سه عامل اصلی کسب درآمد اینترنتی چیست

آیا شما می‌دانید سه عامل اصلی کسب درآمد اینترنتی چیست ؟

شاید خیلی از مردم اطلاعاتی درباره چگونگی کسب درآمد اینترنتی داشته باشند، اما چگونه می شود که برخی کارآفرینان حوزه اینترنتی درآمدهای هنگفتی را با استفاده از اینترنت کسب کرده و برخی دیگر اگر با شکست مواجه نشوند، درآمد و سود چندانی را کسب نمی کنند؟

دلیل موفقیت و کسب درآمدهای بالا توسط آنها چیست؟

بی تردید، بسیاری در پی آگاهی از اسرار کارآفرینان اینترنتی موفق هستند.

سه عامل اصلی کسب درآمد اینترنتی
سه عامل اصلی کسب درآمد اینترنتی

 

امروزه، اینترنت مکانی پر از پول نقد محسوب می شود. بازاریابان اینترنتی تلاش می کنند تا سهم بیشتری از این بازار را به خود اختصاص دهند، اما تنها ۲۰ درصد از آنها حدود ۸۰ درصد از پول اینترنتی را کسب می کنند. دیگر بازاریابان اینترنتی به طور معمول از فعالیت خود ناامید شده و کسب و کار اینترنتی را بدون دستیابی به درآمد و پولی که مد نظر داشتند، ترک کرده و برخی حتی با توجه به هزینه های سنگینی که انجام داده و درآمد چندانی کسب نکرده اند با ضررهای سنگین مواجه می شوند. در ادامه این مطلب برخی از دلایلی که می توانند موجب شکست کسب و کار اینترنتی شوند را بررسی می کنیم.

۱- طرز فکر و ذهنیت نادرست درباره کسب درآمد اینترنتی

این مساله برای بسیاری از بازاریابان اینترنتی که تصور می کنند پول درآوردن از طریق اینترنت آسان است، رخ می دهد. آنها گمان می کنند تنها با در اختیار داشتن یک وب سایت و قرار دادن چند لینک مختلف برای هدایت بازدیدکنندگان به یک صفحه فروش می توانند به آسانی کسب درآمد اینترنتی را تجربه کنند. البته کسب و کار اینترنتی می تواند گزینه ای ساده و آسان باشد، اما اگر تلقی شما از سادگی آن چیزی است که به آن اشاره شد، جای شگفتی نیست که در نهایت با دست خالی و یا کسب درآمدی اندک به فعالیت اینترنتی خود خاتمه دهید.

در حقیقت، کسب و کار اینترنتی به نوعی با شیوه های سنتی کسب و کار تفاوتی نداشته و نیازمند صرف زمان و تلاش بسیار و سخت برای کسب موفقیت است. اگرچه آغاز کسب و کارهای اینترنتی نسبتا ساده تر بوده و هزینه های کمتری را شامل می شوند، اما این به معنای آن نیست که کسب موفقیت نیز ساده تر از کسب و کارهای سنتی رخ می دهد.

همانند هر کسب و کار دیگری شما نیازمند آگاهی و آشنایی با حوزه مورد علاقه کسب و کار اینترنتی خود برای کسب درآمد بوده تا در نهایت به اهداف خود و موفقیت دست یابید. اگر فردی تازه کار در کسب و کار اینترنتی محسوب می شوید و یا همچنان شناخت کافی از این حوزه و چگونگی کسب درآمد اینترنتی را ندارید باید توجه ویژه ای به این نکته داشته باشید.

به عنوان مثال، ممکن است به کسب درآمد از طریق بازاریابی وابسته یا فروش رابطه ای علاقمند باشید. بر همین اساس، باید درباره حوزه مورد نظر خود پژوهش کرده و راهنمای خوبی در این زمینه کسب کنید. همچنین، می توانید تجربیات افراد موفق در این حوزه را برای پیشگیری از اشتباهاتی که موجب شکست کارآفرینان دیگر شده، مورد توجه قرار دهید.

۲- تلاش برای کسب درآمد اینترنتی از طریق روش‌های رایگان

اگرچه ممکن است برخی کارآفرینان موفق کسب و کار اینترنتی خود را بدون سرمایه گذاری های سنگین و یا حتی تقریبا به صورت رایگان به موفقیت رسانده باشند، اما به طور معمول بازاریابان اینترنتی نیازمند سرمایه گذاری پول برای کسب پول اینترنتی هستند.

اساسی ترین سرمایه گذاری در زمینه کسب و کار اینترنتی به دریافت نام دامنه برای وب سایت و خرید برخی ابزارهای مفید مانند ابزار تجزیه و تحلیل کلید واژه باز می گردد. کارآفرین از این طریق می تواند نسبت به حرکت در مسیر درست و کسب موفقیت اطمینان حاصل کند. همچنین، ممکن است برای خرید قالب های آماده وب سایت که از ظاهری حرفه ای برخوردار بوده و یا راهنماهایی برای مراجع و حقوق انحصاری محتوای وب سایت خود مجبور به پرداخت پول باشید.

۳- توجه به تغییر و نادیده گرفتن ترافیک

هیچ کسب و کار اینترنتیی بدون برخورداری از ترافیک بازدید مناسب و بالا و یا صفحه فروش هدفمند قادر به کسب موفقیت نیست. بسیاری از بازاریابان اینترنتی اشتباه نادیده گرفتن حجم ترافیک بازدید از سایت را مرتکب شده و بیشتر تمرکز خود را بر زیبایی ظاهری و تغییر و ارائه محتوای آن معطوف می کنند تا از این طریق بازدیدکنندگان را به خرید محصولات و خدمات خود ترغیب کنند.

تصور کنید بهترین و بزرگترین وب سایت کسب و کار اینترنتی را در اختیار داشته، اما از بازدیدکننده کافی برای فروش محصولات خود برخوردار نیستید. آیا در این شرایط می توانید رویاها و اهداف بلندپروازانه خود را محقق سازید؟ در نتیجه، همان گونه که تلاش می کنید تا وب سایتی بی نقص و عالی داشته باشید باید بر افزایش ترافیک بازدید از آن نیز تمرکز کنید.

اسرار موفقیت در کسب و کار چیست؟

امتیاز کاربران به این مطلب
۸ نفر - میانگین: ۳.۳
تلگرام

7 نظر

 1. mokhtariston

  با سلام خدمت آقای ایمان قاصدیان
  احتراما خواهشمند است ادامه آموزش اینجانب را ارسال نمایید.
  قرار آموزش پانزده جلسه ای داشتیم ولی تا جلسه پنجم را به ایمیل اینجانب ارسال کردید و از آن زمان تا کنون نزدیک دو ماه هیچ آموزشی را ارسال نکردید.
  خواهشمند است برای ما که فعلا به دلیل شرایط بد اقتصادی توان خرید دوره های آموزشی را نداریم حداقل به قول آموزش رایگانی که دادید عمل کنید شاید در آینده بتوانیم به صورت دیگری جبران کنیم.

  پاسخ
 2. سعید

  سلام و سپاس از سایت خوبتون
  مقالات شما رو مطالعه کردم و تقریبا میتونم بگم اکثر مقالاتی رو که گذاشتین مطالعه و نکته برداری کردم و بسیار اموزنده و مفید بود برای من که هیچگونه اطلاعات دقیق و تخصصی در زمینه کسب وکار اینترنتی نداشتم.
  واقعا از شما استاد گرامی و سایر همکاران دیگرتون تشکر میکنم . من واقعا اطلاعات و دانش الانم رو که باعث شد برای خودم بتونم کاری راه اندازی کنم و از طریق اینترنت درامد کسب کنم مدیون شما و زحماتتون هستم.

  پاسخ
 3. حمید خالقی

  شما که تو تبلیغات محصولاتتون میگفتین فقط روزی با سه ساعت کار بعد از سه چهار ماه به درامد میلیونی میرسید؟الان این مقالتون با تبلیغاتتون تناقض داره. بالاخره رسیدن به درامد چند میلیونی در اینترنت با روزی سه یا چهار ساعت کار چه مدت طول میکشه؟ چند ماه یا چند سال ویا بیش از ۷ سال و۸ سال؟البته بین چند ماه و چند سال خیلی فاصله هست.

  پاسخ
  1. ایمان قاصدیان
   ایمان قاصدیان

   درود به دوست عزیزم جناب آقای حمید خالقی
   شما وقتی یک کسب و کار اینترنتی پولساز طراحی کردید فقط با روزی ۴ ساعت می‌تونید به درآمد عالی برسید.
   زمان رسیدن شما به “طراحی یک کسب و کار اینترنتی” موفق فقط بستگی به پشتکار و تلاش شما دارد.
   مفصلا در طول دوره ها در خصوص طراحی یک سیستم پولساز صحبت کردم.
   سه فرایند اصلی:
   اول راه اندازی، دوم توسعه و بهبود و سوم پشتیبانی.
   فرایند دوم و سوم کار هر روزه شماست.
   کسب و کارهای بسیار موفقی بودند که ظرف شش ماه به درآمد عالی رسیدند؛ اما کسب و کارهای دیگه ای هم بودند که تا چند سال موفق نبودند.
   علتش هم بکار بردن یا نبردن تکنیک های لازم و آشنایی با اصول کسب و کار اینترنتی بوده.
   موفق باشید!

