آموزش وردپرس

خطاهای معمول CSS

خطاهای معمول CSS  و راه حل آنها

خطاهای معمول CSS : همه ما اشتباه می کنیم. کلمه “typo” بدون دلیل اختراع نشد. در اینجا بعضی از مشکلات رایج  css  بیان شده است.

خطاهای معمول CSS
خطاهای معمول CSS

اشتباه املایی

درست است که شما می دانید، leftt همانند left نیست و این می تواند دلیل آن باشد که چیزی در سمت راست است به جای اینکه در سمت چپ صفحه باشد. قرار دادن یک 30ps برای یک حاشیه مقدار زیادی از نتیجه را دریافت نخواهد کرد، اما 30px خواهد بود. خطاهای اشتباهات املایی رایج هستند و به سادگی قابل چشم پوشی می باشند. خوشبختانه، اعتبار سنج های  css اغلب می توانند این اشتباهات کوچک را برای ما بگیرند.

 

اطلاعات فراموش شده

شما می توانید به عنوان یک فرد خلاق با css باشید، اینجا قوانینی وجود دارد که شما باید آنها را دنبال کنید. هر انتخاب کننده باید به عنوان ID یا CLASS شناسایی شود، مگر اینکه یک تگ  html  باشد. آن باید به عنوان یک انتخاب کننده باشد.

{ property: value; property: value; } و پرانتز و کالن و سمی کالن باید آنجا باشند. یکی از این جزئیات کوچک را از دست می دهید و هیچ اتفاقی نخواهد افتاد، یا چیزهای عجیب  ممکن است اتفاق بیفتد. اعتبارسنج های  css معمولاً این جزئیات فراموش شده را برای شما به ارمغان می آورد.

 

انتخاب گر اشتباه

قرار دادن تمام طرح های شگفت انگیز در content# زمانی که آنها قرار بود در context-text# قرار بگیرد که به طرح شما کمک نمی کند. خوشبختانه، شما می توانید معمولاً این را بلافاصله پس از مشاهده صفحه ببینید، پس فقط آنها را در تگ درست  cut و paste کنید و سپس به یاد داشته باشید که شما ازcontent# حذف شدید. البته، شما می توانیدبه منظور دریافت کد  فوراً به فایل بک آپ خود مراجعه کنید . نکته-نکته!

 

ماژول قالب اشتباه

به همان اندازه که قالب های ماژولار جدید وردپرس مفید هستند، اکثر اوقات یک کاربر یک اصلاح در comments.php ایجاد می کند به جای comments-popup.php یا موارد مشابه دیگر که فایل های با اشتباه نامیده می شود. دوباره بررسی کنید که بخش ماژولار همیشه در حال کار است. و اگر به طور تصادفی با هم آشنا شوید، همیشه فایل پشتیبان وفادار برای ایجاد چیزهای جدید وجود دارد.

 

چند گزینه ای

Css  نمی تواند ذهن شما را بخواند. اگر دو ارجاع به انتخاب های یکسان با اطلاعات متضاد وجود داشته باشد، باید تصمیم بگیرد که کدام یک از آن استفاده شود. این بسیار رایج است اگر شما صفحه style اصلی را در بالای یک صفحه جدید بیاورید. اگر با یک انتخاب گر مبارزه می کنید برای گفتن ،  هدینگ  h1  ، و هیچ چیز تغییر نمی کند، از طریق برگه   style جستجو کنید ببینید آیا مرجع دیگری برای این انتخابگر وجود دارد یا خیر.

این ها خطاهای معمول CSS می باشند در پست های بعدی خطاهای دیگر بررسی خواهد شد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا