آکادمی

۸ گام تا قیمت‌گذاری موفق

اکثر کسب‌وکارها در فرایند بازاریابی و فروش خود بطور ناخواسته درگیر جنگ و جدال قیمتی می‌شوند. در ادامه ۸ گام تا قیمت‌گذاری موفق را یاد می‌گیریم که بر اساس آنها می‌توانیم در زمانی که قیمت موضوع بحث و مذاکره می‌شود، بدون کاهش قیمت بهترین شانس برنده شدن را داشته باشیم.

اول مشتری یا اول محصول

اول مشتری یا اول محصول ؟ پاسخ به این سؤال در حقیقت شبیه به پاسخ دادن به این سؤال است که اول مرغ بوده یا اول تخم‌مرغ؟ اما پاسخ به این سؤال درواقع بستگی به این موضوع...

چرا من در زندگی به یک تحول بزرگ نمی رسم؟

اگر همین حالا احساس می کنی دست به هر کاری می زنی، موفق نمی شوی و به مانع برمی خوری که تو را به شدت سرخورده می کند، به این مفهوم است که در زندگی جا زده ای و اصلا گام برنمی داری و شاید به خاطر دلایل زیر باشد که باید در آنها تجدید نظر کنی.زندگی مدام در حال تغییر و تحول است. گیر کردن در زندگی یک انتخاب است. خودت ناآگاه این گزینه را در زندگی دنبال می کنی. انتخاب توست که سرنوشتت را تعیین می کندو ربطی به بخت و اقبال ندارد.

۵ حقیقت شگفت‌انگیز برای افزایش خلاقیت

تفکر ما در خصوص چگونگی ساز و کار مغز و آن‌چه که در حقیقت انجام می‌شود مسئله‌ای است که همواره مایه حیرت و شگفتی من بوده است. مثلاً مدت‌ها فکر می‌کردم راه مشخصی برای انجام برخی کارها وجود دارد اما با گذشت زمان دریافته‌ام که کاملا در اشتباه بوده‌ام. به عنوان مثال من همیشه فکر می‌کردم که انسان‌ها می‌توانند چندکاره باشند، یعنی در یک زمان می‌توانند سریال مورد علاقه‌شان را تماشا کنند، با ایمیل یک قرار کاری را هماهنگ کنند و حواسشان به تکالیف فرزندان‌شان هم باشد. و از آن جالب‌تر این انتظار را همیشه از اطرافیانم داشتم که در قبال موضوعات مرتبط با من همین‌گونه رفتار کنند.

آیا هر کسی می تواند کارآفرین شود؟

خیلی از ما شاید بارها و بارها از خودمون پرسیده ایم که آیا هر کسی می تواند کارآفرین شود؟؟؟ دو هفته پیش یک تست DNA کارآفرینی برای کاربران سایت ارسال کردم و ایمیل های زیادی در این زمینه داشتیم. در جواب سوالات دوستان، این مقاله را تهیه کردم که فکر می کنم پاسخ تمام پرسش ها را بدهد. آیا برای کارآفرین شدن باید ژن کارآفرینی داشت؟ یعنی برای ساخت یک کسب و کار باید dna کارآفرینی داشت؟

مشاوره خلاقیت و نوآوری

دوست دارید هر چیزی را به نحو متفاوتی ببینید؟ پس شاید بهتر باشد به شرکت ها و سازمان ها کمک کنید خلاقانه تر و نوآورانه تر فکر و عمل کنند. همانطور که قبلا هم وعده داده بودیم...