   پاسخ
 4. vahid.ansarri12

  با سلام به استاد وهمچنین به مدیر شرکت .بهترین ایده باید اعتراف کنم که اطلاعات بجای شما از کانال تلگرام و ایمیل همیشه بنده رو در مسیر هدف م نگه م داشته. من موفقیت خودم رو پیشاپیش،به خودم تبریک میگم .این سایت بنده هستشfixevaz.irکه به تازگی را اندازی کرده ام و یه خورده ویرایش لازم داره.که خلاصه این موفقیت رو مدیون این انتخاب درستی که انجام دادم و در این کسب و کار اینترنتی که ،نزد آقای ایمان قاصدیان بدست آوردم،مدیونم چون ایشون واقعآ مرد بزرگی و با صداقتی در مسیر زندگیشون هستن.خداوند خیرشون بده .من ازتون راضی هستم .واقعا میگم که اطلاعاتتون در رابطه با خدماتدون فوق العاده ،حرفه ای وساده هستش.ممنون با تشکر وسپاس بی انتها………………………………………………!؟!بله

  پاسخ

دیدگاه‌تان را ثبت کنید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + یک =

PHN0eWxlPi5oX2lmcmFtZS1hcGFyYXRfZW1iZWRfZnJhbWV7cG9zaXRpb246cmVsYXRpdmU7fSAuaF9pZnJhbWUtYXBhcmF0X2VtYmVkX2ZyYW1lIC5yYXRpbyB7ZGlzcGxheTpibG9jazt3aWR0aDoxMDAlO2hlaWdodDphdXRvO30gLmhfaWZyYW1lLWFwYXJhdF9lbWJlZF9mcmFtZSBpZnJhbWUge3Bvc2l0aW9uOmFic29sdXRlO3RvcDowO2xlZnQ6MDt3aWR0aDoxMDAlOyBoZWlnaHQ6MTAwJTt9PC9zdHlsZT48ZGl2IGNsYXNzPSJoX2lmcmFtZS1hcGFyYXRfZW1iZWRfZnJhbWUiPiA8c3BhbiBzdHlsZT0iZGlzcGxheTogYmxvY2s7cGFkZGluZy10b3A6IDU3JSI+PC9zcGFuPjxpZnJhbWUgc3JjPSJodHRwczovL3d3dy5hcGFyYXQuY29tL3ZpZGVvL3ZpZGVvL2VtYmVkL3ZpZGVvaGFzaC85dHk0VS92dC9mcmFtZSIgYWxsb3dGdWxsU2NyZWVuPSJ0cnVlIiB3ZWJraXRhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW49InRydWUiIG1vemFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj0idHJ1ZSIgPjwvaWZyYW1lPjwvZGl2Pg==
با سپاس از ثبت دیدگاه شما دوست عزیز
از تماشای این ویدیو لذت ببرید ...
فقط چند ثانیه تا دانلود فاصله دارید!
* دانلود فایل سخنرانی استیو جابز ...
ایبوک هدف‌گذاری موثر
زودتر از آنچه فکرش را می‌کنید به خواسته‌هایتان دست پیدا کنید!
* لینک دانلود بلافاصله ایمیل می‌شود.
چهار عامل شگفت انگیز کسب درآمد چیست؟
فقط چند ثانیه تا دانلود فاصله دارید!
* سه ایده کسب و کار خانگی پولساز
فقط چند ثانیه تا دانلود فاصله دارید!
* ایبوک: ده مکان عالی برای پیدا کردن یک ایده جدید
فقط چند ثانیه تا دانلود فاصله دارید!
* دانلود ویدیوی جذاب و با کیفیت مصاحبه جک ما
از همین امروز شروع کنید
بدون تجربه و دانش فنی وارد دنیای درآمدهای اینترنتی شوید!
فایل‌های آموزشی برای شما ایمیل می‌شود.
فقط چند ثانیه تا دریافت این فایل آموزشی فاصله دارید!
فایل‌های آموزشی ویژه اعضای سایت
* اگر عضو نیستید با وارد کردن ایمیل‌تان به این فایل دسترسی پیدا می‌کنید
دسترسی مخصوص اعضای سایت
عضو سایت نیستید؟
فقط کافیه نام و ایمیل‌تان را وارد کنید و ...
* دسترسی سریع به تمام فایل‌های آموزشی
هدیه ما به شما
با سپاس از اینکه دیدگاه تان را در سایت ما ثبت کردید.


یک کوپن تخفیف 30%
 • مشاوره حضوری
 • دوره های آنلاین
 • بسته های آموزشی
 • محصولات دانلودی
 • وبینارهای آموزشی
  این کد فقط یکبار به شما نمایش داده می‌شود.
کد: qwert
ورود کاربران
* دسترسی رایگان به بخش آکادمی