کسب و کار اینترنتی

آیا راه اندازی کسب و کار اینترنتی بدون ایده و تخصص ممکن است؟

این سوالی است که هر روز کاربران سایت بهترین ایده می‌پرسند. من هیچ ایده‌ کسب و کار اینترنتی ندارم. من هیچ تخصص و تجربه‌ای در زمینه کسب و کار اینترنتی ندارم. آیا راه اندازی کسب و کار اینترنتی بدون ایده و تخصص ممکن است؟

برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی بدون ایده و تخصص باید از کجا شروع کنم؟

در ابتدا از خودتان بپرسید آیا کسب و کار اینترنتی برای شما مناسب است یا نه. من در مقاله قبلی ۱۰ سوال کلیدی مطرح کردم. که باید قبل از ورود به دنیای کارآفرینی اینترنتی از خودتان بپرسید.

کسب و کار اینترنتی بدون ایده و تخصص

آیا راه اندازی کسب و کار اینترنتی بدون ایده و تخصص ممکن است؟

چگونه می‌توانیم بدون هیچ ایده و تخصصی یک کسب و کار اینترنتی راه‌اندازی کنیم؟

اگر برای شروع یک کسب و کار اینترنتی آمادگی کامل دارید. و تصمیم دارید به درآمد عالی برسید به شما تبریک می‌گویم. همان‌طور که قبلاً هم اشاره کردم داشتن یک کسب و کار اینترنتی بسیار لذت‌بخش است.

خوب بیایید بررسی کنیم آیا راه اندازی کسب و کار اینترنتی بدون ایده و تخصص ممکن است؟

 

۱- مشکل اصلی من نداشتن ایده است

به نظر من نداشتن ایده هیچ مانعی برای ورود به دنیای کارآفرینی نیست. من صدها مقاله در خصوص ایده‌های کارآفرینی اینترنتی در سایت بهترین ایده نوشتم. اما مشکلی که اغلب افراد دارند این است که حتما باید به یک ایده ناب برسند تا شروع کنند.

هر ایده‌ای که من مطرح کنم حتی اگر ناب‌ترین ایده باشد، بلافاصله هزاران نفر آن را می‌خوانند. پس این ایده دیگر یک ایده ناب نخواهد بود.

افراد زیادی در این سال‌ها برای مشاوره‌ی ایده به دفتر من مراجعه کردند. من ایده‌های نابی به آن‌ها ارائه داده‌ام. اما مشکل آن‌ها اصلاً ایده نیست. چون این ایده‌ها به حدی عالی و قوی بودند که ده‌ها سوال در ذهنشان ایجاد می‌شود.

سؤالاتی که افراد به‌محض دریافت ایده می‌پرسند:

– خوب عجب ایده جالبی! اما از کجا باید شروع کنم؟
– این ایده عالیه اما سرمایه می‌خواهد. من سرمایه کافی ندارم.
– آیا تیم بهترین ایده می‌تواند این ایده را برای من اجرا کند؟
– من چطور می‌توانم تیم سازی کنم برای اجرای این ایده
– من اصلاً مهارت کسب و کار اینترنتی ندارم باید چکار کنم؟
– من به هیچ‌کس اعتماد ندارم تا ایده‌ام را با آن‌ها در میان بگذارم.
– من خیلی عجله دارم. لطفاً به من کمک کنید تا شروع کنم.

از خودتان بپرسید: آیا مشکل شما هم فقط نداشتن ایده است؟

اگر به شما یک ایده بدهم می‌توانید آن را پیاده‌سازی کنید؟

 

۲- چه مهارت‌هایی برای پیاده سازی ایده لازم دارم؟

برای راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی شما نیاز به مهارت‌هایی دارید. کسب و کار اینترنتی فقط داشتن یک وب‌سایت نیست. اما اولین مهارتی که لازم دارید همین است.

مهارت اول: راه‌اندازی یک وب‌سایت با اصول کسب و کار اینترنتی

وقتی شما اصول کسب و کار اینترنتی را بدانید وب سایتی طراحی می‌کنید که کاملاً متفاوت است.

اغلب طراحان وب‌سایت متأسفانه نگاه کسب و کاری و بازاریابی ندارند. آن‌ها فقط به فکر طراحی یک سایت زیبا هستند. اما اکثر این سایت‌ها فقط زیبا هستند. و هیچ فروشی ایجاد نمی‌کنند.

اولین مهارت شما باید راه‌اندازی یک وب‌سایت بر اساس اصول کسب و کار اینترنتی باشد.

علاوه بر مهارت راه‌اندازی، شما به مهارت‌های بازاریابی اینترنتی یا دیجیتال مارکتینگ هم نیاز دارید.

بازاریابی اینترنتی شامل چندین مهارت است. ایمیل مارکتینگ، تبلیغ نویسی در وب، سئو، فعالیت‌های شبکه اجتماعی، بازاریابی محتوایی و لینک سازی همه از مهارت‌های دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال است.

مهارت دوم: تولید محتوا

هر کسب و کار اینترنتی به محتوای تخصصی نیاز دارد. به کمک محتوا شما می‌توانید خود را به مخاطبانتان معرفی کنید.

مهارت تولید محتواست که شما و کسب و کارتان را متفاوت از رقبا می‌کند. و از همه مهم‌تر با این مهارت هست که شما می‌توانید به نتایج اول گوگل برسید.

مهارت سوم: بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجو SEO

به کمک این مهارت‌ شما می‌توانید محصول و خدمات خود را به نتایج اول گوگل برسانید. این مهارت سئو است. مهارت پولسازی که بسیاری از صاحبان کسب و کار اینترنتی ندارند.

اگر این مهارت را ندارید از همین امروز به فکر کسب این مهارت باشید. چون در هرماه چند میلیون از این مهارت می‌توانید کسب درآمد کنید.

مهارت چهارم: بازاریابی ایمیلی

بازاریابی ایمیلی یکی از مهارت‌های دیگر است که برای افزایش ترافیک و فروش محصولات شما لازم است.

بسیاری از این افراد ایمیل مارکتینگ را کم‌اهمیت می‌دانند. و این یک اشتباه است. ایمیل مارکتینگ حرفه‌ای باعث افزایش فروش و ترافیک سایت شما می‌شود. با ایمیل مارکتینگ حرفه‌ای می‌توانید سودآوری تان را ۴ برابر کنید.

مهارت پنجم: مهارت تبلیغ نویسی

این یکی از مهارت‌های پولساز کسب و کار اینترنتی است. نوشتن متن‌ها و عنوان‌های تبلیغاتی یک مهارت فوق‌العاده است. این مهارت برای نوشتن عنوان محصولات، ایمیل و مقالات خیلی کاربرد دارد. مهارت تبلیغ نویسی در اینترنت، می‌تواند فروش محصول شما را ۱۰ برابر کند.

داشتن محصول یا خدمات عالی برای فروش کافی نیست! شما باید مهارت تبلیغ نویسی هم داشته باشید.

مهارت ششم: مدیریت و پشتیبانی

فقط راه‌اندازی وب‌سایت و مهارت‌های بازاریابی به‌تنهایی کافی نیست. شما باید بتوانید وب‌سایت خود را با توجه به نیازهای آینده و مشکلات احتمالی، توسعه و مدیریت کنید.

تمام این مهارت‌ها برای داشتن یک کسب و کار اینترنتی پولساز و ماندگار لازم است.

اگر به کوتاه‌مدت فکر می‌کنید و فقط می‌خواهید یک وب‌سایت داشته باشید، مهارت اول کافی است. اما اگر به یک کسب و کار اینترنتی پولساز و ماندگار با درآمد عالی فکر می‌کنید، تمام مهارت‌ها لازم است.

اگر شما می‌توانید یک تیم داشته باشید که بسیار عالی است. یک متخصص راه‌اندازی، یک متخصص بازاریابی اینترنتی و یک مدیر و پشتیبان.

اما اگر می‌خواهید خودتان به‌تنهایی یک کسب و کار اینترنتی داشته باشید، به همه این مهارت‌ها نیاز دارید.

من تمام این مهارت‌ها را دارم و به شرکت‌کنندگان دوره کسب و کار اینترنتی پولساز هم این مهارت را آموزش می‌دهم.

شاید بپرسید:

آیا من هم می‌توانم بدون مهارت و تجربه قبلی، تمام مهارت‌ها را کسب کنم؟

پاسخ:

بله. در روش آموزشی جدید دوره آنلاین، تمام این مهارت‌های تخصصی را با روش‌های بسیار ساده و کاربردی به شما آموزش دادم. تمام آموزش‌ها به‌صورت فیلم‌های آموزشی قابل دانلود هستند.

این دوره بیش از ۳۰ ساعت فیلم آموزشی کاربردی است که به‌تازگی تولیدشده است.

تمام تکنیک‌ها و آموزش‌ها کامل بروز هستند.

تفاوت این دوره آموزشی با سایر دوره‌های موجود در اینترنت چیست؟

۱- شما از فردی آموزش می‌بینید که تجربه زیادی در کسب و کار اینترنتی دارد.

۲- شما از فردی آموزش می‌بینید که تحصیلات تکمیلی و دوره‌های تخصصی مرتبط خود را در اروپا گذرانده است.

۳- محتوای این دوره‌ آموزشی کاملاً بروز است. بسیاری از آموزش‌های موجود در اینترنت سال‌هاست بروز نشده است.

۴- شما قابلیت پرسش و پاسخ مستقیم با مدرس دوره را دارید. در طول شبانه‌روز همواره پاسخگوی شرکت‌کنندگان بودیم. شاید تقریباً هیچ دوره آموزشی با این پشتیبانی وجود نداشته باشد. دوره پشتیبانی مستقیم مدرس ۶۰ روز هست که این مدت در زمان سفارش قابل انتخاب است. امکان انتخاب پشتیبانی ۶ ماهه و یک‌ساله هم برای شما فراهم است.

۵- دسترسی دوره دو سال است. تمام افراد شرکت‌کننده در طول این دو سال تمام آپدیت‌ها را دریافت می‌کنند.

۶- در این دوره علاوه بر تکنیک‌ها ما بر روی افزایش مهارت‌های تخصصی شما انرژی گذاشتیم. تا بتوانید از مهارت‌های جدیدتان کسب درآمد عالی داشته باشید.

۷- در این دوره شما فقط با ۶۰ هزار تومان یک کسب و کار اینترنتی راه‌اندازی می‌کنید که میلیون‌ها تومان ارزش دارد.

۸- و در آخر یک مهارت فوق‌العاده کسب می‌کنید. ساخت و طراحی اپلیکیشن سایت. شما در جلسه آخر دوره اپلیکیشن سایت خود را در نسخه اندروید و آیفون و ویندوز طراحی می‌کنید. آیا می‌دانید از این مهارت چقدر می‌توانید کسب درآمد کنید؟

مطالب مرتبط

9 دیدگاه

 1. سلام با عرض خسته نباشید به شما و تیم مجربتون.
  من میخواستم از اینترنت کسب درامد کنم
  از اینستاگرام و تلگرام مخصوصا اگه میشه به طور کامل راهنماییم کنید.
  با تشکر

 2. باسلام.من مهران هستم از اصفهان.مدتها بود که به دنبال یک سایت آموزشی کامل میگشتم ولی تازه فهمیدم که سایت شما یکی ازکاملترین سایتها دراین حوزه است.واقعا متشکریم….

   1. سلام وقت بخیر من مدام واسه هرچیزی ی ایده دارم واسه وسایل خونه خیابان و لباس کارآرایشی حتی کلا خیلی درگیر این چیزاهستم اما کارنکردم ومدرک خاصی هم ندارم به فکرم افتادجستوجوکنم شاید ایده هام پیاده بشه مثلا میبینم یه بنر تابلو جالب گباس که فکرو مشغول میکنه میگم ایده من خیلی نزدیکه یاهم سطح میخوام شروع به کارکنم میخوام پیشنهاد همکاری بدم به بعضی سایتا امانمیشناسم اگه سراغ دارید میشه لطفا معرفی کنید وممنون میشم راهنمایم کنید که فقط ساختن ایده واسه شروع به کارکافیه یا اینکه یسری فوتای دیگه هست که بایدیادبگیرم اگه درخواست کارم قبول شد اگه امکان داشت09225352165تماس بگیرید ممنون

 3. با سلام خدمت شما استاد عزیز و تیم بهترین ایده
  من از بین تمام مهارت ها تصمیم گرفتم ابتدا راه اندازی و سپس تولید محتوا را به طور کامل یاد بگیرم. یک سئوال از خدمت شما دارم اینکه آیا این مهارت ها را یکی یکی یاد بگیرم ؟ منظورم این است که هر مهارت را به طور کامل یاد بگیرم و بعد سراغ مهارت بعدی بروم ؟ یا اینکه به طور موازی و هم زمان همه مهارت ها را شروع به یادگیری و تمرین کنم ؟ آموزش ها و یادگیری ها در طول هم باشند یا در عرض هم ؟
  با تشکر

  1. سلام دوست عزیز
   من پیشنهاد می کنم روی یک مبحث تمرکز کنید و حداقل تا 50 درصد یاد بگیرید و مبحث جدید رو شروع کنید و همزمان پیشرفت های مباحث قبلی و جدید را با هم پیش بروید. شما به همه این مهارت ها برای پیشرفت در کسب و کار اینترنتی پولساز نیاز دارید. پس یک بعدی نباشید و به همه ابعاد توجه کنید. موفق باشید. برای ثبت نام در دوره آنلاین کسب و کار اینترنتی پولساز از این لینک وارد شوید: https://behtarinideh.com/products/internet-business-online-course/

  1. سلام دوست عزیز سپاس از لطف و مهربانی شما. امیدورام کسب و کار اینترنتی خودتون رو با موفقیت راه اندازی کنید. در این زمینه سئوالی داشتید حتما از ما بپرسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا