بازاریابی اینترنتی

+Google و کسب و کار شما

حضور در شبکه های مجازی و صفحات اجتماعی یکی از مهمترین عواملی است که باعث پیشرفت و طرقی کسب و کار ها میشود. استفاده از این شبکه های برای کسب و کارهای کوچکتر از اهمیت بیشتری برخوردار است و صاحبان این کسب و کارها باید توجه ویژه ای به این امر داشته باشند.

+Google و کسب و کار شما
+Google و کسب و کار شما

اما همانطور که اطلاع دارید تعداد این صفحات و شبکه های روز به روز افزایش می یابد و حضور در تمام آن ها کاری مشکل است. از طرفی دیگر توصیه میشود به جای حضور ناقص در همه شبکه های حضوری پر رنگ در برخی از آن شبکه های داشته باشید. ما در این مقاله سعی داریم با بیان نکاتی اهمیت حضور در +Google  را برای شما مشخص کنیم تا بدانید اگر مجبور بودید در ۲ شبکه فعال باشید بهتر است حتما یکی از این شبکه های +Google  باشد. با این مقاله همراه باشید.

اصلی ترین و مهمترین دلیلی که اکثر صاحبان کسب و کار را وادار میکند در +Google  حضوری پررنگ داشته باشند بهبود رتبه سایت آن ها است. موتور جستوجوگر گوگل صفحاتی را که در +Google  حضوری پررنگ دارند را بیشتر نمایش میدهد و رتبه سایت ان ها در بین سایت هایی که از +Google  استفاده نمیکنند خیلی بهتر است. بهتر دیده شدن و البته زودتر از دیگر رقبا در دید مشتری قرار گرفتن بیشترین کمک را برای بازاریابی اینترنتی شما انجام میدهد پس اگر شما هم دوست دارید که در رده بندی گوگل در صدر باشید حتما در +Google  نقشی پررنگ داشته باشید.

دومین دلیل همسو بودن +Google  با دیگر شبکه های مجاز است. +Google  خیلی بهتر از دیگر رقبا با شبکه های مجاز دیگر تعامل دارد و این را می توان یکی از ویژگی های منحصر به فرد آن دانست. همچنین در +Google  شما امکاناتی را در اختیار دارید که ممکن است صفحات دیگر این امکانات را در اختیار شما قرار ندهند. مانند به اشتراک گذاری تصاویر با فرمت GIF

سومین دلیل شاید رابطه مستقیمی با ماجرا نداشته باشد اما طبق تحقیقاتی که توسط شرکت GOOGLE انجام شده است شرکت هایی که از +Google  استفاده میکنند درآمدی بیشتر از شرکت هایی که در دیگر صفحات فعالیت میکنند دارند.

با توجه به نکات بیان شده امیدواریم توانسته باشیم اهمیت حضور در این شبکه مجازی را برای شما آشکار کنیم. برای داشتن کسب و کاری موفق باید از کارهای کوچک آغاز کرد کار کوچک امروز شما شید داشتن صفحه ای در +Google باشد.+Google و کسب

+Google و کسب و کار شماو کار شما

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن