آموزش سئو

استراتژی برند سازی و کلمه کلیدی

استراتژی برند سازی و کلمه کلیدی چیست ؟

استراتژی برند سازی و کلمه کلیدی : تفاوت بین نام تجاری شما و کلمات کلیدی شما چیست؟  آیا شما از هر دو به طور موثر استفاده می کنید؟ نام تجاری شما یکی از مهمترین کلمات کلیدی شماست، اما نباید تنها کلمه کلیدی باشد و نباید کلمات کلیدی زیادی داشته باشید، و  نام تجاری نباشد. یک استراتژی کلمه کلیدی در پشت کلمات کلیدی که انتخاب می کنید وجود دارد.  این پست دلیل آن را روشن می کند و مبنای چگونگی آن را توضیح می دهد و سپس مطالب مفید را از پست های بعدی ما در سایت بهترین ایده مطالعه بفرمائید.

۹ استراتژی برند سازی از طریق شبکه های اجتماعی را بخوانید

استراتژی برند سازی و کلمه کلیدی : نام تجاری واقعاً نام تجاری است

اما یک کلید واژه نام تجاری چیست؟ یک کلمه کلیدی تجاری، کلمه کلیدی مورد استفاده برای جستجوی یک نام شرکت است. شما با نام تجاری مالکیت خود را علامت گذاری کرده اید. با قرار دادن نام تجاری خود بر روی آن می توانید یک گروه از  محصول خود را نیز داشته باشید. نام تجاری ما بهترین ایده است و سئو محتوا یا گوگل نیست. ما یک نام تجاری داریم و   نام های محصول ما  به طور کامل به اسم برند ما است و آن را عمومی عرضه نمی کنیم.

این ها تصمیمات عمدی هستند، نه اتفاقی.  در گذشته و گاهی اوقات حتی امروزه، انتخاب نام عمومی محصولات یا دامنه های  کلیدی، رتبه بندی سریع و آسان در موتورهای جستجو را به دست می آورد. سوالی که  شما باید از خودتان بپرسید این است که : اگر من این کار را انجام دهم، آیا مردم نام تجاری من را به یاد خواهند آورد؟

با نام تجاری محصولات خود ، حتی می توانید زمانی که مردم در حال جستجو هستند آنها را از نام تجاری خود آگاه کنید. به عنوان مثال هنگامی که مردم کلمه ای را جستجو می کنند آنها کلمات پیشنهادی دیگری را نیز در گوگل می بینند.
متوجه خواهید شد که این موقعیت ما را تقویت می کند به گونه ای که هرگز نتوانسته ایم محصول خود را به نام عمومی نامگذاری کنیم.

استراتژی برند سازی و کلمه کلیدی
استراتژی برند سازی و کلمه کلیدی

استراتژی برند سازی و کلمه کلیدی : نام تجاری و صفحه اصلی شما(homepage)

مقالات بعدی ما  که درباره سئوی صفحه اصلی است  را بخوانید در این مقاله نوشته شده است که : مردم نباید سعی کنند صفحه اصلی خود را برای یک کلمه کلیدی خاص رتبه بندی کنند. در کامنت ها ، به وضوح برخی از تصورات غلط در مورد چگونگی نام تجاری مربوط به استراتژی کلمه کلیدی شما وجود دارد. ما اخیراً در مورد تحقیقات کلید واژه تحقیق زیادی نوشتیم، اما درباره استراتژی کلمه کلیدی صحبت نکردیم، بنابراین این پست در مورد چگونگی این موارد و چگونگی اتصال آنها به یکدیگر توضیح داده می شود.

یک صفحه است که از نظر ما و نام تجاری شما بسیار مهم است: صفحه اصلی. صفحه اصلی شما دارای یک وظیفه و یک کار فقط  از دیدگاه SEO است: برای نام تجاری خودتان رتبه بندی کنیدبه نظر من سایتی اگر متفاوت از این باشد خیلی بی معنی است.

استراتژی برند سازی و کلمه کلیدی : دامنه های کلیدی

به دلیل این ایده که شما باید یک نام تجاری و چندین (صدها) کلیدواژه داشته باشید، طرفداران زیادی از دامنه های کلید واژه وجود ندارد. با  استفاده از دامنه کلمه کلیدی، شرکت های خود را در گذشته، حال و آینده به یک کلمه کلیدی متصل می کنید. و با فراوانی دامنه های جدید سطح بالا (TLD ) ها که در حال حاضر در دسترس است شما باید زمان زیادی را صرف خرید  TLD  ها کنید که کلمات کلیدی مشابه دارند تا در رقابت با رقبای خود باقی بمانید.

هیچ یک از وب سایت ها یا بدتر از آن شرکت ها، نباید فقط به کلمه  کلیدی برای ترافیک سایت تکیه کنند. شما نیاز به پایه قوی تر دارید شما نیاز به استراتژی کلمه کلیدی دارید!

استراتژی برند سازی و کلمه کلیدی : استراتژی کلمه کلیدی

استراتژی کلمه کلیدی باید  روی گروه کلمه کلیدی که شما مشخص کرده اید تمرکز کند. لازم نیست لیست طولانی از کلمات کلیدی داشته باشید ( اگر چه داشتن آنها صدمه ای نزند )  . استراتژی کلمه کلیدی شما باید یک تعریف از گروه کلمات کلیدی باشد که با استراتژی مطابقت دارد.
هر زمان که محتوای جدیدی را نوشتید می توانید نگاهی هم به این گروه ها داشته باشید و کلمات کلیدی جدید را انتخاب کنید که در خطوط خود با توجه به استراتژی  از آن استفاده می کنید.

این گروههای کلمات کلیدی باید از هم متمایز باشند؛ اگر هرگز نمی توانید پست هایی را بنویسید که چندین موضوع مهم را پوشش دهد شما به سادگی از موضوع اصلی خارج شده اید.

سؤالات اصلی که باید از خود بپرسید ساده هستند:
وقتی مردم سایت ما را پیدا می کنند چه چیزی را جستجو کرده اند ؟
چه سئوالی را محصولات و خدمات من پاسخ می دهد ؟ کدام مشکل را حل می کند ؟

استراتژی برند سازی و کلمه کلیدی : گام ۱چه تعداد کلمه کلیدی را باید هدف قرار دهیم ؟

در حالی که من نمی توانم به طور مستقیم و به طور مساوی برای هر سازمان و وب سایت به این سوال پاسخ دهم، می توانم دو چیز را بیان کنم: ۵ یا ۱۰ کلید واژه: که همیشه این مقدار  خیلی کم است.

بیشتر از ۱۰۰۰ کلمه کلیدی: اگر فقط شما یا ۲ نفر از شما هستند، این احتمالا بیشتر ازچیزی است که  شما می توانید از آن استفاده کنید. سخت است که ۱۰۰۰ کلمه کلیدی را جمع آوری کنید، بنابراین اگر زمان، مردم و الهام بخشی داشته باشید، معمولاً برای پرداختن به مطالب بسیار معنی دار هزینه می کنید. اطمینان حاصل کنید که همه آن کلمات کلیدی مربوط به محصولات یا خدمات شما هستند، در غیر این صورت این کار بی معنی  است و اطمینان حاصل کنید که سایت خود را در پیرامون  آن ساختار می دهید.

بنابراین، حتی اگر کسب و کار شما به اندازه کافی کوچک است ، احتمالاً با چند صد کلمه کلیدی به پایان خواهد رسید. اما شما مجبور نیستید  بلافاصله صفحاتی را برای همه آنها داشته باشید. چیز خیلی عالی  در مورد داشتن یک سیستم مدیریت محتوا مانند وردپرس این است که شما می توانید به تدریج محتوا اضافه کنید.

استراتژی برند سازی و کلمه کلیدی : گام ۲: سر یا دم ( ابتدا یا انتهای پست)

مهم است که کلمات کلیدی خود را طبقه بندی کنید. شما باید مهمترین کلیدواژه های سطح بالا خود را تشخیص دهید، آنهایی که ترافیک کافی برای کسب و کار شما دارند و بهترین ارتباط را با کسب و کار شما  دارند. معمولا “سر” بیشتر از “دم” است. شما فقط باید چند کلمه از این کلمات کلیدی را برای کسب و کار خود داشته باشید. بقیه آن ها باید بیشتر در  دم باشند. اگر شما نمی دانید که من در مورد چه چیزی  صحبت می کنم، مقالات بعدی ما را دنبال کنید.

سعی کنید سایت خود را مثل هرم در نظر بگیرید نام تجاری شما در بالای صفحه قرار می گیرد. در زیر آن محتوای محرمانه شما قرار می گیرد که شامل کلمات کلیدی و کلمات کلیدی که بیشتر باید به آنها توجه کنید می باشد و در زیر آن صدها یا هزاران صفحه قرار می گیرد که این بستگی به ساختار سایت شما و اندازه سایت شما دارد.

یادداشت نهایی: استراتژی کلمه کلیدی شما باید هر بار یکبار تغییر کند، باید آن منطبق داده شود  و با شما رشد کند. اگر اینطور نیست، شما این کار را  اشتباه انجام می دهید. اکنون بروید و یک استراتژی کلیدی را ایجاد کنید.

برچسب ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
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
با سپاس از ثبت دیدگاه شما دوست عزیز
از تماشای این ویدیو لذت ببرید ...
فقط چند ثانیه تا دانلود فاصله دارید!
* دانلود فایل سخنرانی استیو جابز ...
هفته نامه بهترین ایده
ایبوک هدف‌گذاری موثر
زودتر از آنچه فکرش را می‌کنید به خواسته‌هایتان دست پیدا کنید!
* لینک دانلود بلافاصله ایمیل می‌شود.
چهار عامل شگفت انگیز کسب درآمد چیست؟
فقط چند ثانیه تا دانلود فاصله دارید!
* سه ایده کسب و کار خانگی پولساز
فقط چند ثانیه تا دانلود فاصله دارید!
* ایبوک: ده مکان عالی برای پیدا کردن یک ایده جدید
فقط چند ثانیه تا دانلود فاصله دارید!
* دانلود ویدیوی جذاب و با کیفیت مصاحبه جک ما
از همین امروز شروع کنید
بدون تجربه و دانش فنی وارد دنیای درآمدهای اینترنتی شوید!
فایل‌های آموزشی برای شما ایمیل می‌شود.
فقط چند ثانیه تا دریافت این فایل آموزشی فاصله دارید!
فایل‌های آموزشی ویژه اعضای سایت
* اگر عضو نیستید با وارد کردن ایمیل‌تان به این فایل دسترسی پیدا می‌کنید
دسترسی مخصوص اعضای سایت
عضو سایت نیستید؟
فقط کافیه نام و ایمیل‌تان را وارد کنید و ...
* دسترسی سریع به تمام فایل‌های آموزشی
ورود کاربران