آموزش وردپرس

تفاوت بین وبلاگ و CMS

تفاوت بین وبلاگ و CMS چیست؟

آموزش وردپرس درس چهارم

تفاوت بین وبلاگ و CMS
تفاوت بین وبلاگ و CMS

تفاوت بین وبلاگ و CMS : نرم افزاری که راهی برای  مدیریت وب سایت شما  فراهم می کند معمولاً “CMS” یا” سیستم مدیریت محتوا “نامیده می شود. بسیاری از برنامه های نرم افزاری وبلاگ نویسی نوع خاصی از CMS در نظر گرفته می شوند. آنها ویژگی های مورد نیاز برای ایجاد و نگهداری یک وبلاگ را فراهم می کنند و می توانند چاپ و نشر در اینترنت را به طور ساده تر به عنوان نوشتن مقاله، دادن عنوان و سازماندهی آن در زیر (یک یا چند)  دسته بندی کنند. در حالی که برخی از برنامه های CMS  ویژگی های گسترده و پیچیده ای را ارائه می دهند، یکی از ابزارهای وبلاگ نویسی پایه یک رابط را فراهم می کند که شما می توانید با روش آسان و به نوعی بصری کار کنید. در حالی که آن ترکیبات ساخت سایت شما را قابل نمایش و در دسترس عموم قرار می دهد. به عبارت دیگر، شما می توانید بر روی آنچه که می نویسید تمرکز کنید و ابزارهای وبلاگ نویسی بقیه کار مدیریت سایت را انجام می دهند.

وردپرس یکی از ابزارهای وبلاگ نویسی پیشرفته است و آن یک مجموعه غنی از ویژگی ها را فراهم می کند. از طریق صفحه مدیریت آن می توانید گزینه هایی برای رفتار و ارائه وبلاگ خود تنظیم کنید. از طریق این صفحه مدیریت، شما به راحتی می توانید یک پست وبلاگ بنویسید، یک دکمه را فشار دهید، و بلافاصله در اینترنت منتشر می شود! وردپرس به شدت مشتاق این است که ببیند آیا پست های وبلاگ شما خوب به نظر می رسد، متن زیبا به نظر می رسد، و کدهای html  مطابق با استاندارد های وب است.

اگر تازه شروع کرده اید، درس های آموزشی وردپرس را دنبال کنید، که حاوی اطلاعاتی در مورد چگونگی راه اندازی وردپرس به سرعت و به طور موثر و همچنین اطلاعاتی در مورد انجام وظایف اساسی در وردپرس می باشد. مانند ایجاد پست های جدید و یا ویرایش پست های موجود.

 

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مقاله مکمل را حتما بخوانید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن