کسب و کار اینترنتی

پنج ایده برای افزایش فروش اینترنتی

درود به شما کاربران حرفه ای سایت بهترین ایده

امروز پنج ایده برای افزایش فروش اینترنتی در پادکست به شما ارائه کردیم که با استفاده از این ایده ها می توانید فروش خودتان را در اینترنتی افزایش دهید.

همونطور که می دونید فروش در اینترنت راز و رمز و تکنیک هایی داره که با دونستن اونها می تونید فروش خودتون رو روز به روز افزایش دهید.

پس پادکست پنج ایده برای افزایش فروش اینترنتی را همین حالا بشنوید و این ایده ها را پیاده سازی کنید.

 

 

دانلود پنج ایده برای افزایش فروش اینترنتی

 

مطالب مرتبط

2 دیدگاه

  1. درود بر شما مقاله بسیار ارزشمندی بود

    به نکات واقعا کلیدی اشاره شد ممنونم از نویسنده برای تهیه این پست ارزشمند

  2. درحال حاضر می توان تبلیغات عمدهای را انجام داد ولی آیا با برآوورد کردن هزینه آن ، میزان ریسکتان را بررسی کرده اید؟

    ولی درحال بیایم به سرویس پیامک انبوه نگاهی بیندازیم و ببینیم در مقابل هزینه ای که می کنیم ، چقدر پتانسیل کسب و کارمان یا خدماتمان یا در برندینگ ما تاثیرگذار است:

    شما فرض کنید که شما 100 پیامک در سطح محل سکونت خود ارسال می کنید و هزینه این 100 پیامک 1000 هزارتومان باشد ولی اگرکمی فکر وتامل بکنید می بینید از این 100 پیامک به راحتی 10 نفر مشتری شما می شوند که 10000 برابر این هزینه ای که کردید سود کسب می کنید و 90 نفر شما را به خاطر می سپارند و ناخودآگاه کالا یا خدمات شما را به دیگران توصیه می کنند و دقیقا همین اتفاق برای شما افتاده است که درحال حاضر شما خیلی از پیامک های تبلیغاتی را که دریافت می کنید را ، مجذوب بعضی از آنها می شوید و بعضی از همان تبلیغات را ناخودآگاه در یک دورهمی یا نشست دوستانه در وقت مناسب به دیگران توصیه می کنید.

    پس به تاثیر فوق العاده سرویس پیامک واقف شدیم.برای استفاده از سرویس های با کیفیت و متفاوت به وب سایت مخابرات به نشانی http://www.mokhabratpayam.ir مراجعه نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا