آموزش وردپرس

صفحه سفید مرگ

صفحه سفید مرگ ،The White Screen of Death

از خطاهای معمول و شایع در وردپرس می باشد.

صفحه سفید مرگ
صفحه سفید مرگ

صفحه سفید مرگ هر دو خطای PHP  و خطای پایگاه داده می تواند به عنوان یک صفحه سفید، یک صفحه خالی بدون اطلاعات باشد، که  صفحه سفید مرگ معمولاً در وردپرس به عنوان The White Screen of Death مشهور است. (WSOD).

قبل از مقابله با اقدامات نا امید کننده برای صفحه سفید مرگ ، دلائل متعدی برای وردپرس وجود دارد:

  • یک پلاگین باعث مسائل سازگاری است.  اگر به صفحه مدیریت دسترسی دارید سعی کنید همه پلاگین های خود را غیر فعال کنید. و سپس آنها را یکی پس از دیگری فعال کنید. اگر به صفحه نمایش خود دسترسی ندارید، از طریق FTP وارد سایت خود شوید. پوشه wp-content/plugins را پیدا کنید و پوشه Plugin را به plugins_old تغییر نام دهید. این کار همه پلاگین های شما را غیر فعال می کند.
  • قالب شما ممکن است باعث مشکل شده باشد. اگر بعد از فعال سازی یک قالب جدید یا ایجاد یک سایت جدید در شبکه وردپرس صفحه سفید مرگ را مشاهده کردید به احتمال زیاد این مشکل مربوط به قالب می باشد. به صفحه مدیریت سایت خود وارد شوید و یکی از 26 قالب وردپرس را فعال کنید. اگر نمی توانید وارد مدیریت سایت خود شوید از طریق FTP  به مدیریت سایت خود دسترسی داشته باشید. و به پوشه  /wp-content/themes/ folder بروید. پوشه را برای قالب فعال تغییر نام دهید.
  • دایرکتوری قالب شما ممکن است از دست رفته باشد یا تغییر نام داده باشد. این برای توسعه دهندگان یک چیز معمولی است که یک محیط توسعه محلی ایجاد کرده اند که به یک موضوع(یا دایرکتوری قالب) اشاره دارد که ممکن است از دست رفته یا تغییر نام داده باشد. برای آزمایش این راه حل، سعی کنید به wp-login.php یا /wp-admin/ دسترسی داشته باشید. اگر چیزی را مشاهده می کنید، این یک نشانه خوب است که مربوط به قالب است. به عنوان یک مدیر وارد شوید، سپس سعی کنید front-end را ببینید و شما باید یک پیغام خطای وردپرس را در تاثیر آن ببینید: پوشه قالب “{theme-name}” ایجاد نشده است. شما می توانید این کار را به طرق مختلف انجام دهید، از جمله تغییر قالب ها از سمت مدیر، تغییر نام پوشه، یا ویرایش قالب  و “stylesheet”  ثبت شده در wp_options.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا