بازاریابی اینترنتی

تولید محتوا زبان خارجی سئو بالا چگونه است

تولید محتوا زبان خارجی سئو بالا  : اگر می خواهید مخاطبان شما زیاد شوند، تمرکز بر روی زبان های مختلف می تواند یک استراتژی عالی  باشد. ایجاد یک محتوا در یک زبان خارجی می تواند کاملاً یک چالش باشد. در این پست، ما سه راه برای ایجاد محتوا در یک زبان خارجی را توضیح خواهیم داد. همچنین نکات مهمی در مورد نوشتن یک محتوا که زبان مادری شما نیست با شما به اشتراک می گذاریم.

 

تولید محتوا زبان خارجی سئو بالا : جستجوی کلمات کلیدی چند زبانه

سئو کپی رایتینگ همیشه با جستجوی کلمات کلیدی شروع می شود. ایجاد کپی در یک زبان خارجی هیچ استثنایی در این زبان ندارد. ایجاد کپی در یک زبان خارجی می تواند پیامدهای بزرگی در سئو داشته باشد. اگر می خواهید محتوای خود را برای یک مخاطب خارجی قرار دهید، باید کلمه ای که آنها در گوگل آن را سرچ می کنند پیدا کنید. شا باید کلمه کلیدی که بیشتر در زبان های خارجی سرچ می شود را پیدا کنید.

 

تولید محتوا زبان خارجی سئو بالا : تفاوت های فرهنگی را در نظر بگیرید

بعد از استفاده از کلمات مورد استفاده مخاطبان، باید مطمئن شوید که محتوایی که ایجاد می کنید متناسب با جایگاه محلی مخاطبان است. اگر  یک شرکت انگلیسی هستید و می خواهید در بازار فرانسه شروع به کار کنید، با برخی تفاوت های فرهنگی مواجه خواهید شد. اگر در یک شرکت بریتانیایی هستید و می خواهید در بازار چین شروع به کار کنید، با برخی از تفاوت های فرهنگی بزرگ روبرو خواهید شد. اگر قصد ایجاد محتوا به زبان های خارجی را دارید،  آشنایی با تفاوت های فرهنگی مهم است.

 

تولید محتوا زبان خارجی سئو بالا
تولید محتوا زبان خارجی سئو بالا

تولید محتوا زبان خارجی سئو بالا : سه گزینه برای ایجاد محتوا

پس از تمرکز بر تحقیقات کلید واژه چند زبانه و تفاوت های فرهنگی احتمالی، می خواهید شروع به ایجاد محتوا کنید. سه راه برای ایجاد محتوای جدید وجود دارد:

 

ترجمه کردن

می توانید محتوایی را که قبلاً در سایت خود گذاشته اید را ترجمه کنید. می توانید این کار را خودتان انجام دهید ( به شرطی که به این زبان تسلط داشته باشید) یا اینکه می توانید این کار را فراموش کنید. ترجمه ارزان ترین روش برای ایجاد محتوای جدید است. این یک کار مهم برای این استراتژی است. با این وجود، تحقیق در مورد کلمات کلیدی و تفاوت های فرهنگی می تواند کار سختی باشد.

 

نوشتن مطالب جدید

استراتژی دوم برای ایجاد محتوا در یک زبان خارجی نوشتن محتوای کاملاً جدید است. می توانید این کار را خودتان انجام دهید ( با توجه به مهارت های نوشتن شما در یک زبان جدید شاید خیلی بالا نباشد) یا می توانید این کار را فراموش کنید. و برون سپاری کنید. اگر گزینه برون سپاری را انتخاب کردید، به شما توصیه می کنم که شرح مختصری از آنچه که مقاله شما می خواهد باز گو کند را بنویسید. معمولاً نویسندگان بومی در نوشتن مقاله با توجه به این که فرهنگ منطقه خود را در نظر می گیرند بهترین هستند. آنها می توانند از مثال های کشور های دیگر استفاده کنند و این کار کپی را جذاب تر می کند.

 

ترکیب مطالب جدید و ترجمه

گزینه سوم برای ایجاد محتوا در یک زبان جدید ترکیبی از دو استراتژی بالا می باشد. یک پست وبلاگ از وب سایت قدیمی شما از مقاله های جدید یا پست وبلاگ الهام گرفته شده است. با این حال، جستجوی کلمات کلیدی و تفاوت های فرهنگی در نظر گرفته می شود. محتوا به معنی واقعی کلمه ترجمه نمی شود، اما در نهایت، مقالات تقریباً همان پیام را دارند. این استراتژی احتمالاً کارآمدترین راه ایجاد محتوای جدید در یک زبان خارجی است. نیازی نیست همه ایده ها جدید باشد، اما فرهنگ محلی و کلمات خاص مخاطبان در نظر گرفته می شود.

 

نکاتی برای تولید محتوا زبان خارجی سئو بالا

نوشتن موضوعی که زبان مادری شما نیست سخت است. پس برای بهبود در نوشتن چه کاری می توانیم انجام دهیم؟

 

زیاد بخوانید و سپس برخی از مطالب را بیشتر بخوانید

بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که بخوانید. البته باید متن را در زبان مورد نظر خود بخوانید. خواندن پست های وبلاگ، مقالات روزنامه ها، رمان ها. به این ترتیب مغز شما الگوی کلمات را به رسمیت می شناسد و عبارات، سخنان، شخصیت های گفتار و ترتیب کلمات را حفظ می کند.

 

تمرین و مطالعه

خواندن به شما کمک می کند تا به طور غیر مستقیم از زبان استفاده کنید. تمرین در واقع مهارت های نوشتاری شما را بهبود می بخشد. بنویسید، اصلاح کنید و بیشتر بنویسید. قوانین گرامر و املای صحیح کلمات را در نظر بگیرید و رعایت کنید. این کار به شما کمک می کند تا از اشتباهات جلوگیری کنید.

 

از یک ابزار یا اسپیکر محلی استفاده کنید

ابزارهای زیادی وجود دارد که به شما کمک می کند تا گرامر و املای یک متن به زبان خارجی را به درستی بنویسید. مثلا از ابزار Grammarly می توانید برای تصحیح زبان انگلیسی استفاده کنید. ابزارهایی مانند این مفید هستند. راه دیگر برای گرفتن بازخورد در مورد نوشته ها این است که از یک اسپیکر بومی برای بازخورد استفاده کنید. اسپیکر های بومی قادر به اصلاح املا و دستور زبان هستند، و علاوه بر این می توانند نکات ارزشمند در مورد  ظاهر و ساختار ارائه دهند.

 

نتیجه : تولید محتوا زبان خارجی سئو بالا

اضافه کردن یک زبان جدید در سایت می تواند مخاطبان جدیدی را به سایت شما جذب کند. با این حال، ایجاد محتوا در یک زبان خارجی می تواند کاملاً یک چالش باشد. اگر می خواهید خودتان این محتوا را ایجاد کنید، مهارت های نوشتاری شما باید در زبان خارجی مناسب باشد. در هر صورت، باید همیشه تحقیقات کلمه کلیدی را در زبان خارجی انجام دهید و هر گونه تفاوت فرهنگی که ممکن است وجود داشته باشد  را در نظر بگیرید.

بیشتر بخوانید : محتوای پایه چیست

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مقاله مکمل را حتما بخوانید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن