عضویت الماسی

بهترین ایده

قدرت یادگیری مستمر

من به عنوان فردی که ماهیانه بیش از نیم میلیون تومان برای یادگیری خود سرمایه گذاری می‌کنم قصد دارم این موضوع را به شما بگویم که تلاش کنید برای یادگیری خود سرمایه گذاری کنید. خود من حتی اگر هزینه ای کرده باشم و هیچ چیزی در یک ماه در یک دوره یا محصول آموزشی نیاموخته باشم (که هیچگاه چنین چیزی وجود نخواهد داشت) بازهم از سایرینی که در آموزش سرمایه گذاری نکرده‌اند دانش بیشتری دارم.

ده‌ها میلیون‌ انسان در کشور ما و میلیاردها نفر در سراسر جهان حتی کوچکترین اطلاعی از تکنیک ها و راهکارهای باارزش ندارد و به زندگی روزمره خود می‌پردازند….

اما معدود افرادی هستند که برای موفقیت‌های خود برنامه‌ای دارند و برای خودشان نیز سرمایه گذاری می‌کنند، این افراد همان ۲۰ درصد برتر جامعه هستند که از آنها به عنوان افراد موفق نام برده می شود.

هر فردی در کشور ما با شرایط فعلی در کمترین حالت، ۲۰۰ هزارتومان در ماه هزینه خورد و خوراک خود می‌کند، حال سوال اینجاست که هر فرد چقدر برای مهارت‌ها، دانش و توانمندی‌های خود هزینه می‌کند؟؟

پیشنهاد می کنم فرصت عضویت در بخش الماسی سایت را از دست ندهید.

تنها با سرمایه گذاری ماهی ۹ هزار تومان (روزانه سیصد تومان) هر روز به یک مطلب منحصر بفرد، مختصر و مفید برای یادگیری و رشد و توسعه خود کمک می کنید.

در این بخش جدیدترین مقالات روز دنیا و بهترین ایده ها بصورت منظم و هدفمند در اختیار کاربران قرار می گیرد. علاوه بر مطالب و مقالات، فایل های سمینارها، فایل های صوتی و محتواهای آموزشی کاربردی از طریق ایمیل به صورت مستمر در اختیار اعضا قرار می گیرد.

این بخش از نیمه اردیبهشت ماه راه اندازی شده و تاکنون نزدیک به ۲۶۷ عضو در این بخش ثبت نام کرده اند.

به نظر شما آیا ۲۶۷ نفر اشتباه کرده اند؟

پس شما هم این فرصت یادگیری مستمر را از دست ندهید و به اعضای الماسی بهترین ایده ملحق شوید.

یادتان باشد تا خودتان رشد نکنید، کسب و کارتان رشد نخواهد کرد.

عضو الماسی شویــــد

چرا باید عضو الماسی سایت شوید؟

اعضای الماسی می‌توانند روزانه به مقالات و مطالب انحصاری و با ارزشی دسترسی داشته باشند که باعث رشد کسب‌و‌کارشان می‌شود.

در بخش الماسی سایت دوره های آنلاین و مطالب جدید و کاربردی برای شروع و رشد کسب‌وکار و افزایش فروش و درآمد شما ارائه می‌شوند.

هر روز یک مطلب جدید به بخش الماسی اضافه می‌شود.

 

محتویات بخش اعضای الماسی:

 

 ۱- فیلم‌های آموزشی کوتاه

بسیاری از مدیران پرمشغله حتی فرصت تماشای یک فیلم آموزشی دو ساعته را هم ندارند. پس ما مطالب کاربردی و جدید در زمینه مدیریت و بازاریابی را بصورت فیلم‌های آموزشی کوتاه قابل دانلود درآورده‌ایم تا مدیران بتوانند با صرف چند دقیقه در روز همواره اطلاعات مدیریتی خود را ارتقا داده و کسب‌‌‌و‌کار خود را توسعه دهند.
فیلم‌های آموزشی انحصاری برای اعضای الماسی تهیه می‌شود.

 

 ۲- مطالب و مقالات صوتی بصورت MP3

مطالب صوتی بصورت فایل‌های MP3 قایل دانلود در اختیار اعضای الماسی قرار می‌گیرد. مقالات منتخب سایت و همچنین مطالب آموزشی انحصاری برای این بخش تهیه می‌شوند. مطالب معمولا حدود ۵ دقیقه هستند و می‌توانید هنگام رفت‌و‌آمد و با استفاده از پخش اتومبیل یا موبایل خود به این مطالب گوش فرا دهید.

 

 ۳- مطالب نوشتاری PDF

نکات و ترفندهای کارآفرینی و کسب و کار در قالب فایل pdf ارائه خواهند شد. این فایل‌ها طوری طراحی شده‌اند که با پرینتر بر کاغذ A4 چاپ شوند و مورد استفاده قرار گیرند. صفحه‌آرایی و چیدمان مطالب نوشتاری طوری انتخاب شده‌اند که در کوتاهترین زمان قابل خواندن باشند.

 

 ۴- مقالات اختصاصی

این مقالات معمولا از جدیدترین مجلات و مقالات خارجی تهیه و ترجمه می‌شوند. مطالب تا حد ممکن بومی سازی می‌شوند تا قابل استفاده در شرایط بازار کنونی خودمان باشد. معیار انتخاب مقالات کاربردی بودن مطالب و یا معرفی شدن مفاهیم و ایده‌های جدید است، حتی اگر کاملا کاربردی نباشد.

  • بخش‌هایی از مطالب محصولات و کتاب‌هایی که هنوز منتشر نشده‌اند
  • ترجمه بهترین مقالات خارجی
  • مطالبی از محتویات کارگاه‌های‌ آموزشی
  • و مقالات کاربردی جدید …

مبلغ عضویت: ۹ هزار تومان برای ۳۰ روز (روزی ۳۰۰ تومان)

 

عضویت الماسی

همین حالا عضو الماسی شویـــــد

 

یک نمونه از بخش الماسی:

سخنرانی شنیدنی استیو جابز قسمت اول (فارسی)

steve_jobs_speech_farsi

همین حالا دانلود کنید!

با آرزوی موفقیت برای شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوره رایگان کسب و کار اینترنتی

10 جلسه به همراه فایل صوتی و ویدیویی
همین حالا شروع کنید
تا امروز بیش از 4000 نفر در این دوره شرکت کرده‌اند
بستن