آموزش وردپرس

وردپرس چیست؟

وردپرس چیست؟ از چه زمانی مورد استفاده قرار گرفته است ؟

آموزش وردپرس درس هفتم

وردپرس چیست؟
وردپرس چیست؟

وردپرس چیست؟ : وردپرس سیستم هوشمند و دقیقی است که برای نشر الکترونیکی بر روی  PHP و MySQL ساخته شده است و تحت  GPL مجوز گرفته است. این موفقیت رسمی تحت B2/CAFELOG است. وردپرس نرم افزار تازه ای است. اما رشد و شکوفایی آن از  سال 2001 ادامه دارد. این محصول سالم و پایدار است.

وردپرس در حال انتشار نرم افزاری است که بر روی استفاده آسان ، سرعت و تجربه کاربری عالی تمرکز می کند. وردپرس با یک جامعه فعال موفق است که قلب نرم افزار open source می باشد.

 

امکانات و ویژگی ها

وردپرس یک سیستم عامل نشر قدرتمند معنایی می باشد، و با مجموعه ای عالی از ویژگی های طراحی شده همراه است که در اینترنت برای شما تجربه ای عالی و دلپذیر و جذاب را به عنوان ناشر به ارمغان می آورد. وردپرس سیستم مدیریت محتوایی است که رایگان ارائه می شود سریع و سبک است. با تنظیمات پیش فرض و ویژگی های معقول و هسته ای که  قابل تنظیم است.

در زیر برخی از ویژگی های استاندارد وردپرس آمده است با این حال به معنای واقعی کلمه، ده ها هزار افزونه وجود دارد که وردپرس را گسترش می دهند.

بنابراین عملکرد واقعی تقریباً  بی حد و حصر است. شما همچنین می توانید هر کاری را که دوست دارید با کد وردپرس انجام دهید، آن را گسترش دهید یا اصلاح کنید یا از آن برای پروژه های تجاری بدون هزینه مجوز استفاده کنید. زیبایی نرم افزار  به رایگان  بودن آن است، نه فقط به معنی رایگان بودن  قیمت، بلکه همچنین  به معنی آزادی کنترل کامل آن است.

گام اول با وردپرس را از اینجا ببینید

دریک نگاه

ثابت شده است

برای استفاده آسان است

برای انتشار ساخته شده است

توسط انجمن پشتیبانی، پشتیبانی می شود

چند سایتی است

ادامه دارد…

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا