کم  هستند و یا اصلا نیستند. شاید انجمن بچه های زیر ۷ سال اصلا وجود نداشته باشد و  …

۹- روان شناسی موفقیت و کسب ثروت

و بازهم یک ایده کار در منزل پولساز و جذاب! این روزها به دلیل خصوصی شدن مراکز کار و کاریابی دانستن فن و مهارت روان شناسی موفقیت و روان شناسی ثروت بیش از پیش مهم شده است. شاید اینکه هر انسانی خودش مدیر خودش باشد کار راحتی نباشد. این هم یک ایده کسب و کار اینترنتی پولساز است

اینکه چطور خودمان را مدیریت کنیم تا سر یک ساعت مشخص کارمان را شروع کنیم و اینکه چطور حواس پرتی های موقع انجام کار را از خودمان در کنیم و چکار کنیم تا خودمان رشد کنیم تا کسب و کارمان رشد کند، می تواند ایده جالبی باشد.

همانطور که می‌دانید برای موفقیت در کسب و کار، باید فنون مذاکره و برقراری ارتباط را به خوبی بدانیم و این لازمه پیشرفت است. بیشتر افراد در جامعه احساسی عمل می کنند تا منطقی. افراد از جایی خرید می کنند که حس بهتری نسبت به آنجا دارند.

اگر شما این مهارت‌ها را می دانید پس شروع کنید. چکار کنیم تا مردم ما را دوست داشته باشند؟ چکار کنیم تا دیگران با ما راحت باشند؟ برای فریلنسر شدن چه اخلاقی را باید داشته باشیم؟ می توانید در سایت خود سمینارها و کتاب های موفقیت و کسب  ثروت را داشته باشید. این مورد هم یک کسب و کار اینترنتی پرطرفدار است.

۱۰- از ابزارهای سئو استفاده کنید

سایت‌هایی  وجود دارند که جستجوهای مردم را نشان می دهند. شما می توانید با استفاده از جستجوهای مردم بدانید که چه چیزی را نیاز دارند و آیا با توجه به جستجوی آنها سایتی وجود دارد یا نه؟

با این تکنیک، ایده ها و فرصت ها را شناسایی و شکار کنید و با توجه به مهارت‌ها و علاقه‌های خود دست‌به‌کار شوید. برای تولید محتوا ابتدا سئوی آن را با ابزار های سئو چک کنید و در صورت تکراری نبودن محتوا را استفاده کنید.

دانلود ایبوک » مجموعه آموزش رایگان سئو


توماس ادیسون : ضعف شدید ما در تسلیم شدن نهفته است.

مطمئن‌ترین راه موفقیت آن است که همیشه یک بار دیگر هم سعی کنیم.

پیش از شروع کسب و کار اینترنتی

اگر واقعا در فکر راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی در ایران هستید، بهتر است که این ۵ اصل مهم را مدنظر داشته باشید:

۱- ارزیابی ایده

قبل از هر اقدامی شما باید دست به تحقیق بزنید که آیا اصلا بازاری برای ایده شما وجود دارد! یا نه؟ کسی که شما را دوست دارد و می شناسد به شما در مقابل ایده یا محصول وحشتناک‌تان چه نظری خواهد داد؟! پس منابع نظرسنجی مناسب را انتخاب کنید.

۲- استراتژی تجاری شما چیست؟

این موضوع برای من جای تعجب دارد که برخی استارت آپ ها یا کارآفرینان اینترنتی برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی خود نمی‌دانند چطور بدون تعیین استراتژی پول گزافی را خرج بازاریابی می‌کنند. 

شما بر چه اساس محصول خودتان را قیمت گذاری کرده اید؟

در کسب‌ و کار اینترنتی رقبایتان در چه حدی هستند؟

چگونه مشتریان جدید را جذب  و حفظ می کنید؟

 چه چیزی باعث رشد کسب و کار اینترنتی شما می شود؟

لطفا به این پرسش ها پاسخ دهید. سپس طرح کسب و کار اینترنتی خود را آماده کنید. حالا آماده اید که به بازار حمله کنید. البته اگر شما طرح کسب و کار اینترنتی خود را با زندگی واقعی مقایسه کنید و بخش‌هایی را به آن افزودید و یا کاستید، آنگاه نتایج مثبت را خواهید دید.

۳- مزیت رقابتی شما چیست؟

هشدار!… شما ممکن است تنها فردی نباشید که  apple watch را بصورت آنلاین می فروشد. بنابراین چه چیزی باعث تفاوت شما با دیگر خرده فروشان این بازار می شود؟ شما نمی توانید در قیمت گذاری متفاوت باشید زیرا به احتمال زیاد قرارداد هایی زیر حداقل قیمت شما وجود خواهند داشت.

چه چیز دیگری در مورد نشان تجاری، تجربه، خدمات و… ممکن است دیگران را جذب کسب‌ و کار اینترنتی شما کند و می تواند آنها را وادار کند که از سایت شما خریداری کنند؟

اینترنت مکان بزرگیست، اگر شما نتوانید با منحصر به فرد کردن کسب و کار اینترنتی خود موقعیت مناسبی را بدست بیاورید، قطعا در دریایی از رقبا غرق خواهید شد.

پنج قدم برای کسب درآمد اینترنتی
پنج قدم برای کسب درآمد اینترنتی

۴- بودجه شما دقیقا چقدر است؟

برای من مهم  نیست که محصول شما چقدر بزرگ و انقلابی است اگر شما بودجه کافی را جهت عرضه محصولتان نداشته باشید دنیا از محصولتان بی نصیب خواهد ماند. اگر شما یک حداکثر بودجه مشخص کرده اید، برای واقع بینانه کردن باید آن را ۲ برابر کنید، پس همیشه یک طرح جهت افزایش سرمایه در چنته داشته باشید. مشکلات در کمین هستند …

۵- زندگی شخصی یا کاری؟

راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی ساده تر از شغل های دیگر نیست. من همیشه افراد زیادی را که برای کسب درآمد  از اینترنت در کنار شغل اصلی خود، دست به برپایی یک کسب و کار اینترنتی می زنند، تحسین می کنم . قطعا تلاش زیادی می کنند…

برنامه‌ریزی برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی یک چیز است. شما باید یک طرح و برنامه برای بازاریابی، خدمات مشتریان، تعطیلات و … تهیه کنید. شما باید پاسخگو مشتریان در مواقعی که حتی برای شما مناسب نیست باشید. شما باید مطمئن شوید برنامه کسب و کاری تهیه کرده اید  که در مدیریت زمان شخصی و کاری به شما کمک می کند.

این بدان معنا نیست که هر کس این موارد را رعایت کند حتما در کسب و کار اینترنتی خود موفق می شود این اصول برای شروع کسب و کار اینترنتی لازم هستند. اما برای موفقیت کافی نیستند با این حال نا امید نشوید و از همین امروز طرح و برنامه کسب و کار اینترنتی خود را بریزید و واقع بین باشید.

نتیجه‌گیری:

شما برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی نیاز به ایده عجیب و غریب و تخصص‌های خاصی ندارید. اما پس از راه اندازی کسب و کار نیاز به نظم و توسعه و یادگیری مهارت‌های زیادی دارید. مهارت بازاریابی اینترنتی، تکنیک های افزایش جذابیت کاربران و تولید محتوای ناب و تخصصی. برای داشتن یک کسب و کار اینترنتی بدون سرمایه با روزی ۶ ساعت کار در منزل هم واقعا می‌توانید موفق باشید. اما یادتان باشد باید تلاش کنید و دائما مطالب جدید یاد بگیرید. در دنیای رقابتی امروز مهم ترین مزیت رقابتی شما نسبت به رقبا می تواند مهارت های نوین شما باشد.

اگر حاضرید در این راه سخت تلاش کنید و به درآمد رویایی برسید پیشنهاد می کنم همین حالا دوره آموزشی راه اندازی کسب و کار اینترنتی رایگان را شروع کنید.

کسب و کار اینترنتی

حتما سوالات خود را از من بپرسید

کاربردی

امتیاز کل

امتیاز کاربران: ۵ ( ۱ رای)
برچسب ها

ایمان قاصدیان

ده سالی هست که در زمینه کسب و کار اینترنتی فعالیت دارم. عاشق یادگیری هستم و تلاش می‌کنم آموخته‌هام رو در اختیار شما علاقمندان قرار دهم.

۵۷ دیدگاه

 1. سلام وقت بخیر
  مطلب جالبی بود
  دوستان توجه کنید،ما قصد داریم ده نفر خانوم وآقا جذب کنیم برای کار فروش البته کل کار درخانه قابل انجام هست و نیازی به حضور فیزیکی نیست،فقط دوستانی که پیام میدن دقت کنند شرایط زیر الزامی هست
  حداقل مدرک دیپلم،آشنایی نسبی با تلگرام واینستاگرام وآشنایی نسبی با فروشندگی و حداقل روزی ۳ساعت وقت آزاد( کسانی کهوکمتر از این مقدارفرصت دارن لطفا پیام ندن) دوستانی که کانال دارن ویا پیج در اولویت هستن.
  حقوق؛۱۲۰۰ هزار ثابت بعلاوه پورسانت
  کسانی که شرایط بالا رو دارن وصد البته پشتکار به آیدی زیر در تلگرام پیام بدن
  armaaaaaannnnnn@(آیدی را کپی ودر تلگرام پیست کنید)

 2. باسلام وباتشکرازمدیریت محترم سایت ودوستان تلاشگر.من ساکن مازندران و علاقه مند به کاربسته بندی خشکباروحبوبات واقلامی ازاین دست در منزلم. بهمچنین تمایل به فروش زرشک وزعفران هستم. دنبال سفارش اینکارهستم . لطفادوستان اطلاع رسانی کننند. تشکر.

   1. سلام من قبلا در دوره کسب وکار اینترتی شما شرکت کردم که دوره رااندازی سایت بود حالا چون زمان زیادی گذشت دسترسی به فایل های اموزشی ندارم دانلودم نکردم امکانش هست دوباره استفاده کنم

 3. واقعا سایت بهترین محشره
  من سایت های زیادی دیدم اما هیچ کدوم انقدر کامل به کسب و کار اینترنتی نپرداختند.
  من می خوام بدون سرمایه شروع کنم و مطمئنم موفق میشم.
  خیلی دوست دارم در دوره آنلاین شما شرکت کنم و به زودی این کارو می کنم.

  ممنون از تیم خوب بهترین ایده

 4. البته فعالیت در این حوزه ها نیاز به دانش کافی تجربه و مطالعه داره نه اینکه هر کی اومد یه بیزنیسی رو الکی بزنه اینطور فقط باعث میشه دیدگاه مردم نسبت به هم صنفیها خراب بشه

 5. با سلام و احترام
  کارمند یکی از شرکتهای بیمه می باشم ۱۵ سال سابقه کار دارم و دانشجوی ترم آخر تجارت الکترونیک می باشم. میخواستم در دنیای مجازی کسب و کار مناسبی در زمینه کاری خودم داشته باشم . خواهشمندم راهنمایی بفرمایید .با سپاس فراوان

 6. تشکر از مطالب مفید و به روزتون. بنده مدتیه با یه مرورگر که بیت کوین استخراج میکنه آشنا شدم. درآمد خوبی داره که اوایل باورش نداشتم اما با پشتکار خداروشکر تونستم به درآمد برسم. تنها کاری هم که باید انجام بدی اینه که مرورگرو باز بزارید که بیت کوین استخراج کنه. واسه تایید حرفام از طریق لینک http://yon.ir/xdmvA می تونید مرورگرو دانلود و نصب کنید.

  1. وقتتو تلف نکن دوست من
   پول دراوردن اینجوری نیست و خودتم میدونی که درآمدت در اون سایت شاید بعد از چندین ماه به سختی به روزی یک دلار برسه
   پس بهتره راههای دیگرو امتحان کنی
   البته این فقط نظرم بود که بیان کردم

 7. سلام من قصد دارم وب سایت فروش لباس زنانه و بچه گانه راه اندازی کنم و دقیقا نمیدونم باید چه کارهایی انجام بدم میشه راهنماییم کنید…
  ومیخواستم بدونم برای راه اندازی سایت فروش حتما باید کامپیوتر باشه یا با گوشی هم میشه …ممنون میشم پاسخ بدید

  1. سلام
   ۱- بررسی بازار ۲- تحلیل رقبا ۳- مزیت رقابتی شما ۴- استارت

   بله نیاز به حداقل یک لپ تاپ با اینترنت دارید

  2. سلام دوست عزیز
   میتونید یک سایت راه اندازی کنید از نوع فروشگاهی و البته نکته ی مهم اینه که سایتتون تو صفحه اول google search باشه پس بهتره یک پشتیبان سایت برای کار روز seo سایتتون داشته باسید کاری که ما هم برای سایتمون انجام دادین و طراح و پشتیبانمون سایت ما رو تو صفحه اول نگه داشته.اکر تمایل داشتین میتونم بهتون معرفیشون کنم.

 8. سلام وقت بخیر
  شرکت تبلیغات پیامکی کندو پروژه کندل رو افتتاح کرد
  در جهت افزایش کاربر های پروژه شرکت برای دریافت تبلیغات و عرضه نیاز به متقاضی داره شما نیاز به هیچ عمل فیزیکی ندارید
  و فقط بشینید در خونه و کسب درامد کنید که بنده هم بی شک در این امر کمکتون میکنم

  سوال:شما باید چه کاری رو انجام بدید؟
  کار شما دریافت sms های تبلیغاتی بر حسب علایقتون هست
  که بابت دریافت کردن هر پیامک پورسانت دریافت میکنید(کاملا رایگان)
  که بخشی از این علایق شامل:استخدام و کاریابی – حراجی ها و تخفیف ها – فرهنگی و هنری – اقساط – علمی و اموزشی – پزشکی و درمانی و….
  این پروژه تازه استارت خورده و شما از پیشگامان این انقلاب فرهنگی خواهید بود از زمان استفاده کن چون خیلی ها در اینده حسرت فرصت شما رو میخورند.
  وکاملا قانونیه..میتونین خودتون پرس وجوهم کنین

  جهت اطلاعات بیشتر و پاسخ دادن به سوالاتون فقط و فقط در (تلگرام) پاسخ گو هستم..با آیدی Heydari_h1@

 9. سلام خیلی مقاله خوبی بود اما ما در زمینه طراحب فروشگاه اینترنتی فعالیت داریم و خیلی از افراد فقط سایت دریافت میکنن بدون حتی انتشار یک مقاله معترض میشن به تیم ما و میگن شما فقط پول از ما گرفتین و بدون یک ریال بازدهی . امیدوارم افرادی که میخوان تو این حوزه وارد بشن بدونن کسب و کار اینترنتی فقط داشتن نیست و خیلی موارد را باید انجام بدهند تا موفق شوند

  1. کاملا درسته! داشتن یک وب سایت فروشگاهی یا هر نوع وب سایتی به معنای داشتن یک کسب و کار اینترنتی نیست.
   کسب و کار اینترنتی یک سیستم حرفه ای بازاریابی و فروش حرفه ای دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن