آموزش وردپرس

رمز ایمیل دریافت نمی شود

رمز ایمیل دریافت نمی شود  دلیل و راه حل این مشکل چیست؟

E-mailed passwords are not being received

رمز ایمیل دریافت نمی شود
رمز ایمیل دریافت نمی شود

 رمز ایمیل دریافت نمی شود  : هنگامی که کاربران سعی می کنند در وبلاگ خود ثبت نام کنند یا کلمه عبور خود را با وارد کردن نام کاربری و / یا ایمیل خود تغییر دهند، وردپرس نشان می دهد که رمز عبور آنها به آنها ایمیل فرستاده شده است، اما هرگز دریافت نمی شود.

دلیل و راه حل های مشکل رمز ایمیل دریافت نمی شود :  وردپرس از تابع استاندارد PHP () استفاده می کند که از sendmail استفاده می کند.  اگر شما از سرویس میزبانی استفاده می کنید اطلاعات حساب کاربری مورد نیاز نیست، معمولاً این مشکل نیست، اما اگر از کادر خود استفاده می کنید و یک سرور SMTP ندارید، ایمیل هرگز ارسال نخواهد شد. اگر شما از یک جعبه * NIX استفاده می کنید، باید پسوند یا   sendmail  را در دستگاه خود داشته باشید؛ شما فقط باید آنها را تنظیم کنید. اگر از طریق  یک سرور پست الکترونیکی کامل در جعبه  * NIX  نمی خواهید تنظیم کنید ممکن است ssmtp مفید پیدا کنید – آن یک راه امن، موثر و ساده برای ارسال ایمیل از سیستم به مرکز ایمیل شما فراهم می کند. در یک دستگاه ویندوز، شبیه ساز sendmail مانند Glob SendMail را امتحان کنید.

برای یک جایگزین مبتنی بر پلاگین، می توانید پیکربندی SMTP را امتحان کنید: پیکربندی ایمیل SMTP در وردپرس، شامل پشتیبانی برای ارسال ایمیل از طریق SSL / TLS مانند  Gmailمی باشد.

 

سرور هاست ویندوز اختصاصی

تنظیمات “Relay” خود را روی سرور مجازی SMTP بررسی کنید. به 127.0.0.1 دسترسی بدهید. سپس در فایل php.ini ، تنظیمات SMTP را به همان آدرس IP  تنظیم کنید. همچنین smtp_port را به 25 تنظیم کنید.

 

مطمئن شوید که آدرس برگشتی مناسب استفاده می شود:

 به طور پیش فرض، فایل های ارسال ایمیل وردپرس به این شکل است : زمینه ای با wordpress@yourdomain.com و از اسم به عنوان WordPress استفاده می شود.

 

این خیلی خوب است که آدرس ایمیل معتبر باشد.

 برای مثال، اگر آدرس ایمیل واقعی شما wordpress@yourdomain.com است، هاست شما باید  ایمیل را برای تحویل منتقل کند. آن احتمالاً ایمیل شما را ارسال خواهد کرد تا زمانیکه yourdomain.com برای ارسال و دریافت ایمیل راه اندازی شده است. حتی اگر وردپرس یک mail box معتبر نباشد. اما اگر شما ایمیل واقعی خود را  به این شکل قرار دهید : آدرس و چیزی شبیه به wpgod@gmail.com ایمیل ممکن است ارسال نشود زیرا gmail.com یک دامنه که توسط سرور ایمیل انجام می شود نیست.

 

Treated as Spam:

 پیغام ایمیل شما ممکن است به پوشه spam هدایت شده باشد یا حتی بدتر به سادگی به عنوان مخرب رها شده باشد. اقدامات چند گانه ای وجود دارد که می توانید برای متقاعد کردن سرورهای ایمیل گیرنده استفاده کنید که پیام شما قانونی است و باید به عنوان آدرس تحویل داده شود.

 

SPF : (Sender Policy Framework)

 این رایج ترین روش anti-spam است که استفاده شده است. اگر شما روی یک سیستم میزبانی هستید، شانس خوبی وجود دارد که هاست شما این را برای سرور ایمیلی که شما استفاده می کنید تنظیم کرده است. آیا وردپرس ایمیل شما را دارد و هدر های پیام را  برای شواهدی که برای پیام های ارسالی بررسی SPF است،  بررسی می کند. شما می توانید پیغام فرستاده شده را با دنبال کردن رمز عبور فراموش شده(Forgot Password link  ) در صفحه ورود وارد کنید. برای حفظ رمز عبور قدیمی خود، لینک در این پیام را دنبال نکنید. اگر سیستم ایمیل شما بررسی SPF را گم کرد، شما می توانید اگر  دسترسی به پرونده های DNS خود را دارید و دامنه ی پست الکترونیک شما متعلق به شماست، اعتبار را تنظیم کنید. مسیر بازگشت ایمیل  که سیستم شما ارسال کرده است  را بررسی کنید. اگر سرور پست الكترونیكی در آن وجود داشته باشد، نام دامنه شما وجود دارد،  می توانید اعتبار SPF را تنظیم كنید. چندین راه در اینترنت وجود دارد.

 

DKIM : (Domain Key Identified Mail)

این سیستم نیز استفاده می شود. شما می توانید هر دو SPF و DKIM را در همان پیام استفاده کنید. دوباره، همانند SPF، می توانید بررسی کنید که آیا تایید  mailserver  را  برای کلید دامنه هاست خود با بررسی هدر ایمیل  دریافت کرده اید. یک شانس منصفانه وجود دارد که هیچ کلید امضا شده ای وجود نداشته باشد، نشان می دهد هاست شما تصمیم گرفته که از این پروتکل استفاده نکند. هچنین مثل SPF، اگر شما می توانید رکوردهای DNS خود و mail server دامنه خود  را ویرایش کنید،  می توانید اعتبارنامه  DKIM را برای خود تنظیم کنید. چگونگی انجام این کارها در اینترنت وجود دارد که می توانید جستجو کنید.

جهت دریافت وردپرس برای فرستادن کلیدهای DKIM مناسب، عمل ‘phpmailer_init’ را انجام دهید(لینک دهید ).  شیء phpmailer$ را منتقل  می کنید. خصوصیات لازم را تنظیم کنید و شیء را بازگردانی کنید. class source code را برای اطلاعات بیشتر در مورد اینکه ببینید چرا  رمز ایمیل دریافت نمی شود ببینید. آن در wp-includes/class-phpmailer.php است.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مقاله مکمل را حتما بخوانید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن