آموزش وردپرس

شکست به روز رسانی خودکار

شکست به روز رسانی خودکار و علائم آن

شکست به روز رسانی خودکار
شکست به روز رسانی خودکار

شکست به روز رسانی خودکار : شرایطی وجود خواهد داشت که  با شکست به روز رسانی خودکار وردپرس مواجه می شویم که علائم آن عبارتند از:

  • یک صفحه سفید خالی و بدون اطلاعات
  • یک هشدار که بروز رسانی شکست خورده است
  • یک پیغام خطای PHP

ویژگی ارتقاء خودکار وردپرس ممکن است به دلیل خرابی در ارتباط با فایل های اصلی وردپرس، مشکل در اتصال اینترنت شما در هنگام ارتقاء، یا مجوزهای فایل نادرست باشد.  با شکست به روز رسانی خودکار نتیجه می گیریم که به روز رسانی را به صورت دستی انجام دهید.

به روز رسانی دستی وردپرس

برای این دستورالعمل فرض بر این است که آدرس سایت شما http://example.com/wordpress/. می باشد.

گام اول  فایل های وردپرس را جایگزین کنید.

1- آخرین فایل زیپ یا( tar.gz) وردپرس را دریافت کنید.

2- فایل زیپ که دانلود کرده اید را باز کنید.
3- پلاگین ها را غیرفعال کنید.
4- پوشه های قدیمی wp-included و wp-admin را در میزبانی وب خود (از طریق دسترسی FTP یا پوسته خود) حذف کنید.
5-  با استفاده از FTP یا دسترسی به پوسته خود، پوشه های wp-include و wp-admin  جدید را در میزبانی وب خود آپلود کنید، به جای دایرکتوری که قبلاً حذف شده است.
6-  فایل های شخصی را از پوشه wp-content جدید به پوشه wp-content موجود خود آپلود کنید، فایل های موجود را دوباره جای گذاری کنید. پوشه wp-content موجود خود را حذف نکنید. هر فایل یا پوشه را در پوشه wp-content موجود خود (به جز آنکه توسط فایل های جدید رونویسی شود) حذف نکنید.
7-همه فایل های loose جدید را از دایرکتوری ریشه نسخه جدید به دایرکتوری ریشه وردپرس موجود خود آپلود کنید.

نکته: شما باید تمام فایل های قدیمی وردپرس را با موارد جدید در دایرکتوری wp-included و wp-admin و زیر دایرکتوری ها و در دایرکتوری ریشه (مانند index.php، wp-login.php و غیره) جایگزین کنید. نگران نباشید – wp-config.php شما امن خواهد بود. هنگام کپی کردن دایرکتوری wp-content مراقب باشید. شما باید اطمینان حاصل کنید که فقط فایل ها را از داخل این پوشه کپی می کنید، نه اینکه  جایگزین کل پوشه wp-content بکنید. این جایی است که قالب ها و پلاگین های شما زنده هستند، بنابراین شما می خواهید که آنها را نگه دارید. اگر قالب های  پیش فرض یا کلاسیک را بدون تغییر نام آنها سفارشی  می کنید، مطمئن شوید که این فایل ها را بازنویسی نکنید، در غیر این صورت تغییرات خود را از دست خواهید داد. ) اگرچه ممکن است بخواهید آنها را برای ویژگی های جدید یا اصلاحات مقایسه کنید(  در نهایت شما باید در فایل wp-config-sample.php نگاهی بیندازید تا ببینید آیا تنظیمات جدیدی ارائه شده است که ممکن است بخواهید به wp-config.php خود اضافه کنید.

گام 2 نصب خود را به روز رسانی کنید

صفحه اصلی وردپرس خود را در / wp-admin ببینید. از شما خواسته می شود دوباره وارد شوید. اگر یک ارتقاء پایگاه داده در این مرحله ضروری باشد، وردپرس آن را شناسایی کرده و یک لینک به یک URL مانند http://example.com/wordpress/wp-admin/upgrade.php می دهد. پیوند آن را دنبال کنید و دستورالعمل ها را دنبال کنید. این پایگاه داده شما را با کد جدید سازگار می کند. پس از مرحله 1، باید این کار را در اسرع وقت انجام دهید. فراموش نکنید که پلاگین ها را دوباره فعال کنید!

 گام 3  یک کارخوب برای خود انجام دهید

اگر ذخیره سازی را فعال کرده اید، حافظه پنهان را در این مرحله پاک کنید تا بلافاصله تغییرات انجام شود. در غير اين صورت، بازديدكنندگان سايت شما (از جمله شما) همچنان نسخه قديمي (تا زماني كه به روزرساني کنید ) را مشاهده كنيد.

نصب وردپرس شما با موفقیت به روز شد.

 

گام نهایی

به روز رسانی شما اکنون کامل شده است، پس می توانید دوباره وارد سایت خود شوید و افزونه ها را فعال کنید. اگر با logging  کردن مسئله دارید سعی کنید کوکی های مرور گر خود را پاک کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا