فایل‌های‌ صوتی

هفت عادت کارآفرینان برتر چیست؟

هفت عادت کارآفرینان برتر موضوع پادکست آموزشی جذاب امروز است. برای اینکه یک کارآفرین پولساز و موفق باشید باید انرژی و قدرت تان را در طول مسیر حفظ کنید. چون راه اندازی یک کسب و کار جدید فرآیند طولانی‌مدتی است و با مشکلات زیاد و سختی‌های فراوانی روبروست. اگر من یک سرمایه‌گذار بودم، برای انتخاب یک کارآفرین خوب از بین افراد مشتاق، به دنبال نشانه هایی می گشتم که به پیشرفت و کامیابی برای یک مدت طولانی منجر شود. اگر شما می خواهید دنیا را تغییر دهید باید عادت‌ها و علاقه‌تان را هم به سمت و سوی کارآفرینی سوق دهید.

هفت عادت کارآفرینان برتر :

هفت عادت کارآفرینان برتر
هفت عادت کارآفرینان برتر

برای اینکه به یک کارآفرین نمونه تبدیل بشوید، کافی است حواس‌تان به دیدگاه و تلاش تان باشد و تمام کارها را دقیق و کامل انجام بدهید و از هر گام، چه رو به جلو و چه عقب، درس بگیرید. وقتی یک سرمایه گذار، فردی با عادت‌های ذکر شده را ببیند، به نظرها و طرح‌هایش با دقت توجه می کند. این برتری  ها برای موفقیت طولانی‌مدت خوب هستند. راستی تا به حال شده شما هم عادت های تان را بررسی کنید و ببینید که چقدر به تداوم اقتدار و پیشرفت‌تان کمک می کنند؟

بسیاری از کارآفرینان موفق و شناخته شده مثل هاوارد شولتز (استارباکس) و استیو جابز (اَپِل)، رفتارها و عادت های مشترکی داشتند، که در این هفت پادکست‌ آموزشی به آن‌ها اشاره شده است.

 

قسمت اول پادکست هفت عادت کارآفرینان برتر

 

 

قسمت دوم پادکست

 

 

قسمت سوم پادکست هفت عادت کارآفرینان برتر

 

 

قسمت چهارم پادکست

 

 

قسمت پنجم پادکست هفت عادت کارآفرینان برتر

 

 

قسمت ششم پادکست

 

 

قسمت هفتم پادکست هفت عادت کارآفرینان برتر

 

دوستان عزیزی که عضو سایت نیستند قابلیت شنیدن این هفت پادکست‌ آموزشی را دارند اما اعضای سایت لینک دانلود تمام فایل‌ها را هم مشاهده می‌کنند. پس به دوستان عزیزی که هنوز عضو سایت نشدید، پیشنهاد می‌کنم همین حالا عضو شوید و از مزایای عضویت ما لذت ببرید.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوره رایگان کسب و کار اینترنتی

10 جلسه به همراه فایل صوتی و ویدیویی
همین حالا شروع کنید
تا امروز بیش از 4000 نفر در این دوره شرکت کرده‌اند
بستن