آموزش وردپرس

استفاده از تصاویر در وردپرس

استفاده از تصاویر در وردپرس

آموزش وردپرس درس هجدهم

استفاده از تصاویر در وردپرس
استفاده از تصاویر در وردپرس

استفاده از تصاویر در وردپرس :  اضافه کردن تصاویر در وردپرس بسیار آسان است. تمام تصاویر شما ذخیره خواهند شد و می توانند در کتابخانه رسانه مدیریت شوند، اما شما می توانید چندین مسیر مختلف برای رسیدن به آنجا داشته باشید.
شایع ترین مسیر افزودن تصویر به طور مستقیم به یک پست یا صفحه است. این به طور خودکار تصویر را در کتابخانه رسانه ذخیره می کند و هر جا که شما آن را وارد کردید، تصویر را نمایش می دهد.
شما همچنین می توانید تصاویر را به طور مستقیم از طریق لود چند پرونده یا لود کننده  تک فایل به کتابخانه رسانه اضافه کنید. برای کاربر پیشرفته، شما می توانید تصاویر را مستقیماً با استفاده از  FTP آپلود کنید.

 

اضافه کردن تصاویر از طریق صفحات / پست ها

هنگام نوشتن یا ویرایش یک پست، می توانید یک تصویر را با استفاده از دکمه Add Media بالای جعبه ویرایشگر اضافه کنید. پنجره ای باز می شود که فایل آپلود کننده چند فایل را نمایش می دهد. از اینجا می توانید عکس خود را بکشید و رها کنید یا آن را با استفاده از انتخابگر فایل انتخاب کنید.
تصاویری که اینجا اضافه می کنید به طور خودکار به کتابخانه رسانه اضافه می شود.

 

اضافه کردن تصاویر به طور مستقیم به کتابخانه رسانه ها

اگر می خواهید یک تصویر را برای یک پست در آینده ارسال کنید، از قسمت داشبورد به Media -> Add New بروید. از اینجا می توانید چندین عکس را بارگیری کنید قبل از اینکه بدانید برای  کدام پست می خواهید آنها را وارد کنید.

 

اضافه کردن تصاویر توسط FTP

اگر می دانید برنامه FTP چیست، شما می توانید تصاویر را مستقیماً به پوشه  wp-content / uploads آپلود کنید.
برای اطلاعات بیشتر، به FTP Client مراجعه کنید.

درس های بعدی ما نیز در مورد تصاویر می باشد…

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا