ایده های کسب و کارکارآفرینیکسب و کار اینترنتی

۱۰ ایده پولساز کارآفرینی نیمه وقت

۱۰ ایده پولساز کارآفرینی نیمه وقت

اگر در حال حاضر کار می کنید و نیاز به کسب درآمد بیشتر دارید، باید به فکر کار دوم و نیمه وقت باشید و کار بعد از ظهر می‌تواند مفید باشد. خوشبختانه به کمک اینترنت و پیشرفت‌های تکنولوژی، انواع مختلفی از ایده های پولساز کارآفرینی وجود دارد که می‌توانید حتی در منزل انجام دهید و به درآمد عالی برسید؛ مخصوصاً اکر یک لپ تاپ و اینترنت داشته باشید.

در این مقاله من ۱۰ ایده پولساز کارآفرینی نیمه‌وقت معرفی کردم که می‌توانید بعد از ظهر هم آنها را انجام دهید و کسب درآمد اینترنتی کنید.

10 ایده پولساز کارآفرینی نیمه وقت
۱۰ ایده پولساز کارآفرینی نیمه وقت

۱۰ ایده پولساز کارآفرینی نیمه وقت:

 

۱- ایجاد chatbots

Chatbots   صحبت از شهر است. شرکت های بزرگ و کوچک سعی می کنند که chatbot  داشته باشند و با هم رقابت می کنند. آنها این کار را برای حفظ مشتریان، بازاریابی، فروش، و حتی فرآیندهای داخلی در میان فعالیت‌های دیگر انجام می دهند. با این حال، chatbot  ها مقدار زیادی برنامه نویسی نیاز ندارد، به لطف پردازش زبان طبیعی (NLP)  و هوش مصنوعی (AI)  که آنها را قدرتمند می کند.

در حالی که ممکن است به نظر پیچیده بیایند، شما برای ایجاد یک chatbot  دیگر نیازی به مقدار زیاد دانش برنامه نویسی ندارید. در حقیقت سیستم عامل هایی مانند chattypeople  وجود دارد که به شما امکان ایجاد یک ربات به صورت رایگان و در عرض چند دقیقه از طریق یک داشبورد قدرتمند را می‌دهد. از آنجا که بسیاری از شرکت ها زمانی برای ایجاد chatbots  ندارند می توانید به سادگی با ایجاد حساب کاربری chattypeople  این کار را برای آنها انجام دهید.

مطلب مکمل » معرفی ۱۰ ابزار برتر chatbots برای کسب و کار شما

۲- eBay business را شروع کنید

eBay business  یک راه عالی برای مرتب کردن خانه است و مقداری هم درآمد زایی دارد. شما می توانید با اتصال به اینترنت از هر جایی کار کنید، همچنین به شما اجازه می دهد تا ساعت کاری خود را تعیین کنید. می توانید مجموعه ای از چیزهایی را که در خانه دارید و در طول سال ها آن را انباشته اید آغاز کنید. با گذشت زمان، این می تواند به یک سرمایه گذاری تمام وقت تبدیل شود که می توانید محصولات آنلاین را بخرید و نگه دارید و دوباره آنها را بفروشید تا به سود مالی برسید. با استفاده از این سود می توانید به رشد خیلی خوبی برسید.

 

۳- به یک شرکت فروش مستقیم بپیوندید

شرکت های فروش مستقیم یک راه عالی برای همکاری می باشند به این ترتیب می توانید پول اضافی بدست آورید. شما می توانید ساعات کار خود را انتخاب کنید و مقداری از پول را که میخواهید سرمایه گذاری کنید را نیز انتخاب کنید . بهترین روش برای درگیر شدن با این نوع فعالیت ها این است که با شرکتی کار کنید که مرکز فروش مستقیم است.

ما تاکید می کنیم که با شرکت های معتبر کار کنید. این کار ارزش این را دارد که درباره محصولاتی که می خواهید بفروشید تحقیق کنید. محصولی را انتخاب کنید که مصرف کنندگان به طور مرتب به آنها نیاز دارند و همیشه آن را می خرند و اینکه این قیمت مناسب است. همچنین می توانید محصولی را انتخاب کنید که تقاضای آن بالا است و عرضه کم است.

 

۴- یک دستیار (منشی) مجازی شوید

این نوع از کارها باید توسط کسانی انجام شود که خیلی منظم هستند و برنامه ریزی دارند می می توانند وظیفه انجام چند کار را به عهده بگیرند. منشی مجازی شدن مثل پیاده روی در پارک راحت نیست، اما می توانید از این راه درآمد متوسط را کسب کنید.

به عنوان یک منشی مجازی شما باید مسئولیت کار اداری را داشته باشید، که شامل برنامه ریزی جلسات، پاسخ به ایمیل ها، ورود اطلاعات، و انجام فعالیت های خاص اجتماعی در میان دیگران را به عهده خواهید داشت.

 

۵- ترجمه کردن

این درآمد خوبی  برای آخر هفته یا کار نیمه وقت بعد از ظهر است. بهترین چیز برای تبدیل شدن به یک متخصص مترجم این است که نیازی به تجربه خاصی ندارید. نیازی نیست با مشتری در ارتباط باشید، کافی است به فایل های صوتی گوش کنید و آنچه را که می شنوید تایپ کنید. این کار می تواند خسته کننده باشد، اما اگر می خواهید درآمد داشته باشید ایده خوبی است.

 

۶- شرکت در نظر سنجی

شرکت در نظر سنجی کار راحتی است، بااین حال درآمدی که از هر نظر سنجی به دست می آید بستگی به شرکتی دارد که این کار را برایش انجام می دهید. و اینکه چه مدت زمان برای نظر سنجی صرف می کنید. به طور معمول شما در نظر سنجی شرکت می کنید و سپس از طریق الکترونیکی به حساب شما پول واریز می شود. ممکن است لازم باشد به سئوالات مربوط به یک محصول یا خدمات، مربوط به منطقه ای که در آن زندگی می کنید پاسخ دهید یا حتی به نظر سنجی پاسخ دهید، گزینه ها بی پایان هستند.

 ایده پولساز کارآفرینی نیمه وقت

۷- تست وب سایت ها

تست وب سایت ها یک راه عالی برای کسب درآمد از خانه است. همه کاری که باید انجام دهید این است که منتظر دستورالعمل های شرکت هایی باشید که در آنها ثبت نام کرده اید. کار به این گونه است که شما باید وارد سایت شوید و عملکرد سایت را بسنجید و ببینید به همان شیوه ای که آنها می خواستند کاربر می تواند در سایت حرکت کند یا نه.

 ایده پولساز کارآفرینی نیمه وقت

۸- تبدیل شدن به فروشنده

اگر می خواهید شغل پاره وقت داشته باشید و نمایندگی محصولاتی را به عهده بگیرید. برند های معروف را در نظر بگیرید. می توانید خدمات خود را دوستان خود تبلیغ کنید. و اطلاعات کافی در مورد برند و محصولات را به مردم بدهید. با گذشت زمان، ممکن است مشتریان وفاداری داشته باشید که به خرید محصولات شما می آیند. در حالی که مبلغی که به دست می آورید بستگی به نام تجاری دارد که نماینده آن هستید. بخش بزرگ کار انتخاب ساعتی است که برای ملاقات مردم در نظر می گیرید.

 ایده پولساز کارآفرینی نیمه وقت

۹- زبان انگلیسی

اگر میتوانید به یک زبان دوم به غیر از زبان خود صحبت کنید پس به آن مشغول شوید. اگر نمی توانید این کار را انجام دهید، چرا زبان مادری خود را آموزش نمی دهید؟ بسیاری از مردم مهارت های خود را به زبان انگلیسی آموزش می دهند این یک فرصت عالی است که این مهارت ها را به زبان مادری خود آموزش دهید.

می توانید با توجه به آموزشی که می خواهید داشته باشید از کامپیوتر، اینترنت، شاید وب کم و یا میکروفون استفاده کنید. لطفاً توجه داشته باشید که اگر می خواهید از طریق یک واسطه کار کنید شاید مجبور شوید که در هفته حداقل ۲۰ ساعت کار کنید. برای فروش محصولات خود باید این کار را در اطراف خود انجام دهید زیرا اصطلاحات و شرایط متفاوت است.

 ایده پولساز کارآفرینی نیمه وقت

۱۰- تبدیل شدن به ارزیاب موتورجستجو

ممکن است افراد با دیدن عبارت ” ارزیابی موتورهای جستجو” این کار را کنار بگذارند چون به نظر می رسد که این کار یک کار فنی است. با این حال، ممکن است شرکتی به شما نیاز داشته باشد که اطلاعات خاصی را از موتورهای جستجو پیدا کنید و به آنها بگوئید که نتایج با عبارت هایی که جستجو می کنید چقدر نزدیک هستند. این کار به آنها اجازه می دهد که روی رتبه بندی موتورهای جستجو کار کنند.

نتیجه گیری

بهترین راه برای اینکه کارآفرین نیمه‌وقت شوید و کسب درآمد اینترنتی کنید این است که نقاط قوت خود  را تعیین کنید، ببینید از چه‌کاری لذت می‌برید، و اینکه چه مدت‌زمانی را می‌توانید برای کار در منزل صرف کنید.ایده های کسب و کار بالا فقط نمونه‌هایی هستند که می‌توانید آن‌ها را امتحان کنید و لذت ببرید. در اینترنت جستجو کنید و با توجه به توانایی، علاقه و امکاناتی که دارید از تعطیلات پول بیشتری را کسب کنید. 

 ایده پولساز کارآفرینی نیمه وقت

ایبوک ۴۰ ایده کارآفرینی اینترنتی

دنبال ایده‌های پولساز و نمونه‌های عملی و راهکارهای پیاده‌سازی هستید؟

 

امتیاز کاربران: ۵ ( ۲ رای)
برچسب ها

5 دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
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
با سپاس از ثبت دیدگاه شما دوست عزیز
از تماشای این ویدیو لذت ببرید ...
فقط چند ثانیه تا دانلود فاصله دارید!
* دانلود فایل سخنرانی استیو جابز ...
هفته نامه بهترین ایده
ایبوک هدف‌گذاری موثر
زودتر از آنچه فکرش را می‌کنید به خواسته‌هایتان دست پیدا کنید!
* لینک دانلود بلافاصله ایمیل می‌شود.
چهار عامل شگفت انگیز کسب درآمد چیست؟
فقط چند ثانیه تا دانلود فاصله دارید!
* سه ایده کسب و کار خانگی پولساز
فقط چند ثانیه تا دانلود فاصله دارید!
* ایبوک: ده مکان عالی برای پیدا کردن یک ایده جدید
فقط چند ثانیه تا دانلود فاصله دارید!
* دانلود ویدیوی جذاب و با کیفیت مصاحبه جک ما
از همین امروز شروع کنید
بدون تجربه و دانش فنی وارد دنیای درآمدهای اینترنتی شوید!
فایل‌های آموزشی برای شما ایمیل می‌شود.
فقط چند ثانیه تا دریافت این فایل آموزشی فاصله دارید!
فایل‌های آموزشی ویژه اعضای سایت
* اگر عضو نیستید با وارد کردن ایمیل‌تان به این فایل دسترسی پیدا می‌کنید
دسترسی مخصوص اعضای سایت
عضو سایت نیستید؟
فقط کافیه نام و ایمیل‌تان را وارد کنید و ...
* دسترسی سریع به تمام فایل‌های آموزشی
ورود کاربران