کارآفرینی

در این اوضاع بد اقتصادی دنبال درآمد باشیم یا رشد؟

درآمد یا رشد؟ استارت آپ ها و کسب‌وکارهای جدید باید روی درآمد تمرکز داشته باشند یا روی رشد؟ در مورد کسب‌وکارهای بزرگ به چه صورت است؟ آیا بعد از مدتی که تمرکز روی رشد داشته‌اند الان باید روی درآمد تمرکز داشته باشند؟   در این اوضاع بد اقتصادی دنبال درآمد… مطالعه بیشتردر این اوضاع بد اقتصادی دنبال درآمد باشیم یا رشد؟ »

۴ نکته قبل از راه اندازی کسب و کار جدید که بهتر است بدانید

در این مقاله ۴ نکته قبل از راه اندازی کسب و کار جدید که بهتر است بدانید را آماده کردیم. پس اگر در فکر تغییر شغل یا ترک کار قبلی و راه اندازی یک کسب و کار هستید حتما بخوانید. بسیاری از افراد با شروع فعالیت‌های کاری جدید موفق می‌شوند… مطالعه بیشتر۴ نکته قبل از راه اندازی کسب و کار جدید که بهتر است بدانید »

۷ راهکار برای پیدا کردن سرمایه گذار

یکی از بزرگ‌ترین چالش‌های هر کارآفرینی در راه‌اندازی کسب‌وکار جدید تأمین سرمایه‌ی مورد نظر است. معمولا زمان و تلاش زیادی برای پیدا کردن سرمایه گذار مورد اعتماد نیاز است. همچنین با ماهیت کسب‌وکار یعنی راه حلی که برای رفع مشکلی ارائه داده‌اید رابطه‌ی مستقیم دارد. مردم همیشه فکر می‌کنند پیدا… مطالعه بیشتر۷ راهکار برای پیدا کردن سرمایه گذار »

۱۲ توصیه ایلان ماسک به کارآفرینان

ایلان ماسک یکی از کارآفرینان موفق ایالت متحده‌ی آمریکا است. او به‌‌دلیل موفقیت‌هایی که به‌صورت متناوب کسب می‌کند، روند معمول کارآفرینی را برای دیگر افراد قدری مشکل کرده است. از این رو برخی او را یک اخلال‌گر در ایجاد کسب‌وکار می‌دانند. او بنیان‌گذار و مدیرعامل دو شرکت بزرگ تسلا و اسپیس‌ایکس است. او همواره چشم‌اندازی… مطالعه بیشتر۱۲ توصیه ایلان ماسک به کارآفرینان »

۱۰ اصل موفقیت در کسب و کار جدید

اگر شما قصد راه اندازی یک کسب و کار را برای بار اول دارید احتمالا نگران هستید که آیا در این راه موفق می‌شوید یا نه. با مطالعه این ۱۰ اصل، احتمال موفقیت کارآفرینی خود را در کسب و کار جدید بیشتر کنید. در این مقاله من بهترین توصیه‌های کارآفرینان… مطالعه بیشتر۱۰ اصل موفقیت در کسب و کار جدید »

پنج پیشنهاد برای شروع کسب و کار با سرمایه کم

در این مقاله پنج تکنیک کاربردی برای شروع کسب و کار با سرمایه کم ارائه شد. شاید شما هم از آن دسته از افرادی هستید که در فکر کارآفرینی با سرمایه کم و شروع کسب و کار با سرمایه کم هستید. کسب و کاری که بر اساس ایده‌ها و خلاقیت‌های فردی خودتان آغاز می‌کنید. یک پیشنهاد ویژه هم برای کارآفرینی با سرمایه کم برای شما داریم ...

۳۵ نکته مهم برای شروع کسب و کار

شروع کسب و کار یکی از دغدغه های بسیاری از کارآفرینان و استارت آپ هاست. اگر شما هم در فکر راه اندازی کسب و کار هستید پیشنهاد می کنم حتما این 35 نکته مهم را بررسی کنید تا بتوانید با موفقیت استارت آپ خود را راه اندازی کنید. ما در بهترین ایده سالهاست تلاش داریم بستر کارآفرینی را در ایران ترویج دهد. همین حالا بخوانید ...

کارآفرینان موفق و برتر دنیا چه کرده‌اند؟

داستان کارآفرینان موفق را از زبان خودشان بشنوید. آنها چگونه از رنج به کامیابی رسیدند؟ در این مطلب کارآفرینان موفق از خودشان و موفقیت‌هایشان می‌گویند و کارهایی که لازم است تا رویاها به واقعیت تبدیل شود. اعتقاد آنها این است که نه تنها موفقیت اتفاقی نیست بلکه هیچ‌گاه بدون ازخودگذشتگی هم امکان‌پذیر نیست.

طرز فکر کارآفرینی – چهار تمرین برای داشتن طرز فکر کارآفرینی

برای داشتن طرز فکر کارآفرینی باید از کجا شروع کرد؟ آیا می‌توانم طرز فکرم را تغییر دهم و به طرز فکر کارآفرینی برسم؟ می خواهم کارآفرین شوم! از کجا شروع کنم؟  خیلی‌ها فکر می کنند برای کارآفرین شدن نیاز به ژن کارآفرینی هست. آیا واقعا برای کارآفرین شدن نیاز به داشتن… مطالعه بیشترطرز فکر کارآفرینی – چهار تمرین برای داشتن طرز فکر کارآفرینی »

۷۰ ایده کسب و کار با سرمایه کم

در این مقاله ما در مورد ایده کسب و کار با سرمایه کم  و ایده های پولساز کار در منزل صحبت کردیم که به عنوان شغل دوم بتوانید با سرمایه کم پیاده سازی کنید.  ایده های کارآفرینی و کسب و کار با سرمایه کم دست پیدا کنید.  70 ایده کسب و کار با سرمایه کم که شامل 20 ایده کسب و کار اینترنتی و 50 ایده کسب و کار در دنیای واقعی است.