بازاریابی اینترنتی

بازاریاب پورسانتی حرفه ای شوید – ۶ دلیل جذاب

چرا و چطور یک بازاریاب پورسانتی حرفه ای شوم؟

برای تبدیل شدن به یک بازاریاب پورسانتی حرفه ای باید اول ببینیم اصلا چرا باید یک بازاریاب پورسانتی شویم. اگر دقیقا نمی‌دانید بازاریاب پورسانتی به چه افرادی گفته می‌شود پیشنهاد می‌کنم مقاله «همکاری در فروش  یا بازاریابی پورسانتی چیست؟» را بخوانید.

حتما بخوانید » ۳ روش ساده برای افزایش درآمد از سیستم همکاری در فروش

 

بازاریاب پورسانتی
بازاریاب پورسانتی

۶ دلیل جذاب برای تبدیل شدن به یک بازاریاب پورسانتی حرفه ای:

 

۱- هزینه‌ای ندارد

هزینه های راه اندازی فوق العاده کم است. برای شروع یک کسب و کار معمولی که در آن فضایی را برای مغازه خود اجاره و اجناسی که در آنجا موجود کردید به راحتی می تواند چند ده میلیون برای شما هزینه داشته باشد. به عنوان یک بازاریاب پورسانتی بحث همکاری در فروش، هزینه آغاز کار برای شما بسیار کاهش پیدا می کند.

۲- تخصص نیاز ندارید

به نیروی متخصص نیاز ندارید. به هیچ نوع سیاست اداری، پرداخت دستمزد، مجوز و غیره احتیاجی ندارید. کار بازاریابی پورسانتی آغاز می کنید. کسب و کارتان را رشد می دهید و پیشرفت می کنید.

۳- نیازی به تولید محصول و خدمات ندارید

به خرید محصول فیزیکی احتیاج ندارید. تنها کافیست محصولاتی که در حال حاضر برای فروش در سایت فروشنده بارگذاری شده به مشتری معرفی کنید.

۴- دانش بالایی نمی‌خواهد

به دانش تخصصی برای فروش محصول احتیاج ندارید. اگر محصولات کاهش وزن را برای فروش در وب سایت خود قرار می دهید نیازی نیست که در زمینه ورزش و تغذیه مدرک دکتری داشته باشید. تنها کافیست ذهنیت مشتاق به یادگیری داشته باشید و بتوانید محصول درست را به افراد نیازمند آن معرفی کنید.

۵- درآمد مداوم

درآمد مداوم کسب می کنید. کمی شبیه پولی است که شما با آن خانه ای می خرید و سپس آن را رهن و اجاره می دهید. تا زمانی‌که شما مالک این خانه هستید و آن را اجاره می دهید، پول بدست می آورید. در یک شغل عادی، شما فقط یک بار برای کارهایی که انجام می دهید، حقوق دریافت می کنید، اما به عنوان یک بازاریاب پورسانتی، می توانید بطور مداوم پول دریافت کنید.

۶- ساعت کاری آزاد

ساعات کاری شما دست خودتان است. شما این اختیار را دارید که از هر فرصتی که داشتید کار کنید و زمان کاری شما بسیار انعطاف پذیر است. شما رئیس خودتان هستید. چقدر عالی است!!!!!

 

دو سؤال مهم در خصوص بازارایی پورسانتی:

 سوال اول: آیا یابازارابی پورسانتی، آفیلیت مارکتینگ یا سیستم همکاری در فروش غیرقانونی است؟

جواب: خیر، این روش کسب و کار اینترنتی نه خطرناک است و نه غیر قانونی. در این روش اولویت کار، جذب مشتری برای فروشنده و دریافت پورسانت است.

 

 سؤال دوم: بازاریابی پورسانتی چه فرقی با بازاریابی کلیکی دارد؟

جواب: بازاریابی کلیکی روشی است که در آن شما در وب سایت خود لینک محصول خاصی را از سایت فروشنده درج می کنید.

با هر بار از رو مشتری بر روی لینک تبلیغات، مبلغی از بودجه تبلیغاتی فروشنده کم می شود تا جایی که این بودجه به صفر برسد و تبلیغات نهایتاً سایت شما حذف شود در صورتی که بازاریابی پورسانتی طوری است که مشتری از طریق لینک اختصاصی شما به سایت فروشنده هدایت شده، خرید را انجام می دهد و به ازای هر خرید، پورسانتی به حساب شما واریز می شود.

مهمترین معیارها در انتخاب سیستم همکاری در فروش چیست؟

 

 مهمترین معیار هایی که در انتخاب سیستم همکاری در فروش مناسب باید در نظر بگیرید:

 

  • به نرخ پورسانت محصولات سایت فروشنده و هزینه تبلیغ و معرفی این محصول برای خودتان توجه داشته باشید. است؟ برای درآمدزایی از این سیستم بازاریابی اینترنتی ، به آموزش نیاز دارید و باید بدانید که کلیت این کار به چه صورت است.

 

  • آیا مسئول این سیستم همکاری در فروش در راستای هدف معرفی و فروش محصولات خود، آموزشهایی را برای شما در نظر گرفته چگونه می توان کسب و کار اینترنتی ایجاد کرد. برای این کار اکثر اوقات بعد از ثبت نام در سایت برای آغاز همکاری در فروش بص رایگان آموزش هایی به شما ارائه می شود.

 

  • توجه خاصی به شرایطی که محصول در آن فروخته می شود، داشته باشید. مثلاً هزینه ارسال، نحوه ارسال، مدت زمان ارسال، نحو پرداخت وجه و … . در ایران سیستم های تحویل در محل باعث شده خریدار بعد از انجام مراحل خرید و دریافت بسته درب منزل عملیات پرداخت را انجام دهد. فرض مثال خریدی که شما امروز نهایی کنید در خوش بینانه ترین حالت ۱۰ روز طول خواهد کشید پورسانت آن محاسبه شده و به حسابتان در قسمت کاربری سایت واریز شود!!!

 

  • ارتباط بین حداقل پرداخت و درصد پورسانت را با دقت بررسی کنید.

 

  • نکته آخر، به منحصر بفرد بودن محصول توجه کنید یعنی آیا تا به حال مانند آنها وجود داشته یا نه. این مورد هم در موفقیت شما بسیا تأثیرگذار خواهد بود.

 

هر چه محصولات منحصربه‌فردتر باشند، جذابیت بیشتری برای مشتری خواهد داشت و این یعنی امکان فروش بیشتر نسبت به محصولات معمولی و تکراری و بازاری

 

حتما بخوانید » ۳ روش ساده برای افزایش درآمد از سیستم همکاری در فروش

 

نتیجه گیری:

 بازاریابی پورسانتی از راه همکاری در فروش، به کسب درآمد اینترنتی با کمترین سرمایه ممکن می‌پردازید و این یکی از بهترین روش های کسب درآمد اینترنتی بدون ریسک و بدون سرمایه است چون شما تنها معرف محصول یا خدمات هستید و مشتری را به فروشنده اصلی معرفی می کنید.

شما تنها با دسترسی به اینترنت می توانید فروش را آغاز کنید؛ با گذاشتن تصویر و لینک محصول بر روی وب سایت، وبلاگ، تلگرام، اینستاگرام و فیس بوک و … شما هم صاحب یک کسب و کار اینترنتی هستید که در منزل یا محل کار یک درآمد عالی کسب کنید.

با ما یک بازاریاب پورسانتی حرفه ای شوید

همکاری در فروش بهترین ایده
همکاری در فروش بهترین ایده

مطالب مرتبط

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا