بازاریابی اینترنتی

جستجو و سئو در سال 2018

جستجو و سئو در سال 2018 چگونه است ؟

 جستجو و سئو در سال 2018 : 2018 به زودی می آید و مردم شروع کردند به پرسیدن : چه چیزی جدید است ؟ برای اینکه با تغییرات جستجو و مخصوصا با سئو 2018  به روز باشیم و خودمان را بالا نگه داریم چه کاری باید انجام دهیم ؟ در این پست من خلاصه بزرگترین تغییرات را در دنیا برای شما قرار می دهم، و اینکه لازم است شما چه کاری را انجام دهید را بازگو می کنم.

پست مرتبط : این 9 تکنیک سئو دیگر جواب نمی دهد

جستجو و سئو در سال 2018 : چشم انداز جستجو در حال تغییر است

در طول دهه گذشته، کامپیوترهای  ما سریعتر و سریعتر شده اند، و تلفن های ما پیشرفت کرده اند. آیفون X سریعتر از بسیاری از کامپیوترهای  موجود در خانه است. قدرت ماشین های کوچک  که ما در دست داریم کمتر شده و ما  به طور یکسان شروع کردیم به استفاده کردن از برنامه ها و موتورهای جستجو .

 قدرت دستگاه هایی که با دست ساخته می شوند در حال افزایش است و قابلیت تشخیص صدا افزایش یافته است.
. در حال حاضر در نقطه ای  هستیم که  در زبان هایی مانند انگلیسی، دستورات صوتی را می توان به طور قابل اعتماد مورد استفاده قرار داد  تا دستگاه های ما کاری را انجام دهند. یکی از مواردی که ما می توانیم انجام دهیم جستجو است.

جستجو و سئو در سال 2018
جستجو و سئو در سال 2018

جستجو و سئو در سال 2018 : جستجوی صوتی همه چیز را تغییر می دهد

ما نمی توانیم به شما بگوئیم که چه تعدادی از مردم با صدا جستجو می کنند. . اکثر مردم در حال حاضر از جستجوی صوتی به عنوان روش اولیه جستجوی خود استفاده نمی کنند. اما: موتورهای جستجو برای نتایج جستجوی صوتی بهینه سازی شده اند و در حال حاضر این کار را انجام می دهند. از آنجا که موتورهای جستجو برای نتایج صوتی بهینه سازی شده اند، تمام جستجو ها به دلیل جستجوی صوتی در حال تغییر است.

نکات برجسته ای که جستجوگرها در تلاش برای به دست آوردن هستند، نمونه ای ساده از نحوه جستجو صوتی SEO است. بهینه سازی برای این قطعه ها نیاز به  ترکیب تاکتیک های قدیمی  با چیزهای جدید است. . می بینید، یک نکته  برجسته به معنای خواندن با صدای بلند است. این متنی  است که گری الییز گوگل به مردم گفت که در اوایل سال جاری، نسخه ای از آنها را با صدای بلند بخواند.
خوانایی گفتار بسیار مهم است و اینکه کلمات را چطور تلفظ کنیم تا گوگل به درستی کلمات را تشخیص دهد نیز بسیار مهم است.

 

جستجو و سئو در سال 2018 : تغییرات گوگل

علاوه بر جستجوی صوتی و تمرکز گوگل بر روی آن، بیشترچیزها برای آن  در حال تغییر  است و همچنین برای گوگل نیز همین طور در حال تغییر است. به طور خاص: چند فناوری جدید و روش جدیدی برای نگاه کردن به وب.

 

اول موبایل ایندکس می شود

گوگل در حال تغییر است و سایت شما چطور به نظر خواهد رسید.  قضاوت از دسکتاپ سایت   این قضاوت به عنوان یک سایت موبایلی تغییر پیدا خواهد کرد. هر بیتی از محتوایی که در موبایل سایت  شما قابل دسترسی نیست، برای رتبه بندی شما حساب نمی شود.

هنوز مشخص نیست که این روند چگونه رونق خواهد یافت. گوگل می گوید آنها قبلا آن را آزمایش می کنند، اما همچنین می گویند که سایت هایی که برای آن آماده نیست، نباید صدمه ببینند. صرف نظر از آن، سایت شما باید در تلفن همراه خوب و سریع کار کند، بنابراین اگر اینطور نیست، اولویت شما برای جستجوگرها در سال 2018 خواهد بود.پس ابتدا سایت خود را مناسب استفاده در موبایل کنید.

 

AMP

اگر درباره AMP نشنیده اید، چند پست در این سایت را از دست داده اید. من پیشنهاد می کنم شروع به خواندن کنید تا بدانید AMP  چیست و چرا مهم است.گوگل زمان زیادی را برای AMP صرف می کند. لذا مهم است که پست های خود را بر طبق  AMP دوباره ایجاد کنید و کاملا نسخه ای را که  AMP  ندارد را ترک کنید. بله این مهم است و ما فکر می کنیم که  AMP  در بلند مدت تبدیل خواهد شد. ما انتظار نداریم که سایت های عادی مجبور باشند که هر کاری را در سال 2018 انجام دهند، اما از آخرین اخبار  AMP  مطلع باشید.

 

داده های ساختاری  JSON + LD و  Schema.org

در کنار AMP، گوگل  در حال پر کردن بیشتر و بیشتر ساختارهای اطلاعاتی پروفایل است. با پرسیدن از وب مستر ها و سئو کاران محتوای آنها را در ساختار اطلاعاتی نشانه گذاری می کنند. با توجه به ساختار داده schema.org، گوگل در تلاش است تا وب را بهتر درک کند.

Yoast SEO یک کار خوب برای وب سایت ها انجام می دهد و  به تازگی اطلاعات ساختاری را به سایت های موجود اضافه می کند. برای اکثر وب سایت ها و وبلاگ های کسب و کار کوچک، آنچه باید انجام شود کافی است.

اما اگر سایت شما دارای محتوای زیادی است که متناسب با یکی از انواع داده  schema.org باشد (دستورالعمل ها، بررسی ها، محصولات و غیره)،  بهتر است در دوره های سئو شرکت کنید یا از یک متخصص کمک بگیرید تا بدانید که استراتژی ساختارهای اطلاعاتی برای سایت شما چگونه است.

 

محتوا هنوز پادشاه است

در حالی که تمام تغییرات فنی بالا در سال 2018 برای جستجوگرها اهمیت دارد و شما باید قطعا به آنها توجه داشته باشید، محتوای هنوز چیزی است که شما را رتبه بندی می کند. مقالات بعدی  ما در مورد سئو محتوا دنبال کنید.  امیدوارم که سایت خود را در سال 2018 به خوبی بهینه سازی کنید.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مقاله مکمل را حتما بخوانید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن